Jak to jest?... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-06, 17:49   #1
CherryPalermo
Przyczajenie
 
Avatar CherryPalermo
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 3

Jak to jest?...


Hejka!
Sporo ostatnio myslalam o sobie ... I zastanawiam sie czy macie podobnie jak ja. Nigdy nie mialam zbyt wielu przyjaciol, bo w wieku gimnazjalnym rodzice aranzowali mi duzo prac w domu, poza tym udzielalam sie w jeszcze jednym miejscu.. Tak rowniez rozwiazalo sie a liceum, iz mie mialam duzo czasu. Ludzie pozawiazywali grupy a ja mialam znajomych, bardziej w ten sposob moge ich okreslic.. Na studiach probowalam zdobyc nowych znajomych ale wyszlo ze srednim skutkiem. Jestem po studiach juz troche czasu,zdobylam nowych znajomych.. Ale...
W czym jest problem.. Ja jestem osoba, ktora potrzebuje czestego kontaktu. Mecza mnie osoby, ktore chca sie spotkac raz na rok albo rzadziej i w podobnym trybie sie odzywaja. Od razu uprzedzam, nie znaczy to, iz uwieszam sie na kims i nie daje ludziom oddychac... Odzywam sie raz na tydzien albo i rzadziej, proponuje tez spotkanie. Jak ktos odmawia, albo nie ma czasu rozmawiac to nie ma w tym problemu jednak ciagle mam takie poczucie, iz cos jest nie tak. Jestem osoba wesola towarzyska z ktora da sie o wszystkim pogadac.. Wydaje mi sie ze na tylu znajomych, ktorych mam , niektorzy powini sie chetniej odzywac.. Jednak roznie to bywa. Jedna kolezanka dzwonila do mnke dwa razy w tygodniu jak miala problem, a w tej chwili ciezko sie do niej dodzwonic. Inna tez ostatnimi czasu sie mniej odzywa. Czy to przypadek? Pytalam w czym problem, odpowiedz brzmiala- nic sie nie dzieje. Problem w tym ze ja czuje cos innego... Moze przesadzam? Zalezy mi na utrzymuwaniu znajomosci, bo mam taki charakter i bardzo o nie dbam, ale juz sie gubie mam poczucie ze wkladam nieproporcjonalnie do wkladu drugiej osoby.. Moze ktos cos umie poradzic?? Bo juz nie wiem czy to moja wina czy angazuje sie w nieodpowiednie znajomosci..
Trudno tez mi kazdego polubic, bo ciekawia mnie ludzie co maja cos do powiedzenia .. Moze powinnam sie gdzies zapisac? Pomocy wizazanki !
CherryPalermo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:12   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jak to jest?...

Wiesz, skoro jestes na studiach, to zapewne Twoi znajomi maja juz partnerow, mezow, zony a nawet dzieci. Zgadza sie? Do tego praca i inne obowiazki. W takim trybie zycia ciezko znalezc czas na czeste spotkania ze znajomymi.

Innym problemem moze byc to, ze faktycznie Ty nie jestes dla nich tak wazna, jak oni dla Ciebie...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:22   #3
broziak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 117
Dot.: Jak to jest?...

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Wiesz, skoro jestes na studiach, to zapewne Twoi znajomi maja juz partnerow, mezow, zony a nawet dzieci. Zgadza sie? Do tego praca i inne obowiazki. W takim trybie zycia ciezko znalezc czas na czeste spotkania ze znajomymi.

Innym problemem moze byc to, ze faktycznie Ty nie jestes dla nich tak wazna, jak oni dla Ciebie...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
u mnie jest wlasnie tak, jak Adrianna_8 pisze, znajomi ukladają sobie życie i zapominają, bo mają inne priorytety.... troche szokda i samotność dokucza bardziej ale takie życie i trzeba sie skupic na sobie albo zawierac nowe znajomości
broziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:30   #4
CherryPalermo
Przyczajenie
 
Avatar CherryPalermo
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 3
Dot.: Jak to jest?...

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Wiesz, skoro jestes na studiach, to zapewne Twoi znajomi maja juz partnerow, mezow, zony a nawet dzieci. Zgadza sie? Do tego praca i inne obowiazki. W takim trybie zycia ciezko znalezc czas na czeste spotkania ze znajomymi.

Innym problemem moze byc to, ze faktycznie Ty nie jestes dla nich tak wazna, jak oni dla Ciebie...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem tego mimo wszystko, codziennie masz prace, obiad i tak naprawde ludzie sa wolni od innych rzeczy.. Widac ile niektorzy siedza na fejsach.. Jak ktos ma dzieci to wiem, ze bywa ciezko.. Ale jak sie jest we dwojke i ma sie ustabilizowane zycie to troche nie chce mi sie wierzyc w to, ze raz na miesiac nie ma czasu zeby porozmawiac...
Chociaz nie kazdemu moze zalezec na znajomosciach.. Maz/zona wystarczy i po kolezenstwie
CherryPalermo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 18:31   #5
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jak to jest?...

To normalne, że niektóre znajomości umierają śmiercią naturalną, ludzie zakładają rodziny, poznają nowych znajomych, przeprowadzają się itp. Zapisz się gdzieś gdzie będziesz mogła poznać nowych ludzi - kurs językowy, zajęcia sportowe itp.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:15   #6
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Jak to jest?...

Cytat:
Napisane przez CherryPalermo Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego mimo wszystko, codziennie masz prace, obiad i tak naprawde ludzie sa wolni od innych rzeczy.. Widac ile niektorzy siedza na fejsach.. Jak ktos ma dzieci to wiem, ze bywa ciezko.. Ale jak sie jest we dwojke i ma sie ustabilizowane zycie to troche nie chce mi sie wierzyc w to, ze raz na miesiac nie ma czasu zeby porozmawiac...
Chociaz nie kazdemu moze zalezec na znajomosciach.. Maz/zona wystarczy i po kolezenstwie
Spotkanie raz na miesiac? Spoko, ale z Twojego postu wynika jakbys oczekiwala czestszych spotkan...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:42   #7
przypominajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 198
Dot.: Jak to jest?...

mam to samo. a jelsi nie zakladają rodzin to są tak zamknieci w sobie ze caly tydzien siedza po domach .
Nie wiem, jeli ktos jest sam to zycie sie konczy po skonczonej szkole
przypominajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 11:13   #8
CherryPalermo
Przyczajenie
 
Avatar CherryPalermo
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 3
Dot.: Jak to jest?...

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Spotkanie raz na miesiac? Spoko, ale z Twojego postu wynika jakbys oczekiwala czestszych spotkan...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Chodzi mi o to ,zeby miec z kims kontakt,zamiast odhaczyć na liscie ,ze sie spotkalysmy i to tyle..
CherryPalermo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:16   #9
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Jak to jest?...

Codzienny kontakt mam obecnie tylko przez telefony i fejsa ze znajomymi - nikt z nich nie mieszka w okolicach. Ludzie są różni, ja np. po całym tygodniu tyrania mam ochotę czasem zamknąć się w domu i wszystkich ignorować z dobrą książką w ręku. A najlepsze znajomości w moim przypadku rozwinęły się przypadkowo.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:39   #10
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Jak to jest?...

Mam dokładnie to samo...
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:39:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.