Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-10, 09:51   #661
jarmilki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Od kiedy takie coś jest? Pierwsze słyszę.
benetton i czesc marek odziezowych np z włoch maja taka a nie inna rozmiarowke. mam normalnie 38, a ich puchowkę - 42. rozmiarowo wypada jak 38 europejskie
jarmilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 21:27   #662
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja już u nich zakupów nie zrobię. Robiłam dwa zamówienia, wszystko było ok. Ostatnie zamówienie: mam od 3 dni upatrzony produkt (sandały dla syna), super cena bo przeceniony o połowę, do tego zniżka -15 procent. Te 3 dni dumałam nad kolorem (i odświeżałam stronę, żeby nie było). Wczoraj, pół godziny przed końcem promo wrzucam w końcu sandały do koszyka a tam cena wyższa o 80 zł. Zmienili cenę produktu po dodaniu go przeze mnie do koszyka (zmniejszyli promocję z -50 na -20 procent), nie mogą wcisnąć że wcześniej bo odświeżałam. Zakupów nie zrobiłam, nie ze mną te numery. Dzisiaj rano cena podwyższona. Dzisiaj po południu wróciła do starego poziomu... Wygląda to tak, jakby z automatu podwyższyli cenę produktu gdy ktoś włożył go do koszyka a potem znowu obniżyli. Pisałam do nich, tłumaczyli się płynnością cen...



Wielki minus i koniec przygody z Zalando.
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 21:16   #663
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Koniec z płaceniem przy odbiorze w Zalando?
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 17:48   #664
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zniknęła mi płatność paypal. Samoistnie pokazuje się przelew tradycyjny
Ma ktoś tak? Na infolinii mówią mi, że tak może być, żeby sobie sprawdzać, może wróci dla mnie płatność paypal, albo nie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 13:08   #665
netulek
Przyczajenie
 
Avatar netulek
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zniknęła mi płatność paypal. Samoistnie pokazuje się przelew tradycyjny
Ma ktoś tak? Na infolinii mówią mi, że tak może być, żeby sobie sprawdzać, może wróci dla mnie płatność paypal, albo nie
ja mam tak , zalozyłam wiec drugie konto i na drugim rowniez tak sie stało, dziwne to bardzo, bo wydałam kilka tysiecy złotych tam.
netulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 13:14   #666
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez netulek Pokaż wiadomość
ja mam tak , zalozyłam wiec drugie konto i na drugim rowniez tak sie stało, dziwne to bardzo, bo wydałam kilka tysiecy złotych tam.
Najśmieszniejsze jest to, że jak dzwoniłam i jak później napisałam do nich o co chodzi to odpowiedzi jak dla mnie są bardzo dziwne
"Przy każdym zamówieniu bowiem nasz system indywidualnie ustala, które metody płatności zostaną Pani udostępnione. Kalkulacja ta nie jest oparta na składanym zamówieniu czy historii zakupów, co więcej: w żaden sposób nie jest od nas zależna."

i kolejna wiadomość:

"zgodnie z poprzednią wiadomością system w danej chwili nie był w stanie zaoferować Pani płatności poprzez PayPal. Nie jest to w żaden sposób zależne od nas."

A od kogo? Od świętego Mikołaja???

Rozumiem, że ich system opanował świat i rządzi

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Nie zależało by mi na tym, ale mam kod na 15% do wykorzystania, który działa tylko na tym koncie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 15:14   #667
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Najśmieszniejsze jest to, że jak dzwoniłam i jak później napisałam do nich o co chodzi to odpowiedzi jak dla mnie są bardzo dziwne
"Przy każdym zamówieniu bowiem nasz system indywidualnie ustala, które metody płatności zostaną Pani udostępnione. Kalkulacja ta nie jest oparta na składanym zamówieniu czy historii zakupów, co więcej: w żaden sposób nie jest od nas zależna."

i kolejna wiadomość:

"zgodnie z poprzednią wiadomością system w danej chwili nie był w stanie zaoferować Pani płatności poprzez PayPal. Nie jest to w żaden sposób zależne od nas."

A od kogo? Od świętego Mikołaja???

Rozumiem, że ich system opanował świat i rządzi

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Nie zależało by mi na tym, ale mam kod na 15% do wykorzystania, który działa tylko na tym koncie.
hahahahahahaha, system sam opanował robienie zakupów i oni są bezradni - chyba ktoś opóźniony umysłowo pisał tą odpowiedź
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-15, 20:43   #668
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

A macie możliwość płacenia za pobraniem, bo mi zniknęła, a paypal mi działa.

