Wykształcenie kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 19:30   #31
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Poszukaj darmowa kursy... ja dostalam sie na darmowy kurs: Stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs z elemantami wizażu! z UE dostalam nawet sprzet za darmo

A gdzie szukać tych darmowych kursów? Gdzie Ty swój znalazłaś?? I jakim sposobem dostałaś sprzet za darmochę z UE??
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:30   #32
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

ja skończyłam 2-letnią szkołę policealną, plus kilka kursów, pracę też trudno było znaleść na początku, ale potem zaczęłam sama dawać ogłoszenia na różnych portalach(z ogłoszeniami), że szukam pracy w zawodzie, co umiem itd, i miałam odpowiedzi, zresztą uważam, że skoro w większości ogłoszeń jest podane, że wymagane jest doświadczenie to lepiej wziąść na początek pracę za te 5zł na godzinę, przemęczyć się jakiś czas a potem już jest z czym startować trochę wyżej. Ja robiłam na początku paznokcie wszystkim koleżankom i ich koleżankom za darmo przez kilka miesięcy byleby się tylko nauczyć jak najlepiej, teraz jestem tylko zadowolona z tych poświęceń bo dostałam pracę w zawodzie za granicą i to w kraju, którego języka kompletnie nie zanałam. Pracuję prawie rok już i jestem szczęśliwa, że wcześniej nie odpuściłam. Nie po to zrobiłam sobie zawód, żeby w nim nie pracować. Teraz dzięki zarobionej kasie mogę korzystać z kolejnych kursów i szkoleń. Staram się poszerzać swoją wiedzę, bo zawsze chciałabym mieć pracę w tym a nie innym zawodzie.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:44   #33
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Mam takie nastawienie jakie mam.. bo nie widzi mi sie nabrac kredytow zalozyc biznes cieszyc sie praca u siebie i pasc po pol roku..
U mnie jest mnoostwo salonow a to male miasto..
I tutaj nawet nie ma co CV roznosic bo do pracy nie szukaja
A po domu nie zamierzam robic.. u nas "salony" kabluja urzedowi skarbowemu co sie dzieje..
Dlatego jedna kolezanka z pazurkami -zwinela sie..

PO rozmowach chyba wyszlo jak myslalam...czyli pracy nie ma..
1 rozmowa bardzo dziwna..
Z ojcem kosmetyczki.. i na podstawie rozmowy ma mi dac znac czy dostane prace.
2 salon widmo-pod adresem (strony www) go tam nie bylo..a osiedle-koniec swiata we Wro..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2011-05-22 o 21:53
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:07   #34
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Na pewno odradzam kolejną naukę przez kilka lat - kiepski pomysł. Skoro masz już za sobą szkolenie wizażu i jak sama twierdzisz "posiadasz predyspozycje", to czemu nie zaczniesz kolejnego szkolenia np. stylizacji paznokcia. Dobra szkoła spokojnie cię przygotuje do pracy. Później trochę praktyki i powinnaś doskonale sobie radzić w branży, ale pamiętaj - łatwo wcale nie jest.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:30   #35
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez mroofka_71 Pokaż wiadomość
A gdzie szukać tych darmowych kursów? Gdzie Ty swój znalazłaś?? I jakim sposobem dostałaś sprzet za darmochę z UE??
Dowiedziałam się, że w mojej miejscowości jest organizowany taki kurs, a organizowali to http://www.pir.home.pl/index.html Pomorska Izba Rolnicza (nie, nie jestem córką rolnika i nie mam gospodarstwa, poprostu poszłam i się zapisałam), a było nas 5 dziewczyn.
Wystarczało być bezrobotnym i przynieść zaświadczenie z UP.
Poszukajcie w waszych miejscowościach takich kursów napewno ktoś organizuje, kurs był sfinansowany z UE i nie miał nic wspólnego z urzędem pracy.
Na początku 2 tygodnie mieliśmy z Panią psycholok i z doradzca pracy, na temat jak szukać pracy, jak pisać CV itd.
Nastepnie 3 dni miałam kurs przedłużania rzęs z kosmetyczką która ma swoje salony w Holandii.
Potem 2 tygodnie mieliśmy paznokcie (i każda z nas dostała dla siebie sprzet: lampe uv, żele, akryle, tipsy, pędzle, formy, ozdoby, waciki bezpyłowe,patyczki, cążki, płyny, do dezynfekcji itd... i to jeszcze z dobrej firmy)
Na tym się uczyliśmy i to jest dla nas do domu
Na koniec mielismy 3 dni - makijaż z wizażystką z TVN.

