Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-24, 23:08   #3181
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Też zamawiałam i jak najbardziej OK
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 14:21   #3182
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
AvCosmetics zrobiło mi zwrot za perfumy, "uznali" reklamację ale zwrotu za wysyłkę już nie zrobili....niechce mi się z nimi wyklocać...ze swojej strony nie polecam niestety 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wnos o zwrot kosztów wysylki o odsylki. Napisz, ze w zwiazku z uznaniem reklamacji wnoszę o zwrot kosztów wysylki w takiej i takiej kwocie i najlepiej podpiac jakies dowody. Gdy uznali reklamację to MUSZA zwrocic, bo rzecz jest wadliwa, nie z Twojej winy.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Mieli to w regulaminie, że w przypadku zwrotu zwracają pieniądze za wysyłkę?

Nie perfumowo, ale opiszę moją przygodę w sklepie internetowym Venezia. Zamówiłam dwie pary butów, obie nie pasowały, więc jedną dałam mojej mamie. Podczas pierwszego wkładania butów zepsuł się zamek, więc zadzwoniłam na infolinię. Tą dobra parę wysyłałam pp jako zwrot - pieniądze już mi przelali, ale zwrotu za wysyłkę nie dostałam, bo w regulaminie mają to napisane, że nie zwracają pieniędzy za wysyłkę w przypadku zwrotu. Drugie buty poszły do reklamacji, ale na szczęście nie musiałam tego przesyłać pocztą tylko wystarczyło przez sklep stacjonarny. Tu wysyłki mi nie policzyli. Ostatnio dostałam maila, że buty do nich dotarły i że dostanę zwrot pieniędzy.
Trzeba odroznic dwie instytucje : zwrot w przypadku reklamacji i zwrot rzeczy w przypadku odstapienia od umowy zawartej na odleglosc.

W sytuacji uznania reklamacji sprzedawca ma obowiazek zwrocic koszty wysylki w obie strony (wysylka, odeslanie towaru). W sytuacji zwrotu na podstawie odstapienia od umowy sprzedajacy ma obowiazej zwrotu kosztow wysylki towaru do konsumenta.

No i trzeba wnosic o zwrot kosztow wysylki/odsylki, dolaczajac dowod nadania i wyznaczyc termin zwrotu i sposob czy na rachunek bankowy czy na co. To nie dzieje sie "z urzedu" tylko na wniosek konsumenta i jest jakby odrębna kwestia.

Regulaminy musza byc zgode z obowiazujacym prawem w tym przypadku z Kodeksem cywilnym. Wiec to nie jest tak, ze co napisza w nich to trzeba przestrzegac jak swietosc. Trzeba znac swoje prawa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-26, 16:27   #3183
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To wnos o zwrot kosztów wysylki o odsylki. Napisz, ze w zwiazku z uznaniem reklamacji wnoszę o zwrot kosztów wysylki w takiej i takiej kwocie i najlepiej podpiac jakies dowody. Gdy uznali reklamację to MUSZA zwrocic, bo rzecz jest wadliwa, nie z Twojej winy.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Trzeba odroznic dwie instytucje : zwrot w przypadku reklamacji i zwrot rzeczy w przypadku odstapienia od umowy zawartej na odleglosc.

W sytuacji uznania reklamacji sprzedawca ma obowiazek zwrocic koszty wysylki w obie strony (wysylka, odeslanie towaru). W sytuacji zwrotu na podstawie odstapienia od umowy sprzedajacy ma obowiazej zwrotu kosztow wysylki towaru do konsumenta.

No i trzeba wnosic o zwrot kosztow wysylki/odsylki, dolaczajac dowod nadania i wyznaczyc termin zwrotu i sposob czy na rachunek bankowy czy na co. To nie dzieje sie "z urzedu" tylko na wniosek konsumenta i jest jakby odrębna kwestia.

