Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-18, 20:39   #3931
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Powodzenia w poradni i w nowym przedszkolu. Ja synkowi zmienilam przedszkole bo w poprzednim prywatnym babki sobie olewaly zajecia a teraz jest super kobiety w super podejsciem i przygotowaniem do dziecka zarowno wwr jaki i cala reszta. Troche papierologi i stresow ale warto szukac bo dziecko najwazniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje mnie kazdy kontakt z poradnia stresuje...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 20:54   #3932
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Wszystkim chorujacym zdrowia generalnie zdrowia dl akazdego.

Przedszkole do ktorego Młody jest zapisany ale nie chodzi ( tylko wwr) go nie chce... Mamy szukac przedszkola terapeutycznego...
Prosze o kciuki bo jutro rano mamy wizyte w poradni...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 21:15   #3933
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 21:37   #3934
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Wszystkim chorujacym zdrowia generalnie zdrowia dl akazdego.

Przedszkole do ktorego Młody jest zapisany ale nie chodzi ( tylko wwr) go nie chce... Mamy szukac przedszkola terapeutycznego...
Prosze o kciuki bo jutro rano mamy wizyte w poradni...
Karola, a dlaczego przedszkole nie chce dzieciaka? Bo ida na latwizne?
Popros na pismie o uzasadnienie, jesli na tym przedszkolu Wam zalezy. Trzymam mocne kciuki.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

chyba mam ochote na buty, siedze na V. ogladam piekne buty i zastanawiam sie kiedy ostatnio mialam szpilki na nogach, chyba w....2019!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-18, 22:21   #3935
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Karola, a dlaczego przedszkole nie chce dzieciaka? Bo ida na latwizne?
Popros na pismie o uzasadnienie, jesli na tym przedszkolu Wam zalezy. Trzymam mocne kciuki.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

chyba mam ochote na buty, siedze na V. ogladam piekne buty i zastanawiam sie kiedy ostatnio mialam szpilki na nogach, chyba w....2019!!!
dziekuje

Nie chca bo nie sa przedszkolem terapetycxnym - maja wwr na ktore Młody chodzi ale specjalista ma juz pelen etat a kolejnego trudno im bedzie znalezc na pol etatu na zadupiu.zalezy nam bo jest tu gdzie mieszkamy i ma fsajne opinie ale chyba ida na łatwizne. Fajne prywatne jest tam gdzie Młody ma zajecia is tylko : nie wiem czy maja miejsce
to oznacza 1000 km miesiecznie przy załozeniu ze bede na niego czekac lub znajde prace na pol etatu w godz 9-14 ( wiem jak to brzmi ale jeszcze rok temu byłoby to realne - wiem na jakie ustepstwa szły sklepy zeby tylko zatrudniac)

ochote na buty trzeba zaspokoic - ja szpilki miałam w lutym rok temu
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 09:51   #3936
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Wszystkim chorujacym zdrowia generalnie zdrowia dl akazdego.

Przedszkole do ktorego Młody jest zapisany ale nie chodzi ( tylko wwr) go nie chce... Mamy szukac przedszkola terapeutycznego...
Prosze o kciuki bo jutro rano mamy wizyte w poradni...

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 11:55   #3937
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Patrzyłaś na westwing, czy na westwing now?

Ja zastanawiam się nad takim:
https://www.westwing.pl/organizer-na...r-organization
Szukam konkretnie takich, jeszcze ich nie widziałam w Polsce

https://stackers.com/blush-pink-makeup-organiser

https://stackers.com/blush-makeup-in-drawer-organiser

A tego, do którego podesłałaś link to już chyba nie ma, bo przenosi mnie na stronę główną
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-19, 12:53   #3938
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry!


Ja obcasy miałam na sobie w listopadzie 2019. Najlepsze, że kupiłam bardzo wygodny model. Myślałam, że będę je często używać. Niestety. Pytałam ostatnio fizjoterapeutę kiedy będę mogła obcasy załozyć to powiedział - nigdy!


