Walentynkowy Prezent - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-08, 08:42   #901
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez ilonagrzela Pokaż wiadomość
Najgorsze są prezenty dla faceta, nawet swojego
ale co sądzicie o jakims goruponie dla niego np. strzelanie z broni, jakis zabieg dla mezczyzn lub kurs np gotowania? Czy takie prezenty są trafione czy lepiej odpuscic? Wiadomo, kto co lubi, ale mysle ze mój ucieszyłby sie z takiego pomysłu
Mój by się ucieszył, ale na pewno nie z kursu gotowania

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 12:31   #902
NataCe
Przyczajenie
 
Avatar NataCe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Walentynkowy Prezent

Dla mężczyzny najlepiej jakiś praktyczny prezent. Mój ucieszyłby się z gruponu na strzelnicę, ale na jakiś zabieg czy kurs gotowania już nie . Ale to Wy znacie swoich facetów i wiecie co mniej więcej spodobałoby im się. W zasadzie to wszystkie pomysły na prezenty, które podajecie są całkiem fajne, tylko pozostaje wybrać coś co najbardziej pasowałoby do Waszych lubych
__________________
czas przeżera wdzięczność szybciej niż urodę
M. Puzo
NataCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 14:36   #903
Klarcia11
Przyczajenie
 
Avatar Klarcia11
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 27
Dot.: Walentynkowy Prezent

Takie prezenty uważam za mega słodkie, oczywiście jeżeli Chłopak nosi biżuterię tego typu, zwykle mężczyźni ograniczają się do zegarka i ciężko, dla nich, z prezentem w postaci biżuterii...Przemyśl czy pasuje do jego stylu Ja wybrałam w tamtym roku spinki do mankietów i leżą na jakies okazje
Klarcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 20:54   #904
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Mój TŻ na pewno woli paski od kosmetyków. Nie wiem czy to lepsze, ale wiem, że on by to wybrał. Albo jakiś gadżet elektroniczny typu karta pamięci micro sd czy coś w tym stylu. Zależy jaki facet, ale każdy ma swojego bzika. Jak go znasz to łatwiej trafić z prezentem.

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------


Najfajniejszy pomysł to chyba planszówka. No i chyba takie coś nie pójdzie różnie szybko w kąt jak pozostałe rzeczy. Bluzy fajna myśl, ale o ile kojarzę mężczyźni często nie za bardzo lubią takie z napisami.
Co do książki- mamy i leży. I w sumie o ile kojarzę to wszelkie eksperymenty wychodzą nam bez książek tego rodzaju. Ot ładne wydanie można sobie pooglądać, ale czy często się po nie sięgnie? No chyba nie za bardzo.
Ostatecznie zdecydowałam sie na bluzy. Trochę egoistyczne bo była mi potrzebna, ale będą ja jakieś letnie wyprawy Mój Tż na szczęście lubi wzorzyste rzeczy. Planszowkę kupowałam na urodziny i robiliśmy sobie wspólny prezent na święta więc juz za duzo tego by było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Edytowane przez malinowegruszki
Czas edycji: 2018-02-09 o 21:26
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 10:53   #905
jusiaa_syn
Przyczajenie
 
Avatar jusiaa_syn
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Walentynkowy Prezent

Jeszcze chyba zdążycie jakby co, bo ja zamówiłam wczoraj zegarek na stronie Miugo dla chłopaka korzystając z promocji -25 %. Jak się zamówi jakoś teraz to na walentynki powinien dojść
jusiaa_syn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 12:24   #906
monii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 28
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja polecam taką szczoteczkę do twarzy - http://www.spontex24.pl/calypso/szcz...a-beauty-brush

Sama dostałam i używam i jestem zadowolona.

Jeżeli chodzi o facetów to z pewnością będą zadowoleni jak dostaną dobrą książkę.

