♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-29, 10:52   #4981
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Właśnie wybrałam się na zakup jakiegoś biustonosza bo x każdej strony już mi się piersi wylewają 🤣 i tutaj załamka z 65E zmieniło się na 80E a ja się dziwie czemu mam problem z dopieciem starego 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje cycki też urosły ale sama nie wiem czy kupować już czy jeszcze poczekać.

Kupujesz już taki do karmienia?
Ja zastanawiam się nad hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj w labo zrobić do przyszłej wizyty u ginekologa morfologie, mocz i toksoplazmoze. Szybka akcja jak na poniedziałek. Weszłam pierwsza...ale Od wczorajszego wieczora leje niemiłosiernie, więc może dlatego dziś taki niski popyt był na laboratorium.
Dzisiaj mam dzień zakupów Kupilam termometr bezdotykowy, bo w domu posiadam tylko elektroniczny i to jakiś "szalony" typu co pomiar to inna temperatura. No i wreszcie kliknąłem koszyk na Gemini! W ten oto sposób, niemal jestem na finiszu. Zostały mi na przyszły miesiąc do ogarnięcia koszule do szpitala i staniki do karmienia. Monitor oddechu narazie poszedł w odstawke bo tak jak ktoras dziewczyna pisała na Facebooku może być u mnie problem z uwagi na to, że w nocy kosz Mojżesza będzie stał przy naszym łóżku, co może wykrywać "nasze" oddechy. W dzień młody spać będzie u siebie w pokoju w łóżeczku, ale będę go dogladac, więc nie wiem czy ma sens ten zakup. Nooo chyba, że jakieś bogate wujostwo będzie chciało kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dalej w lesie 🤣

Ja szukam koszuli na ramiączka A wszystkie są na krótki rękaw. Denerwuje mnie to bo ja najzwyczajniej w świecie nie lubię nosić ubrań na krótki.

Jak coś znajdziesz to daj znać. I nie wiem czy szukać rozpoznaną po całej długości czy tylko przy piersiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 10:59   #4982
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Moje cycki też urosły ale sama nie wiem czy kupować już czy jeszcze poczekać.

Kupujesz już taki do karmienia?
Ja zastanawiam się nad hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

A ja dalej w lesie

Ja szukam koszuli na ramiączka A wszystkie są na krótki rękaw. Denerwuje mnie to bo ja najzwyczajniej w świecie nie lubię nosić ubrań na krótki.

Jak coś znajdziesz to daj znać. I nie wiem czy szukać rozpoznaną po całej długości czy tylko przy piersiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do porodu mialam rozpinaną po bokach a patrzylam ostatnio na zdjecia to ją sobie podwinelam po prostu pod szyje i chyba nawet nie pomyslalam o rozpinaniu guzików
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:01   #4983
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Hejka Muszę nadrobić zaległości

Nie pamiętam co pisałam a co nie Wiec po krótce - mam cukrzyce ciążową potwierdzoną przez diabetologa, mam diete i mierze cukry i już nawet ogarniam temat co jeść czego unikać, chociaż mam o tyle łatwiej że nie muszę się bardzo ograniczać bo mam tylko problem z glukozą na czczo. Jak nie jem dłużej niż 8h to rano mam przekroczenia. Więc druga kolacja o 22.30-23 jest przymusowa
Mam nadzieje że już tak zostanie że mierzenie i dieta wystarczą
Ale dodam że dopiero 3 lekarz z łaską wystawił mi skierowanie do diabetologa, żadem z nich nie potwierdził cukrzycy, bo tylko na czczo miałam niewielkie przekroczenie A nawet w internetach można przeczytać że przy krzywej jeden wynik źle i cukrzyca. A ja nie mam zamiaru się z tą cukrzycą "kopać", bo wiem że to dla mojego i dzieciątka dobra i dieta mi się przyda.

Już zapomniałam do czego miałam się odnieść a z cytowaniem nie wyrobie

Byliśmy w sobote na fajnym weselu, wyszaleliśmy się, troche miałam wyrzuty że może nie wskazane dla młodego takie tańce-hulańce no i jednak że głośno i w ogóle, ale może wybaczy rodzicom Kolejne wesele za rok dopiero.

Co do kąpania w szpitalu bo widziałam ten temat to nie dawno czytałam właśnie że zalecają jak najpóźniej pierwsze kąpanie, po porodzie zalecane żeby tylko wytrzeć i zamierzam sobie przypilnować tego, ale tam gdzie chce rodzić to pytają podobno o zgodę co do kąpania. A co do zakrapiania oczu to nie wiem nic. Ale tworzę liste pytań do położnej bo mam kolejne spotkanie z nią za nie całe 2 tygodnie to będę pytać.