Karola trzymam kciuki za znalezienie dobrego przedszkola! Współczuję ci stresów. Ściskam mocno!


Oktawia jak się czuje mama?


Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Szukam konkretnie takich, jeszcze ich nie widziałam w Polsce

https://stackers.com/blush-pink-makeup-organiser

https://stackers.com/blush-makeup-in-drawer-organiser

A tego, do którego podesłałaś link to już chyba nie ma, bo przenosi mnie na stronę główną
Rzeczywiście kampania się skończyła, Ja westwing przeglądam regularnie więc jak tylko coś zobaczę będę pisać. Tu albo na insta. Pamiętam, że bywały całe kampanie poświęcone marce stackers.

Trzeba niestety być cierpliwym. W lipcu miałam zamówić zagłówek. Myślałam nad nim, myślałam(bo tani nie był) i jak się zdecydowałam to był ostatni dzień kampanii. I tego dnia młody złamał kość w kolanie. I spędziliśmy długie godziny na sorze. I musiałam czekać. I pojawił się w październiku, a dostawa miała być bezpośrednio przed świętamiWięc prawie pół roku czekania Ale warto było. Na szczęście kampanie są powtarzalne.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 13:10   #3939
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Ja obcasy miałam na sobie w listopadzie 2019. Najlepsze, że kupiłam bardzo wygodny model. Myślałam, że będę je często używać. Niestety. Pytałam ostatnio fizjoterapeutę kiedy będę mogła obcasy załozyć to powiedział - nigdy!


Karola trzymam kciuki za znalezienie dobrego przedszkola! Współczuję ci stresów. Ściskam mocno!


Oktawia jak się czuje mama?



Rzeczywiście kampania się skończyła, Ja westwing przeglądam regularnie więc jak tylko coś zobaczę będę pisać. Tu albo na insta. Pamiętam, że bywały całe kampanie poświęcone marce stackers.

Trzeba niestety być cierpliwym. W lipcu miałam zamówić zagłówek. Myślałam nad nim, myślałam(bo tani nie był) i jak się zdecydowałam to był ostatni dzień kampanii. I tego dnia młody złamał kość w kolanie. I spędziliśmy długie godziny na sorze. I musiałam czekać. I pojawił się w październiku, a dostawa miała być bezpośrednio przed świętamiWięc prawie pół roku czekania Ale warto było. Na szczęście kampanie są powtarzalne.

Dzięki A kupiłaś w końcu? Ja od nich mam duży kuferek na biżuterię, 3 poziomy, kupiony ładnych parę lat temu i strasznie go lubię.
A co do tego wkładu do szuflady, to i tak będę musiała jeszcze posprawdzać wymiary, bo miało to być do innej toaletki niż finalnie będzie
Zamówiłam sobie toaletkę i komodę Glamour z Agata Meble, stwierdziłam, że mi będą pasować pod wystrój sypialni. Oczekiwanie ponad miesiąc, więc miała być dopiero w lutym. Całe szczęście, że w sobotę pojechałam to obejrzeć stacjonarnie, bo jak dla mnie to masakra Widać, że wszystko po taniości, te lakierowane błyszczące fronty wyglądają jak z bazaru, już nie mówiąc o tym, że toaletka taka średnio stabilna. Całe szczęście, że można to było odwołać i nie płaciłam za całość tylko za część, bo nie mam zamrożonej dużej kwoty na te meble Ale właśnie dlatego nienawidzę kupować mebli przez internet, nie wiem co mnie podkusiło

