Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-20, 21:21   #4981
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Po pofarbowaniu nie by³o czerwieni, dopiero przy wpukiwaniu rzeczywi¶cie pojawi³y siê czerwone tony...
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:23   #4982
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

na dzieñ dzisiejszy nie mam ju¿ takiej rudo¶ci na skroniach,bo mimo pofarbowania w³osów castingiem ...ta rudo¶æ przebija³a i dlatego my³am codziennie w³osy szamp przeciw³upie¿owym...dlate go na tych dzisiejszych moich fotkach nie by³o to tak zauwa¿alne
marcysia2686 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:40   #4983
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 572
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

marcysia2686 , ja farbowa³am tym Garnierem Color Sensation G³êboki Br±z, który wrzuci³a¶ stronê temu. Co prawda my³am w³osy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie widaæ ¿adnych rudo¶ci. Mnie bardzo siê podoba.

Kachula, niestety nie mam pude³ka po tej farbie ju¿.
sweet_vintage jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:54   #4984
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

[QUOTE=sweet_vintage;34234 270]marcysia2686 , ja farbowa³am tym Garnierem Color Sensation G³êboki Br±z, który wrzuci³a¶ stronê temu. Co prawda my³am w³osy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie widaæ ¿adnych rudo¶ci. Mnie bardzo siê podoba.

a foto jakie¶ mo¿esz wrzuciæ?
a mo¿e gdyby krócej przytrzymaæ na w³osach to nie by³by taki ciemny co?
marcysia2686 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-20, 23:17   #4985
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Poka¿ wiadomo¶æ
marcysia2686 , ja farbowa³am tym Garnierem Color Sensation G³êboki Br±z, który wrzuci³a¶ stronê temu. Co prawda my³am w³osy po nim dopiero 3 razy, ale kolor jest ciemny i nie widaæ ¿adnych rudo¶ci. Mnie bardzo siê podoba.

Kachula, niestety nie mam pude³ka po tej farbie ju¿.
Ech... szkoda

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Po pofarbowaniu nie by³o czerwieni, dopiero przy wpukiwaniu rzeczywi¶cie pojawi³y siê czerwone tony...
Tak my¶la³am

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka¿ wiadomo¶æ
a co my¶licie o farbach palette...du¿o kobiet narzeka na tê farbê,ale najwiecej j± kupuje u nas w drogeriach(zapyta³am ka¿dej ekspedientki )mówi³y palette i garnier.np moja mama mo¿e tylko palette.ma strasznie siwe w³osy i przy innych farbach zawsze odrost jest o du¿o ja¶niejszy...a przy tej farbie wszystko równiutko pokryte!!!

strasznie mnie kusz± te piêkne kolory na opakowaniach palette...a mo¿e spróbowaæ i trzymaæ po prostu krócej na w³osach by nie wysz³o czarne:confused :
Palette lubiê i polecam seriê Shampoo. Mimo, ¿e szampon to siedzi na w³osach jak farba. Radzi³abym kupowaæ odcieñ ja¶niejszy od chcianego i trzymaæ krócej a przede wszystkim obserwowaæ w³osy. Na Twój obecny kolor to wszystko mo¿e ciemno ³apaæ. I czas liczymy od pierwszego na³o¿enia farby a nie jak skoñczysz j± nak³adaæ na w³osy.
Jak chcesz kolor n3 ¶redni br±z z Palette intensive to bra³abym na twoim miejscu n4 jasny br±z. Wtedy powinno na ¶redni wyj¶æ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 08:29   #4986
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Kachula- powiedz mi tak po czasie jak twoje w³oski i kolor po farbowaniu Natural&Easy? Dzisiaj ide do fryzjera a popo³udniu chcia³abym pofarbowaæ w³osy
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 09:06   #4987
marcysia2686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Palette lubiê i polecam seriê Shampoo. Mimo, ¿e szampon to siedzi na w³osach jak farba. Radzi³abym kupowaæ odcieñ ja¶niejszy od chcianego i trzymaæ krócej a przede wszystkim obserwowaæ w³osy. Na Twój obecny kolor to wszystko mo¿e ciemno ³apaæ. I czas liczymy od pierwszego na³o¿enia farby a nie jak skoñczysz j± nak³adaæ na w³osy.
Jak chcesz kolor n3 ¶redni br±z z Palette intensive to bra³abym na twoim miejscu n4 jasny br±z. Wtedy powinno na ¶redni wyj¶æ.[/QUOTE]




no ja w zesz³ym roku za³atwi³am sobie w³osy tym shampoo z palette...jasny br±z wyszed³ czarny ale to moja wina bo trzyma³±m za d³ugo.do dzi¶ mam koñce czarne...wcale siê nie zmywa!!!a niby szampon.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

powiem Wam szczerze kobietki,¿e mój m±¿ ju¿ na mnie siê drze,bo stale szukam i czytam o farbach!!!pyta siê mnie ile mo¿na?czy mam zamiar rok siê zastanawiaæ nad wyborem firmy ?