Weszłam teraz na konto mojej mamy i ma możliwość zapłacenia za pobraniem. Dziwne to :/

Edytowane przez ja i moj kot
Czas edycji: 2018-09-15 o 20:55 Powód: dopisek
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-15, 22:02   #669
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
A macie możliwość płacenia za pobraniem, bo mi zniknęła, a paypal mi działa.

Weszłam teraz na konto mojej mamy i ma możliwość zapłacenia za pobraniem. Dziwne to :/
Roboty przejęły kontrolę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 10:42   #670
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Sklep zalando.pl

Dziewczyny, rzadko coś reklamuje ale może coś doradzacie, bo mnie zdenerwowali, może niesłusznie? Kupiłam w tamtym roku na Zalando kapelusz za 100 zł, w tamtym roku byłam już po wakacjach i nie nosiłam go, w tym roku zabrałam go ze sobą pierwszy raz nad morze. Po dwóch założeniach odkleiła się taki warkocz z rzemyka który był przyczepiony naokoło głowy. Wszystko byłoby ale pod nim jest bardzo gruba żółta warstwa kleju która wyglada bardzo nieestetycznie (kapelusz jest czarny), nie idzie tego zerwać z kapelusza ani przykleić samemu. Zareklamowałam kapelusz i Zalando przyznało mi 6 zł na naprawę kapelusza? Przecież za 6 zł tego mi nikt nie zrobi, chciałam im odesłać ten kapelusz żeby sami to naprawili za 6 zł ale oni nie chcą i każą mi się zgłosić do rzecznika praw konsumenta? 100 zł to dla mnie nie mała kwota jak za kapelusz plażowy i nie po to tyle w niego inwestowałam żeby teraz go wyrzucić na śmieci.... co robić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 07:58   #671
Anja1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rzadko coś reklamuje ale może coś doradzacie, bo mnie zdenerwowali, może niesłusznie? Kupiłam w tamtym roku na Zalando kapelusz za 100 zł, w tamtym roku byłam już po wakacjach i nie nosiłam go, w tym roku zabrałam go ze sobą pierwszy raz nad morze. Po dwóch założeniach odkleiła się taki warkocz z rzemyka który był przyczepiony naokoło głowy. Wszystko byłoby ale pod nim jest bardzo gruba żółta warstwa kleju która wyglada bardzo nieestetycznie (kapelusz jest czarny), nie idzie tego zerwać z kapelusza ani przykleić samemu. Zareklamowałam kapelusz i Zalando przyznało mi 6 zł na naprawę kapelusza? Przecież za 6 zł tego mi nikt nie zrobi, chciałam im odesłać ten kapelusz żeby sami to naprawili za 6 zł ale oni nie chcą i każą mi się zgłosić do rzecznika praw konsumenta? 100 zł to dla mnie nie mała kwota jak za kapelusz plażowy i nie po to tyle w niego inwestowałam żeby teraz go wyrzucić na śmieci.... co robić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zalando to firma niemiecka- w związku z powyższym w przypadku reklamacji obowiązują przepisy niemieckie! Po roku użytkowania butów Under Armour (250 zł.), pękła w nich siatka. Buty zakładane były sporadycznie- kilka razy na siłownię- poza pęknięciem nie było na nich widać żadnych śladów używania. Zalando po 15 dniach roboczych od momentu zgłoszenia reklamacji zaproponowało mi 46 zł rabatu- odrzuciło moją prośbę o naprawę , wymianę lub zwrot całej kwoty- na meile odpowiadał co rusz inny pracownik. W inspekcji handlowej odesłali mnie do europejskiego centrum konsumenckiego, właśnie z uwagi na fakt, że Zalando to firma niemiecka! Umyli ręce! A w centrum powiedziano mi, że skargi na Zalando z tego tytułu zdarzają się bardzo często i jak chcę, to mogę na własny koszt powołać rzeczoznawcę, który oceni, że faktycznie pęknięcie siatki to wada produkcyjna. Potem z opinią mam się zgłosić do centrum, a oni spróbują w moim imieniu polubownie załatwić sprawę. Z doświadczenia centrum wynika, że niekiedy Zalando faktycznie zwraca cała kwotę zakupu, ale bardzo rzadko- niekiedy nawet oddają pieniądze za rzeczoznawcę- ale to jeszcze rzadziej. Pozostaje sąd- tylko, że ani inspekcja pracy ani centrum nie pośredniczy w sprawach sądowych- zatem konsumencie radź sobie sam! Jak ktoś akceptuje takie warunki reklamacji to oczywiście niech kupuje w Zalando- ja mieszkam w Polsce i oczekuję, że polskie prawo mnie obowiązuje- Zaloadno mówię NIE! CZytajcie dane firm! Czytajcie regulamin! Podobnie "Abaut You" działą w Hamburgu- powodzenia dla ich klientów w przypadku reklamacji.
Anja1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 20:37   #672
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez Anja1983 Pokaż wiadomość
Zalando to firma niemiecka- w związku z powyższym w przypadku reklamacji obowiązują przepisy niemieckie! Po roku użytkowania butów Under Armour (250 zł.), pękła w nich siatka. Buty zakładane były sporadycznie- kilka razy na siłownię- poza pęknięciem nie było na nich widać żadnych śladów używania. Zalando po 15 dniach roboczych od momentu zgłoszenia reklamacji zaproponowało mi 46 zł rabatu- odrzuciło moją prośbę o naprawę , wymianę lub zwrot całej kwoty- na meile odpowiadał co rusz inny pracownik. W inspekcji handlowej odesłali mnie do europejskiego centrum konsumenckiego, właśnie z uwagi na fakt, że Zalando to firma niemiecka! Umyli ręce! A w centrum powiedziano mi, że skargi na Zalando z tego tytułu zdarzają się bardzo często i jak chcę, to mogę na własny koszt powołać rzeczoznawcę, który oceni, że faktycznie pęknięcie siatki to wada produkcyjna. Potem z opinią mam się zgłosić do centrum, a oni spróbują w moim imieniu polubownie załatwić sprawę. Z doświadczenia centrum wynika, że niekiedy Zalando faktycznie zwraca cała kwotę zakupu, ale bardzo rzadko- niekiedy nawet oddają pieniądze za rzeczoznawcę- ale to jeszcze rzadziej. Pozostaje sąd- tylko, że ani inspekcja pracy ani centrum nie pośredniczy w sprawach sądowych- zatem konsumencie radź sobie sam! Jak ktoś akceptuje takie warunki reklamacji to oczywiście niech kupuje w Zalando- ja mieszkam w Polsce i oczekuję, że polskie prawo mnie obowiązuje- Zaloadno mówię NIE! CZytajcie dane firm! Czytajcie regulamin! Podobnie "Abaut You" działą w Hamburgu- powodzenia dla ich klientów w przypadku reklamacji.