Po kursie dostaliśmy zaświadczenie o ukończeniu i certyfikat oraz książki o pedicure i manicure i pielęgnacji.
I to zupełnie za darmo...
Na dodatek codziennie dostaliśmy obiad przyworzony z restaurtacji

Warto szukać takich kursów bo teraz nie dość, że potrafię... mam wieksze umiejętności, mam sprzet na którym pracuje caly czas... tylko dokupuje sobie co mi się tam kończy.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja skończyłam 2-letnią szkołę policealną, plus kilka kursów, pracę też trudno było znaleść na początku, ale potem zaczęłam sama dawać ogłoszenia na różnych portalach(z ogłoszeniami), że szukam pracy w zawodzie, co umiem itd, i miałam odpowiedzi, zresztą uważam, że skoro w większości ogłoszeń jest podane, że wymagane jest doświadczenie to lepiej wziąść na początek pracę za te 5zł na godzinę, przemęczyć się jakiś czas a potem już jest z czym startować trochę wyżej. Ja robiłam na początku paznokcie wszystkim koleżankom i ich koleżankom za darmo przez kilka miesięcy byleby się tylko nauczyć jak najlepiej, teraz jestem tylko zadowolona z tych poświęceń bo dostałam pracę w zawodzie za granicą i to w kraju, którego języka kompletnie nie zanałam. Pracuję prawie rok już i jestem szczęśliwa, że wcześniej nie odpuściłam. Nie po to zrobiłam sobie zawód, żeby w nim nie pracować. Teraz dzięki zarobionej kasie mogę korzystać z kolejnych kursów i szkoleń. Staram się poszerzać swoją wiedzę, bo zawsze chciałabym mieć pracę w tym a nie innym zawodzie.
Też tak uważam Własnie zapisałam się na doszkolenie w mikrodermabrazji, choć w moim spa nie robimy tego, ale i tak uważam że warto się doszkolić bo w mojej szkole kiepsko z tym sprzetem do mikro było.... zapłaciłam 80zł za 6h nauki ... 3 czerwca jade
a w planach mam jeszcze masaże SPA i makijaż permanentny i opalanie natryskowe
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana

Edytowane przez n-nika
Czas edycji: 2011-05-24 o 10:23
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 10:55   #36
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

to miałaś szczęscie n-nika
Masz rację że warto próbować bo jak się nie próbuje to nie powinno się maruzić ze nie wyszło
Ps A tak nawiasem mówiąć pewnie ciężko się dostac jako wizażystaka do TVNu...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:33   #37
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

nnika co za szkolenie tak tanio?? ja za 300 minimum widzialam! ja w pracy tez nie robie mikro ale wiem ze w przyszlosci sie przyda
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 21:55   #38
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
nnika co za szkolenie tak tanio?? ja za 300 minimum widzialam! ja w pracy tez nie robie mikro ale wiem ze w przyszlosci sie przyda
normalnie kosztuje 100zl ale z tego ze jestem absolwentką tej szkoly to mam zniżke... 80zł...
3h teoria
4h praktyka