Regulaminy musza byc zgode z obowiazujacym prawem w tym przypadku z Kodeksem cywilnym. Wiec to nie jest tak, ze co napisza w nich to trzeba przestrzegac jak swietosc. Trzeba znac swoje prawa.
Dzięki za odpowiedź, ale szczerze to nie wiem czy to ma sens. Reklamację uznali bo się nie zwrócili w terminie 14 dni na odpowiedź. Ponoć 2 specjalistów uznało że zapach jest ok (w to nie uwierzę nigdy). I tylko dlatego tą reklamację mi uznali - według nich perfumy były ok - posiadały wielogodzinna trwałość, i w imię naszych dobrych relacji mogłam dostać zwrot kasy albo wybrać inne perfumy w tej cenie bądź wyższej i dopłacić różnice...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 11:00   #3184
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Jeśli chodzi o moją historię z perfumeria 24 h to przyszłam jeszcze dopowiedzieć jaki jest koniec - zwrot pieniędzy otrzymałam, całość razem z kosztami przesyłki, w odpowiedzi na moje odstąpienie od umowy.
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:19   #3185
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, ale szczerze to nie wiem czy to ma sens. Reklamację uznali bo się nie zwrócili w terminie 14 dni na odpowiedź. Ponoć 2 specjalistów uznało że zapach jest ok (w to nie uwierzę nigdy). I tylko dlatego tą reklamację mi uznali - według nich perfumy były ok - posiadały wielogodzinna trwałość, i w imię naszych dobrych relacji mogłam dostać zwrot kasy albo wybrać inne perfumy w tej cenie bądź wyższej i dopłacić różnice...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak uwazasz. Deyczja nalezy do Ciebie. Nie przedstawili Ci opini "eskpertow". A ze uchybili terminowi, to juz ich problem. To ochybienie rodzi okreslone skutki prawne i w tym przypadku massz prawo zadac kosztow wysylki, wiec ja bym wnosila o zwrot. Chyba ze zalezy Ci na pozytywnych stosunkach z nimi
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 17:36   #3186
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No jak uwazasz. Deyczja nalezy do Ciebie. Nie przedstawili Ci opini "eskpertow". A ze uchybili terminowi, to juz ich problem. To ochybienie rodzi okreslone skutki prawne i w tym przypadku massz prawo zadac kosztow wysylki, wiec ja bym wnosila o zwrot. Chyba ze zalezy Ci na pozytywnych stosunkach z nimi
Nie zależy bo nie zamierzam już u nich niczego zamawiać i innym też odradzam 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-27, 21:14   #3187
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Zgryzota to masz odpowiedz Wnos o zwrot kosztow wysylki i odsylki

