Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-05, 11:25   #811
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jest tyle elementów składowych umowy, które nie wiesz jeszcze dzisiaj, czy za 5 czy 10 lat będą miały realne znaczenie, że skup się na: prowizji od udzielenia, mozliwości wcześniejszej spłaty kredytu bez kosztów w dowolnej kwocie przez cały czas trwania umowy kredytowej, zastrzeżenie jaka kwota pensji musi wpływać na konto żeby ci nie podwyższyli marży (i czy zamiast pensji może być np. zasiłek macierzyński albo wynagrodzenie z faktury), sposób i koszt wyceny nieruchomości, ubezpieczenie nieruchomości i na życie, produkty dodatkowe (rachunek, karta kredytowa).

Takie rzeczy dzisiaj robią?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 11:39   #812
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Coś mi się dzieje ze zmywarką. Ciągle używam tych samych środków, sól i nabłyszczacz są, a jakieś 2 miesiące temu niektóre szklanki (1 rodzaj, pewnie chodzi o rodzaj szkła) i 2 talerze zrobiły się takie "mętne", wyglądają jak brudne, jakby był jakiś nalot. Teraz zrobiło się takie całe szkło, które wkładam do zmywarki.
Wszystko, co tam wrzucam, jest przeznaczone do mycia w zmywarce.
Nie wiem, co z tym zrobić i jak to doczyścić?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 11:45   #813
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Coś mi się dzieje ze zmywarką. Ciągle używam tych samych środków, sól i nabłyszczacz są, a jakieś 2 miesiące temu niektóre szklanki (1 rodzaj, pewnie chodzi o rodzaj szkła) i 2 talerze zrobiły się takie "mętne", wyglądają jak brudne, jakby był jakiś nalot. Teraz zrobiło się takie całe szkło, które wkładam do zmywarki.
Wszystko, co tam wrzucam, jest przeznaczone do mycia w zmywarce.
Nie wiem, co z tym zrobić i jak to doczyścić?
Banalne pytanie, ale próbowałaś wyczyścić samą zmywarkę? Wiesz, wszystkie zakamarki, ramiona wszystko wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 11:47   #814
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Banalne pytanie, ale próbowałaś wyczyścić samą zmywarkę? Wiesz, wszystkie zakamarki, ramiona wszystko wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze co, to właśnie to przyszło mi do głowy. Zrobiłam tak zaraz po tym, jak wyłapałam ten problem.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 12:09   #815
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W temacie kaloszy - mam piękne w jamniki kupione na Zalando. Niestety szybko się rysują, ale i tak je uwielbiam. Szkoda tylko, że zazdrosne koty trochę je poobgryzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 12:14   #816
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
W temacie kaloszy - mam piękne w jamniki kupione na Zalando. Niestety szybko się rysują, ale i tak je uwielbiam. Szkoda tylko, że zazdrosne koty trochę je poobgryzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
: hahaha:
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 12:54   #817
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Czy któraś robiła reklamację w eobuwie? Wiem, jestem monotematyczna, ale chcę się psychicznie przygotować do tego co mnie czeka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 13:47   #818
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Coś mi się dzieje ze zmywarką. Ciągle używam tych samych środków, sól i nabłyszczacz są, a jakieś 2 miesiące temu niektóre szklanki (1 rodzaj, pewnie chodzi o rodzaj szkła) i 2 talerze zrobiły się takie "mętne", wyglądają jak brudne, jakby był jakiś nalot. Teraz zrobiło się takie całe szkło, które wkładam do zmywarki.
Wszystko, co tam wrzucam, jest przeznaczone do mycia w zmywarce.
Nie wiem, co z tym zrobić i jak to doczyścić?
Nastąpiło zużycie i trzeba wymienić szkło co jakiś czas.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 14:33   #819
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pierwsze co, to właśnie to przyszło mi do głowy. Zrobiłam tak zaraz po tym, jak wyłapałam ten problem.
Ja czyszczę filtry, zmywarkę, nastawiam z środkiem do mycia zmywarki, a potem zmiana środka myjącego. Moja zmywarka gorzej myła na tych samych środkach, okazało się, że produkowany na inny rynek (dokładnie ta sama nazwa i kupowany u nas w sklepie).
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 15:02   #820
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czy któraś robiła reklamację w eobuwie? Wiem, jestem monotematyczna, ale chcę się psychicznie przygotować do tego co mnie czeka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jak w obecnej sytuacji działają, ale nieraz u nich reklamowałam i nigdy nie miałam problemów. Szybko, sprawnie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 15:40   #821
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w obecnej sytuacji działają, ale nieraz u nich reklamowałam i nigdy nie miałam problemów. Szybko, sprawnie
dzięki, bo przyznam, że jestem wkurzona tymi pęknięciami, a jakbym jeszcze miała się że sklepem kłócić, to już... wrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 17:36   #822
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja czyszczę filtry, zmywarkę, nastawiam z środkiem do mycia zmywarki, a potem zmiana środka myjącego. Moja zmywarka gorzej myła na tych samych środkach, okazało się, że produkowany na inny rynek (dokładnie ta sama nazwa i kupowany u nas w sklepie).
Ja całą zmywarkę czyszczę co jakiś czas, a filtr po każdym myciu.
Może też zmienię środki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 20:05   #823
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Za stówę to ok. Zwłaszcza, że te klasyczne długie są lekkie, a przez to dobrze się noszą. Ale jak z jedne dałam 300, a za drogie 400 zł to mnie lekki wnerw bierze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no faktycznie za takie ceny to slabiutko.....Oby szybko sie dobrze zakonczylo wszytsko z reklamacja. mocne kciuki.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Coś mi się dzieje ze zmywarką. Ciągle używam tych samych środków, sól i nabłyszczacz są, a jakieś 2 miesiące temu niektóre szklanki (1 rodzaj, pewnie chodzi o rodzaj szkła) i 2 talerze zrobiły się takie "mętne", wyglądają jak brudne, jakby był jakiś nalot. Teraz zrobiło się takie całe szkło, które wkładam do zmywarki.
Wszystko, co tam wrzucam, jest przeznaczone do mycia w zmywarce.
Nie wiem, co z tym zrobić i jak to doczyścić?
u mnie sie tak dzieje z kieliszkami do wina, szampana etc na biznesie ktore laduja czesto/gesto w zmywarce. po roku wymiana zazwyczaj na nowe o ile wczesniej sie nie potluka badz uszczerbia...od lat tak jest, jakby mgla na nich byla albo osad cieniutki z kamienia. myslalam ze to tutaj tak od wody sie robi. w domu myje recznie i takich problemow nie mam.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 05:49   #824
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
no faktycznie za takie ceny to slabiutko.....Oby szybko sie dobrze zakonczylo wszytsko z reklamacja. mocne kciuki.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