Ja już jestem po wymianie staników na większe chociaż jeszcze nie kupiłam z funkcją karmienia ale jeszcze się nie zdecydowałam które będę zamiawiac, musze na próbe coś zamówić i sprawdzić jakość. Mimo wagi, która wreszcie stanęła w miejscu cyce ruszyły, sutki większe i sciemniały ale siary nie mam.

Muszę ruszyć z praniem póki pogoda dopisuje i wszystko szybko schnie. Póki co ciągle przetwory na tapecie, już pobiłam rekord słoików a dopiero początek sezonu owoców tak naprawdę
Zaraz siadam do krzaczka z czerwoną porzeczką

Ale sie rozpisałam
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:02   #4984
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj w labo zrobić do przyszłej wizyty u ginekologa morfologie, mocz i toksoplazmoze. Szybka akcja jak na poniedziałek. Weszłam pierwsza...ale Od wczorajszego wieczora leje niemiłosiernie, więc może dlatego dziś taki niski popyt był na laboratorium.
Dzisiaj mam dzień zakupów Kupilam termometr bezdotykowy, bo w domu posiadam tylko elektroniczny i to jakiś "szalony" typu co pomiar to inna temperatura. No i wreszcie kliknąłem koszyk na Gemini! W ten oto sposób, niemal jestem na finiszu. Zostały mi na przyszły miesiąc do ogarnięcia koszule do szpitala i staniki do karmienia. Monitor oddechu narazie poszedł w odstawke bo tak jak ktoras dziewczyna pisała na Facebooku może być u mnie problem z uwagi na to, że w nocy kosz Mojżesza będzie stał przy naszym łóżku, co może wykrywać "nasze" oddechy. W dzień młody spać będzie u siebie w pokoju w łóżeczku, ale będę go dogladac, więc nie wiem czy ma sens ten zakup. Nooo chyba, że jakieś bogate wujostwo będzie chciało kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie prawda, że wykryje wasze oddechy, ja też kialam przy naszym łóżku malutkie łóżeczko, a monitor działa tak, że wyłapuje mikro ruch unoszenia się i opadania klatki piersiowej czyli ogolnie ruch na materacyku, a nie odgłos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:05   #4985
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Laseczki 15 postów do końca

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:06   #4986
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja byłam w piątek na badaniach morfo, Mocz, przeciwciała i dodatkowo sobie żelazo sprawdziłam i 100 z hakiem nie moje :sciana: czekam na wynik przeciwciał i zastrzyk - 300 nie moje. Masakra
U mnie porodówka zamknięta, dziewczyna rodząca z koroną im się trafiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:08   #4987
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie podobnie.

No ale jeszcze wybudził mnie listonosz z listem z firmy że warunki pracy się zmieniły.
Jak Ci sie zmieniły warunki? Mogą się zmienić podczas l4? W sensie podwyżka czy co?

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87964264]Ja też jutro lab, ale jestem umówiona na 7.30 więc nie muszę się wbijać na chama

Za to ostatnio 2x zdarzyło mi się, że mnie pani w sklepie poprosiła bez kolejki miło mi się zrobiło, nie powiem

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

A propos kolejnej części, myślę zrobić jeszcze w 1 poście listę zaginionych, co Wy na to? Myślę wrzucić tam wszystkie mamy, które w 2 części miały mniej niż nie wiem, 10, 15 postów? Są i takie, które nie napisały ani 1 posta... podpowiedzcie jaką ilość wziąć pod uwagę?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Też myślę że lista zaginionych mam powinna powstać, może poniżej 5 postów?


Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Moje cycki też urosły ale sama nie wiem czy kupować już czy jeszcze poczekać.

Kupujesz już taki do karmienia?
Ja zastanawiam się nad hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

A ja dalej w lesie 🤣

Ja szukam koszuli na ramiączka A wszystkie są na krótki rękaw. Denerwuje mnie to bo ja najzwyczajniej w świecie nie lubię nosić ubrań na krótki.

Jak coś znajdziesz to daj znać. I nie wiem czy szukać rozpoznaną po całej długości czy tylko przy piersiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pewno do porodu chcę koszule głęboko rozpinaną, mam jakieś upatrzone na allegro ale dalej nie jestem zdecydowana.

Na allegro są koszule do karmiania na ramiączkach Stacjonarnie jakoś sie nie spotkałam.
A co do staników do karmienia też zamierzam chyba najpierw zerknąć stacjonarnie do hm zeby zmierzyć
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 11:30   #4988
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje że jak ktos napisał mniej niz 5 postów. Zresztą część dziewczyn chyba się całkiem przeniosła na fb.

Ja wczoraj ledwo żyłam przez ten upał. Rano u nas padało ale teraz znowu mi duszno i gorąco. Na dworze 18 stopni, ale nasze mieszkanie się okropnie nagrzewa i teraz mamy 25 stopni a wszystkie okna pootwierane.

