Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 21:38   #31
paolaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Niech połyka magnez, potas, elektrolity i jakieś witaminy B (ja akurat brałam drożdże piwowarskie). Jeśli to nie pomoże, wtedy trzeba skonsultować to z lekarzem. Lepiej działać w ten sposób, bo tabletki jakby nie było wypłukują bardziej z organizmu pewne rzeczy (a nie wspominają o tym w ulotce) - choćby kwas foliowy. U niektórych to się niczym nie objawia, u innych tak - jak piszę, czasem potrafi mnie chwycić lekki skurcz. Jednak drętwienia kończyn już nie mam. Pojawiło się to po roku stosowania tabletek.

Ciężko powiedzieć czy u siostry jest tak samo - może to być wina tabletek, nie neguję, ale nie musi.
U niej po miesiącu praktycznie. Ale chyba miała wcześniej co jakiś czas problem z ilością mageznu - z nocy łapały ją kurcze łydek.
Sprawdzimy jak to pomoże
paolaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:12   #32
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

A no widzisz, może to te niedobory. Powodzenia!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:15   #33
alicjacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Hej, sprawa wygląda następująco. Caly dzien zle sie czuje,generalnie jestem chora :kaszle stan podgoraczkowy bole miesni. do tego doszla biegunka, caly dzien od rana. zazwyczaj biore tabletke kolo 15-16, ale dizisja oczywiscie jeszcze nie zazylam. co robic? poczekac az wszystko ze mnie "wyjdzie" i wziac tabletke tuz przed pojsciem spac? zakladajac ze obejdzie sie bez nocnych perturbacji?
alicjacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 17:23   #34
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicjacz Pokaż wiadomość
Hej, sprawa wygląda następująco. Caly dzien zle sie czuje,generalnie jestem chora :kaszle stan podgoraczkowy bole miesni. do tego doszla biegunka, caly dzien od rana. zazwyczaj biore tabletke kolo 15-16, ale dizisja oczywiscie jeszcze nie zazylam. co robic? poczekac az wszystko ze mnie "wyjdzie" i wziac tabletke tuz przed pojsciem spac? zakladajac ze obejdzie sie bez nocnych perturbacji?
Tak. Możesz sobie przesunąć branie tabletek nawet o 12 godzin - byle nie dłużej. Nic się więc nie stanie jak tabletkę spróbujesz zażyć późnym wieczorem.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:11   #35
alicjacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

A tak się zastanawiam. Jesli jestem 2 dni w trakcie biegunki .
1 dzień caly dzień biegunka, wieczorem gdy już czuje ze mam pusty żołądek biorę tabletke i idę spać
2gi dzień od razu po śniadaniu muszę iść do toalety, i znowu praktycznie wodnisty kał<sory za doraźny opis> w ciągu dnia później już nie chodziłam do toalety, ale to dltego ze nic nie jadłam <jestem chora i nie chce mi się specjalnie jesc> biero tabletke o normalnej porze-15, i dopiero wieczorem ok 22 po kolacji znowu idę do toalety, gdzie sytuacja znow wygląda luźno?

chodzi mi generalnie o to, czy jezeli mam takie rozwolnienie , i nawet jesli 5 godzin po wzięciu tabletki nie idę do kibelka, to czy tak ona przeze mnie nie "przelatuje" jak każdy pokarm, czy normalnie się wchłania?
alicjacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:23   #36
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicjacz Pokaż wiadomość
A tak się zastanawiam. Jesli jestem 2 dni w trakcie biegunki .
1 dzień caly dzień biegunka, wieczorem gdy już czuje ze mam pusty żołądek biorę tabletke i idę spać
2gi dzień od razu po śniadaniu muszę iść do toalety, i znowu praktycznie wodnisty kał<sory za doraźny opis> w ciągu dnia później już nie chodziłam do toalety, ale to dltego ze nic nie jadłam <jestem chora i nie chce mi się specjalnie jesc> biero tabletke o normalnej porze-15, i dopiero wieczorem ok 22 po kolacji znowu idę do toalety, gdzie sytuacja znow wygląda luźno?

chodzi mi generalnie o to, czy jezeli mam takie rozwolnienie , i nawet jesli 5 godzin po wzięciu tabletki nie idę do kibelka, to czy tak ona przeze mnie nie "przelatuje" jak każdy pokarm, czy normalnie się wchłania?
ULOTKA - wszystko jest tam napisane...tabletka wchłania się 3-4 h
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:59   #37
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Alicja, ulotka mówi o biegunce w takim sensie, że ciągle latasz do łazienki i tabletka nie ma szansy zagościć w Twoim organizmie, rozłożyć się. Jeśli łykasz ją na noc, a dopiero rano Cię pogoni, to zdążyła się wchłonąć. Miałam takie sytuacje - i właśnie najlepiej tak robić, nie musisz się o nic martwić.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 13:08   #38
alicjacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
ULOTKA - wszystko jest tam napisane...tabletka wchłania się 3-4 h

tak, ale bardziej mi chodzi o to, ze skoro moj uklad trawienny dziala na zwiekszonych obrotach, czy tabletka w ogole zdazy sie wchlonac, czy tak jak inny pokarm po prostu przezemnie " przelatuje "