To ciekawe, dziękuje za cenne informacje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 22:31   #673
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Sklep zalando.pl

Wierzyć mi się nie chce nie są poza prawem, muszą stosować się do prawa polskiego.
Wiem, że w praktyce to pewnie wyglada inaczej, skutecznie mnie zniechęciłas do zakupów na Zalando


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 15:55   #674
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

NIE POLECAM I jeszcze raz nie POLECAM. Oszustwo.
Zamówiłam u nich Campery, chcę zwrócić i zaczęły się schody. Na koncie nie ma mozliwości zwrotu trzeba to zrobić u partnera. Okazało się, że Zalando NIE MA POJĘCIA jak zwracać Campery u Campera, kazali mi przykleić "dokument zwrotu" na paczkę i uwaga uwaga: iść na POCZTĘ - tak na pocztę polską, naszą ulubioną gdzie kwitnie się w długich ogonkach, nie kurier tylko osobista wizyta na poczcie. To jest właśnie to oszustwo, reklamują się jako łatwe zwroty, że kurier przyjdzie ci do domu i weźmie i nie ma żadnego ryzyka. Otóż jest ryzyko i jest stracony czas. Żałuję, że u nich kupiłam, zanim Zalando w końcu się dowiedziało jak się zwraca paczkę do Campera minęło 10 dni a moja kasa dalej u nich na koncie.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 21:25   #675
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
NIE POLECAM I jeszcze raz nie POLECAM. Oszustwo.
Zamówiłam u nich Campery, chcę zwrócić i zaczęły się schody. Na koncie nie ma mozliwości zwrotu trzeba to zrobić u partnera. Okazało się, że Zalando NIE MA POJĘCIA jak zwracać Campery u Campera, kazali mi przykleić "dokument zwrotu" na paczkę i uwaga uwaga: iść na POCZTĘ - tak na pocztę polską, naszą ulubioną gdzie kwitnie się w długich ogonkach, nie kurier tylko osobista wizyta na poczcie. To jest właśnie to oszustwo, reklamują się jako łatwe zwroty, że kurier przyjdzie ci do domu i weźmie i nie ma żadnego ryzyka. Otóż jest ryzyko i jest stracony czas. Żałuję, że u nich kupiłam, zanim Zalando w końcu się dowiedziało jak się zwraca paczkę do Campera minęło 10 dni a moja kasa dalej u nich na koncie.
ja się przejechałam na zwrotach do mango, ta sama historia nadanie paczki w żabkach i innych tego typu, w życiu bym nie zamówiła gdybym wiedziała wcześniej już pomijam same problemy z tym zwrotem złą etykietą itd.

