Kosmetyki kolorowe dostępne na targach - info - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 09:54   #1
yoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6

targi tuz tuz - Kraków


Dziewczyny, targi juz w ten weekend, a ja nie wiem - isc, nie isc? Kupowac, nie kupowac? A jezeli juz, to co?

Macie jakies swoje najulubiensze stoiska, produkty? Najbardziej zalezy mi na kosmetykach do pielegnacji twarzy, najchetniej naturalnych.

I dzieki z gory za oddzew!
A.

Ostatnio kupowalam glinke zielona i maslo Karite z Argiletz, kwasy z Ziai, cos z Norela, cienie IB i ziemie egipska Bikor (to byla pomylka...)

Edytowane przez yoo
Czas edycji: 2005-11-02 o 14:13 Powód: polskie literki
yoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:36   #2
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: targi tuż tuż - Kraków

A gdzie te targi w Krakowie są? Znaczy się na jakiej ulicy?
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:12   #3
yoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: targi tuż tuż - Kraków

Hm, no rzeczywisicie nie jest to nigdzie napisane...
http://www.wizaz.pl/images/reklama/kongres_lne_12/

Domniemuje ze w Centrum Biurowym Lubicz, jak ostatnio...

Ktos wie???
yoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:09   #4
Olisek
Przyczajenie
 
Avatar Olisek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków- Podgórze
Wiadomości: 26
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Ja idę na te targi pierwszy raz, wejściówka darmowa bo właśnie studiuje sobie wizaż i stylizacje
Olisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:12   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Cytat:
Napisane przez Olisek
Ja idę na te targi pierwszy raz, wejściówka darmowa bo właśnie studiuje sobie wizaż i stylizacje
No nie wiem czy takie bezplatne... ja studiuje kosmetologie i nam kobieta z pracowni mowila, ze wstep jest platny. Moze wejscie na sale z kosmet. jes bezplatne (nie wiem) ale jak sie chce isc na wyklady itd. to placi sie chyba jakies 60zl. wiem, bo trabila nam o tym chyba przez 3tygodnie. Ja sie nie wybieram, bo niestety moj budzet jest baardzo ograniczony
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:40   #6
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Tak jak mowilam: pisze na tej stronce ktora jedna z was tu wkleila. Platne jak nic ale coz... moze "uzbieram" sobie na nastepne, hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:41   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: targi tuż tuż - Kraków

Cytat:
Napisane przez yoo
Hm, no rzeczywisicie nie jest to nigdzie napisane...
http://www.wizaz.pl/images/reklama/kongres_lne_12/

Domniemuje ze w Centrum Biurowym Lubicz, jak ostatnio...

Ktos wie???
Tak wlasnie tam sie maja odbywac.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 17:48   #8
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuż tuż - Kraków

też nie wiem czy się wybrać, nigdy jeszcze nie byłam na czyms takim. Dużo tam jest kolorówki?- ona najbardziej by mnie interesowała. A czy są tam dostępne marki z normalnych sklepów czy raczej jakieś inne?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:57   #9
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

a w jakich godzinach targi są otwarte dla zwiedzających?
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:17   #10
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Wydaje mi sie ze w tych co i kongres : Sobota 10.00-18.00
Niedziela 10.00-16.00
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:37   #11
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

ja na pewno będę Pierwszy raz byłam 2 lata temu, w zeszłym roku niestety nie mogłam a w tym będę napewno
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 19:00   #12
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

widziałam dziś przygotowania z okien tramwajku. I doszłam do wniosku że pójdę, muszę coś kupić siostrze n aurodzinki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 19:21   #13
sparkling_girl
Przyczajenie
 