Po południu mam wizytę u diabo nie sądzę, żeby mnie te babcie i dziadki wpuścili bez kolejki
Ja niby chodzę do diabetologa, który ogarnia ciężarne... ale pełno tam facetów, starych bab, które w ciąży nie są.... i jak łatwo się domyśleć, nikt Cie nie przepusci. Najśmieszniejsze jest to, że wszystkich rejestruja na jedną godzinę np. 11-12... Wyobraź sobie co tam się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:32   #4989
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Moje cycki też urosły ale sama nie wiem czy kupować już czy jeszcze poczekać.

Kupujesz już taki do karmienia?
Ja zastanawiam się nad hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

A ja dalej w lesie 🤣

Ja szukam koszuli na ramiączka A wszystkie są na krótki rękaw. Denerwuje mnie to bo ja najzwyczajniej w świecie nie lubię nosić ubrań na krótki.

Jak coś znajdziesz to daj znać. I nie wiem czy szukać rozpoznaną po całej długości czy tylko przy piersiach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam póki co normalny w esotic na przecenie a do karmienia kupię w sierpniu trochę większy bo pp porodzie zapewne cycki jeszcze urosną Kolejne dopiero we wrześniu jak mi się unormuje trochę rozmiar.
Co do hm to różne opinie słyszałam także też wybiorę się żeby sprawdzić osobiście jak to wyglada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:34   #4990
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja niby chodzę do diabetologa, który ogarnia ciężarne... ale pełno tam facetów, starych bab, które w ciąży nie są.... i jak łatwo się domyśleć, nikt Cie nie przepusci. Najśmieszniejsze jest to, że wszystkich rejestruja na jedną godzinę np. 11-12... Wyobraź sobie co tam się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak u mnie. Lekarz przyjmuje 15-17, wiec te wszystkie babcie już tam pewnie od 14 sobie kolejkę zajmują.
No ja pojadę dopiero jak mąż z pracy wróci, czyli po 16.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:42   #4991
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Jak Ci sie zmieniły warunki? Mogą się zmienić podczas l4? W sensie podwyżka czy co?



Też myślę że lista zaginionych mam powinna powstać, może poniżej 5 postów?




Ja na pewno do porodu chcę koszule głęboko rozpinaną, mam jakieś upatrzone na allegro ale dalej nie jestem zdecydowana.

Na allegro są koszule do karmiania na ramiączkach Stacjonarnie jakoś sie nie spotkałam.
A co do staników do karmienia też zamierzam chyba najpierw zerknąć stacjonarnie do hm zeby zmierzyć
Zmienia się wymiar czasu pracy czyli również zmniejsza się kasa. Nie wiem niby kogo nie zapytam to właściwie mnie to nie dotyczy.

Czyli muszę się zagłębić w temat z tymi koszulami. Co do staników to czekam na wypłatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 11:44   #4992
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
To tak jak u mnie. Lekarz przyjmuje 15-17, wiec te wszystkie babcie już tam pewnie od 14 sobie kolejkę zajmują.
No ja pojadę dopiero jak mąż z pracy wróci, czyli po 16.
Ja już nauczylam się i przychodze na sam koniec, bo tak to bym siedziała jak głupia 1,5 godziny na poczekalni jak za pierwszym razem 🤦🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 11:44   #4993
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Kupiłam póki co normalny w esotic na przecenie a do karmienia kupię w sierpniu trochę większy bo pp porodzie zapewne cycki jeszcze urosną Kolejne dopiero we wrześniu jak mi się unormuje trochę rozmiar.
Co do hm to różne opinie słyszałam także też wybiorę się żeby sprawdzić osobiście jak to wyglada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem wierna triumph-owi ale to już konkretne pieniądze i nie chce na razie wydawać na staniki kasy.

Ja powiem że też mam z new yorkera i sobie chwaliłam ale jest zamknięty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 12:42   #4994
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja jestem wierna triumph-owi ale to już konkretne pieniądze i nie chce na razie wydawać na staniki kasy.

Ja powiem że też mam z new yorkera i sobie chwaliłam ale jest zamknięty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zawsze problem z dobraniem rozmiaru ale zazwyczaj preferuje polskie marki jak np. AVA ale aktualnie szkoda mi dawać za stanik 100+ skoro pochodzę w nim zapewne 2 miesiące i pójdzie w odstawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 12:45   #4995
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87964264]Ja też jutro lab, ale jestem umówiona na 7.30 więc nie muszę się wbijać na chama

Za to ostatnio 2x zdarzyło mi się, że mnie pani w sklepie poprosiła bez kolejki miło mi się zrobiło, nie powiem