A ja chcialam sie wypowiedziec w temacie Perfumesco. Pierwsze wrazenia - bardzo pozytywne. Ekspresowa dostawa, zamowilam kosmetyki do wlosow, wszystko ladnie zapakowane. Do perfum ( Si Armaniego) tez nie mam najmniejszych zastrzezen. Jedynie co to zostawilam u nich kilkaset zlotych i tak troche dziwnie, ze nie dorzucili zadnego gratisu ani nic. Ale w sumie darmowa wysylka i mozliwosc darmowego zwrotu traktuje jako taki bonus Mysle, ze z iperfum (ktore praktycznie niemal caly czas doliczaja niemale koszty dostawy) zrezygnuje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 15:43   #3188
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja już od dłuższego czasu nie kupuje w iperfumy ... Zrobili się naprawdę drogą perfumeria internetową, koszty wysyłki mają duże, a same perfumy nie są w bardzo konkurencyjnych cenach. Bardzo promowali się w okresie świąt...ale te ich promocje są dla mnie śmieszne np.chciałam kupić 3 od D&G żeby mieć na okres wiosenny, stała cena 155zł, pomyślałam sobie poczekam, dostałam wiadomość o promocjach i cena w promocji
155zł!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-28, 15:52   #3189
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja już od dłuższego czasu nie kupuje w iperfumy ... Zrobili się naprawdę drogą perfumeria internetową, koszty wysyłki mają duże, a same perfumy nie są w bardzo konkurencyjnych cenach. Bardzo promowali się w okresie świąt...ale te ich promocje są dla mnie śmieszne np.chciałam kupić 3 od D&G żeby mieć na okres wiosenny, stała cena 155zł, pomyślałam sobie poczekam, dostałam wiadomość o promocjach i cena w promocji
155zł!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na iPerfumach zazwyczaj nie opłaca się kupować popularniejszych mainstreamowych zapachów, które są powszechnie dostępne w mniejszych i tańszych perfumeriach internetowych. Ale ja ich lubię za to, że to kopalnia perełek i często jako jedyni mają w asortymencie różne rzadsze czy niszowe perfumy. I wtedy ceny zazwyczaj są bardziej konkurencyjne niż w typowych perfumeriach niszowych.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 12:09   #3190
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja już od dłuższego czasu nie kupuje w iperfumy ... Zrobili się naprawdę drogą perfumeria internetową, koszty wysyłki mają duże, a same perfumy nie są w bardzo konkurencyjnych cenach. Bardzo promowali się w okresie świąt...ale te ich promocje są dla mnie śmieszne np.chciałam kupić 3 od D&G żeby mieć na okres wiosenny, stała cena 155zł, pomyślałam sobie poczekam, dostałam wiadomość o promocjach i cena w promocji
155zł!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie iperfumy to byla pierwsza, sprawdzona, internetowa perfumeria. Kupilam tam kilka flakonow i nie chcialam juz ryzykowac w innych. Ale zaczal mnie wkurzac ten koszt wysylki.

Ale Perfumesco widze, ze tez tak robi. Kupilam sobie serum z Joico w promocji. Teraz wchodze na strone cena bez promocji jest ta sama cena za ktora ja kupilam w promocji
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-29, 16:54   #3191
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dla mnie iperfumy to byla pierwsza, sprawdzona, internetowa perfumeria. Kupilam tam kilka flakonow i nie chcialam juz ryzykowac w innych. Ale zaczal mnie wkurzac ten koszt wysylki.

Ale Perfumesco widze, ze tez tak robi. Kupilam sobie serum z Joico w promocji. Teraz wchodze na strone cena bez promocji jest ta sama cena za ktora ja kupilam w promocji
I to właśnie jest wkurzające 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 18:58   #3192
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Oto odpowiedź z perfumerii ☠Reklamacja została uznana przez nas w drodze wyjątku, ponieważ żadna z dystrybucji nie potwierdziła Pani zarzutów. Ze względu na dobro Pani jako naszej klientki oraz dobrych relacji na przyszłość zdecydowaliśmy się uwzględnić Pani zwrot, ale tylko za reklamowany produkt. Zwrot za usługi kurierskie jest bezpodstawny.

Ze swojej strony proszę aby AvCosmetics została wykreślona z godnych polecenia perfumerii bo dla mnie to są kombinatorzy żeby nie użyć słowa oszuści.... Absolutnie nie polecam, nie to że nie przedstawili żadnych dowodów na to że ktoś te perfumy sprawdzał..nie to że dostałam towar wybrałowany to jeszcze kombinują z odpowiedziami, nie trzymają się terminu odpowiedzi na reklamację i MÓWIĄ ŻE TO DLA MOJEGO DOBRA I DALSZEJ DOBREJ RELACJI nosz k....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2017-01-30 o 21:30
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-30, 22:46   #3193
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Napisz im ze uchybili z odpowiedzia czy uznaja reklamacje czy ja odrzucaja. przytocz to co pisalam wyzej o tych uchybieniach. I ja na Twoim miejscu powiedzialabym im, ze zglosisz ich praktyki do urzeduochrony konkunrencji i konsumenta.

