"Bycie Eko jest w modzie!" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Ecobeauty z Oriflame

Notka

Ecobeauty z Oriflame Pragniesz wygrać piękny zestaw ekologicznych kosmetyków? Załóż swój "mini blog" i pokaż w jaki sposób Ty reprezentujesz trend - "Bycie Eko jest w modzie!". Zapraszamy do zabawy!
Wygraj zestaw ekologicznych kosmetyków
i sesję w magazynie uroda!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 18:55   #1
kaamilaa007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11

"Bycie Eko jest w modzie!"


Moje metody na bycie EKO: - segreguję śmieci (osobno makulatura, plastik, szkło, puszki dla żuli) - na zakupy biorę materiałową torbę (często zapominam idąc dogalerii, ale jeśli kupuję ciuchy w różnych sklepach, biorę w pierwszym reklamówkę, a w kolejnych odmawiam i pakuję wszystko do tej jednej - którą wykorzystuję później wielokrotnie) - w domu mam żarówki energooszczędne - pilnuję by nie sypać zbyt dużo proszku do prania, piorę na trybie eko - naczynia zmywa mi zmywarka - kosmetyki chciałabym używać tylko z naturalnych składników, ale są niestety drogie, kupuję jakiś od czasu do czasu - jeśli chodzi o jedzenie: nie jem mięsa ale kupuję mięsne jedzonko dla pieska, - czasem robię zakupy w sklepach eko, ze zdrową żywnościa, ale nie tak często jakbym chciała bo jednak jest droższe - biorę prysznic zamiast leżenia w wannie - staram sie oszczedzac prad - ciuchy najczęściej oddaję przyjaciółce, koleżankom albo dla biednych ludzi Sa to proste czynności, które nie zajmują mi dużo czasu, nie utrudniają życia. Nie myślę o tym czy jestem eko czy nie, po prostu skoro wiem, że są lepsze wyjścia to z nich korzystam )

Warto wprowadzać małe – wielkie „ekozmiany” w swoją codzienność, przede wszystkim po to, aby ulżyć swojemu ciału umęczonemu wszechobecnym zanieczyszczeniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC07045.jpg (92,7 KB, 15 załadowań)
kaamilaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 20:30   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: "Bycie Eko jest w modzie!"

puszki dla żuli? jestem zniesmaczona tym stwierdzeniem. Nie tylko "żule" zbierają puszki... radzę pomyśleć nad niektórymi słowami. Znam biednych ludzi którzy tylko tak mogą zdobyć pieniądze,żeby mieć na chleb. Nieładnie
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 21:27   #3
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: "Bycie Eko jest w modzie!"

Podejrzewam że miało być śmiesznie... a tak nie jest

Edytowane przez ziomaska
Czas edycji: 2012-04-03 o 21:29
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Ecobeauty z Oriflame


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.