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

a jutro zapisuje się na warsztaty z manicure hybrydowy i sprzed dawają odrazu.... za 170zł.... opłaca się bo zawsze to nowa umiejętnośc, a teraz ten manicure hybrydowy to hit
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 07:21   #39
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Na pewno odradzam kolejną naukę przez kilka lat - kiepski pomysł. Skoro masz już za sobą szkolenie wizażu i jak sama twierdzisz "posiadasz predyspozycje", to czemu nie zaczniesz kolejnego szkolenia np. stylizacji paznokcia. Dobra szkoła spokojnie cię przygotuje do pracy. Później trochę praktyki i powinnaś doskonale sobie radzić w branży, ale pamiętaj - łatwo wcale nie jest.
Dzięki za cenną radę, na pewno wezmę pod uwagę. Chociaż w paznokciach nie lubię dłubać:P
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 06:37   #40
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
normalnie kosztuje 100zl ale z tego ze jestem absolwentką tej szkoly to mam zniżke... 80zł...
3h teoria
4h praktyka

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

a jutro zapisuje się na warsztaty z manicure hybrydowy i sprzed dawają odrazu.... za 170zł.... opłaca się bo zawsze to nowa umiejętnośc, a teraz ten manicure hybrydowy to hit
Tylko wypada zapytać kim będą specjaliści, którzy poświęcą cały dzień pracy za 80 zł? Przecież korzysta się ze sprzętu, kosmetyków, pomocy instruktorów... Bardzo to dla mnie dziwne... Na Twoim miejscu kilka razy bym się zastanowiła przed pójściem na takie szkolenie.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 09:30   #41
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Tylko wypada zapytać kim będą specjaliści, którzy poświęcą cały dzień pracy za 80 zł? Przecież korzysta się ze sprzętu, kosmetyków, pomocy instruktorów... Bardzo to dla mnie dziwne... Na Twoim miejscu kilka razy bym się zastanowiła przed pójściem na takie szkolenie.
Nie rozumiesz sensu szkolenia - jest to szkolenie z mikrodermabrazji, robią takie w szkołach policealnych... nauczyciele, którzy tam uczą. Takie doszkolenie osób z poza szkoły lub absolwentów szkoły.
Wiec nie mam nad czym się zastanawiać.
Ja w szkole nie miałam mikrodermabrazji, miałam tylko z torii a nie z praktyki, chciałabym wkońcu zobaczyć jak to się dokładnie robi, a nie wyobrażać sobie... akurat się udalo, że w innej szkołe w innym mieście robią takie doszkolenie.
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 19:35   #42
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

ja własnie dostałam prace w gabinecie med.estetycznej i bardzo się ciesze, ponieważ w kazdym miesiącu będą mnie wysyłać na szkolenia. W czerwcu jadę na 3 dni na szkolenie z lasera. I tak w kazdym miesiacu
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:53   #43
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja własnie dostałam prace w gabinecie med.estetycznej i bardzo się ciesze, ponieważ w kazdym miesiącu będą mnie wysyłać na szkolenia. W czerwcu jadę na 3 dni na szkolenie z lasera. I tak w kazdym miesiacu

ooo super ale ci zazdroszcze też bym tak chciała
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 22:03   #44
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja własnie dostałam prace w gabinecie med.estetycznej i bardzo się ciesze, ponieważ w kazdym miesiącu będą mnie wysyłać na szkolenia. W czerwcu jadę na 3 dni na szkolenie z lasera. I tak w kazdym miesiacu