ale nie gniewam siê na niego,bo WIEM,¯E MA RACJÊ ....JU¯ JESTEM ZAKRÊCONA JAK S£OIK NA ZIMÊ Z TYMI FARBAMI...

MI£EGO DNIA JA ¦MIGAM DZI¦ DO GINEKOLOGA...FEEE
marcysia2686 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 10:32   #4988
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula- powiedz mi tak po czasie jak twoje w³oski i kolor po farbowaniu Natural&Easy? Dzisiaj ide do fryzjera a popo³udniu chcia³abym pofarbowaæ w³osy
W³osy mam miêkkie, zero suchych koñcówek. Pl±cz± mi siê w³osy ale to dlatego, ¿e u¿ywam odzywki bez silikonów. Moje w³osy chyba wol± silikon... Ale nic z³ego po farbie na razie nie zauwa¿y³am.

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka¿ wiadomo¶æ

no ja w zesz³ym roku za³atwi³am sobie w³osy tym shampoo z palette...jasny br±z wyszed³ czarny ale to moja wina bo trzyma³±m za d³ugo.do dzi¶ mam koñce czarne...wcale siê nie zmywa!!!a niby szampon.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

powiem Wam szczerze kobietki,¿e mój m±¿ ju¿ na mnie siê drze,bo stale szukam i czytam o farbach!!!pyta siê mnie ile mo¿na?czy mam zamiar rok siê zastanawiaæ nad wyborem firmy ?
Mo¿e masz podatne w³osy na farbowanie i dlatego od razu mocno ci z³apa³o? Mo¿e lepiej tego garniera dla ciebie.
A je¶li chodzi o mê¿a to powiedz mu, ¿e to wszystko i tak przez niego bo pospiesza³ ciê raz i wybra³a¶ z³y kolor. Kolor w³osów jest tak samo wa¿ny jak dla faceta kupno samochodu. I z tym i z tym musisz sie ludziom pokazaæ i nie naje¶æ siê wstydu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 10:49   #4989
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿
ten ostatni jest zar±bisty

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
My ³adniejsze



Dla mnie idealne br±zowe oczy to takie bardzo ciemne. Takie bym mog³a mieæ. Moja mamu¶ka ma bardzo ciemn± karnacjê. Ca³y rok wygl±da jak opalona i jak by³a m³oda mia³a czarne oczy ale dos³ownie. Teraz jej wyblak³y do br±zu. Mimo to zawsze zazdro¶ci³am mamie karnacji, wygl±da jak cyganka czy ormianka jak Kim Kardashian. Normalnie karnacja marzenie. No i w³osy zawsze mia³a ciemno br±zowe
co racja to racja

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka¿ wiadomo¶æ
a co my¶licie o farbach palette...du¿o kobiet narzeka na tê farbê,ale najwiecej j± kupuje u nas w drogeriach(zapyta³am ka¿dej ekspedientki )mówi³y palette i garnier.np moja mama mo¿e tylko palette.ma strasznie siwe w³osy i przy innych farbach zawsze odrost jest o du¿o ja¶niejszy...a przy tej farbie wszystko równiutko pokryte!!!

strasznie mnie kusz± te piêkne kolory na opakowaniach palette...a mo¿e spróbowaæ i trzymaæ po prostu krócej na w³osach by nie wysz³o czarne:confused :
marcysia, pianka jest ca³kiem niez³a ale szybko siê wyp³ukuje, niestety :/

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka¿ wiadomo¶æ
Palette lubiê i polecam seriê Shampoo. Mimo, ¿e szampon to siedzi na w³osach jak farba. Radzi³abym kupowaæ odcieñ ja¶niejszy od chcianego i trzymaæ krócej a przede wszystkim obserwowaæ w³osy. Na Twój obecny kolor to wszystko mo¿e ciemno ³apaæ. I czas liczymy od pierwszego na³o¿enia farby a nie jak skoñczysz j± nak³adaæ na w³osy.
Jak chcesz kolor n3 ¶redni br±z z Palette intensive to bra³abym na twoim miejscu n4 jasny br±z. Wtedy powinno na ¶redni wyj¶æ.