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2019-07-09 o 21:28
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 11:09   #676
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

a ja akurat mam Żabkę pod blokiem, odbieram i zwracam Zalando przez Żabkę bezproblemowo, jest to bardzo wygodne i zajmuje mi 2 minuty
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 10:03   #677
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

Oprócz Żabki można mango i zalando zwracać w salonikach inmedio
Przy zakupach na zalando innych marek trzeba zwrócić uwagę na informacje ze jest to sprzedaz przez partnera zalando
Teraz sprawdzałam że w aplikacji nie pokazuje ostrzeżenia.. Można się naciąć..
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2019-07-14 o 10:11
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 12:56   #678
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Oprócz Żabki można mango i zalando zwracać w salonikach inmedio
Przy zakupach na zalando innych marek trzeba zwrócić uwagę na informacje ze jest to sprzedaz przez partnera zalando
Teraz sprawdzałam że w aplikacji nie pokazuje ostrzeżenia.. Można się naciąć..
Na kompie pokazuje, że to partner

Mal00nie już nie jesteś zielona?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 10:11   #679
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Moim błędem jest to, że nie widziałam czym pachnie sprzedaż przez partnera! Ale najlepsze jest to ( po fakcie wczytałam się w regulamin) że jest napisane, że w zależności od partnera sposób zwrotu może się różnić, i tyle, ani słowa o zwrocie za pomocą poczty polskiej! Uwierzcie mi 100x wolałabym iść do Żabki! Ale wycieczka na placówkę PP powoduje u mnie zgrzyt zębów ze zgryzoty bo ZAWSZE ale to zawsze jest tam dzika kolejka, obsługa ślimacza - ogromna strata czasu. Dodam jeszcze, że musiałam odbębnić chyba z godz. na infolinii, napisać reklamację wysłać zdjęcia - aby uzyskać etykietę zwrotną. Paczka cały czas lezy bo zwyczajnie albo nie mam czasu albo jestem zmęczona i mi się nie chce iść na pocztę. Kasa ( niemała) zamrożona.
Na razie mam wielki uraz do Zalando
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 19:41   #680
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny pomocy. Oddawałam w Żabce dwie paczki do Zalando. W sobotę. Wyrzuciłam przez pomyłkę potwierdzenia zwrotu. A na stronie dalej mam w statusie że zwrot nie dotarł (od piątku).
Myślicie ze jest nadzieja na to , że dotrze?
Czy w razie czego można od Żabki dostać jakiś duplikat potwierdzenia wysyłki?
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 12:07   #681
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Mój zwrot za pomocą poczty polskiej szedł 7 dni - fajnie prawda? Teraz zwrot pieniędzy 14 dni
na etykietę zwrotną czekałam ok10 dni

elegancko przetrzymana kasa, którą w tym czasie można sobie z zyskiem obracać - prawda?

Obiecanki cacanki miało być szybko i łatwo i okazało się długo i nie wiadomo kiedy. Uważajcie na zakupy u partnerów - mozna się srogo naciąć.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 19:30   #682
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

