Chłopak a Badoo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-19, 10:11   #31
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Chłopak a Badoo

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87182717]Ależ banialuki Nie masz skąd tego wiedzieć, bo nie siedzisz mu w głowie, by znać przyczyny. Nie ma żadnej zasady, że takie konto oznacza brak zainteresowania aktualną partnerką. Mogą być inne przyczyny.
[/QUOTE]

Masz rację.

Ale autorka ma prawo mieć to w nosie i nie szukać tysiąca innych przyczyn, skoro istnieje szansa zajścia takiej, która ją boli.

Po co się męczyć?

Gdybym znalazła swojego faceta wysylającego do kogoś nagie fotki, to jasne, są inne przyczyny. Może jest szantażowany, może chce tylko szczerej opinii jak wygląda, może ta osoba jest lekarzem I pokazuje jej problem medyczny. Może jest artystą i chce poćwiczyć szkicowanie anatomii.

Ale nie chciałoby mi się bawić w detektywa, bo skoro muszę, to dla mnie już nie jest satysfakcjonujący związek, kiedy muszę rozkminiać, czy na pewno mogę ufać partnerowi.

I nic innego nie ma w sumie znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 13:04   #32
Olerka991
Raczkowanie
 
Avatar Olerka991
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: Chłopak a Badoo

Ja jestem tego zdania, że jeżeli ktoś ma konto na badoo to znaczy że coś jest nie ok. Zwłaszcza, jeżeli to jest świeże konto. jednak wolałabym sie po prostu zapytac osoby zainteresowanej po co to, czy wszystko w związku jest dla niego wszystko ok. otwarte karty, a nie zastanawiac się i wymyślać kilkanaście możliwych przyczyn i od tego inne dodatkowe rzeczy :|
__________________
..., chyba się spóźniłam :O
Olerka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 13:46   #33
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Chłopak a Badoo

Myślę tak samo, jak Limonka. I naprawdę nie jest moją rolą pytać misia, czego mu brakowało, że aż musiał sobie Badoo założyć. W jego gestii było próbować rozwiązać problem, zanim sobie zacznie szukać innej. Pytałam go wielokrotnie przed tym odkryciem, bo widziałam chłód, poirytowanie, fascynowanie się innymi laskami, to wkręcał, że wszystko cacy, kocha mnie całym serduszkiem i razem już do końca. <3 Może i by tak było, bo szuka na Badoo kochanki albo erotycznych czatów. Ale to akurat dla mnie nieistotne, dlatego z nim zerwałam i ani przez sekundę tego nie pożałowałam. Jeszcze wymyślił bzdurne tłumaczenie, mając mnie za zadurzoną w nim na amen idiotkę, zamiast przyznać wprost, czego tam szuka.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2019-09-19 o 14:06
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 16:55   #34
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chłopak a Badoo

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
No to oświeć mnie - jakie przyczyny?
Ja też nie wiem, bo tak samo jak ty, nie siedzę w jego głowie.
Ale mam przykładowe hipotezy:
- interesuje się nie tylko tobą (to nie jest to samo co brak zainteresowania tobą)
- jest ciekawy jak działa portal
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale autorka ma prawo mieć to w nosie i nie szukać tysiąca innych przyczyn, skoro istnieje szansa zajścia takiej, która ją boli.
Oczywiście, że ma takie prawo. To jest akurat oczywiste. Natomiast to nie zmienia faktu, że on nie robił nic z góry zakazanego, a teorie autorki na ten temat mogą być totalnie nietrafione.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 17:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.