Nowej, świeżej i zadbanej fryzury mi potrzeba - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-21, 13:39   #31
arwenn
Raczkowanie
 
Avatar arwenn
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nowej, świeżej i zadbanej fryzury mi potrzeba

bardzo mi się podobasz w lokach czerwonych wpadających w kasztan. (czy jak to jest). bardzo twarzowo i dziewczęco. Poza tym też rzucasz się w oczy.
arwenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 16:51   #32
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Nowej, świeżej i zadbanej fryzury mi potrzeba

mi by sie podoabalo jak bys miala wlosy do brody .... w takich wlosach nie .... ale w kolorze ciemniejszym duzo lepeij
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:23   #33
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nowej, świeżej i zadbanej fryzury mi potrzeba

Miałam kiedyś włosy do brody i było mi w nich ładnie (z przodu dłuższe, a tył wycieniowany i krótszy). Problem jednak leży w tym, że moje włosy się falują i nawet gdy potraktuje je prostownicą, to zawsze coś się tam wywinie. Przy tej długości co teraz mam nie wygląda to jeszcze źle, jak jakieś niesforne kosmyki zrobią po swojemu. Wolę nie ryzykować z tą długością, chociaż zgadzam się z Tobą Ileno, że w włosach do brody jest mi dobrze.

Co do farby. Nie wiem czy zrobiłam dobrze, ale kupiłam:

Londa Color 47 ognisto-czerwony. Nigdy tej firmy farby nie miałam na włosach, więc nie wiem na jaki efekt mogę liczyć. Macie może jakieś doświadczenie z farbami Londy, albo z tym kolorem?


Poza tym zaczęłam stosować dietę itd. 2 tyg. temu i spadła mi waga o 2 kg. Stosuję dietę rozdzielną, piję dużo wody, trochę ćwiczę i stosuję kremy Eveline slim extreme 3D. Zauważyłam, że twarz mi trochę zeszczuplała i zniknęło kilka cm w brzuchu. Zależy mi najbardziej na biodrach, a tam chudnę najwolniej.
Gdy uda mi się jeszcze troszkę zrzucić, to poradzę się Was o ciuchy, które powinnam nabyć, aby wyglądać ładnie, ciekawie i kobieco. Jak na razie, to tylko wspomnę, że jestem typową gruszką: dużo u dołu, mało u góry, ale to później
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 00:08   #34
rafka
Raczkowanie
 
Avatar rafka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
Dot.: Nowej, świeżej i zadbanej fryzury mi potrzeba

Już siostra ufarbowała mi resztki czerwieni tą farbą Londy. Efekt jest tak, że ta nowa czerwień nie jest tak żywa jak ta wcześniejsza od fryzjerki, ale ładnie wyszło. Fajnie komponuje sie z brązem. Nie wiem nawet czy nie lepiej teraz wygląda moja czupryna
Jak będe miała świerze foty, to je tu zamieszczę.

Pozdrawiam
rafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.