u mnie zwrot trwał 1,5 miesiąca, nigdy więcej zakupów u partnera
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:05   #683
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Właśnie ja dziś zrobiłam 2 zamówienia i jedno chyba jest od partnera bo wysyłka dopiero za tydzień. Gdzie to widać?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:10   #684
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Właśnie ja dziś zrobiłam 2 zamówienia i jedno chyba jest od partnera bo wysyłka dopiero za tydzień. Gdzie to widać?
Przy rozmiarówce powinien być napis, że partner czy jakoś tak.
Wejdź w Mango lub Massimo to zobaczysz, bo to są partnerskie zakupy.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 21:12   #685
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ok widzę w koszyku no to moje niby nie są. Nie zwróciłam uwagi przy dodawaniu do koszyka. Teraz nie ma takiej info
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 06:57   #686
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja się przejechałam na zwrotach do mango, ta sama historia nadanie paczki w żabkach i innych tego typu, w życiu bym nie zamówiła gdybym wiedziała wcześniej już pomijam same problemy z tym zwrotem złą etykietą itd.
Dobrze że to przeczytałam...będę uważać. Na szczęście nigdy nie mialam problemów ze zwrotem w Zalando, ale widzę, że to nie jest takie oczywiste.
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 20:04   #687
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Może ktoś miał podobny do mnie problem i wie co robić w takiej sytuacji?

Zamówiłam jakiś czas temu na zalando skórzane trampki i mi się rozkleiła podeszwa. Tylko że zamówiłam to na 10-minutowego maila, nie wiedziałam jeszcze wtedy, że te zniżkowe kody z newslettera nie są powiązane z kontem
No i nie bardzo wiem jak złożyć reklamację, bo nie potrafię zalogować się do tego konta na zalando, nie mam zapisanego konta w przeglądarce. W historii konta bankowego znalazłam transakcję, po dacie widzę, że jeszcze 2 lata od zakupu nie minęły. Myślałam, że może uda się coś na podstawie potwierdzenia przelewu, próbowałam się skontaktować z zalando, ale od prawie dwóch tygodni nikt mi nie odpowiedział... jakieś pomysły?

Tych trampek nie da się już uratować, jak się podeszwa odkleiła to oderwała ze sobą kawałek skóry. Jedynie reklamacja zostaje.

Edytowane przez de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Czas edycji: 2019-07-28 o 20:05
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 18:21   #688
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

[1=de61b525ea9c27150559199 fef5a08ffa7ef4799_5e45e32 e63f12;87035032]Może ktoś miał podobny do mnie problem i wie co robić w takiej sytuacji?

Zamówiłam jakiś czas temu na zalando skórzane trampki i mi się rozkleiła podeszwa. Tylko że zamówiłam to na 10-minutowego maila, nie wiedziałam jeszcze wtedy, że te zniżkowe kody z newslettera nie są powiązane z kontem
No i nie bardzo wiem jak złożyć reklamację, bo nie potrafię zalogować się do tego konta na zalando, nie mam zapisanego konta w przeglądarce. W historii konta bankowego znalazłam transakcję, po dacie widzę, że jeszcze 2 lata od zakupu nie minęły. Myślałam, że może uda się coś na podstawie potwierdzenia przelewu, próbowałam się skontaktować z zalando, ale od prawie dwóch tygodni nikt mi nie odpowiedział... jakieś pomysły?

Tych trampek nie da się już uratować, jak się podeszwa odkleiła to oderwała ze sobą kawałek skóry. Jedynie reklamacja zostaje.[/QUOTE]

Zadzwoń do nich a jak nie to wydrukuj potwierdzenie z konta, ściągnij jakikolwiek formularz reklamacji z neta, wypełnij i im wyślij, oczywiście przesyłką poleconą. Chociaż powiem szczerze, że załóżmy po półtora roku użytkowania to kiepskie szanse na pozytywne rozpatrzenie odklejonej podeszwy.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 20:41   #689
netulek
Przyczajenie
 
Avatar netulek
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Dobrze że to przeczytałam...będę uważać. Na szczęście nigdy nie mialam problemów ze zwrotem w Zalando, ale widzę, że to nie jest takie oczywiste.
Nic sie nie obawiaj Zwrot do Mango bardzo przyjemny. Zapakowal towar, nakleilam dolączoną naklejke z adresem, odnioslam do punktu DHL, zwrot pieniędzy w dwa dni po otrzymaniu przez nich przesylki. Gorzej wygląda sprawa z Guess, ale to juz inna bajka
netulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 10:25   #690
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny doradźcie :

Przyszły mi sneakersy z Zelando th. Buty są super. Prócz tego , że lewy nie miał papierów w środku i miał brudną wkładkę z sierści. ...
Ale. Buty są skórzane. Tam gdzie jest kostka ta skora pracuje i zachowuje się tak jak pęcherz. Czuje , ze nie przylega gładko do warstwy, która jest pod. Czy to się może łuszczyc? Czy prawdziwa skora nie powinna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190731_111512.jpg (87,9 KB, 83 załadowań)
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-22 21:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.