no ja w zesz³ym roku za³atwi³am sobie w³osy tym shampoo z palette...jasny br±z wyszed³ czarny ale to moja wina bo trzyma³±m za d³ugo.do dzi¶ mam koñce czarne...wcale siê nie zmywa!!!a niby szampon.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

powiem Wam szczerze kobietki,¿e mój m±¿ ju¿ na mnie siê drze,bo stale szukam i czytam o farbach!!!pyta siê mnie ile mo¿na?czy mam zamiar rok siê zastanawiaæ nad wyborem firmy ?


ale nie gniewam siê na niego,bo WIEM,¯E MA RACJÊ ....JU¯ JESTEM ZAKRÊCONA JAK S£OIK NA ZIMÊ Z TYMI FARBAMI...

MI£EGO DNIA JA ¦MIGAM DZI¦ DO GINEKOLOGA...FEEE[/QUOTE]

mój nie inaczej
podchodzi gdy siedzê przy kompie i pyta co patrzysz??
eeee znowu te w³osy

tak¿e nie jeste¶ jedyna

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy mam miêkkie, zero suchych koñcówek. Pl±cz± mi siê w³osy ale to dlatego, ¿e u¿ywam odzywki bez silikonów. Moje w³osy chyba wol± silikon... Ale nic z³ego po farbie na razie nie zauwa¿y³am.



Mo¿e masz podatne w³osy na farbowanie i dlatego od razu mocno ci z³apa³o? Mo¿e lepiej tego garniera dla ciebie.
A je¶li chodzi o mê¿a to powiedz mu, ¿e to wszystko i tak przez niego bo pospiesza³ ciê raz i wybra³a¶ z³y kolor. Kolor w³osów jest tak samo wa¿ny jak dla faceta kupno samochodu. I z tym i z tym musisz sie ludziom pokazaæ i nie naje¶æ siê wstydu.


dobrze to ujê³a¶
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:10   #4990
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

o Metaxa...gdzie kawka
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:23   #4991
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
o Metaxa...gdzie kawka
w brzuszku
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 11:56   #4992
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
\
---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------




mój nie inaczej
podchodzi gdy siedzê przy kompie i pyta co patrzysz??
eeee znowu te w³osy

tak¿e nie jeste¶ jedyna

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

[/b]

dobrze to ujê³a¶

u mnie jest dok³adnie tak samo
albo jeszcze tekst ,,o matko znowu wiza¿ ! "


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Poka¿ wiadomo¶æ
a co my¶licie o farbach palette...du¿o kobiet narzeka na tê farbê,ale najwiecej j± kupuje u nas w drogeriach(zapyta³am ka¿dej ekspedientki )mówi³y palette i garnier.np moja mama mo¿e tylko palette.ma strasznie siwe w³osy i przy innych farbach zawsze odrost jest o du¿o ja¶niejszy...a przy tej farbie wszystko równiutko pokryte!!!

strasznie mnie kusz± te piêkne kolory na opakowaniach palette...a mo¿e spróbowaæ i trzymaæ po prostu krócej na w³osach by nie wysz³o czarne:confused :
ja u¿ywa³am jasnego br±zu Palette color cream ;D
jak zaczyna³am kadencjê z ciemnymi w³osami
je¶li chciala by¶ zobaczyc zdj to mogê wstawiæ
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 11:57   #4993
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Oni s± tacy m±drzy a we¼ ty tu zrozum faceta.
On mo¿e byæ ³ysy a i tak bêdzie laski wyrywa³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:25   #4994
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Oni s± tacy m±drzy a we¼ ty tu zrozum faceta.
On mo¿e byæ ³ysy a i tak bêdzie laski wyrywa³.

tak moj T¿ twoerdzi ¿e kobiety to sie interesuja samymi glupotami, ze tylko kosmetyki , wlosy , ciuszki i tak na okr±g³o i ze to wogole nie jest interesujace
a dla nas ich zainteresowania to glupoty
__________________
,, Kiedy¶ tam bêdziesz mia³ doros³± duszê,
Kiedy¶ tam, kiedy¶ tam ...
A dzi¶ jeste¶ ma³y jak okruszek,
Który Los rzuci³ nam... "


Nasza Ksiê¿niczka !
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 12:40   #4995
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
tak moj T¿ twoerdzi ¿e kobiety to sie interesuja samymi glupotami, ze tylko kosmetyki , wlosy , ciuszki i tak na okr±g³o i ze to wogole nie jest interesujace
a dla nas ich zainteresowania to glupoty
Pi³ka no¿na, cycki, ty³ki, zapasy lesbijek w b³ocie...