Avatar sparkling_girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Cytat:
Napisane przez Maripossa
No nie wiem czy takie bezplatne... ja studiuje kosmetologie i nam kobieta z pracowni mowila, ze wstep jest platny. Moze wejscie na sale z kosmet. jes bezplatne (nie wiem) ale jak sie chce isc na wyklady itd. to placi sie chyba jakies 60zl. wiem, bo trabila nam o tym chyba przez 3tygodnie. Ja sie nie wybieram, bo niestety moj budzet jest baardzo ograniczony
pozdrawiam
dokładnie...targi są płatne, ja ide z uczelnia tez studiuje kosmetologie i placimy 30zl za wejsciowke mamy 50% rabatu jako grupa, co prawda bilet upowaznia do dwodniowego wstepu wiec ide...ale gdybym miala dac 60zl to juz poddalabym ta decyzje pod watpliwosc ...chociaz oferta jest niezla zapowiadaja sie ciekawe kongresy
-pilingi z całego świata
-spa – kierunek rozwoju gabinetów
-nowe techniki masażu
-nowoczesna aparatura kosmetyczna
-marketing usług
-pokazy najnowszych zabiegów
firm kosmetycznych beda setki i tysiace przedstawicieli....napraw de warto sie przejsc

__________________
...Nie bawisz się - nie żyjesz ...
sparkling_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:14   #14
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Ja też się jutro wybieram, ale nie wiem jeszcze o której godzinie. W planach mam A.T.W., Thalgo, Norel i Abacosun. I walczę z pokusą kupienia miedzianego cienia IB (ze względu na ich słabą jakość, ale jednak...

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:28   #15
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

czy ATW to dobra marka? dzis przypadkiem odkrylam ich siedzibe ale ze strachu nie weszlam a konfrontacji z cieniami IB boję się jeszcze bardziej. nie orientujesz się jakie marki z kolorówki tam sie pojawią? szukałam informacji ale nic nie znalazłam na ten temat.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:36   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Masz na myśli tę nieopodal Placu Matejki? To ulica Padarewskiego bodajże (oj, pamięć już nie ta Też tam nie byłam w środku, ale parę kosmetyków A.T.W. próbowałam u znajomej. Całkiem obiecujące, ona sobie je bardzo chwali, a że kosztują niedużo wypróbuję. Na myśli mam: peeling z koralowcem do twarzy, a także krem nawilżający z ziołem Azteków.
O kolorówce nie wiem nic, prócz tego, że z listy wyłapałam IB

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 22:05   #17
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

dziękuję tak o ten przy placu mi chodzi. kiedyś chyba byli między rajską a krupniczą. To do zobaczonka na targach, być może się miniemy gdzieś w tłumie, tez nie wiem o której tam będe.
Dobrej nocki.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 22:28   #18
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Targi tuż tuż - Kraków

Może nam się uda spotkać Dobranoc
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 14:02   #19
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

własnie wróciłam z targów... i jestem troche rozczarowana spodziewałam się jakis rabatów czy promocji, a niektórzy producenci mieli ceny wyższe od tych sklepowych ale i tak sie obkupiłam w końcu zapłacilam za bilet to nie mogłam wyjśc z pustymi rękami
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-05, 15:01   #20
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Też włąśnie wróciłam i też trochę zawiedziona. Stanowczo za dużo paznokci tam było. Nie widziałam w ogóle art. fryzjerskich. Tylko Ziaja i Bielenda nie skąpiły na próbkach. Spotkanie z IB przeżyłam zadziwiająco oszczędnie, aż mi się żal zrobiłło że kupiłam tylko jeden cień Ale ogólnie nie żałuję straconego czasu jrdnak gdyby nie zniżka na bilet to nie byloby to warte 10 zl.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:21   #21
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

To chyba najsłabsze targi, na jakich byłam do tej pory. Przeszłam je w pół godziny i gdyby nie lista zakupów zrobiona w domu wyszłabym z niczym. Do szewskiej pasji doprowadziła mnie pani z Kryolana, która na pytanie jednej dziewczyny o cennik powiedziała, że jest owszem, w formie katalogu za 20 zł. A na pytanie, czy firma ma jakiś korektor, powiedziała, że tak, ale W ZESTAWIE Z FIXATOREM i KOSMETYKAMI DO DEMAKIJAŻU i że na całość kompletu nie będzie ją stać. Totalny brak szacunku wobec klienta, tym bardziej, że choć była ona młoda (ok. 18 lat), może nie miała na sobie garsonki i futerka z norek, to pewnie gdyby nie było ją stać to by nie pytała. Ostatecznie obłowiłam się na wyżej wspomnianych stoiskach (i jestem w plecy o nowe 3 cienie IB i w Belnatur, kupiłam maskę algową-jagodową. Teraz zachodzę głowę czy uda mi się ją przygotować, bo raz w życiu bawiłam się sypką maseczką (Argiletzu) i średnio to wyszło O, właśnie, w czym oddzelać wodę i maskę, jeżeli mam ją rozmieszać w stosunku 3:1? Tzn. czym sobie wyważyć te proporcje?

