Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-13, 21:24   #121
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87747139]Czyli moim zdaniem pary wcale nie potrzebują ratunku, tylko produkcja wprowadza do scenariusza wizyty ratunkowe expertów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Pewnie, że tak. Wizyty ratunkowe to obowiązkowy element każdego sezonu. Musza mieć te dwa beztalencia psychologiczne okazję, żeby naubliżać kobietom (czego ty właściwie babo chcesz?) i współczuć facetom (nie rozumie cię, fochy stroi, pewnie ma okres, bądź ponad to)).
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 21:47   #122
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak. Wizyty ratunkowe to obowiązkowy element każdego sezonu. Musza mieć te dwa beztalencia psychologiczne okazję, żeby naubliżać kobietom (czego ty właściwie babo chcesz?) i współczuć facetom (nie rozumie cię, fochy stroi, pewnie ma okres, bądź ponad to)).
Hahahaha, tym sposobem zepsuliby większość udanych par w realu, ludzi, którzy się znają i kochają, a nie poznali wczoraj
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 06:22   #123
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak. Wizyty ratunkowe to obowiązkowy element każdego sezonu. Musza mieć te dwa beztalencia psychologiczne okazję, żeby naubliżać kobietom (czego ty właściwie babo chcesz?) i współczuć facetom (nie rozumie cię, fochy stroi, pewnie ma okres, bądź ponad to)).
Beztalencia psychologiczne w punkt!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 08:53   #124
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Hmm tak ogólnie wydaje mi się, że taka rozmowa z mediatorem/ specjalistą czasami mogłaby pomóc, ale rzeczywiście to bardzo adekwatne określenie "beztalencia" . O ile jeszcze ta nowa psycholog wydaje mi się lepsza od seksuolożki, która zapytała się Pauliny, czy chce zostać starą panną z kotami, to ogólnie całokształt ich działań jest marny, a ich główne argumentacja to zastraszanie uczestników.