A tak z innej beczki parê fotek aktorek, które maj± ob³êdnie ¶wietne w³osy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kelly_Monaco__World_Music_Awards_2005_07.jpg (126,2 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nadia-bjorlin-104896.jpg (83,6 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg NadiaBjorlincloseupJune9.jpg (38,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg url.jpg (39,7 KB, 14 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:16   #4996
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pi³ka no¿na, cycki, ty³ki, zapasy lesbijek w b³ocie...

A tak z innej beczki parê fotek aktorek, które maj± ob³êdnie ¶wietne w³osy
2 i 3 w³osy piekne ale te oczy

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie jest dok³adnie tak samo
albo jeszcze tekst ,,o matko znowu wiza¿ ! "


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



ja u¿ywa³am jasnego br±zu Palette color cream ;D
jak zaczyna³am kadencjê z ciemnymi w³osami
je¶li chciala by¶ zobaczyc zdj to mogê wstawiæ
albo: "znowu te br±zowow³ose "
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:17   #4997
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Pi³ka no¿na, cycki, ty³ki, zapasy lesbijek w b³ocie...

A tak z innej beczki parê fotek aktorek, które maj± ob³êdnie ¶wietne w³osy
mam oczy takie jak ta kobietka na 2 i 3 zdjêciu, wed³ug mnie do takich pasuje czerñ

ja juz od dziecka marzê o br±zowych oczach
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:23   #4998
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Kobity a od czego s± "kolorowe soczewki: mo¿na kupiæ korekcyjne b±d¼ tzw. zerówki!!
Polecam swojego czasu sama nosi³am piwne
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:26   #4999
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

same popatrzcie, a to tylko pokaza³am 3 przyk³adowe kolory a jest ich ca³a gama odcieni
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg BigEyePromocja3kolory-1.jpg (44,1 KB, 48 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 13:29   #5000
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ
Kobity a od czego s± "kolorowe soczewki: mo¿na kupiæ korekcyjne b±d¼ tzw. zerówki!!
Polecam swojego czasu sama nosi³am piwne
my¶la³am o tym ale nie czu³abym siê `naturalnie` z takim czym¶, juz bardziej soczewki pog³ebiaj±ce kolor, nie wiem czy by ludzie w moim otoczeniu nie umarli na zawa³ jakbym nagle zamiast niebieskich mia³a br±zowe oczy



Kachula przejrza³am Twoj± w³osow± historiê, jej jak Ci by³o piêknie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten br±z jest taki mega naturalny, na tym zdjêciu wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ na tych które dodawa³a¶ pare stron temu( pewnie kwestia o¶wietlenia i aparatu)
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 13:42   #5001
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶la³am o tym ale nie czu³abym siê `naturalnie` z takim czym¶, juz bardziej soczewki pog³ebiaj±ce kolor, nie wiem czy by ludzie w moim otoczeniu nie umarli na zawa³ jakbym nagle zamiast niebieskich mia³a br±zowe oczy



Kachula przejrza³am Twoj± w³osow± historiê, jej jak Ci by³o piêknie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten br±z jest taki mega naturalny, na tym zdjêciu wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ na tych które dodawa³a¶ pare stron temu( pewnie kwestia o¶wietlenia i aparatu)
ja te¿ przejrza³am i powiem szczerze ¿e ten kolor co masz obecnie jest trafiony w 10
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:33   #5002
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
mam oczy takie jak ta kobietka na 2 i 3 zdjêciu, wed³ug mnie do takich pasuje czerñ

ja juz od dziecka marzê o br±zowych oczach
Mi te¿ ten jej kolor nie pasuje do oczu ale w granatowej czerni wygl±da³a by bosko!

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ


Kachula przejrza³am Twoj± w³osow± historiê, jej jak Ci by³o piêknie w tym rudym/czerwonym ale ta ostatnia fotka z natural& easy to powala na kolana, ten br±z jest taki mega naturalny, na tym zdjêciu wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ na tych które dodawa³a¶ pare stron temu( pewnie kwestia o¶wietlenia i aparatu)
To ostatnie to z komórki bo jako jedyna nie robi³a mi jaki¶ rudo czerwonych pasemek A kolor jest bardzo naturalny, jakbym siê w nim urodzi³a