Buziaki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:34   #22
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

A mnie w Kryolanie obsługiwał bardzo miły pan, niestety nic nie kupiłam ale był miły i dużo informacji mi udzielił Myślę że możesz to zrobić wagowo przy pomocy wagi kuchennej a jeśli nie, to objętościowo np. na łyżeczki lub chochelki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:55   #23
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Anahstasio kupilam te sama maseczke Nie jest ona najprostsza do przygotowania bo to maska algowa i szybko zastyga - trzeba szybko mieszac ( i mocno zeby grudki sie nie porobily ). Najlepiej miec jakas miarke ( ja mam z maski z bielendy ale moze to byc miarka z proszku do prania czy syropu byle miala podzialke na mililitry ). Powodzonka - ja uwielbiam te maseczki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:00   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A mnie w Kryolanie obsługiwał bardzo miły pan, niestety nic nie kupiłam ale był miły i dużo informacji mi udzielił Myślę że możesz to zrobić wagowo przy pomocy wagi kuchennej a jeśli nie, to objętościowo np. na łyżeczki lub chochelki
I ja też rozmawiałam własnie z tym panem Mam katalog, ale szczerze... bardziej zauroczyły mnie błyszczące, migotliwe cienie Bi-Koru. Pewnie w maju się na nie skuszę (13-14 maja), ale nie wiem jeszcze na którą paletkę
Za radę dziękuję
A Ty cóż nabyłaś?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 19:03   #25
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez April007
Anahstasio kupilam te sama maseczke Nie jest ona najprostsza do przygotowania bo to maska algowa i szybko zastyga - trzeba szybko mieszac ( i mocno zeby grudki sie nie porobily ). Najlepiej miec jakas miarke ( ja mam z maski z bielendy ale moze to byc miarka z proszku do prania czy syropu byle miala podzialke na mililitry ). Powodzonka - ja uwielbiam te maseczki
O, no proszę April to napisz mi proszę o niej co nieco więcej - jak Ci się sprawuje i jaką po rozrobieniu ma mieć konsystencję? Ja pewnie jutro ją sobie zafunduję na twarz, a jeśli mi się to nie uda, to pozwolę sobie Ciebie zapytać o łopatologiczną instrukcję użycia
Myślałam jeszcze o tej sensitive i czekoladowej. A które jeszcze Ty używasz? Jak się sprawdzi to pewnie na wiosnę sobie je nabędę

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 22:16   #26
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
I ja też rozmawiałam własnie z tym panem Mam katalog, ale szczerze... bardziej zauroczyły mnie błyszczące, migotliwe cienie Bi-Koru. Pewnie w maju się na nie skuszę (13-14 maja), ale nie wiem jeszcze na którą paletkę
Za radę dziękuję
A Ty cóż nabyłaś?