u mnie sie tak dzieje z kieliszkami do wina, szampana etc na biznesie ktore laduja czesto/gesto w zmywarce. po roku wymiana zazwyczaj na nowe o ile wczesniej sie nie potluka badz uszczerbia...od lat tak jest, jakby mgla na nich byla albo osad cieniutki z kamienia. myslalam ze to tutaj tak od wody sie robi. w domu myje recznie i takich problemow nie mam.
Dokładnie tak to u mnie wygląda.
Nie będę wrzucać tych szklanek, bo to są moje ulubione do kawy.
Gościom w nich nic nie podaję, tylko dla siebie, więc mogą zostać
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 07:40   #825
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

ja nie czyszczę zmywarki po każdym myciu a naczynia pięknie lsnia
ja mysle ze powinnaś zmienić sol i tabletki

my używamy Finish
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-05-06 o 07:42
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:19   #826
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Z tymi zmywarkami to "dziwna sprawa".
Na wynajmie, 2 lata, ta sama zmywarka, ten sam środek myjący, nawet i ta sama woda- poziom twardości, a nigdy nie było problemu z niedomytymi naczyniami.
Na swoim jw. a praktycznie już po miesiącu problemy z niedomytymi naczyniami. Najgorszy jest osad na garnkach, a przyznaję, że np. nie znoszę myć patelni i garów, więc często lądują w zmywarce.
Naczynia przez umyciem są wstępnie opłukiwane. Filtry czyszczone regularnie. Zmywarka także. Kombinowanie z różnymi środkami, z nabłyszczaczem, bez, z solą, bez, z tym i tamtym, z octem. Specjalne układanie naczyń.
Sporo się już na różnych forach na ten temat naczytałam.
I jakoś nic nie pomaga. Gary pozostaje mi myć ręcznie. Hehe.