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ przejrza³am i powiem szczerze ¿e ten kolor co masz obecnie jest trafiony w 10
Mi tez siê bardzo podoba ale chyba bêdê musia³a zrezygnowaæ z farb chemicznych bo jak tak czyta³am po necie to wszystkie moje objawy ³±cznie z wypadaniem w³osów mog± ¶wiadczyæ o uczuleniu na PPD i chyba pójdê to zbadaæ. Nie wiem tylko czy do dermatologa czy do alergologa?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:40   #5003
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

witam
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:51   #5004
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

dziewczyny, takie kolorki chodz± mi po g³owie
ten pierwszy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg br±z...jpg (111,5 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg br±z..jpg (10,3 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg br±z.jpg (31,8 KB, 37 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-21 o 14:53
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:52   #5005
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka¿ wiadomo¶æ
witam
witamy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:54   #5006
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, takie kolorki chodz± mi po g³owie
A mo¿e po prostu walnij sobie hebanow± czerñ Strasznie ciemne te odcienie. Ale twierdzê ¿e ci naj³adniej by³o w czym¶ takim czerwono bordowym. Kiedy¶ fotê do³±cza³a¶ i pisa³a¶, ¿e to twój najlepszy odcieñ na g³owie. POTWIERDZAM
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:55   #5007
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi te¿ ten jej kolor nie pasuje do oczu ale w granatowej czerni wygl±da³a by bosko!



To ostatnie to z komórki bo jako jedyna nie robi³a mi jaki¶ rudo czerwonych pasemek A kolor jest bardzo naturalny, jakbym siê w nim urodzi³a



Mi tez siê bardzo podoba ale chyba bêdê musia³a zrezygnowaæ z farb chemicznych bo jak tak czyta³am po necie to wszystkie moje objawy ³±cznie z wypadaniem w³osów mog± ¶wiadczyæ o uczuleniu na PPD i chyba pójdê to zbadaæ. Nie wiem tylko czy do dermatologa czy do alergologa?

nie zaszkodzi siê przebadaæ
my¶lê ze nale¿y siê udaæ najpierw do dermatologa

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e po prostu walnij sobie hebanow± czerñ Strasznie ciemne te odcienie. Ale twierdzê ¿e ci naj³adniej by³o w czym¶ takim czerwono bordowym. Kiedy¶ fotê do³±cza³a¶ i pisa³a¶, ¿e to twój najlepszy odcieñ na g³owie. POTWIERDZAM
a ten na pierwszej focie chyba ma jak±¶ czerwieñ??
czuje ¿e ze zdjeciem pobiegnê do fryzjera

w hebanowej wygl±dam nie¼le ale wolê ciemne z czym¶
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-05-21 o 14:57
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:06   #5008
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Wpad³am sie przywitac i lece zaraz do nauki
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:12   #5009
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ ¦l±sk ღ
Wiadomo¶ci: 2 575
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty to masz dobrze...
I widzê, ¿e lubisz do¶æ ciemne odcienie. Mojej mamie naj³adniej by³o w cynamonowym br±zie Joanny Multi Cream pod warunkiem, ¿e masz ju¿ ciemny podk³ad na w³osach. Wtedy wyszed³ jej taki ciemny ¶liczny br±z Masz, znalaz³am fotkê w³osów mamy: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1302030057
A tu dziewczyna robi³a na jasnym orzechowym br±zie ten cynamon: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=38


Tak ciemne odcienie lubiê najbardziej i najlepiej siê w nich czujê
Hmmm ciekawe jak by ten cynamonowy z³apa³ na odrostach bo widzê ¿e to do¶æ ciep³y odcieñ. U Twojej mamy wygl±da piêknie w ogóle jakie ona ma w³osy
Mi chodzi po g³owie hebanowy br±z z Londy mia³a która¶ z was z nim do czynienia? ten kawowy coraz bardziej mi siê wyp³ukuje ale farbowaæ bêdê gdzie¶ po 10 czerwcu przed wyjazdem


[QUO TE=metaxa;34244282]dziewczyny, takie kolorki chodz± mi po g³owie
ten pierwszy [/QUOTE]

ostatni


Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/b]
a ten na pierwszej focie chyba ma jak±¶ czerwieñ??
czuje ¿e ze zdjeciem pobiegnê do fryzjera

w hebanowej wygl±dam nie¼le ale wolê ciemne z czym¶

no tak wygl±da jakby z czerwieni± pasowa³ by Ci taki kolor
ja znowu wolê ciemne jednolite odcienie
Siuniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:19   #5010
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 253
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Zapraszam do kolejnej czesci.
Br±zowow³ose farbowane Cz.IV
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.