Wlaśnie też mi się te paletki podobały ale z tego wszystkiego nie zapytałam o cenę, nie pamiętasz może ile kosztowały? Bardzo mi sie zielenie spodobały chybaz pięć razy podchodziłam do stoiska IB bo strasznie chciałam nabyć jakikolwiek sypki ale nie wiem czemu ŻADEN kolor mi się nie spodobał więc kupiłam tylko ciemny turkus prasowany nr 51. Zieloną glnkę Argiletz, maseczke Zaji Aretina Q dla mamy- drugą dostałam gratis, dla cioci wzięłam szampon do osłabionych włosów z serii afrykańskiej Bielendy i jeszcze dostałam mnóstwo próbek Ziaji i Bielendy. Nie wiem czemu inni producenci nie mieli próbek, chyba większośc wystawców nastawiona była na klientów hurtowych. w sumie tylko tyle. szwendałam się kilka razy naokoło wszystkich stoisk bo szukałam dla siebie kremu do twarzy ale w koncu nic nie wybrałam. I ATW też jakoś przeoczyłam. Podobały mi się jeszcze pyłki brokatowe do ciała- takie w malutkich buteleczkach po 19 zł ale też nie wzięłam. Jakoś dziś nie miałam nastroju do wydawania większej ilości pieniędzy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 23:06   #27
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Ja juz wyniuchalam te maseczki pol roku temu Czekoladowa slicznie pachnie i odstresowuje Nawilzajaca jest super wiec powtorzylam jej zakup Mialam tez anti acne - ale powiem szczerze taka sobie Sensitive nie mialam ale w katalogu jest napisane ze zawiera antycyjanocydy i bisabolol wiec dla naczynkowcow i alergikow moze byc dobra Pol roku temu jeszcze nie mialam zajec w szkole z masek algowych i ze 2 zmarnowalam bo wyszly jakies za rzadkie, albo nie zdazylam nalozyc i zgestnialy Maja miec dosc gesta konsystencje zeby za bardzo nie splywaly. Trzeba przestrzegac proporcji bo inaczej latwo zepsuc Ja robie na jeden raz ( twarz pokrywam cala z ustami i podbrodkiem tylko bez oczu ) ok 40-50 ml proszku. Trzeba tez uwazac zeby nalozyc gruba warstwe rownomiernie bo niestety tam gdzie zaschna lubia podrazniac i tworza sie czerwone obwodki :| W tym lepsze sa maski bielendy - ktore serdecznie polecam - zdecydowanie lepiej sie naklada, ale sa tez ciutke drozsze. W ogole musze pochwalic ta profesjonalna serie bielendy - jest skromna poki co ale bardzo przyjemna

Aha- no i dzis kupilam mamie ta acerole przeciwzmarszczkowa - jak bedzie dobra - dam znac
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:00   #28
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Wlaśnie też mi się te paletki podobały ale z tego wszystkiego nie zapytałam o cenę, nie pamiętasz może ile kosztowały? Bardzo mi sie zielenie spodobały chybaz pięć razy podchodziłam do stoiska IB bo strasznie chciałam nabyć jakikolwiek sypki ale nie wiem czemu ŻADEN kolor mi się nie spodobał więc kupiłam tylko ciemny turkus prasowany nr 51. Zieloną glnkę Argiletz, maseczke Zaji Aretina Q dla mamy- drugą dostałam gratis, dla cioci wzięłam szampon do osłabionych włosów z serii afrykańskiej Bielendy i jeszcze dostałam mnóstwo próbek Ziaji i Bielendy. Nie wiem czemu inni producenci nie mieli próbek, chyba większośc wystawców nastawiona była na klientów hurtowych. w sumie tylko tyle. szwendałam się kilka razy naokoło wszystkich stoisk bo szukałam dla siebie kremu do twarzy ale w koncu nic nie wybrałam. I ATW też jakoś przeoczyłam. Podobały mi się jeszcze pyłki brokatowe do ciała- takie w malutkich buteleczkach po 19 zł ale też nie wzięłam. Jakoś dziś nie miałam nastroju do wydawania większej ilości pieniędzy
Paletki kosztowały 42 zł. I też myślałam o tych zieleniach, ale też o kombinacji złota-czerni-popielu i czegoś jeszcze i palecie rudo-brązów. Przy czym te dwie ostatnie raczej nie są dla zimy i gdyby nie krzta zdrowego rozsądku, pewnie byłabym bogatsza o nie
Z IB nabyłam eksperymentalnie dosyć, ponieważ wcześniej takich kolorów nie używałam, zieleń 11, niebieskawy turkus 29 i miedź 18. W sumie ostatnio zauważyłam, że jeśli zmoczę pędzelek przed nałożeniem cienia to dużo lepiej się aplikują i trzymają. Tylko dalej denerwuje mnie fakt, że jeśli po nałożonej już warstwie przeciągnę pędzelkiem, żeby się ładnie roztarła, to cienie bledną
Z Argiletzu wzięłam na wypróbowanie w słoiczku 50 ml maseczkę do cery suchej. Akurat moja teraz straszliwie się przesusza, a po dłuższej pogawędce z tą przemiłą Panią, dowiedziałam się, że dobrze ją nakładać po maseczkach ściągających, gdyż ta choć gęsta ma mieć kremową konsystencję, nie napinać i ładnie wnikać w skórę dając uczucie ulgi. Kusi mnie, żeby wypróbować już wszystko teraz, ale w szafce leżą już otworzone maseczki, a w ramach akcji pozbywamy się, najpierw stare potem nowe Ehh... ale z 'jagodzianką' nie wytrzymam czekać
W ATW wzięłam tylko ten peeling koralowy. W ogóle się okazało, że Panie zapomniały sobie go wziąść, a jeden miały mieć do zabiegów, lecz okazało się, że nie przy każdym stoisku będzie woda. Zatem z braku wody z zabiegów nici, a ja kupiłam jedyną jego tubeczkę (na szczęście nieużywaną