Edytowane przez monii2
Czas edycji: 2018-02-12 o 12:24 Powód: dodało dwa razy ten sam tekst
monii2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 11:44   #907
Karolinka341
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 18
Dot.: Walentynkowy Prezent

ja sobie sama kupilam prezent na[link ciach] bo kobieta powinna docniana przede wsystkim przez sama siebie!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-02-03 o 17:37
Karolinka341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 19:31   #908
Kolorowa5453
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 28
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cześć Wam Jak wiecie ferie dalej trwają, a moja młodsza kuzynka przyjechała mnie odwiedzic i zostaje na kilka dni, w związku z tym, że mamy bardzo dobry kontakt dość często mi się zwierza. A teraz do rzeczy, kuzynka ma lat 17, ciut starszego chłopaka ( 20 lat ). U nas to chyba rodzinne, że dobieramy sobie starszych ;P Wracając, ma 17 lat, jest z nim dość krótko, bo 3 miesiące minęły im wczoraj. Zastanawia się co kupić jej ukochanemu na walentynki, mówię jej, że prezent to kwestia indywidualna i że nie musi wydawać nie wiadomo ile. Zaproponowałam ładną bombonierkę, jest młoda, więc jej chłopak również powinien mieć na uwadze to, że taka dziewczynka jeszcze nie zarabia, nie musi mieć swoich pieniędzy. To czy mu ją da czy nie zależy tylko od niej, może zawsze dać ją jako dodatek. Ale jestem ciekawa Waszego zdania, czy taka bombonierka od młodej, niepracującej dziewczyny na tak krótką znajomość wystarczy? Oczywiście wiem, i zdaję sobię sprawę z tego że prezent powinien być od serca, nie ważne za ile $. Mówi mi, że boi się ,, upokorzenia ,, tak tanim prezentem, bo nie chce wyjść na jakąś osobę której szkoda wydać na porządny prezent.
Kolorowa5453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 08:39   #909
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Kolorowa5453 Pokaż wiadomość
Cześć Wam Jak wiecie ferie dalej trwają, a moja młodsza kuzynka przyjechała mnie odwiedzic i zostaje na kilka dni, w związku z tym, że mamy bardzo dobry kontakt dość często mi się zwierza. A teraz do rzeczy, kuzynka ma lat 17, ciut starszego chłopaka ( 20 lat ). U nas to chyba rodzinne, że dobieramy sobie starszych ;P Wracając, ma 17 lat, jest z nim dość krótko, bo 3 miesiące minęły im wczoraj. Zastanawia się co kupić jej ukochanemu na walentynki, mówię jej, że prezent to kwestia indywidualna i że nie musi wydawać nie wiadomo ile. Zaproponowałam ładną bombonierkę, jest młoda, więc jej chłopak również powinien mieć na uwadze to, że taka dziewczynka jeszcze nie zarabia, nie musi mieć swoich pieniędzy. To czy mu ją da czy nie zależy tylko od niej, może zawsze dać ją jako dodatek. Ale jestem ciekawa Waszego zdania, czy taka bombonierka od młodej, niepracującej dziewczyny na tak krótką znajomość wystarczy? Oczywiście wiem, i zdaję sobię sprawę z tego że prezent powinien być od serca, nie ważne za ile $. Mówi mi, że boi się ,, upokorzenia ,, tak tanim prezentem, bo nie chce wyjść na jakąś osobę której szkoda wydać na porządny prezent.
Chyba trochę późno na odpowiedź.
Mogę jako facet powiedzieć, że dla mnie zupełnie nie ma znaczenia czy coś dostanę lub co dostanę.
I nie to, że nie doceniam. Zawsze najbardziej zależało mi na tym żeby być z osobami, na których mi zależy. Mam tu na myśli choćby święta takie jak Boże Narodzenie.
W walentynki podobnie.
Dostałem ręcznik, bokserki, czekoladki i 2 butelki wina
Dla mnie bomba.