Tak naprawdę uważam, że sam pomysł na program jest fajny, ale nie wiem, dlaczego TVN tak stawia nacisk na dramy rodem z "Ukrytej prawdy", kiedy mnie np. program interesowałby tak samo, gdyby puszczali materiał bez sztucznie nakręcanych afer. A może nawet bardziej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 09:54   #125
patrycja_wk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 7
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Z poprzednich edycji są 2 małżeństwa i 3 dzieci. tutaj na razie żaden związek nie wygląda dobrze
patrycja_wk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 09:54   #126
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wszystko ustawiane pod publikę niestety kosztem uczestników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 09:59   #127
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patrycja_wk Pokaż wiadomość
Z poprzednich edycji są 2 małżeństwa i 3 dzieci. tutaj na razie żaden związek nie wygląda dobrze
Obejrzyj sobie materiały na earlgrey np. z Oliwią i Łukaszem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 12:32   #128
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nie przesadzacie z tymi kompetencjami kierowników sklepu? Np. w odzieżówkach w galeriach handlowych (a Asia jest w 4F) kierownik sklepu to po prostu jeden z kasjerów z nieco większym zasobem obowiązków, ale nadal sprzedający, naklejający metki itd.
aha... lol jako, że podkreślali jej stanowisko kilka razy to myślałam, że conajmniej w jakimś korpo pracuje
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 12:54   #129
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Gdzie można kupić takie kostki, które Łukasz z Oliwia dostali na prezent ślubny? :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:01   #130
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nie pasuje mi coś w relacji Agnieszki z Wojtkiem. Nie wiem co to jest ale wydaje mi się, że dla Wojtka będzie ta relacja przytłaczająca. Aga jest obrotna i wydaje mi się, że zabiera przestrzeń Wojtkowi a on wcześniej czy później zacznie się buntować. Agi rodzice wydają się być super ciepli. Chyba śmiało mogę powiedzieć, że według mnie to najsympatyczniejsi ludzie ze wszystkich edycji.
Oliwia i Łukasz bez zmian, tam wszystko styka.
No ale u Joasi i Adama ... jak ja bylam na początku neutralna, choć bardziej kierowałam się w jego strone ... tak teraz szkoda mi tej Asi. Sorry ale jak już się bierze udział w takim programie to powinno się jednak jakąś inicjatywą wykazywać ... takim podejściem Adam już zraził Asię do siebie ale po najnowszym odcinku nie jest mi go nawet szkoda. Smutne jest to, że on nie wykonuje żadnych kroków w jej kierunku i jej samoocena po czymś takim może mocno spaść. Im dłużej będzie w tym tkwiła tym dłuższego czasu na odbudowanie siebie bedzie potrzebowala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:02   #131
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi coś w relacji Agnieszki z Wojtkiem. Nie wiem co to jest ale wydaje mi się, że dla Wojtka będzie ta relacja przytłaczająca. Aga jest obrotna i wydaje mi się, że zabiera przestrzeń Wojtkowi a on wcześniej czy później zacznie się buntować. Agi rodzice wydają się być super ciepli. Chyba śmiało mogę powiedzieć, że według mnie to najsympatyczniejsi ludzie ze wszystkich edycji.
Oliwia i Łukasz bez zmian, tam wszystko styka.
No ale u Joasi i Adama ... jak ja bylam na początku neutralna, choć bardziej kierowałam się w jego strone ... tak teraz szkoda mi tej Asi. Sorry ale jak już się bierze udział w takim programie to powinno się jednak jakąś inicjatywą wykazywać ... takim podejściem Adam już zraził Asię do siebie ale po najnowszym odcinku nie jest mi go nawet szkoda. Smutne jest to, że on nie wykonuje żadnych kroków w jej kierunku i jej samoocena po czymś takim może mocno spaść. Im dłużej będzie w tym tkwiła tym dłuższego czasu na odbudowanie siebie bedzie potrzebowala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No żartujesz chyba. To właśnie on się stara, planuje, pyta, a ona nie daje absolutnie nic od siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 21:04   #132
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No żartujesz chyba. To właśnie on się stara, planuje, pyta, a ona nie daje absolutnie nic od siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to są moje odczucia. Jeszcze do poprzedniego odcinka uważałam tak jak Ty, ale po dzisiejszym to jest kompletnie dla mnie na odwrót.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:06   #133
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Kto obejrzał?
Pani psycholog daje rady jak Kasia z Bravo. Ty rozmawiaj z nią, ty rozmawiaj z nim, dajcie sobie buzi. Szczęśliwi?
Inna sprawa, ze Oliwia i Łukasz żadnych rad nie potrzebowali, bo afera z jednego dnia gorszego humoru została rozdmuchana do granic.
Ale do Asi i Adama na razie nikt na sygnale nie jedzie, a to im się małżeństwo sypie jak domek z kart. On jej nawet nie obejmie na próbę, nie mówiąc o jakimś pocałunku. Nic dziwnego, że ona zaczyna wątpić w sens przedsięwzięcia, bo nie szukała współlokatora tylko bliskiej osoby. Nic tak nie zbliża nawet dosyć obcych sobie ludzi jak przełamanie bariery fizycznej. Nie mówię o jakiejś kamasutrze. Wstarczyłoby wzięcie za rękę, pogłaskanie po twarzy i od razu inne emocje. A widać, ze Asi jest to potrzebne. Może to ten Adam jest gejem, a nie Wojtek?
Aga i Wojtek nadal ok, ale on dobrze zauważył, że dla nich ryzyko jest w przegapieniu miłości i przejściu w przyjaźń. Tak to się może skończyć, bo te ich buziaki to takie mocno koleżeńskie. Chyba że są też inne, których nie pokazują, ale np. przy pożegnaniu taki cmok im wystarczył. No nie wiem. Widać, że się lubią, ale czy jest tam chemia, iskra?

