Test żelazka Braun - neemii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 10:30   #1
neemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Chorzów / Katowice
Wiadomości: 32

Test żelazka Braun - neemii


Wczesnym rankiem w Sylwestra zapukał do mnie kurier wraz z nowym żelazkiem Braun TexStyle 5 TS 535TP celem jego przetestowania.
Na początek obejrzałam je dokładnie z każdej strony oraz przeczytałam instrukcję. Ok nie ma żadnej trudności z użytkowaniem tego żelazka bardzo łatwe w obsłudze, w zasięgu palców wszystkie funkcje. Lekkie w porównaniu do mojego poprzedniego żelazka oraz nagrzewa się w ekspresowym tempie.
Pierwszy test żelazko przeszło przy okazji prasowania obrusów. Zwykle obrusy prasowałam przez "szmatkę", w tym przypadku użyłam nakładki Textile Protector. Zadziałała super, bez problemu wyprasowało obrusy, szybko i sprawnie, zero zagięć. Podczas wypuszczania pary nie pojawiały się kropelki wody. Zaniedługo opiszę kolejne doświadczenie z użytkowaniem żelazka.
__________________
"Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzić resztę życia"
neemii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 08:06   #2
neemii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Chorzów / Katowice
Wiadomości: 32
Dot.: Test żelazka Braun - neemii

Kolejnemu testowi zostały poddane ubranka mojego czteroletniego syna Wiadomo odzież ta jest małych rozmiarów, więc bardzo dobrze sprawdza się żelazko o niedużych gabarytach. Żelazko Braun dzięki swojemu rozmiarowi spisało się bardzo dobrze mile zaskoczona również byłam ze względu na krótki czas jaki zajęło mi prasowanie. Bardzo szybko i sprawnie.
__________________
"Interesuje mnie przyszłość, bo tam zamierzam spędzić resztę życia"
neemii jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 09:06:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.