Jednocześnie mam pytanie do kobiet tu zgromadzonych. Po pierwsze co sądzicie o takim pomyśle :
Nie planowałem prezentu jako takiego. Wymyśliłem, że zabiorę Ją wieczorem pod miasto. Kupiłem lampiony, które razem wypuścimy. Chcę zabrać wino lub grzaniec w termosie. (albo będę kierowcą I pije tylko Ona albo załatwię jakiś transport).
Dodatkowo zabierzemy aparat i zrobimy z tego małą sesję. (Ona lubi fotografię, a dla mnie jest to od lat pasja także mogą wyjść ciekawe efekty )
Co o tym sądzicie?

Zastanawiałem się nad zakupem bielizny dla niej , ale w sumie byłby to prezent chyba bardziej dla mnie i mam wątpliwości czy to dobry pomysł.
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 10:33   #910
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Prezent walentynkowy. Pomocy !

Wg mnie super pomysł. Tylko wino weź dla was obojga i wróćcie taksówką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 13:53   #911
Kolorowa5453
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 28
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie Kuzynka również dała się przekonać

A teraz co do Twojego prezentu. Uważam, że to świetny pomysł. Najważniejsze w walentynki nie są prezenty, lecz z kim je spędzamy. Prezent bardzo udany, na pewno będzie pamiętała ten wieczór przez bardzo długi czas, a chwile spędzone razem mają największą wartość, bo tego kupić się nie da Uważam jednak, tak jak osoba wyżej, że twoja ukochana nie byłaby za bardzo szczęśliwa gdybyś jej nie towarzyszył podczas picia wina ( grzaniec trochę mi tu nie pasuje ;p ). Więc faktycznie postaraj się załatwić jakiegoś kierowcę, ewentualnie zamów taxi
Kolorowa5453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-14, 14:28   #912
860lacov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez Kolorowa5453 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ktoś podziela moje zdanie Kuzynka również dała się przekonać

A teraz co do Twojego prezentu. Uważam, że to świetny pomysł. Najważniejsze w walentynki nie są prezenty, lecz z kim je spędzamy. Prezent bardzo udany, na pewno będzie pamiętała ten wieczór przez bardzo długi czas, a chwile spędzone razem mają największą wartość, bo tego kupić się nie da Uważam jednak, tak jak osoba wyżej, że twoja ukochana nie byłaby za bardzo szczęśliwa gdybyś jej nie towarzyszył podczas picia wina ( grzaniec trochę mi tu nie pasuje ;p ). Więc faktycznie postaraj się załatwić jakiegoś kierowcę, ewentualnie zamów taxi
Kierowca to nie problem
Nad winem pomyślę, a grzaniec biorę pod uwagę głównie ze względu na temperaturę otoczenia

Dzięki za pomoc
860lacov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 14:44   #913
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez 860lacov Pokaż wiadomość
Kierowca to nie problem
Nad winem pomyślę, a grzaniec biorę pod uwagę głównie ze względu na temperaturę otoczenia

Dzięki za pomoc
Ja nie lubię prezentów, takich, że tak powiem wydarzeniowych. Piknik, wino, lampiony to fajna opcja bez okazji. Ja bym nie była zadowolona. Lubię prezenty rzeczowe, nie muszą być wielkie, drogie ale takie, że jak popatrzę, to mam fajne wspomnienia. Np. Biżuteria - i nie mówię wcale o aparcie czy innej drogiej sieciowce. Ostatnio kupiłam koleżance celebrytke za 30 zł. Może fajna bielizna, tak jak pisałeś.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 15:24   #914
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Prezent walentynkowy. Pomocy !

Ja z kolei nie traktuję walentynek jako okazji do wręczania prezentów tylko raczej dzień, w którym możemy spędzić milo czas, pójść na randkę. W tym roku pierwszy raz coś kupowałam. Autor najlepiej zna swoja dziewczynę. Jeśli jest fanką fotografii to na pewno sesja jej się spodoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Edytowane przez malinowegruszki
Czas edycji: 2018-02-14 o 15:25
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 15:31   #915
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Prezent walentynkowy. Pomocy !