W szoku byłam, że u Wojtka śpi się w tym samym pokoiku, w którym jest aneks. Czyli poza nim jest tylko łazienka? Jak oni chcą żyć we dwoje na takim metrażu... Wiem co mówię, bo mi się pierwszy dorosły związek sypnął przez życie na nieco większej powierzchni, ale też bez ścian (studio). Ale my byliśmy duuuużo młodsi, dopiero co wyszliśmy od rodziców. Mam nadzieje, ze skoro Aga tam teraz żyje (jak to wynika z jej cv podawanego gdzieś w drugim wątku) to mają większe lokum, bo brak choć małego kąta dla samego siebie może zadusić nawet całkiem fajną relację.

Oliwia w wersji domowej wygląda wreszcie jak normalny człowiek, a nie insta laska Za to Łukasz jakby coraz lepiej )
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:15   #134
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
No to są moje odczucia. Jeszcze do poprzedniego odcinka uważałam tak jak Ty, ale po dzisiejszym to jest kompletnie dla mnie na odwrót.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam, nie zauważyłam, że to wątek z odcinkiem do przodu. Siedzę tu też, bo nie wadzą mi spoilery, ale myślałam, że mówisz o odcinku, który był dzisiaj w telewizji i stąd moje zdziwienie Nieporozumienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 21:25   #135
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie zauważyłam, że to wątek z odcinkiem do przodu. Siedzę tu też, bo nie wadzą mi spoilery, ale myślałam, że mówisz o odcinku, który był dzisiaj w telewizji i stąd moje zdziwienie Nieporozumienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma problemu ale prawda, że po poprzednim odcinku to bardziej Adam był wykreowany na tego, który się stara za to ze strony Joasi zero inicjatywy. Dodatkowo wzięłam ją za histeryczkę. W tym odcinku jakby się ogarnęła i chciała coś budować za to Adam porażka po całości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 22:51   #136
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Nie ma problemu ale prawda, że po poprzednim odcinku to bardziej Adam był wykreowany na tego, który się stara za to ze strony Joasi zero inicjatywy. Dodatkowo wzięłam ją za histeryczkę. W tym odcinku jakby się ogarnęła i chciała coś budować za to Adam porażka po całości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może się zniechęcił?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 05:10   #137
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ona się Adamowi w ogóle nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 06:02   #138
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Może się zniechęcił?
Być może. Nie twierdzę, że nie ... ale nie zapytać się czy jego żona chce zostać na noc w domu tylko ją po prostu wyprosić... no ja nie wiem nawet jak to określić, nie dać buziaka choćby w policzek na pożegnanie, nawet się na nią nie spojrzeć, nie przytulić. Była jego gościem, trochę życzliwości by się przydało z jego strony.
Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Ona się Adamowi w ogóle nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się tak wydaje, na wakacjach jeszcze jakoś się starał bo nie miał ucieczki, musiał z nią ten czas spędzić ... a w Polsce ma już wywalone całkiem - takie odnosze wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 09:51   #139
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że Mosak zwali winę na Asię nie zawiódł mnie i tym razem, nasz główny mizoginista w programie.

Adam i Asia się sobie kompletnie nie podobają. Ani ona jemu, ani on jej. On się zachowuje przy tym nadal dosyć kulturalnie, ale nic z tego nie będzie. Prawie wprost powiedział, że nie ma ochoty na żaden kontakt fizyczny z nią.
I żenujące jest to, że ich tak dobrali; ok, być może oczekiwał po prostu młodszej partnerki, a ona poważniejszego partnera i kurczę, mają do tego prawo. Mimo że może Adam nie jest najprzystojniejszy, to nadal ma prawo mieć swoje oczekiwania, ona też.
Ciekawe co by byłoby jakby Adrianowi dali taką, co jej dziąsła widać, czyżby nie było wielkiej miłości ?

Łukasza i Oliwię pokazują tyle co nic.
Miło się na nich patrzy, ten konflikt rozdmuchany do granic absurdu, pani psycholog jak z memów, aż odechciewa się chodzić do psychologa, jak się patrzy na ten program.
Nadal nie lubię, jak ona do niego mówi jak do dziecka, irytujące.

