Co proponujecie zmienić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 21:06   #1
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82

Co proponujecie zmienić??


Witam dziewczyny. Od jakiegoś czasu bardzo chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, wiem mniej więcej co ale zupełnie nie wiem jak Chciałabym zrobić cos z włosami, obecnie mam naturalny kolor, zwykłe, proste, długie włosy, rosną tak sobie juz jakis czas bo nie mam na nie pomysłu, może zmienić kolor, tylko na jaki...??
Nigdy się nie malowałam, choc zdaje sobie sprawę że pewnie powinnam conieco poprawić makijażem ale nie wiem zupełnie jak sie za to zabrać, jakie kolory by mi pasowały, ani nic, boje sie ze z braku wprawy zrobie z siebie malowaną lalke, może cos mi doradzicie Zamieszczam kilka moich starszych fotek, ostatnie są najbardziej aktualne. Przepraszam za jakośc zdjęć, ale obecnie mam tylko takie. Licze na wasze rady i sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A11.JPG (21,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Asia 9.jpg (19,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006-11-21 171039 1582.jpg (15,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007-01-03 201925 6466.jpg (37,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007-03-21 165908 2220.jpg (11,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007-03-21 170337 1988.jpg (11,8 KB, 81 załadowań)
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 07:33   #2
Aicap
Raczkowanie
 
Avatar Aicap
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: świetokrzyska wieś
Wiadomości: 102
GG do Aicap
Dot.: Co proponujecie zmienić??

cześć. Nie zmieniaj koloru włosów!! jeśli raz to zrobisz bedziesz musiała to robić ciagle a farbowanie długich wcale nie jest szybkie i banalne. no a odrosty beda sie pojawiać czy te go chcesz czy nie :P. Taki naturalne włosy to atut moim zdaniem.
Ja zaczełam sie malowac dopiero w klasie maturalnej . kupiłam najpierw tusz do rzęs bo moim zdaniem oczy sa najwazniejsze- rozmawiasz z kims to patrzysz mu w oczy. Propnuje na poczatek jakis delikatny cień (ja zaczynałam od iskrzącego się białego ale jestem brunetką). jesli masz ładna cerę a patrzac na zdjecia masz to daruj sobie podklady na razie a spróbuj może rozswietlajace perełki np. avon. no i może blyszczyk w jakims kolorze. mam nadzeje ze ci troche pomogłam, sciskam mocno i zycze zadowolenia z samej siebie
Aicap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:15   #3
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Co proponujecie zmienić??

koloru tez bym nie zmieniala co najwyzej jakis balejagge [czy jak to sie tam pisalo ]
proponowalabym jakies cieniowanie, zeby fryzura byla bardziej zywa, aczkolwiek niespecjalnie znam sie na fryzurach, wiec to tylko luzne uwagi

co do make up'u to pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to rzesy, na poczatek proponuje brazowy tusz do rzes, ew. czarny, troche delikatne rozu zeby ladnie wymodelowac twarz, podklad tez uwazam ze mozesz sobie darowac, zazdroszcze takiej cery
moze usta w jakims bardziej wyrazistym kolorze hmm...
lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:26   #4
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Dziędzi dziewczyny za wszelkie uwagi i pomoc Co do włosów, to jednak przydałoby sie coś z nimi zrobić, bo one sa takie zwykłe, proste, moze rzeczywiście jakies cieniowanie, a może grzywka, sama nie wiem
Co do koloru, to mi sie on nie bardzo podoba bo jest taki nijaki, ale jeszcze nie jest tak targicznie i kolor bym zniosła, choć wiadomo, wszystko się z czasem nudzi i teraz naszła mnie ochota na jakies zmiany Wcześniej miałam blond balejaż, co widoczne jest na pierwszej fotce z krótką fryzurką.

Piszecie też o tuszowaniu rzęs, racja przydałoby sie je podkreślić, bo mam jasniutkie, tak jak i brwi niestety, myśle ze wytuszowac rzęski jeszcze bym potrafiła tylko problem na jaki tusz sie zdecydować, tyle ich jest. Z cerą większych problemów nie mam, zdarzy mi sie często rumienić, a poza tym problemem są worki pod oczami niestety.

Czekam na dalsze sugestie i propozycje co do zmiany
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 15:49   #5
Aicap
Raczkowanie
 
Avatar Aicap
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: świetokrzyska wieś
Wiadomości: 102
GG do Aicap
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Jesli moge polecic tusz to proponuje zainwestowac w taki z wyzszej półki no za 30 zł :P wtedy nic ci sie nie sklei i bedzie łatwiej to zrobić. Ja po wielu eksperymenach mam teraz maybelline lash expansion i jestem zadowolona.
Aicap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:34   #6
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Dziękuje Aicap za propozycje rozejrze sie i poczytam recenzje, moze mi to cos pomoże, tymczasem proszę dziewczyny o dalsze wypowiedzi, wiem że umiecie doradzić i pomóc
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 17:46   #7
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Co proponujecie zmienić??

ja uzywam loreala lash architect - ale jesli chcesz miec naturalny look to jego nie polecam, bo daje dosc spektakularny, inna sprawa, ze jesli rzesy masz krotkie albo rzadkie to on sie dobrze nadaje do naprawiania

a co do pasemek to raczej nei blond, wydaje mi sie ze cos bardziejz brazem albo karmelem, w tych jasnych jakos mi sie nie podobasz

i moze jeszcze troche brwi kredeka podkreslic, cozywiscie w kolorze zblizonym do naturalnego koloru, masz ladne oczy warto by je bardziej uwidocznic
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 15:53   #8
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

piszcie kochane, jakie zmiany jeszcze mi polecacie, możecie wklejać tez przykładowe fotki, w czym, waszym zdaniem byłoby mi lepiej
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 19:35   #9
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Red face Dot.: Co proponujecie zmienić??