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:05   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Cytat:
Napisane przez April007
Ja juz wyniuchalam te maseczki pol roku temu Czekoladowa slicznie pachnie i odstresowuje Nawilzajaca jest super wiec powtorzylam jej zakup Mialam tez anti acne - ale powiem szczerze taka sobie Sensitive nie mialam ale w katalogu jest napisane ze zawiera antycyjanocydy i bisabolol wiec dla naczynkowcow i alergikow moze byc dobra Pol roku temu jeszcze nie mialam zajec w szkole z masek algowych i ze 2 zmarnowalam bo wyszly jakies za rzadkie, albo nie zdazylam nalozyc i zgestnialy Maja miec dosc gesta konsystencje zeby za bardzo nie splywaly. Trzeba przestrzegac proporcji bo inaczej latwo zepsuc Ja robie na jeden raz ( twarz pokrywam cala z ustami i podbrodkiem tylko bez oczu ) ok 40-50 ml proszku. Trzeba tez uwazac zeby nalozyc gruba warstwe rownomiernie bo niestety tam gdzie zaschna lubia podrazniac i tworza sie czerwone obwodki :| W tym lepsze sa maski bielendy - ktore serdecznie polecam - zdecydowanie lepiej sie naklada, ale sa tez ciutke drozsze. W ogole musze pochwalic ta profesjonalna serie bielendy - jest skromna poki co ale bardzo przyjemna

Aha- no i dzis kupilam mamie ta acerole przeciwzmarszczkowa - jak bedzie dobra - dam znac

O, dziękuję za pomocne informacje
O tej linii profesjonalnej Bielendy tylko słyszałam, ale o tym co ona zawiera nie wiem nic. Jakiej maseczki Ty używasz?
Za chwileczkę właśnie dobiorę się do tzw. 'jagodzianki'. Niestety na stosunkach międzynarodowych nie uczą jak nakładać maseczki algowe (dlatego strasznie Ci zazdroszczę szkoły i mam nadzieję, że wszystkiego z miejsca nie spartolę To korzystając z okazji popytam się Ciebie jeszcze o dwie rzeczy Czy miałaś jakieś inne kosmetyki Belnaturu? I czy słyszałaś coś może o jednym wystawcy, dr Spiller?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:18   #30
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: targi tuz tuz - Kraków

Anahstasia, April - powiedzcie ile te maseczki kosztują (jagodowa, czekoladowa, sensitive) i ile ich jest albo na ile razy mniej więcej starczają? Narobiłyście mi ochoty, a skoro w maju będą kolejne targi, to może się na nie wybiorę.
Teraz nie byłam i nie pójdę, bo w sumie nie mialam pilnych potrzeb, a kasy na zachcianki brak. Chciałam tylko krem z Arniki Norela, który miała mi kupić shachownica, ale jak się okazało był mało promocyjnej cenie 18zł A na stronie podają, że 14 czy 15zł i liczyłam, że jak nie będzie tańszy, to raczej nie droższy, a tu taka niespodziewajka :/
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.