Wojtek i Agnieszka - aż się klaustrofobicznie poczułam w jego mieszkaniu, czy on naprawdę ma tylko ten jeden aneks z kuchnią? W sensie nie krytykuję go, po co mu było więcej i wiadomo, jakie są ceny mieszkań, ale to naprawdę mało.
Nie wiem, też pokazują z nimi jakieś zupełnie z czapy te sceny; pokazaliby jakaś kolację, spacer cokolwiek, nawet siedzenie przed TV, żeby zobaczyć, jak się wobec siebie zachowują.
A tutaj dają takie urywki, że oni rzeczywiście jak para kumpli.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-04-18 o 09:53
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 09:53   #140
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że Mosak zwali winę na Asię nie zawiódł mnie i tym razem, nasz główny mizoginista w programie.

Adam i Asia się sobie kompletnie nie podobają. Ani ona jemu, ani on jej. On się zachowuje przy tym nadal dosyć kulturalnie, ale nic z tego nie będzie. Prawie wprost powiedział, że nie ma ochoty na żaden kontakt fizyczny z nią.
I żenujące jest to, że ich tak dobrali; ok, być może oczekiwał po prostu młodszej partnerki, a ona poważniejszego partnera.

Łukasza i Oliwię pokazują tyle co nic.
Miło się na nich patrzy, ten konflikt rozdmuchany do granic absurdu, pani psycholog jak z memów, aż odechciewa się chodzić do psychologa, jak się patrzy na ten program.
Nadal nie lubię, jak ona do niego mówi jak dziecko.

Wojtek i Agnieszka - aż się klaustrofobicznie poczułam w jego mieszkaniu, czy on naprawdę ma tylko ten jeden aneks z kuchnią? W sensie nie krytykuję go, po co mu było więcej i wiadomo, jakie są ceny mieszkań, ale to naprawdę mało.
Nie wiem, też pokazują z nimi jakieś zupełnie z czapy te sceny; pokazaliby jakaś kolację, spacer cokolwiek, nawet siedzenie przed TV, żeby zobaczyć, jak się wobec siebie zachowują.
A tutaj dają takie urywki, że oni rzeczywiście jak para kumpli.
Pamiętajmy, że razem z nimi w tym mieszkaniu była ekipa telewizyjna. Ono wcale nie musi być takie malutkie, może się tylko takie wydawać w telewizji. Niemniej mieszkanie razem pary w kawalerce jest dużym wyzwaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 10:43   #141
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wojtek ma kawalerką, czyli kuchnia plus pokój plus łazienka, albo jak on aneks z pokojem i łazienka, w sumie jak był sam to po co mu więcej, zeby wiecej płacić ?
Pewnie to zmienia jak zostali razem/

Zaś wlazłam w wątek do przodu, nie popatrzę dobrze i włazę już kolejny raz
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:41   #142
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja jeszcze się zastanawiałam jak kamery były u Agnieszki w domu z to jak to się stalo że pies nie szczekał na operatora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 12:09   #143
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Patrząc na Adama i Asie, zaczynam krzyczeć do telewizora: Adam przytul ja, złap ja za rękę, obejmij ją... brakuje tego. Myślę że taki gest przełamalby pierwsza barierę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:14   #144
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez agravvka Pokaż wiadomość
Patrząc na Adama i Asie, zaczynam krzyczeć do telewizora: Adam przytul ja, złap ja za rękę, obejmij ją... brakuje tego. Myślę że taki gest przełamalby pierwsza barierę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, ale jeśli Asia nie podoba się Adamowi to on tego kroku nie zrobi, bo nie ma to sensu w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:26   #145
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wg mnie to standardowa kawalerka , 28 metrów. Nie jest to wielki hangar , ale kurczę , Wojtek byl kawalerem. Ważne , ze nie mieszkał z mamusia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:49   #146
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wg mnie to standardowa kawalerka , 28 metrów. Nie jest to wielki hangar , ale kurczę , Wojtek byl kawalerem. Ważne , ze nie mieszkał z mamusia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:59   #147
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Być może. Nie twierdzę, że nie ... ale nie zapytać się czy jego żona chce zostać na noc w domu tylko ją po prostu wyprosić... no ja nie wiem nawet jak to określić, nie dać buziaka choćby w policzek na pożegnanie, nawet się na nią nie spojrzeć, nie przytulić. Była jego gościem, trochę życzliwości by się przydało z jego strony. Też mi się tak wydaje, na wakacjach jeszcze jakoś się starał bo nie miał ucieczki, musiał z nią ten czas spędzić ... a w Polsce ma już wywalone całkiem - takie odnosze wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiemy, co się stało za kulisami. Jestem pewna, że coś tam między nimi nie pykło poza kamerami, bo ten wyjazd Asi do domu nie zrobił się znikąd. Adam się starał na tyle, na ile można wobec kobiety, która być może nie podoba się fizycznie - zorganizował wycieczkę, proponował wspólne wyjścia na wakacjach, przygotował obiad, ale Asia była przerażona. Teraz moim zdaniem jest na odwrót. Adam stracił energię do starań, a teraz Asia niezadowolona, że ona przyjechała a on nie okazuje entuzjazmu.