No ja chodzę ze swoim chłopakiem na randki średnio raz dwa razy w miesiącu, bez okazji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 19:58   #916
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Prezent walentynkowy. Pomocy !

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
No ja chodzę ze swoim chłopakiem na randki średnio raz dwa razy w miesiącu, bez okazji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
My też chodzimy bez okazji, ale jak jest okazja to tez można My chyba nie jesteśmy z tych prezentowych na każdą okazję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-24, 16:17   #917
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Walentynkowy Prezent

śliczne laleczki
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 09:00   #918
PaniMalisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 1
Dot.: Walentynkowy Prezent

Dziękuję pięknie
Bardzo się cieszę, że się podobają
Zapraszam do zakupu
PaniMalisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-25, 09:03   #919
Jogurcikowa
Raczkowanie
 
Avatar Jogurcikowa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: prezent walentynkowy

Cytat:
Napisane przez lenalu Pokaż wiadomość
Witajcie!
Jak myślicie czy lizak w kształcie serca i kubek z napisem kocham Cię nadają się jako element prezentu walentynkowego dla faceta? Czy to bardziej kobiecy prezent? Dodam, że mój ukochany nie jest typem macho, to raczej romantyk
Czemu nie Taki lizak plus wspólna randka to fajny pomysł Lepiej coś przeżyć ciekawego niż wydać pieniądze na niepotrzebne rzeczy...
Jogurcikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-26, 11:18   #920
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: prezent walentynkowy

bardzo dobry pomysł, myślę że prezent mu się spodoba. Dziewczyny, czy tylko mnie bardziej jara tłusty czwartek niż walentynki?
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 16:33   #921
SadkowskiMilcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: Walentynkowy Prezent

Dziewczyny wiecie może gdzie znajdę jakieś fajne eleganckie rękawice męskie? Takie szykowne
SadkowskiMilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 09:21   #922
MalaMi001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 38
Dot.: Walentynkowy Prezent

Doradźcie dziewczyny zastanawiam się czy zrobić chłopakowi prezent z jajem czy sentymentalny....dodam ze nie mieszkamy razem.
Myślałam nad poduszką w kształcie piersi gdzie nakleję zawieszkę ze swoim imieniem ( prezent z jajem), ewentualnie deskę do krojenia z grawerem ( lubi gotować) ewentualnie jakąś ramkę do postawienia z naszym zdjęciem.

Najbardziej przekonuje mnie ta poduszka , bo ramki są już bardzo oklepane , choć nie ma żadnej.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-02-03 o 17:39 Powód: przywrocenie tresci
MalaMi001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 09:13   #923
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez 860lacov Pokaż wiadomość
Chyba trochę późno na odpowiedź.
Mogę jako facet powiedzieć, że dla mnie zupełnie nie ma znaczenia czy coś dostanę lub co dostanę.
I nie to, że nie doceniam. Zawsze najbardziej zależało mi na tym żeby być z osobami, na których mi zależy. Mam tu na myśli choćby święta takie jak Boże Narodzenie.
W walentynki podobnie.
Dostałem ręcznik, bokserki, czekoladki i 2 butelki wina
Dla mnie bomba.

Jednocześnie mam pytanie do kobiet tu zgromadzonych. Po pierwsze co sądzicie o takim pomyśle :
Nie planowałem prezentu jako takiego. Wymyśliłem, że zabiorę Ją wieczorem pod miasto. Kupiłem lampiony, które razem wypuścimy. Chcę zabrać wino lub grzaniec w termosie. (albo będę kierowcą I pije tylko Ona albo załatwię jakiś transport).
Dodatkowo zabierzemy aparat i zrobimy z tego małą sesję. (Ona lubi fotografię, a dla mnie jest to od lat pasja także mogą wyjść ciekawe efekty )
Co o tym sądzicie?