Ostatecznie zamówiłam komody Alex z IKEI i dwumetrowy blat Linnmon, będę mieć toaletkę jak vlogerki z YT Oczywiście musiałam na to polować, bo akurat te komody są wycofywane i już prawie ich nie ma.Tak więc jeśli któraś chciała instagramowo-jutubową toaletkę to się trzeba pospieszyć
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 15:55   #3940
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dzięki A kupiłaś w końcu? Ja od nich mam duży kuferek na biżuterię, 3 poziomy, kupiony ładnych parę lat temu i strasznie go lubię.
A co do tego wkładu do szuflady, to i tak będę musiała jeszcze posprawdzać wymiary, bo miało to być do innej toaletki niż finalnie będzie
Zamówiłam sobie toaletkę i komodę Glamour z Agata Meble, stwierdziłam, że mi będą pasować pod wystrój sypialni. Oczekiwanie ponad miesiąc, więc miała być dopiero w lutym. Całe szczęście, że w sobotę pojechałam to obejrzeć stacjonarnie, bo jak dla mnie to masakra Widać, że wszystko po taniości, te lakierowane błyszczące fronty wyglądają jak z bazaru, już nie mówiąc o tym, że toaletka taka średnio stabilna. Całe szczęście, że można to było odwołać i nie płaciłam za całość tylko za część, bo nie mam zamrożonej dużej kwoty na te meble Ale właśnie dlatego nienawidzę kupować mebli przez internet, nie wiem co mnie podkusiło

Ostatecznie zamówiłam komody Alex z IKEI i dwumetrowy blat Linnmon, będę mieć toaletkę jak vlogerki z YT Oczywiście musiałam na to polować, bo akurat te komody są wycofywane i już prawie ich nie ma.Tak więc jeśli któraś chciała instagramowo-jutubową toaletkę to się trzeba pospieszyć

Tak kupiłam i jestem zadowolona. W black friday na westwing now kupiłam krzesła prawie za pół ceny https://www.westwingnow.pl/krzes-o-z...zt-109628.html opłaciło się długo zastanawiać Poza tym upolowałam lampy hubsch w fajnej cenie. Lustro do łazienki, kinkiety i sporo drobnych rzeczy. Ale zawsze boję się, że przyjdzie badziew bo kilka lat temu kupiłam u nich dywan. Niby ładny, niby z wełny a kudłów było więcej niż z kota. Wydaje mi się, że warto u nich polować na sprawdzone marki.

za toaletkę. Pokażesz efekt jak wszystko ustawisz? Ja w weekend zamówiłam konsolkę: https://meblarnia.com.pl/p/1528/582/biala-konsola-do-przedpokoju-mari-konsole.html i mam stracha co przyjdzie. Czas oczekiwania 60 dni roboczych, a wzdychałam jeszcze do takiej: https://sweetliving.pl/kategoria-meble-4/kategoria-konsole-i-biurka-2/konsola-modern-hampton-white-sl-collection tylko nie mogłam się przemóc, żeby tyle za mdf zapłacić. Najgorsze, że na liście do kupienia mam jeszcze całą masę mebli Plus łóżko dla młodego dłuższe niż 2 m, bo w dwumetrowym już mu nogi wystają Ciekawe jakie najdłuższe materace robią
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 17:07   #3941
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tak kupiłam i jestem zadowolona. W black friday na westwing now kupiłam krzesła prawie za pół ceny https://www.westwingnow.pl/krzes-o-z...zt-109628.html opłaciło się długo zastanawiać Poza tym upolowałam lampy hubsch w fajnej cenie. Lustro do łazienki, kinkiety i sporo drobnych rzeczy. Ale zawsze boję się, że przyjdzie badziew bo kilka lat temu kupiłam u nich dywan. Niby ładny, niby z wełny a kudłów było więcej niż z kota. Wydaje mi się, że warto u nich polować na sprawdzone marki.