Bywają lepsze momenty, ale to nawet nie wiadomo od czego to zależy, bo nie ma jednej wspolnej cechy, na ktorej mozna by sie oprzeć. No loteria i tyle.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

u mnie sie tak dzieje z kieliszkami do wina, szampana etc na biznesie ktore laduja czesto/gesto w zmywarce. po roku wymiana zazwyczaj na nowe o ile wczesniej sie nie potluka badz uszczerbia...od lat tak jest, jakby mgla na nich byla albo osad cieniutki z kamienia. myslalam ze to tutaj tak od wody sie robi. w domu myje recznie i takich problemow nie mam.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak to u mnie wygląda.
Nie będę wrzucać tych szklanek, bo to są moje ulubione do kawy.
Gościom w nich nic nie podaję, tylko dla siebie, więc mogą zostać


No to u mnie na szklankach czasem pojawiają się delikatne zacieki, ale ogólnie zmętnienia brak, talerze, sztućce błyszczą, ale za to na garnkach pojawia się biały nalot, czasem nawet piegowaty. Wydaje się być wżarty w garnek, bo zdrapywanie nic nie daje, nie pozostaje na dłoniach, natomiast po przelaniu wodą z octem schodzi.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Najlepsze jest to, że bywa, iż zaglądam do zmywarki, a tam błysk. Pomimo żandych niepoczynionych zmian. Oślepiający swym blaskiem. Nawet gary lśniące.
No to niech mi ktoś wytłumaczy a co biega?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Kilaneczka

Go girl!
Niech moc będzie z Tobą!
( nie lubię tego tekstu, ale pasuje, hehe)

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dotarła do mnie przesyłka z apteki.
To serum LiqCC jest piękne. Ach, te pastelowe opakowanie (kartonik) aż kusi, żeby cyknąc fotkę przy kwiatkach i wrzucić na IG. Albo przy porannej kawie, czy torebce MK, haha.
Sama flaszka duuuża.
Żeby jeszcze działanie miało zadowalające, to chyba przepadnę.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2020-05-06 o 08:10
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:54   #827
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie czyszczę zmywarki po każdym myciu a naczynia pięknie lsnia
ja mysle ze powinnaś zmienić sol i tabletki

my używamy Finish
U nas nabłyszczacz i sól są z Finisha, tabletki się nie sprawdzały, to zmieniłam na Somat Gold.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 09:26   #828
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
u mnie sie tak dzieje z kieliszkami do wina, szampana etc na biznesie ktore laduja czesto/gesto w zmywarce. po roku wymiana zazwyczaj na nowe o ile wczesniej sie nie potluka badz uszczerbia...od lat tak jest, jakby mgla na nich byla albo osad cieniutki z kamienia. myslalam ze to tutaj tak od wody sie robi. w domu myje recznie i takich problemow nie mam.
Dokładnie, co jakiś czas trzeba wymienić szkło, bo chemia zmywarkowa silna jest, jeśli coś jest w stanie domyć przypalony garnek, wpływa też na jakość delikatniejszych naczyń. Mam zmywarki od 20 lat i co rok-dwa często używane szklanki mętnieją.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 10:09   #829
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak to u mnie wygląda.
Nie będę wrzucać tych szklanek, bo to są moje ulubione do kawy.
Gościom w nich nic nie podaję, tylko dla siebie, więc mogą zostać
ja tez uzywam dla siebie takie kieliszki, chyba ze juz za bardzo zniszczone sa to wyrzucam. zacznij myc recznie szklo jakie lubisz albo kupuj zapasy

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dokładnie, co jakiś czas trzeba wymienić szkło, bo chemia zmywarkowa silna jest, jeśli coś jest w stanie domyć przypalony garnek, wpływa też na jakość delikatniejszych naczyń. Mam zmywarki od 20 lat i co rok-dwa często używane szklanki mętnieją.
A ja myslalam ze to problem wody tutejszej, ale faktycznie jak sie zastanowic chwile to chemia jest mocna do zmywarek wiec delikatniesze powloki z czasem beda uszkodzone.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-05-06 o 10:11
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 19:17   #830
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dla mnie przy każdym kredycie hipotecznym najważniejsza była
możliwość wcześniejszej spłaty/nadplacania rat, bez dodatkowych kosztów.
Brak dodatkowych, przymusowych ubezpieczeń.
I czytelność umowy.