Nie popuszczaj, smiech na sali.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 15:47   #3194
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Napisz im ze uchybili z odpowiedzia czy uznaja reklamacje czy ja odrzucaja. przytocz to co pisalam wyzej o tych uchybieniach. I ja na Twoim miejscu powiedzialabym im, ze zglosisz ich praktyki do urzeduochrony konkunrencji i konsumenta.

Nie popuszczaj, smiech na sali.
Odpisali mi że jestem roszczeniowa 😂!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:54   #3195
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Odpisali mi że jestem roszczeniowa 😂!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To im napisz ,że nie jesteś roszczeniowa tylko jesteś świadomym konsumentem i znasz swoje prawa
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 18:38   #3196
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
To im napisz ,że nie jesteś roszczeniowa tylko jesteś świadomym konsumentem i znasz swoje prawa
Dokladnie Daj im termin na zwrot, a jak sie nie dostosuja, to zglos to do ochrony konkurencji i konsumenta. Oni chetnie zajmuja sie takimi przedsiebiorcami. I nie popuszczaj, bo biernosc w takich kwestiach, powoduje, ze robia sobie co chca i czuja sie bezkarni, a konsument na tym cierpi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:38   #3197
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Mi się wydaje że oni po prostu nie rozumieją tego co ja chcę, zrobiłam u nich duże zakupy, wysyłka była darmowa przy takiej kwocie zamówienia, ale perfumy Narciso im odesłałam , czyli zapłaciłam za zwrot towaru który był wadliwy - według mnie - według nich i ich ekspertów 😂już nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:50   #3198
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

No to wtedy zadaj kosztow odeslania perfum do nich , skoro wysylka do Ciebie byla darmowa to wiadomo, ze nie mozesz jej zadac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 22:54   #3199
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No to wtedy zadaj kosztow odeslania perfum do nich , skoro wysylka do Ciebie byla darmowa to wiadomo, ze nie mozesz jej zadac
No i jej nie chciałam 😊chciałam zwrot kasy za wysyłkę do nich 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 20:16   #3200
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

To opiszę swoje doświadczenia z perfumerią Pachniołek. Nie ma jej na liście w pierwszym poście wątku, więc trochę na początku się wahałam, wyszukiwarka pokazała niewiele postów, ale że było coś stamtąd brane na jakąś rozbiórkę i podsumowano wtedy sklep pozytywnie, to złożyłam zamówienie

Dziś je odebrałam i wrażenia są bardzo pozytywne - dostawa bezpłatna z odbiorem w wybranym kiosku Ruch-u, a perfumy zapakowane w zgrabną paczuszkę, dobrze zabezpieczone, w środku czipsy styropianowe, każde pudełeczko perfum opakowane dodatkowo czerwoną bibułką. Jako gratis odlewka perfum, również opakowana w czerwoną bibułkę, w kształt cukierka W pierwszej chwili zdziwiłam się, co to za czerwony, podługowaty, twardy cukierek w pudełku

Co do perfum, nie mam żadnych wątpliwości.

Ze swojej strony polecam Trochę się też dziwię, dlaczego nie ma Pachniołka na liście?

Edytowane przez Krutynianka
Czas edycji: 2017-02-03 o 20:25
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 21:31   #3201
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Moze nikt nie kupowal w tej perfumerii, dlatego nie ma na liscie

A ja dalej jestem pozytywnie zaskoczona Perfumesco - zwracalam jeden produkt z zamowienia, kurier ladnie przyjechal i odebral, o realizacji zwrotu bylam informowana na biezaco. A na trzeci dzien dostalam zwrot gotowki
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 21:35   #3202
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moze nikt nie kupowal w tej perfumerii, dlatego nie ma na liscie