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Alicja, ulotka mówi o biegunce w takim sensie, że ciągle latasz do łazienki i tabletka nie ma szansy zagościć w Twoim organizmie, rozłożyć się. Jeśli łykasz ją na noc, a dopiero rano Cię pogoni, to zdążyła się wchłonąć. Miałam takie sytuacje - i właśnie najlepiej tak robić, nie musisz się o nic martwić.
no, wlasnie o to mi chodziło, po prostu myslalam ze skoro wszystko natychmiastowo przelatuje przez moj uklad trawienny, tabletka ktora wzielam tak samo, i nie zdazyla sie wchlonac...

dzieki za odpowiedz!
alicjacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:13   #39
przewrotneananasy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomiędzy lubuskim a wielkopolską:)
Wiadomości: 102
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Halo ! Proszę, pomóżcie...
Jestem w 3 tygodniu brania tabletek i dzisiaj rano katastrofa... Wzięłam 16 tabletkę po czym miałam rozwolnienie. Może po 20 minutak od przyjęcia pigułki... nie wiem. Właściwie to przed przyjęciem tabletki też raz. Nie wiem czy to biegunka... Takie 2 rozwolnienia konkretne. Nie wiem od czego to mogło być, ale to chyba nieistotne...
Pomóżcie, brać dodatkową tabletkę ?
przewrotneananasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:32   #40
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dziewczyny czy mogę skrócić przerwę 7 dniową o 2 dni a następnie wziąć tylko 14 tabletek i znowu przerwa?
Wydaje mi się, że tak
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 18:56   #41
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dobrze Ci się wydaje.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 19:40   #42
Karoolajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Witam, mam problem.
Wzięłam 3 tabletkę z kolejnego (czwartego) opakowania, jednak po 1,5h byłam zmuszona pójść do toalety. Nie mogę nazwać tego ostrą biegunką, bardziej jednorazowym rozwolnieniem. Brać kolejną tabletkę?
Karoolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 19:45   #43
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Sama napisałaś, że to nie była biegunka, więc w czym problem?
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:16   #44
suny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dzisiaj o 16 wzięłam 11. tabletkę. Po niecałej godzinie oddałam wodnisty stolec. Powinnam wziąć drugą teraz? Nie byłam pewna.
suny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:42   #45
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

To nie była biegunka, wiec nie bierz kolejnej tabletki.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 20:50   #46
suny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

dziękuuuuję!
suny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:10   #47
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Witam mam głupie pytanko.. Otóż wzięłam tabletkę o 13 popiłam wodą, a za 10 min moja kochana babcia zrobiła mi kawę. Zapomniałam się i wypiłam pół szklanki, choć staram się tego unikać bo zawsze od wypcia kawy muszę iśc do łazienki oddać stolec w niedługim czasie. I tak też było tym razem. Kręciło w brzuszku i o 14 musiałam odwiedzić łazienkę. Czy mam sie czym martwic? Tabletka chyba sie wchłonie? Czy to jest realne że mogłam ją wypróżnić i nie zdążyła się wchłonąć?
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:38   #48
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

A czy wiesz co znaczy BIEGUNKA? Czytanie ulotki ze zrozumieniem się kłania. ;]
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 14:45   #49
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

no ja wiem ze biegunka to bieganie ciągłe do łazienki ale pomyslalam ze taka nagła chęć odwiedzenia lazienki po wypiciu kawy, a wczesniej tej checi nie bylo, mogla spowodowac jakas rewolucje w zoladku.
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 14:54   #50
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Nie, w ulotce jest mowa o biegunce, a nie pojedynczych sensacjach. I pamiętaj o tym.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:03   #51
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dziewczyny, wczoraj wieczorem wzielam tabletke (8 dzien) a dzisiaj rano uprawilam seks. Dopiero pozniej zawuwazylam,że tabletka torche sie pokruszyła i troche białego proszku zostalo w opakowaniu. Co zostalo to wzielam. No i teraz sie boje
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 16:07   #52
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dojota, no błagam, nie masz większych problemów? Zapewne ukruszyła się powłoka, a co do poziomu hormonu - czy nie wzięcie tabletki jest równoznaczne z jej wzięciem, pomimo tyci tyci ubytku? Czy to ma jakiś wpływ? Odpowiedz sobie sama.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:46   #53
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