gratulacje kocham swoje mijsce pracy, ale chętnie bym się zamieniła

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że w mojej miejscowości jest organizowany taki kurs, a organizowali to http://www.pir.home.pl/index.html Pomorska Izba Rolnicza (nie, nie jestem córką rolnika i nie mam gospodarstwa, poprostu poszłam i się zapisałam), a było nas 5 dziewczyn.
Wystarczało być bezrobotnym i przynieść zaświadczenie z UP.
Poszukajcie w waszych miejscowościach takich kursów napewno ktoś organizuje, kurs był sfinansowany z UE i nie miał nic wspólnego z urzędem pracy.
Na początku 2 tygodnie mieliśmy z Panią psycholok i z doradzca pracy, na temat jak szukać pracy, jak pisać CV itd.
Nastepnie 3 dni miałam kurs przedłużania rzęs z kosmetyczką która ma swoje salony w Holandii.
Potem 2 tygodnie mieliśmy paznokcie (i każda z nas dostała dla siebie sprzet: lampe uv, żele, akryle, tipsy, pędzle, formy, ozdoby, waciki bezpyłowe,patyczki, cążki, płyny, do dezynfekcji itd... i to jeszcze z dobrej firmy)
Na tym się uczyliśmy i to jest dla nas do domu
Na koniec mielismy 3 dni - makijaż z wizażystką z TVN.

Po kursie dostaliśmy zaświadczenie o ukończeniu i certyfikat oraz książki o pedicure i manicure i pielęgnacji.
I to zupełnie za darmo...
Na dodatek codziennie dostaliśmy obiad przyworzony z restaurtacji

Warto szukać takich kursów bo teraz nie dość, że potrafię... mam wieksze umiejętności, mam sprzet na którym pracuje caly czas... tylko dokupuje sobie co mi się tam kończy.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Też tak uważam Własnie zapisałam się na doszkolenie w mikrodermabrazji, choć w moim spa nie robimy tego, ale i tak uważam że warto się doszkolić bo w mojej szkole kiepsko z tym sprzetem do mikro było.... zapłaciłam 80zł za 6h nauki ... 3 czerwca jade
a w planach mam jeszcze masaże SPA i makijaż permanentny i opalanie natryskowe



to powodzenia 3czerwca i gratuluje pozytywnego podejścia, odpuszczać nie można jak ktoś kocha ten zawód to zrobi wszystko, żeby udało się wiadomo, wszystko wymaga poświęceń, ale jak się chce to można
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:56   #45
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
normalnie kosztuje 100zl ale z tego ze jestem absolwentką tej szkoly to mam zniżke... 80zł...
3h teoria
4h praktyka [COLOR="Silver"]
daj namiary, czytalam ze bylas w szkole policealnej. Ja nie pracuje na mikro ale sie przyda

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ja własnie dostałam prace w gabinecie med.estetycznej i bardzo się ciesze, ponieważ w kazdym miesiącu będą mnie wysyłać na szkolenia. W czerwcu jadę na 3 dni na szkolenie z lasera. I tak w kazdym miesiacu
praca marzenie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 06:59   #46
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Nie rozumiesz sensu szkolenia - jest to szkolenie z mikrodermabrazji, robią takie w szkołach policealnych... nauczyciele, którzy tam uczą. Takie doszkolenie osób z poza szkoły lub absolwentów szkoły.
Wiec nie mam nad czym się zastanawiać.
Ja w szkole nie miałam mikrodermabrazji, miałam tylko z torii a nie z praktyki, chciałabym wkońcu zobaczyć jak to się dokładnie robi, a nie wyobrażać sobie... akurat się udalo, że w innej szkołe w innym mieście robią takie doszkolenie.
Skoro szkolenie za tak małą kasę to rzeczywiście nie masz nad czym się zastanawiać, dużo nie stracisz, ale wiele również nie oczekuj. Wiem jakie jest podejście nauczycieli w szkołach. Z ciekawością będę oczekiwała twojej opinii o takiej nauce.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:16   #47
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Skoro szkolenie za tak małą kasę to rzeczywiście nie masz nad czym się zastanawiać, dużo nie stracisz, ale wiele również nie oczekuj. Wiem jakie jest podejście nauczycieli w szkołach. Z ciekawością będę oczekiwała twojej opinii o takiej nauce.
Jestem już po szkoleniu
Bardzo mi się podobało i było warto!
Na szkoleniu najpierw dowiedzieliśmy się o przeciwwskazaniach i wskazaniach do zabiegu mikro, na czym polega, jak przygotować skórę przed i po! opis sprzetu, jaki najlepiej kupić, jak wygląda itd.