Zarzucanie Adamowi braku życzliwości jest tutaj nie fair. Co miał na siłę ją trzymać w chacie, jak chciała wyjechać? Ona wyjeżdża przed czasem, a on miał jeszcze przytulać się na pożegnanie, całować w policzek? Tam raczej nie było atmosfery na takie gesty...
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że Mosak zwali winę na Asię nie zawiódł mnie i tym razem, nasz główny mizoginista w programie.

Adam i Asia się sobie kompletnie nie podobają. Ani ona jemu, ani on jej. On się zachowuje przy tym nadal dosyć kulturalnie, ale nic z tego nie będzie. Prawie wprost powiedział, że nie ma ochoty na żaden kontakt fizyczny z nią.
I żenujące jest to, że ich tak dobrali; ok, być może oczekiwał po prostu młodszej partnerki, a ona poważniejszego partnera i kurczę, mają do tego prawo. Mimo że może Adam nie jest najprzystojniejszy, to nadal ma prawo mieć swoje oczekiwania, ona też.
Ciekawe co by byłoby jakby Adrianowi dali taką, co jej dziąsła widać, czyżby nie było wielkiej miłości ?

Łukasza i Oliwię pokazują tyle co nic.
Miło się na nich patrzy, ten konflikt rozdmuchany do granic absurdu, pani psycholog jak z memów, aż odechciewa się chodzić do psychologa, jak się patrzy na ten program.
Nadal nie lubię, jak ona do niego mówi jak do dziecka, irytujące.

Wojtek i Agnieszka - aż się klaustrofobicznie poczułam w jego mieszkaniu, czy on naprawdę ma tylko ten jeden aneks z kuchnią? W sensie nie krytykuję go, po co mu było więcej i wiadomo, jakie są ceny mieszkań, ale to naprawdę mało.
Nie wiem, też pokazują z nimi jakieś zupełnie z czapy te sceny; pokazaliby jakaś kolację, spacer cokolwiek, nawet siedzenie przed TV, żeby zobaczyć, jak się wobec siebie zachowują.
A tutaj dają takie urywki, że oni rzeczywiście jak para kumpli.
Ciekawe są te skrajne komentarze ;-) W jednym wątku ktoś pisał, że Aga z Wojtkiem na weselu przesadzili ze zbyt namiętnym całowaniem przed kamerą. Teraz czytam tutaj, że w programie mają słabe kumpelskie buziaki, że nie ma chemii. No nie dogodzisz :-D