za toaletkę. Pokażesz efekt jak wszystko ustawisz? Ja w weekend zamówiłam konsolkę: https://meblarnia.com.pl/p/1528/582/biala-konsola-do-przedpokoju-mari-konsole.html i mam stracha co przyjdzie. Czas oczekiwania 60 dni roboczych, a wzdychałam jeszcze do takiej: https://sweetliving.pl/kategoria-meble-4/kategoria-konsole-i-biurka-2/konsola-modern-hampton-white-sl-collection tylko nie mogłam się przemóc, żeby tyle za mdf zapłacić. Najgorsze, że na liście do kupienia mam jeszcze całą masę mebli Plus łóżko dla młodego dłuższe niż 2 m, bo w dwumetrowym już mu nogi wystają Ciekawe jakie najdłuższe materace robią
Ładna ta konsola na zdjęciach, trzymam kciuki, że przyjdzie taka wymarzona
Jak przyjdą te wszystkie elementy i wszystko będzie ok to mogę pokazać, najwyżej się przypominaj gdybym zapomniała. Ostatnio mam tyle na głowie, że zapominam o różnych rzeczach i przypominam sobie po jakimś czasie
Oj, urządzanie to jest niekończąca się opowieść, coś o tym wiem, bo my od ponad miesiąca mieszkamy w nowym domu i mam wrażenie, że więcej przed nami niż za nami Ogólnie zaczynałam wtedy co reszta wątku, ale bałam się cokolwiek mówić, bo mieliśmy mega problemy z papierologią i bardzo długo wszystko stało pod znakiem zapytania. Na szczęście się udało, więc nie narzekam, że dużo zakupów i że cieszę się jak głupia ze środków do sprzątania albo nowej półeczki zamiast z nowych nabytków kosmetycznych Trochę lamp udało mi się upolować na Zalando Lounge, niektóre kupiłam normalnie w sklepach, a w niektórych miejscach radośnie wiszą sobie kable
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-19, 18:11   #3942
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W domu wszyscy mamy koronawirusa...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Ja obcasy miałam na sobie w listopadzie 2019. Najlepsze, że kupiłam bardzo wygodny model. Myślałam, że będę je często używać. Niestety. Pytałam ostatnio fizjoterapeutę kiedy będę mogła obcasy załozyć to powiedział - nigdy!


Karola trzymam kciuki za znalezienie dobrego przedszkola! Współczuję ci stresów. Ściskam mocno!


Oktawia jak się czuje mama?



Rzeczywiście kampania się skończyła, Ja westwing przeglądam regularnie więc jak tylko coś zobaczę będę pisać. Tu albo na insta. Pamiętam, że bywały całe kampanie poświęcone marce stackers.

Trzeba niestety być cierpliwym. W lipcu miałam zamówić zagłówek. Myślałam nad nim, myślałam(bo tani nie był) i jak się zdecydowałam to był ostatni dzień kampanii. I tego dnia młody złamał kość w kolanie. I spędziliśmy długie godziny na sorze. I musiałam czekać. I pojawił się w październiku, a dostawa miała być bezpośrednio przed świętamiWięc prawie pół roku czekania Ale warto było. Na szczęście kampanie są powtarzalne.
Nie najlepiej, w dalszym ciągu inhalacje, jakieś zastrzyki, kroplówki wzmacniające. Ciągle bolą ją kości, stawy i głowa.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 19:20   #3943
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W domu wszyscy mamy koronawirusa...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------


Nie najlepiej, w dalszym ciągu inhalacje, jakieś zastrzyki, kroplówki wzmacniające. Ciągle bolą ją kości, stawy i głowa.
o kurcze zdrowia dla Was

brawa za zakupy i urzadzanie

Dziekuje za kciuki jakos przetrwalismy... opinia bedzie po 2 lutym
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-19, 20:19   #3944
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W domu wszyscy mamy koronawirusa...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------


Nie najlepiej, w dalszym ciągu inhalacje, jakieś zastrzyki, kroplówki wzmacniające. Ciągle bolą ją kości, stawy i głowa.
Zdrowka, wypoczywajcie duzo, pijcie duzo. U mnie pomogl tylko wypoczynek i ogromne ilosci picia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 09:39   #3945
Majkoska
Raczkowanie
 
Avatar Majkoska
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 73
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