Potem mieliśmy praktykę, dobraliśmy się w parach i każda miała możliwość wykonania zabiegu jak i mieć wykonanie zabiegu na sobie

Na koniec dostaliśmy certyfikat i zaświadczenie

poszukałam szkolenie z przypadku, skorzystałam ze zniżki... i udało mi się zdobyć kolejne doświadczenie i kolejny + do CV (wrazie co)

Jestem już też po szkoleniu z manicure hybrydowy (nowość w dziedzinie kosmetycznej) super sprawa! nie dość, że nauczyłam się nowości która teraz weszła to jeszcze dostałam sprzęt startowy do wykonywania manicure hybrydowego który spokojnie wystarczy mi na 60 klientek oraz otrzymałam dyplom ukończenia!
za to szkolenie zapłaciłam 170zł jeszcze mi się zwróci 10x więcej bo za manicure hybrydowy biore 30zł! a nie musze kupować sprzetu bo już mam
O szkoleniu dowiedziałam się z reklamy którą szkoła która organizowała szkolenie wysłała mi na e-mail.
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:01   #48
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Jestem już po szkoleniu
Bardzo mi się podobało i było warto!
Na szkoleniu najpierw dowiedzieliśmy się o przeciwwskazaniach i wskazaniach do zabiegu mikro, na czym polega, jak przygotować skórę przed i po! opis sprzetu, jaki najlepiej kupić, jak wygląda itd.

Potem mieliśmy praktykę, dobraliśmy się w parach i każda miała możliwość wykonania zabiegu jak i mieć wykonanie zabiegu na sobie

Na koniec dostaliśmy certyfikat i zaświadczenie

poszukałam szkolenie z przypadku, skorzystałam ze zniżki... i udało mi się zdobyć kolejne doświadczenie i kolejny + do CV (wrazie co)