PS: Zauważyliście, jak producenci celowo robią kontrowersyjny montaż, aby wzbudzić zainteresowanie? W poprzednim odcinku, jak była zapowiedź obecnego odcinka, to filmik sugerował, że Aśka spotka się sam na sam z kumplem. Teraz widać, że to spotkanie we trójkę. Tak właśnie łatwo można manipulować uczuciami i scenami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2020-04-18 o 14:01
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:10   #148
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Co do metrażu Wojtka - nie, ja się absolutnie nie czepiam, napisałam to.
Po prostu malutkie to mieszkanko, ale nie ma w tym nic złego nie czepiam się, że o jejku, jak tak można mieszkać, tylko po prostu małe mieszkanie, tyle.
Ale właśnie może jest większe i kręcą jeden pokój.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87763894]Nie wiemy, co się stało za kulisami. Jestem pewna, że coś tam między nimi nie pykło poza kamerami, bo ten wyjazd Asi do domu nie zrobił się znikąd. Adam się starał na tyle, na ile można wobec kobiety, która być może nie podoba się fizycznie - zorganizował wycieczkę, proponował wspólne wyjścia na wakacjach, przygotował obiad, ale Asia była przerażona. Teraz moim zdaniem jest na odwrót. Adam stracił energię do starań, a teraz Asia niezadowolona, że ona przyjechała a on nie okazuje entuzjazmu.

Zarzucanie Adamowi braku życzliwości jest tutaj nie fair. Co miał na siłę ją trzymać w chacie, jak chciała wyjechać? Ona wyjeżdża przed czasem, a on miał jeszcze przytulać się na pożegnanie, całować w policzek? Tam raczej nie było atmosfery na takie gesty...
Ciekawe są te skrajne komentarze ;-) W jednym wątku ktoś pisał, że Aga z Wojtkiem na weselu przesadzili ze zbyt namiętnym całowaniem przed kamerą. Teraz czytam tutaj, że w programie mają słabe kumpelskie buziaki, że nie ma chemii. No nie dogodzisz :-D

PS: Zauważyliście, jak producenci celowo robią kontrowersyjny montaż, aby wzbudzić zainteresowanie? W poprzednim odcinku, jak była zapowiedź obecnego odcinka, to filmik sugerował, że Aśka spotka się sam na sam z kumplem. Teraz widać, że to spotkanie we trójkę. Tak właśnie łatwo można manipulować uczuciami i scenami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Znowu - mnie bardziej chodzi o montaż, który ukazuje ich jako kumpli.
Nie wierzę po prostu, że w ich relacji - która prawdopodobnie przetrwała - było tylko gotowanie makaronu i smażenie jajek.
Po prostu mogliby pokazać jakiś ich spacer czy rozmowy wieczorem, coś ciekawszego.
Tyle mam na myśli, a nie że się mają całować przed kamerami .

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-04-18 o 14:11
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:11   #149
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No właśnie jakieś takie nudy puszczają. Obowiązkowe elementy od kilku edycji: spotkanie z rodziną itp. Przydałoby się coś świeżego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:17   #150
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi coś w relacji Agnieszki z Wojtkiem. Nie wiem co to jest ale wydaje mi się, że dla Wojtka będzie ta relacja przytłaczająca. Aga jest obrotna i wydaje mi się, że zabiera przestrzeń Wojtkowi a on wcześniej czy później zacznie się buntować. Agi rodzice wydają się być super ciepli. Chyba śmiało mogę powiedzieć, że według mnie to najsympatyczniejsi ludzie ze wszystkich edycji.
Oliwia i Łukasz bez zmian, tam wszystko styka.
No ale u Joasi i Adama ... jak ja bylam na początku neutralna, choć bardziej kierowałam się w jego strone ... tak teraz szkoda mi tej Asi. Sorry ale jak już się bierze udział w takim programie to powinno się jednak jakąś inicjatywą wykazywać ... takim podejściem Adam już zraził Asię do siebie ale po najnowszym odcinku nie jest mi go nawet szkoda. Smutne jest to, że on nie wykonuje żadnych kroków w jej kierunku i jej samoocena po czymś takim może mocno spaść. Im dłużej będzie w tym tkwiła tym dłuższego czasu na odbudowanie siebie bedzie potrzebowala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie mama Wojtka wydaje się równie ciepłą osobą

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-04-18 o 14:20
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.