No ja chyba powinanm sie czasami walnąć w głowe lol
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:00   #54
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Dziewczyny doradźcie co najlepiej zrobić.
W niedziele ok 20-22 wzięłam 5 tabletkę z opakowania (Naraya). W tym również dniu uprawiałam seks. Następną tabletkę powinnam wziąć w poniedziałek o czym niestety zapomniałam. Przyjęłam ją we wtorek o 10 rano. Myślę że minęło 12 h. Nie pamiętam niestety dokładnej godziny przyjęcia tabletki w niedziele dlatego nie potrafię określić dokładnego czasu. Na pewno nie będzie to więcej niż 14 h.
Poszłam dzisiaj od razu do lekarza ale niestety był tylko jeden w mojej przychodni i nie chciał mnie ani przyjąć ani nic doradzić "bo ma komplet i jest w pracy od 5h (!)".
Rozmawiałam z położną która zapisuje na wizyty i kazała mi przyjść jutro bo jeśli nawet miałabym wziąć tabletkę po to jeszcze spokojnie będę miała na to czas. Uspakajała mnie że będzie w porządku bo biorę tabletki ponad 5 lat i ciężko jest zajść w ciążę tak od razu.

Jednak wiadomo stres jest... I stąd moje pytanie czy przyjąć tabletkę po? Czy faktycznie ryzyko ciąży po tak długim okresie przyjmowania tabletek jest tak duże? czy taka tabletka tylko namiesza mi w organizmie?
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:52   #55
kotkotek
Raczkowanie
 
Avatar kotkotek
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 95
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *wanilia* Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie co najlepiej zrobić.
W niedziele ok 20-22 wzięłam 5 tabletkę z opakowania (Naraya). W tym również dniu uprawiałam seks. Następną tabletkę powinnam wziąć w poniedziałek o czym niestety zapomniałam. Przyjęłam ją we wtorek o 10 rano. Myślę że minęło 12 h. Nie pamiętam niestety dokładnej godziny przyjęcia tabletki w niedziele dlatego nie potrafię określić dokładnego czasu. Na pewno nie będzie to więcej niż 14 h.
Poszłam dzisiaj od razu do lekarza ale niestety był tylko jeden w mojej przychodni i nie chciał mnie ani przyjąć ani nic doradzić "bo ma komplet i jest w pracy od 5h (!)".
Rozmawiałam z położną która zapisuje na wizyty i kazała mi przyjść jutro bo jeśli nawet miałabym wziąć tabletkę po to jeszcze spokojnie będę miała na to czas. Uspakajała mnie że będzie w porządku bo biorę tabletki ponad 5 lat i ciężko jest zajść w ciążę tak od razu.

Jednak wiadomo stres jest... I stąd moje pytanie czy przyjąć tabletkę po? Czy faktycznie ryzyko ciąży po tak długim okresie przyjmowania tabletek jest tak duże? czy taka tabletka tylko namiesza mi w organizmie?
Moim zdaniem nic się nie stanie i ja bym nie mieszała tabletką PO.
kotkotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 13:05   #56
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotkotek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nic się nie stanie i ja bym nie mieszała tabletką PO.
Poczytam jeszcze i poradzę się jutro lekarza. To akurat mi nie zaszkodzi.
Trochę się boję bo to jednak pierwszy tydzień i w dodatku dzień wcześniej uprawiałam seks...

Ale z drugiej strony jak pomyśle co taka tabletka PO robi w organizmie w połączeniu z tabletkami anty to w ogóle masakra...
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:04   #57
kotkotek
Raczkowanie
 
Avatar kotkotek
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 95
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Chciałam tylko powiedzieć, że spóźniłam się kilkanaście godzin z pierwszą tabletką z opakowania a współżyłam w czasie przerwy i zrobiłam test 18 dni po stosunku, drugi 24 dni po i negatywne
Także radość po prostu
kotkotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 22:18   #58
*wanilia*
Zadomowienie
 
Avatar *wanilia*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 841
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kotkotek Pokaż wiadomość
Chciałam tylko powiedzieć, że spóźniłam się kilkanaście godzin z pierwszą tabletką z opakowania a współżyłam w czasie przerwy i zrobiłam test 18 dni po stosunku, drugi 24 dni po i negatywne
Także radość po prostu
Gratuluję

i pocieszam się że może u mnie też nie będzie źle skoro też zapomniałam tabletki z 1 tygodnia. Wiem że każdy organizm jest inny ale jednak zawsze to jakieś pocieszenie.
Idę jutro rano do gina i zobaczymy co on powie.
__________________

"Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek..
Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie.."


http://s4.suwaczek.com/200608254438.png

*wanilia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 13:35   #59
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: dwie pigułki jednego dnia - jaki skutek?

przez pomyłkę przyjęłam jednoczesnie 2 tabletki na raz:/ moze miec to jakies konsekwencje? jest to drugi tydzien. normalnie skonczyc opakowanie i skrocic przerwę o jeden dzien?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 13:41   #60
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: dwie pigułki jednego dnia - jaki skutek?

Tak, skończysz opakowanie szybciej. Raczej nic się nie stanie.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 09:59:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.