U mnie picie nie pomagało. Musiałam po prostu to przeleżeć, ale ciało bolało mnie niesamowicie.
Majkoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 12:28   #3946
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zdrówka dla wszystkich
W MAC promka- do zakupu 2 produktów wchodzą 2 pełnowymiarowe kosmetyki (łączy się z wyprzedażą)
Nie da się wkleić foto - gratis cień i rozświetlający puder


Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2021-01-20 o 12:29
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 15:06   #3947
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla wszystkich
W MAC promka- do zakupu 2 produktów wchodzą 2 pełnowymiarowe kosmetyki (łączy się z wyprzedażą)
Nie da się wkleić foto - gratis cień i rozświetlający puder


Z MAC to uważajcie- ostatnio mieli sporo przebojów z niewysyłaniem zamówień (widać na fejsie), ja dostałam nie te gratisy, które były w ofercie tylko byle co, a po zgłoszeniu zwrotu nie dostałam etykiety i musiałabym odsyłać na swój koszt do Czech. Ten sklep jest u mnie skreślony...
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 16:10   #3948
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zdrowia dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 18:43   #3949
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Z MAC to uważajcie- ostatnio mieli sporo przebojów z niewysyłaniem zamówień (widać na fejsie), ja dostałam nie te gratisy, które były w ofercie tylko byle co, a po zgłoszeniu zwrotu nie dostałam etykiety i musiałabym odsyłać na swój koszt do Czech. Ten sklep jest u mnie skreślony...
Ups... To mega słabe. Ja jestem rozczarowana sklepem Estee... Ale ich kosmetyki kocham :/ jak żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-20, 19:32   #3950
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ups... To mega słabe. Ja jestem rozczarowana sklepem Estee... Ale ich kosmetyki kocham :/ jak żyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ta sama "firma". A co się stało w EL?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 20:00   #3951
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To ta sama "firma". A co się stało w EL?
Leca w kulki... I jak się pomyla to nie daja nic w ramach przeprosin i nawet nie przeprosza... słabe :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 21:02   #3952
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Tak kupiłam i jestem zadowolona. W black friday na westwing now kupiłam krzesła prawie za pół ceny https://www.westwingnow.pl/krzes-o-z...zt-109628.html opłaciło się długo zastanawiać Poza tym upolowałam lampy hubsch w fajnej cenie. Lustro do łazienki, kinkiety i sporo drobnych rzeczy. Ale zawsze boję się, że przyjdzie badziew bo kilka lat temu kupiłam u nich dywan. Niby ładny, niby z wełny a kudłów było więcej niż z kota. Wydaje mi się, że warto u nich polować na sprawdzone marki.

za toaletkę. Pokażesz efekt jak wszystko ustawisz? Ja w weekend zamówiłam konsolkę: https://meblarnia.com.pl/p/1528/582/biala-konsola-do-przedpokoju-mari-konsole.html i mam stracha co przyjdzie. Czas oczekiwania 60 dni roboczych, a wzdychałam jeszcze do takiej: https://sweetliving.pl/kategoria-meble-4/kategoria-konsole-i-biurka-2/konsola-modern-hampton-white-sl-collection tylko nie mogłam się przemóc, żeby tyle za mdf zapłacić. Najgorsze, że na liście do kupienia mam jeszcze całą masę mebli Plus łóżko dla młodego dłuższe niż 2 m, bo w dwumetrowym już mu nogi wystają Ciekawe jakie najdłuższe materace robią
Właśnie skończyłam skręcać toaletkę Nie wiem jeszcze co tam w róg wstawić, no i brakuje listew przypodłogowych, lustra i jakichś drobiazgów na blat Nie mówiąc o jakimś wygodnym siedzisku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3225.jpg (76,0 KB, 93 załadowań)
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-20, 23:22   #3953
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam skręcać toaletkę Nie wiem jeszcze co tam w róg wstawić, no i brakuje listew przypodłogowych, lustra i jakichś drobiazgów na blat Nie mówiąc o jakimś wygodnym siedzisku
Piękna Toaletka i podłoga W sypialni w rogu może być stojąca lampa z abażurem, ale też dobre miejsce na nierozpakowane zakupy i prezenty