Tez jestem zdania zeby nie zmieniac koloru wlosow- roswietlij je tylko ewentualnie przez delikatne (delikatne pasemka nie pasy przez pol glowy ).Baleyage to bardzo dobry pomysl, ale pod warunkiem ze bedzie delikatny i tylko operujacy tonami twego naturalnego odcienia wlosow, a nie kolorami (bedzie to wygladac za przeproszeniem jarmarcznie i wulgarnie) Mozesz tez zaczac uzywac szamponu dla blondynek bodajze Elseve wypuscilo taka linie- beda nieco bardziej zlociste(dzialalo u kolezannki- jak u ciebie nie wiem ),. Co do fryzury to ja bym cie widziala w nie tyle w cieniowanej fryzurce, co takiej cietej "na prosto",z grzywka nad brwiami,lekko postrzepiona(wiesz nie znam sie za bardzo jak to nazwac, ale plaski pedzel malarski wlasnie tak wyglada, ma takie koncowki, niby ciete na prosto ale daje efekt postrzepienia przy koncu. Wyglada to kobieco i zdecydowanie.I mysle ze by do Ciebie pasowalo.
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 20:02   #10
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

dziękuje ameliamaj za wskazówki, gdybyś znalazła jakieś zdjęcie z taką fryzurką co umieść je tutaj, tez jestem ciekawa jak wygladałabym w grzywce, kiedyś miałam ale to było dawno
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:13   #11
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Co proponujecie zmienić??

No mialas mialas, ale taka "szkolna" oki jak poszukam to wkleje jesli nie dzis to w najblizszym czasie
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 11:03   #12
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Koloru włosów bym nie zmieniała, możesz za to poeksperymentować z fryzurką, np jednego dnia zrób sobie papiloty, drugiego faje, trzeciego wyprostuj włosy, możesz też zmienić długość lub wycieniować. Jeśli chodzi o make up, to daruj sobie bronzery, rozświetlacze, ewentualnie delikatny róż, bo masz wyraziste rysy twarzy i nie trzeba ich eksponować. W kwestii tuszu polecam Ci kolor brązowy bo masz jasne włosy, czerń może być zbyt intensywna i sztuczna. Jeżeli chcesz coś zmienić i być bardziej kobieca to zainwestuj w błyszczyk o intensywniejszym odcieniu, w Twoim przypadku dobry by był "wchodzący" w czerwień.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:39   #13
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Jak widzisz na zdjciach, wszystkie sa z grzywka opadajaca niemalze na nos.Ja bym proponowala nieco krotsza konczaca sie tuz przed brwiami. Hmm najbardziej to o co mi chodzilo (styl sciecia grzywki) to ma modelka z krotka brazowa fryzura i powiekami pomalowanymi na czarno (oczywiscie "pazury" siegajace policzkow mozna sobie darowac- dodatek do fryzury). Jesli chodzi o tonowanie wlosow i styl podciecia dolnych partii, to spojrz na ta kobitke sfotografowana z boku- mysle ze ciekawie to wyglada. Sugerowalabym zostawienie dlugosci twoich wlosow i nie scinanie grzywki zbyt krotko- wiesz, szybciej odrasta i mozna ja w razie czego podpiac, ew. podciac na ukos, gdy sie znudzi za pol roku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _thumbs_aImage44.jpg (8,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-1.asp.jpg (25,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-3.asp.jpg (31,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-6.asp.jpg (26,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-8.asp.jpg (11,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb.asp.jpg (26,2 KB, 4 załadowań)
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:49   #14
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Ach, oczywiscie kobieta sfotografowana z boku, to ta w dluzszych brazowych wlosach (zdjecie zalaczone powyzej).
Proponowalabym delikatnie podkreslic brwi- najlepiej lekka henna, oszczedza czas. w innych wypadkach proponuje nie uzywac olowka- daje sztuczne i teatralne efekty, ale jasno brazowego, niepolyskliwego cienia do powiek. Co do reszty zgadzam sie z Tajemnicza667
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:27   #15
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

dziękuje wam bardzo przynajmniej mam jakąś koncepcje i mam nad czym rozmyslać, a co do koloru na ustach to źle sie czuje w czerwieni, usta wolę jak mam w odcieniu różu, ew. beż, a tak poza tym to uwielbiam nosić (chodzi o ciuszki) kolor czerwony i różne odcienie niebieskiego, mam nadzieje ze mi pasują, w każdym razie ja czuje sie w nich dobrze
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 12:15   #16
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Dot.: Co proponujecie zmienić??

W sumie chodzi o to zebys ty sie dobrze czula sama ze soba. Zreszta kazda z nas mniej wiecej "czai" w czym dobrze wyglada.
Roz blondnkom pasuje No,ale to ez zalezy jaki- zeby nie bylo tak dobrze
Znalazlam jeszcze kilka inych ciekawych fryzur, ale to juz jest mniej "drapiezny" styl. Wklejam dla natchnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sb-9.asp.jpg (10,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-7.asp.jpg (8,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-4.asp.jpg (14,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sb-2.asp.jpg (25,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aImage12.jpg (10,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _thumbs_Image2.jpg (8,7 KB, 2 załadowań)
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:26   #17
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

Dziękuje za wypowiedzi i za zdjęcia Czekam na dalsze propozycje...
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 15:35   #18
Missty
Raczkowanie
 
Avatar Missty
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ozorków
Wiadomości: 82
Dot.: Co proponujecie zmienić??

dziewczyny, ponawiam prośbe i licze na wasze pomysły co do ewentualnego makijażu, fryzurki, koloru włosów i ogólnie co mam zmienić i na co zwracać uwage by wygladać lepiej...
Missty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.