Dzień dobry. Gratuluję Wam denek dziewczyny.
Jakbym miała pokazać swoje dno... To musiałabym wrzucić swoje zdjęcie
Jestem na wykończeniu domu, więc zakupy staram się robić rozważnie, bez zbędnych wydatków i bibelotów które będę musiała przewozic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziekuje otoz to - mu tez chcemy miec mozliwosc spłacic wczesniej

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Marże, oprocentowanie, dodatkowe opłaty, produkty powiązane. Weź symulację spłat z kilku banków. Czasem nawet między oddziałami jednego banku są duże różnice.

Dobry doradca to skarb. Nam udało się znaleźć panią, której się chciało, a to rzadkość. Chciało jej się załatwić kredyt przez inne miasto, bo przy okazji targów budowlanych mieli promocje na niższą marzę. Wszystkie produkty powiązane (konto, karta) zamknęła nam po miesiącu bez naszej wizyty (przez telefon). Uniknęliśmy wielu opłat.
dziekuje to dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym co napisałaś odnośnie kredytu
Ja odkąd wprowadziliśmy się do domu i mam 3 więcej miejsca niż w bloku- to nie trzymam denka, bo nie mam miejsca
Kiedy parapetówka? Daj jakieś fotki domki ja wczoraj wbiłam do pepco, bo w końcu u mnie otwarli - ale nie poszalałam za to dzisiaj będzie kolejna paczka z Ikei i czekam na kolejne

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------




dziekuje

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Jest tyle elementów składowych umowy, które nie wiesz jeszcze dzisiaj, czy za 5 czy 10 lat będą miały realne znaczenie, że skup się na: prowizji od udzielenia, mozliwości wcześniejszej spłaty kredytu bez kosztów w dowolnej kwocie przez cały czas trwania umowy kredytowej, zastrzeżenie jaka kwota pensji musi wpływać na konto żeby ci nie podwyższyli marży (i czy zamiast pensji może być np. zasiłek macierzyński albo wynagrodzenie z faktury), sposób i koszt wyceny nieruchomości, ubezpieczenie nieruchomości i na życie, produkty dodatkowe (rachunek, karta kredytowa).
dziekuje hmm zasilek macierzynski nie jest istotny bo kredyt bedzie na Tz - ja mam zapaprana historie kredytowa no i teraz brak dochodow ale co do reszty to cenne wskazowki



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Z tymi zmywarkami to "dziwna sprawa".
Na wynajmie, 2 lata, ta sama zmywarka, ten sam środek myjący, nawet i ta sama woda- poziom twardości, a nigdy nie było problemu z niedomytymi naczyniami.
Na swoim jw. a praktycznie już po miesiącu problemy z niedomytymi naczyniami. Najgorszy jest osad na garnkach, a przyznaję, że np. nie znoszę myć patelni i garów, więc często lądują w zmywarce.
Naczynia przez umyciem są wstępnie opłukiwane. Filtry czyszczone regularnie. Zmywarka także. Kombinowanie z różnymi środkami, z nabłyszczaczem, bez, z solą, bez, z tym i tamtym, z octem. Specjalne układanie naczyń.
Sporo się już na różnych forach na ten temat naczytałam.
I jakoś nic nie pomaga. Gary pozostaje mi myć ręcznie. Hehe.

Bywają lepsze momenty, ale to nawet nie wiadomo od czego to zależy, bo nie ma jednej wspolnej cechy, na ktorej mozna by sie oprzeć. No loteria i tyle.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------







No to u mnie na szklankach czasem pojawiają się delikatne zacieki, ale ogólnie zmętnienia brak, talerze, sztućce błyszczą, ale za to na garnkach pojawia się biały nalot, czasem nawet piegowaty. Wydaje się być wżarty w garnek, bo zdrapywanie nic nie daje, nie pozostaje na dłoniach, natomiast po przelaniu wodą z octem schodzi.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Najlepsze jest to, że bywa, iż zaglądam do zmywarki, a tam błysk. Pomimo żandych niepoczynionych zmian. Oślepiający swym blaskiem. Nawet gary lśniące.
No to niech mi ktoś wytłumaczy a co biega?