A ja dalej jestem pozytywnie zaskoczona Perfumesco - zwracalam jeden produkt z zamowienia, kurier ladnie przyjechal i odebral, o realizacji zwrotu bylam informowana na biezaco. A na trzeci dzien dostalam zwrot gotowki
Raczej chodzi o to, że pierwszy post był aktualizowany rok temu.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 21:45   #3203
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Były na pewno rozbiórki perfum kupionych w Pachniołku i wszystko było OK, nie kojarzę żadnych negatywów na ich temat. Też myślę, że można dodać.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-04, 09:40   #3204
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
To opiszę swoje doświadczenia z perfumerią Pachniołek. Nie ma jej na liście w pierwszym poście wątku, więc trochę na początku się wahałam, wyszukiwarka pokazała niewiele postów, ale że było coś stamtąd brane na jakąś rozbiórkę i podsumowano wtedy sklep pozytywnie, to złożyłam zamówienie

Dziś je odebrałam i wrażenia są bardzo pozytywne - dostawa bezpłatna z odbiorem w wybranym kiosku Ruch-u, a perfumy zapakowane w zgrabną paczuszkę, dobrze zabezpieczone, w środku czipsy styropianowe, każde pudełeczko perfum opakowane dodatkowo czerwoną bibułką. Jako gratis odlewka perfum, również opakowana w czerwoną bibułkę, w kształt cukierka W pierwszej chwili zdziwiłam się, co to za czerwony, podługowaty, twardy cukierek w pudełku

Co do perfum, nie mam żadnych wątpliwości.

Ze swojej strony polecam Trochę się też dziwię, dlaczego nie ma Pachniołka na liście?
Też tam kupowałam i byłam zadowolona, no i nazwa taka milusia
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-04, 15:11   #3205
ewalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 392
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

kupował ktoś w i.zapachy.pl??

mają w dobrych cenach interesujace mnie zapachy, tylko jakoś sie boję....


znacie?
ewalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-06, 10:09   #3206
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dokladnie Daj im termin na zwrot, a jak sie nie dostosuja, to zglos to do ochrony konkurencji i konsumenta. Oni chetnie zajmuja sie takimi przedsiebiorcami. I nie popuszczaj, bo biernosc w takich kwestiach, powoduje, ze robia sobie co chca i czuja sie bezkarni, a konsument na tym cierpi.
Popieram .

I bawi mnie to przyjęcie reklamacji "w drodze wyjątku". Przecież to nie ma wpływu na prawa kupującego. Mnie też kiedyś powiedziano, że doszło do reklamacji "grzecznościowej", stąd nie mogę otrzymać zwrotu pieniędzy, a jedynie wybrać inny produkt w miejsce zareklamowanego. A gdy powiedziałam, że znam swoje prawa, to usłyszałam, że stosuję względem ekspedientek "groźbę prawną".
Tak że wzbogaciłam się po tej przygodzie o dwa nowe terminy: reklamację grzecznością i groźbę prawną.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 13:41   #3207
aszczerbik
Przyczajenie
 
Avatar aszczerbik
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Nigdy nie byłam przekonana do tych perfumerii internetowych. Musze w końcu spróbować, bo ceny są naprawdę dużo niższe.
aszczerbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-09, 14:38   #3208
Evelllll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Ja bardzo często kupuje w sprawdzonej perfumerii internetowej xxxx xxx
Mają również 2 punkty odbioru gdzie można również kupić perfumy.Nigdy się nie zawiodłam.ceny są przystępne i częsta są ciekawe promocje.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-02-09 o 15:24
Evelllll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-14, 13:57   #3209
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Czy ktoś zna: http://perfumeriaplatinium.pl/ ?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-16, 10:55   #3210
Ender
Wtajemniczenie
 
Avatar Ender
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 610
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Dziewczyny,czy orientujecie się może gdzie znajdę największy wybór zapachów Victoria's Secret ? Te mgiełki,które mam kupiłam albo w Stanach (niestety,na razie się tam nie wybieram ) ,albo na allegro.
Czy była któraś z Was w Warszawie,w ich firmowym sklepie,i może powiedzieć czy ceny są tam w normalnym przełożeniu do USA,czy wyssane z palca?
__________________
Zapraszam do wymiany
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266162
Ender jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.