Zastanawiałem się nad zakupem bielizny dla niej , ale w sumie byłby to prezent chyba bardziej dla mnie i mam wątpliwości czy to dobry pomysł.
Ja bym sobie odpuściła te lampiony. Raz, że zaśmiecają środowisko. Dwa, stwarzają zagrożenie pożarowe i mogą komuś spaść na głowę. Dla mnie taki tani romantyzm bez pomyślunku. Oprócz wydarzenia, pomyślałabym jednak o jakimś drobiazgu całkiem dla niej. Bielizna to średni pomysł, bo nie masz pewności czy będzie pasować. No chyba, że znasz rozmiarówkę idealnie i sklep, w którym ona się zaopatruje.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-03, 21:45   #924
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Prezent na walentynki

Macie już jakieś pomysły na prezenty walentynkowe? A może organizujecie coś specjalnego? Podzielcie się pomysłami, bo ja w tym roku wyjątkowo nie mam pojęcia, na co się zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:27   #925
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Walentynkowy Prezent

Moim zdaniem biżuteria dla kobiety jest zawsze najlepszym rozwiązaniem

A swojemu chyba kupię pada, bo zepsuł kabel od jednego i nie ma jak grać z innymi osobami. On będzie zadowolony i ja sobie pogram
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 14:21   #926
Seemka
Raczkowanie
 
Avatar Seemka
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 34
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja to chyba mam specyficznego chłopaka, bo on serio uwielbia wszystkie sentymentalne pierdółki. Kubki ze zdjęciami, misie, spersonalizowane czekoladki i puchate kartki walentynkowe, no może troszeczkę przesadziłam. Ale zdjęcia bardzo lubi i różne proste skandynawskie ramki do nich. Więc fotoalbum nie jest dla mnie pomysłem z czapy Szukałam w Kserkopie i mają do wyboru takie klasyczne i proste, które bardziej wyglądają jak książki, a nie takie tanie albumiki. Okładka w kolorze głębokiego fioletu chyba będzie spoko na walentynki
Seemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 20:24   #927
Tusia00141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Arrow Dot.: Walentynkowy Prezent

Cześć, a ja chyba w tym roku stawiam na jakiś gadżet elektroniczny :P
A tutaj macie całą listę promocji na Walentynki w kilkudziesięciu sklepach [ciach link]

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-02-08 o 04:14 Powód: link
Tusia00141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 21:22   #928
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Walentynkowy Prezent

W zeszłym roku dałam prezent, ale w tym roku nie mam pomysłu na nic więc pójdziemy na kolację. Znalazłam coś takiego: [link ciach], zaklepałam miejsce i czekam niecierpliwie na 14, mam nadzieję, że się TŻ ucieszy :P

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-02-13 o 03:56 Powód: link
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 03:00   #929
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Walentynkowy Prezent

Cytat:
Napisane przez 201803111829 Pokaż wiadomość
Ale weź. Romantycznie, fifarafa, a tu facet wyjeżdża, mam dla ciebie prezent, mam nadzieję, że ci się spodoba, myślisz uuu, co to, naszyjnik? Seksowna bielizna? Pierścionek zaręczynowy?!?!
- i s, ręcznik XDDD

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Roczny komentarz, ale ze wszystkich możliwości wymienionych w tym poście ucieszyłabym się właśnie tylko z ręcznika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 15:28   #930
AmeliaLesz
Przyczajenie
 
Avatar AmeliaLesz
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Walentynkowy Prezent

Ja akurat chciałabym kupić nam wspólny prezent, jakąś małą drobnostkę i zastanawiam się czy nie zaprojektować samej obudowy na nasze telefony z naszymi zdjęciami. Widziałam, że w tym sklepie jest dostępna taka usługa https://funnycase.pl/produkty/2-apple/515-iphone-7-8.
AmeliaLesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 16:28:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.