Jestem już też po szkoleniu z manicure hybrydowy (nowość w dziedzinie kosmetycznej) super sprawa! nie dość, że nauczyłam się nowości która teraz weszła to jeszcze dostałam sprzęt startowy do wykonywania manicure hybrydowego który spokojnie wystarczy mi na 60 klientek oraz otrzymałam dyplom ukończenia!
za to szkolenie zapłaciłam 170zł jeszcze mi się zwróci 10x więcej bo za manicure hybrydowy biore 30zł! a nie musze kupować sprzetu bo już mam
O szkoleniu dowiedziałam się z reklamy którą szkoła która organizowała szkolenie wysłała mi na e-mail.
Bardzo proszę o namiary, gdzie można taki kurs na manicure hybrydowy zrobić. W necie jest mnóstwo ofert i mam problem, który wybrać.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:02   #49
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Już po szkoleniu? ;-) Ale szybko ci poszło hehe. Najważniejsze jest zadowolenie. Skoro szkolenie się sprawdziło i mało kosztowało, to tylko się cieszyć. Kiedy wybierałam szkolenie wybór padł na przeciętne cenowo, ale za to wysokiej jakości. Tak było oceniane w sieci i przez moją koleżankę.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 19:15   #50
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez anetka 123 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o namiary, gdzie można taki kurs na manicure hybrydowy zrobić. W necie jest mnóstwo ofert i mam problem, który wybrać.
w szkole w Gdyni la femme robiłam ten kurs, nie wiem czy jeszcze robią ...
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 06:43   #51
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
w szkole w Gdyni la femme robiłam ten kurs, nie wiem czy jeszcze robią ...
Wolałabym Warszawę, znalzałam kurs na Grzybowskiej, ale czy 400 zł to nie jest za tanio?
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 07:00   #52
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Piszesz o New Nails tak? Nie jest za tanio. New Nails ma dobre szkolenia, tak przynajmniej to wyglądało w moim przypadku. Nie doczytałam czy jesteś bezrobotna. Jeśli tak to możesz spróbować załatwić sobie to szkolenie przez dofinansowanie w ramach Urzędu Pracy.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 06:45   #53
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Piszesz o New Nails tak? Nie jest za tanio. New Nails ma dobre szkolenia, tak przynajmniej to wyglądało w moim przypadku. Nie doczytałam czy jesteś bezrobotna. Jeśli tak to możesz spróbować załatwić sobie to szkolenie przez dofinansowanie w ramach Urzędu Pracy.
Tak, piszę o New Nalis. Wydaje mi się tanio, ponieważ piszą, że ooferują kosmetyki i narzędzia (to taki pakiet startowy?). A może ja ich źle rozumiem i chodzi poprostu, że na zajęciach dostępne są kosmetyki i narzędzia. Jak to jest?
Niestety nie mogę ubiegać się o dofinansowanie, gdyż pracuję.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 06:58   #54
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Pisali o kosmetykach i narzędziach wykorzystywanych na szkoleniu i te dostępne są za friko(tak przynajmniej było). New Nails ma tak od dosyć dawna.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 08:27   #55
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Pisali o kosmetykach i narzędziach wykorzystywanych na szkoleniu i te dostępne są za friko(tak przynajmniej było). New Nails ma tak od dosyć dawna.
W takim razie chyba się skuszę na ich ofertę. dziękuję za odpowiedź.
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 06:50   #56
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Najlepiej po prostu zadzwoń wcześniej do New Nails to się dowiesz czy na pewno tak to wygląda. Zadaj konkretne pytania. Kiedy ja dzwoniłam, to w zasadzie odpowiadali nawet na takie najgłupsze ;-) Więc możesz jęczeć ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:02   #57
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
Najlepiej po prostu zadzwoń wcześniej do New Nails to się dowiesz czy na pewno tak to wygląda. Zadaj konkretne pytania. Kiedy ja dzwoniłam, to w zasadzie odpowiadali nawet na takie najgłupsze ;-) Więc możesz jęczeć ;-)
ok, dziękuję za podpowiedź, tak właśnie zrobię
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 06:49   #58
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

A jeśli będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości co do szkolenia, to śmiało pytaj mnie na forum. Mam za sobą szkolenie z New Nails i sporo mogę ci napisać o tym. (szkolenie stylizacji paznokcia)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 08:50   #59
anetka 123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 48
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez bonifacy34 Pokaż wiadomość
A jeśli będziesz miała jakiekolwiek wątpliwości co do szkolenia, to śmiało pytaj mnie na forum. Mam za sobą szkolenie z New Nails i sporo mogę ci napisać o tym. (szkolenie stylizacji paznokcia)
Jeśli masz chwilę czasu, to bardzo chętnie posłucham. Ciekawa jestem ile trwało szkolenie, czy naprawdę można się nauczyć (ja jestem zupełnie początkująca), czy trzeba mieć swoją modelkę itd. Proszę napisz ile mniej więcej osób w grupie...
anetka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 06:48   #60
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Wykształcenie kosmetyczki

Ja miałam szkolenie rozłożone na trzy dni i w tym czasie w zasadzie wszystko opanowałam dosyć dobrze. Co było dla mnie najważniejsze - program szkolenia został zrealizowany w całości. Nie robili tego na odwal się. Ciekawiło mnie czy zrealizują całość z tego względu, że program szkolenia był bardzo bogaty. Co do modelek to są dwie opcje - albo przychodzisz z własną modelką, albo oni ci zapewniają w cenie szkolenia. To ile się nauczyć zależy przede wszystkim od twojego podejścia. Jeśli będziesz słuchała, starała się wszystko wykonywać tak jak należy to wyjedziesz ze szkolenia o wiele mądrzejsza ;-) Tylko pamiętaj, że nikt cię na siłę niczego nie nauczy. Musisz się zaangażować.
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.