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Kilaneczka

Go girl!
Niech moc będzie z Tobą!
( nie lubię tego tekstu, ale pasuje, hehe)

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dotarła do mnie przesyłka z apteki.
To serum LiqCC jest piękne. Ach, te pastelowe opakowanie (kartonik) aż kusi, żeby cyknąc fotkę przy kwiatkach i wrzucić na IG. Albo przy porannej kawie, czy torebce MK, haha.
Sama flaszka duuuża.
Żeby jeszcze działanie miało zadowalające, to chyba przepadnę.
brawa za serum


Doszlo zamowienie z 5,10,15 - super fajne maja ubranka choc podstawowe ceny zabijaja

Młody wczoraj miał ponad 39 stopni goraczki dzis u lekarza tylko 36,6 i brak objawow infekcji, zobaczymy co z moczu wyjdzie ale boje sie...

Edytowane przez Karola 87
Czas edycji: 2020-05-06 o 19:20 Powód: bład
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 21:18   #831
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
dziekuje otoz to - mu tez

Doszlo zamowienie z 5,10,15 - super fajne maja ubranka choc podstawowe ceny zabijaja

Młody wczoraj miał ponad 39 stopni goraczki dzis u lekarza tylko 36,6 i brak objawow infekcji, zobaczymy co z moczu wyjdzie ale boje sie...
Dużo zdrówka dla młodego Trzymam kciuki mocno

Za zakupy Dzisiaj noc zakupów u nich - 70%
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 21:45   #832
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka dla młodego Trzymam kciuki mocno

Za zakupy Dzisiaj noc zakupów u nich - 70%

dziekuje

wiem widziałam ale na teraz juz praktycznie wszystko ma - no jeszcze majtki i potem w lipcu kolejne sandałki a juz czesc tego zamowienia była z mysla o jesienia ale fakt na -70 to maja spoko ceny
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 23:04   #833
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dużo zdrówka dla młodego Trzymam kciuki mocno

Za zakupy Dzisiaj noc zakupów u nich - 70%
Ooo dzięki za info o promocji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 15:58   #834
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U nas nabłyszczacz i sól są z Finisha, tabletki się nie sprawdzały, to zmieniłam na Somat Gold.
u mnie Somat Gold sie nie sprawdzał. naczynia były właśnie matowe
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 16:12   #835
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie Somat Gold sie nie sprawdzał. naczynia były właśnie matowe
i naczynia były mocno niedomyte najlepiej sprawdza się u mię fairy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 17:21   #836
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie Somat Gold sie nie sprawdzał. naczynia były właśnie matowe
O widzisz, a ja go używam już ponad rok i do tej pory było ok.
W takim razie zmienię na coś innego
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 20:07   #837
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Fairy ogólnie jest super.
Płyn do mycia naczyń, kapsułki platinum do zmywarki najlepsze, Ludwik także.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Karola
Jak Młody?
Zdrówka!!!
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 21:49   #838
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Fairy ogólnie jest super.
Płyn do mycia naczyń, kapsułki platinum do zmywarki najlepsze, Ludwik także.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Karola
Jak Młody?
Zdrówka!!!
Dziekuje, miło że pytasz Młody dobrze - gorączki brak, badanie moczu ok. Generalnie Stasiu zachowuje się normalnie. Tylko nadal nie wiadomo skąd taka wysoka gorączka - lekarz twierdzi że jakaś ultra krótka wirusowa pokarmowa.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 10:20   #839
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ooo dzięki za info o promocji



Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dziekuje, miło że pytasz Młody dobrze - gorączki brak, badanie moczu ok. Generalnie Stasiu zachowuje się normalnie. Tylko nadal nie wiadomo skąd taka wysoka gorączka - lekarz twierdzi że jakaś ultra krótka wirusowa pokarmowa.
Dużo zdrówka
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-08, 19:56   #840
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość





Dużo zdrówka
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.