Dużo zdrowia dla Wszystkich
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-21, 09:54   #3954
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam skręcać toaletkę Nie wiem jeszcze co tam w róg wstawić, no i brakuje listew przypodłogowych, lustra i jakichś drobiazgów na blat Nie mówiąc o jakimś wygodnym siedzisku
Ale konkret toaletka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-21, 11:04   #3955
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry

Oktawia zdrowia dla was wszystkich !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Angel fajnie to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-21, 11:08   #3956
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna Toaletka i podłoga W sypialni w rogu może być stojąca lampa z abażurem, ale też dobre miejsce na nierozpakowane zakupy i prezenty

Dużo zdrowia dla Wszystkich
Dziękuję Druga opcja podoba mi się bardziej bo lamp już mam w sypialni dostatek

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ale konkret toaletka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha mój brat już skomentował, że i tak mi się wszystkie kosmetyki nie zmieszczą

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Oktawia zdrowia dla was wszystkich !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Angel fajnie to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-21, 17:00   #3957
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Chyba dojrzałam aby zacząć bloga... Ktoś już ma i pomoże od czego zacząć??

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Angel, brawa za toaletkę, super wygląda. Ja bym Spokojnie zapełniła szuflady!!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Zdrowia dla wszystkich i rodzin. Myślę że moje szczepienia będą tutaj w 2022....na razie unikamy kontaktów... Tzn odkrywamy nowe szlaki..... I właśnie siedzę w pustym barze na piwku po przepięknym dniu. Grzeje się w słoneczko. Pogoda wróciła, jest 5ta po południu i jakieś 22C.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-21, 17:01   #3958
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba dojrzałam aby zacząć bloga... Ktoś już ma i pomoże od czego zacząć??

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Angel, brawa za toaletkę, super wygląda. Ja bym Spokojnie zapełniła szuflady!!

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Zdrowia dla wszystkich i rodzin. Myślę że moje szczepienia będą tutaj w 2022....na razie unikamy kontaktów... Tzn odkrywamy nowe szlaki..... I właśnie siedzę w pustym barze na piwku po przepięknym dniu. Grzeje się w słoneczko. Pogoda wróciła, jest 5ta po południu i jakieś 22C.
No ja właśnie zapełniłam A jeszcze kosmetyki z kalendarzy adwentowych mi zostały do ogarnięcia
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 08:28   #3959
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Bry dziś w S box do zakupów za 277 zł . Kod 7box.

Tu macie skład :


pełnowartościowy liner Lancome Monsieur Big Marker

miniaturę tuszu Yves Saint Laurent Effet Volume Faux Cils Mascara 2 ml

miniatura podkładu Yves Saint Laurent All Hours 5ml (odcień losowy)

miniaturę perfum Lancome Idole Intense 4 ml

miniaturę perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo 4 ml

Too Faced mini Better than sex mascara 4,8 g

Estee Lauder Supreme+ Creme 5 ml

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly 30 ml

Fresh Rose Face Mask 15 ml

Pixi Rose Tonic 15 ml

Sephora Collection winylowa kredka do oczu 12H Black Mirror 1,2 g (pełnowartościowa)

Sephora Collection The Heating Mask (pełnowartościowa)

Jimmy Choo Fever 4,5 ml

Benefit 24H Brow Setter 2ml

Wishful Honey Balm 6,5 ml

Make Up For Ever Aqua XL kredka do oczu M-10 czarny mat 0,5g

Jak zwykle odgrzewane kotlety ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-22, 15:14   #3960
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Bry dziś w S box do zakupów za 277 zł . Kod 7box.

T]
Nie kusi...ale przynajmniej sporo tego jest na testy, bo tutaj wszystkie boxy jakie widzialam mialy po 6 miniakow tylko...a w tym jest chyba z 15.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.