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

A propos kolejnej części, myślę zrobić jeszcze w 1 poście listę zaginionych, co Wy na to? Myślę wrzucić tam wszystkie mamy, które w 2 części miały mniej niż nie wiem, 10, 15 postów? Są i takie, które nie napisały ani 1 posta... podpowiedzcie jaką ilość wziąć pod uwagę?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Mi w tej ciąży ani razu się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktokolwiek mnie przepuścił, a już po mnie ładnie widać,że 🤰 mało tego dzisiaj będąc z mężem w Biedronce na szybkich zakupach, jak babeczka koło nas słyszała, że idziemy do kasy, to o mało na zakręcie się nie wywróciła żeby być tylko przed nami 🤦☠♀️ ja rozumie jak byśmy mieli koszyk wypchany po brzegi! Ale mieliśmy tylko mleko, makaron i jakieś drobiazgi a ona miała pełen koszyk 🤦☠♀️ na prawdę niektórzy to ja nie wiem co mają w tych głowach a mnie udawała, że nie widzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 12:55   #4996
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Mi w tej ciąży ani razu się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktokolwiek mnie przepuścił, a już po mnie ładnie widać,że 🤰 mało tego dzisiaj będąc z mężem w Biedronce na szybkich zakupach, jak babeczka koło nas słyszała, że idziemy do kasy, to o mało na zakręcie się nie wywróciła żeby być tylko przed nami 🤦♀️ ja rozumie jak byśmy mieli koszyk wypchany po brzegi! Ale mieliśmy tylko mleko, makaron i jakieś drobiazgi a ona miała pełen koszyk 🤦♀️ na prawdę niektórzy to ja nie wiem co mają w tych głowach a mnie udawała, że nie widzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo udają że nie widzą a jak zobaczę że się gapia to odwracają wzrok jak poparzeni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze problem z dobraniem rozmiaru ale zazwyczaj preferuje polskie marki jak np. AVA ale aktualnie szkoda mi dawać za stanik 100+ skoro pochodzę w nim zapewne 2 miesiące i pójdzie w odstawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja właśnie to samo. A opcja w hm 2szt za 80 zł jest kusząca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:20   #4997
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Taaak. Dzisiaj w biedronce stałam w kolejce tylko z ziemniakami ale pani przede mną z pełnym wózkiem udawała, że mnie nie widzi

Co do ceny 80 zł za dwa to oczywiście, że jest kusząca Muszę poszukać u mnie w mieście gdzie nie zlikwidowali działu dla mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:22   #4998
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Hej 😉

My tez po weselu, ledwo żyje... było tak gorąco na sali, ze ludzie wachlowali się czym popadnie 🙈 potanczylam z mężem kilka wolniejszych, przy szybkich odpadalam w połowie piosenki bo już zmęczona byłam 😂 i w kościele hormony szalały, płakałam prawie cała msze, na swoim ślubie i weselu ani jednej łzy a teraz... szkoda gadać 😂

Niestety nie odpoczęła również dzisiaj, Boni 6 pobudka żeby ogarnąć trochę mieszkanie przed przyjściem ekipy wymieniającej okna i drzwi wejściowe. Około 8 ewakuowalam się z psami do mamy, a o 13 wróciłam w jeden wielki bałagan 🙁Wszystko w kurzu i pyle, aż żyć się chce 🤦

Co do staników to kupiłam w bonprix jakiś w promocji i wydaje mi się, ze jest spoko
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:32   #4999
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam jeden stanik do karmienia z h&m ale mi średnio podszedł ostatnio widziałam w sklepie inne, nie miałam czasu się im dobrze przyjrzećale nawet mi wpadły w oko. Muszę pójść jeszcze raz stacjonarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Mi w tej ciąży ani razu się jeszcze nie zdarzyło, żeby ktokolwiek mnie przepuścił, a już po mnie ładnie widać,że 🤰 mało tego dzisiaj będąc z mężem w Biedronce na szybkich zakupach, jak babeczka koło nas słyszała, że idziemy do kasy, to o mało na zakręcie się nie wywróciła żeby być tylko przed nami 🤦♀️ ja rozumie jak byśmy mieli koszyk wypchany po brzegi! Ale mieliśmy tylko mleko, makaron i jakieś drobiazgi a ona miała pełen koszyk 🤦♀️ na prawdę niektórzy to ja nie wiem co mają w tych głowach a mnie udawała, że nie widzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie przepuszczali o dziwo jak miałam mniejszy brzuch 🤷 teraz już daaawno mi się nie zdarzyło. Zresztą, niedawno też miałam podobną sytuację że babka aż biegła do kasy żeby tylko być przede mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-29, 13:36   #5000
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mnie też przepuszczali jak miałam mniejszy brzuch 🤣
Jeszcze myślę nad biustonoszem do karmienia z Lidla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:39   #5001
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

I koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-29, 13:39   #5002
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Dobra laseczki, sio na nowy wątek

https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.