Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-14, 17:09   #1
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130

Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :)


Witajcie, jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o makijaż - z prostego powodu - nie maluję się prawie wcale - jesli juz to tylko rzęsy tuszem. Ale za miesiąc czeka mnie slub przyjaciółki no i chciałabym na ten jej ślub mieć makijaż taki jak ma pani na zdjęciu. Doradźcie czy to w oógle u mnie bedzie grało czy nie bardzo? Dodam ze jeszcze przed tym ślubem ide raz do fryzjera, ponieważ konsekwentnie dąże do fryzury i koloru włosów jaki ma również ta Pani na zdjęciu, a ponieważ miałam ciemny brąz to musze rozjaśniac stopniowo i teraz mam trochę rudawe Mam jasną karnację - ale planuję sie trochę opalić, bardzo niebieskie oczy i ciemną ich oprawę. Mam nadzieję ze na dzjęicah costam widać - nie umiem sobie zrobić lepszych :/
Aha - no i jeszcze - jakie produkty będą mi potrzebne do wykonania takiego makijażu?

Pozdrawiam serdecznie

Ps. przypomniało mi się jeszcze ze jak parę razy malowałam się tak "mocniej" - to te oczy wydawały mi się moje takie hm..bez blasku - a na tej Pani to jakos tak błyszczy ten make up Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz 3.jpg (16,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz 4.jpg (98,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,6 KB, 168 załadowań)
milajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:55   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :)

Ta pani ma chyba smokey eyes.
Więcej na temat takiego makijażu znajdziesz w wyszukiwarce.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 13:07   #3
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :)

To jest smoke taki bardziej wyciągnięty na bokiZajrzyjn a MM makijaże krok po kroku i próbuj wykonać taki makijaż samodzilnie Aby makijaz miał dużo blasku, trzeba używać kosmetyków z drobinkami rozświetlaczy, brązerek na policzki(polecam kulki vollare- dają wtaki właśnie rozświetlony efekt) próbuj d0o skutku, jeśli jednak stweirdzisz że fekt nie jest zadowlajaący to niech makijaż zrobi Ci profesjonalistka Możesz pójść do niej ze zdjęciem, na pewno fajnie to wtedy wyjdzie Mogłabyś się przyglądać, co i jak robi, a potem próbować potórzyć te czynności w domu- zawsze to nauka na przyszłość
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 17:06   #4
milajo
Raczkowanie
 
Avatar milajo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Odrzykoń
Wiadomości: 130
Dot.: Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :)

Dzięki dziewczyny Niestety mieszkam w małym mieście i obawiam się ze nie znajdę profesjonalistki której by się udało to o co mi chodzi Oczywiscie będę próbowała taka znaleźc własnie ze zdjęciem - i pytać czy da radę A jak nie to będe próbować sama I zobaczymy Diżeki jeszcze raz, ciumki
milajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:24   #5
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Makijaż ze zdjęcia - co mi będzie potrzebne? Pomóżcie :)

Na moje oko potrzebujesz:
*Podklad(zakryc niedoskonalosci, chociaz takich u ciebie nie widze:P), puder(zeby cera sie nie swiecila), kuleczki brazujace, roz(aby wymodelowac twarz) [ Nie to zeby wyszla tapeta, wszystkiego z umiarem]

*Cienie -odcienie szarosci i czarnego+bialy cien perlowy, tak jak powiedzialy dziewczyny smooky eyes -wiele o tym bylo wazne ze masz juz punkt wyjscie+ eyeliner+pogrubiajacy tusz

+ usta [watek cieliste usta, chociaz nie wiem czy cieliste bede dla ciebie pasowalymozesz poprobowac ) + blyszczyk.


To tak na moje malo profesjonalne oko.
Powodzenia i udanej zabawy!
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.