Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 19:14   #31
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wysyłałam maila w tej sprawie- bo interesował mnie odcień Natural Light. Dostałam odpowiedź, że próbki były jednorazową akcją, ale ze względu na duże zainteresowanie być może za jakiś czas akcja zostanie wznowiona...
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 20:27   #32
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Wysyłałam maila w tej sprawie- bo interesował mnie odcień Natural Light. Dostałam odpowiedź, że próbki były jednorazową akcją, ale ze względu na duże zainteresowanie być może za jakiś czas akcja zostanie wznowiona...
to niedobrze :/ zależało mi na wypróbowaniu tych minerałów, a tak w ciemno kupować nie będę :/ mogliby chociaż zrobić platne te próbki ale w stałej ofercie, bo wątpię że ktoś w ciemno będzie kupował pełnowymiarowe sztuki.
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:13   #33
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pastelowa22 Pokaż wiadomość
to niedobrze :/ zależało mi na wypróbowaniu tych minerałów, a tak w ciemno kupować nie będę :/ mogliby chociaż zrobić platne te próbki ale w stałej ofercie, bo wątpię że ktoś w ciemno będzie kupował pełnowymiarowe sztuki.
Ja zrezygnowałam do czasu kiedy będą dostępne próbki Natural Light, bo na tym odcieniu najbardziej mi zależy...Masz rację próbki powinny być dostępne, w ofercie kosmetyków mineralnych to już raczej standard.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:35   #34
Mneme20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy istnieje mozliwosc , aby podkład mineralny mógł zapchać cerę? Anabelle Minerals w wersji matującej używam od dwóch tygodni wraz z korektorem light oraz medium + różem i wieczorem po zmyciu makijazu zauważam nowe "niespodzianki".
Mneme20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 23:15   #35
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Mneme20 Pokaż wiadomość
Czy istnieje mozliwosc , aby podkład mineralny mógł zapchać cerę? Anabelle Minerals w wersji matującej używam od dwóch tygodni wraz z korektorem light oraz medium + różem i wieczorem po zmyciu makijazu zauważam nowe "niespodzianki".
Może zapchać. Odstaw i najwyżej po zaleczeniu cery sprawdź jeszcze raz czy zapchanie się powtórzy.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:11   #36
Kishxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiecie może, który odcień - beige light czy natural light - wpada w żółć? Wg opisu na ich stronie lekko żółty powinien być natural light, ale na swoim blogu Siulka napisała, że to beige light jest żółtawy, a natural light różowy. Chodzi mi głównie o formułę matującą.Proszę o odpowiedz.
Kishxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:16   #37
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kishxu Pokaż wiadomość
Wiecie może, który odcień - beige light czy natural light - wpada w żółć? Wg opisu na ich stronie lekko żółty powinien być natural light, ale na swoim blogu Siulka napisała, że to beige light jest żółtawy, a natural light różowy. Chodzi mi głównie o formułę matującą.Proszę o odpowiedz.
NL jest różowy w formule matującej
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 20:46   #38
Kishxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
NL jest różowy w formule matującej
Dzięki wielkie!

Jeszcze jedno pytanko mam. Czy odcień różu honey jest bardzo mocno napigmentowany?
Kishxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:54   #39
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kishxu Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie!

Jeszcze jedno pytanko mam. Czy odcień różu honey jest bardzo mocno napigmentowany?
Zarzucę linkiem do bloga Trust: http://trustmyself-make-up.blogspot....produktow.html
Możesz sobie tam zobaczyć róże . Trust twierdzi, że są dobrze napigmentowane.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:50   #40
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Bardzo zdziwiła mnie informacja, że słoiczek 10 g jest bez sitka. Jak autorzy tego pomysłu wyobrażają sobie używanie czegoś takiego .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 09:11   #41
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Bardzo zdziwiła mnie informacja, że słoiczek 10 g jest bez sitka. Jak autorzy tego pomysłu wyobrażają sobie używanie czegoś takiego .
Serio? A ten 4 g ma?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 11:06   #42
BukaBuka
Raczkowanie
 
Avatar BukaBuka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy jest tu jakaś posiadaczka suchej cery, która testowała ten podkład? Czy podkreśla on suche skórki? Czy daje odczucie ściągniętej cery świeżo po nałożeniu?
Z góry dzięki za odp
BukaBuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:27   #43
malaosmiornica
Raczkowanie
 
Avatar malaosmiornica
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Serio? A ten 4 g ma?
Przyszedł mi dzisiaj podkład 4g i ma sitko
malaosmiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 07:46   #44
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam dwa podkłady 10g i oba mają sitko dla zainteresowanych mogę zrobić i wstawić zdjęcie
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!

Edytowane przez aduska1212
Czas edycji: 2012-07-21 o 07:48
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 09:39   #45
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez BukaBuka Pokaż wiadomość
Czy jest tu jakaś posiadaczka suchej cery, która testowała ten podkład? Czy podkreśla on suche skórki? Czy daje odczucie ściągniętej cery świeżo po nałożeniu?
Z góry dzięki za odp
udało mi się wypróbować NL rozświetlający. na kremie nawilżającym miałam lekko ściągniętą skórę ale mineło to dość szybko dla mnie jednak jest to za ciemny kolor :/
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:06   #46
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam korektor w kolorze medium i mogę go polecić każdemu z czystym sumieniem. Pisałam nawet o nim na blogu, także jeśli ktoś byłby zainteresowany zdjęciami to zapraszam.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:10   #47
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kurczę chyba czas spróbować, mam zaległości w minerałach annabelle, lily lolo i barefaced do testowania z chęcią przygarnę jakieś próbki, do oddania to co w wątku
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:28   #48
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miałam szczęście niedawno wygrać podkład kryjący tej marki i powiem szczerze, że jestem zachwycona. Mam porównanie z wieloma firmami i na dzień dzisiejszy Annabelle mieści się w ścisłej czołówce. Na mojej skórze wygląda nawet lepiej niż Lucy Minerals. Fajnie kryje, idealnie stapia się ze skórą, nie waży mi się (Lucy niestety na nosie u mnie bywa kapryśna), trwałością dorównuje znanym markom..

Jak dla mnie super.. Jedyny minus to wybór kolorów. Najjaśniejszy jest dobry teraz latem kiedy moja cera jest lekko opalona.. Niestety zima na pewno będzie zbyt ciemny. Byłoby super gdyby firma wprowadziła jaśniejsze, żółtawe lub oliwkowe odcienie dla typowo bladolicych
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:28   #49
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Miałam szczęście niedawno wygrać podkład kryjący tej marki i powiem szczerze, że jestem zachwycona. Mam porównanie z wieloma firmami i na dzień dzisiejszy Annabelle mieści się w ścisłej czołówce. Na mojej skórze wygląda nawet lepiej niż Lucy Minerals. Fajnie kryje, idealnie stapia się ze skórą, nie waży mi się (Lucy niestety na nosie u mnie bywa kapryśna), trwałością dorównuje znanym markom..

Jak dla mnie super.. Jedyny minus to wybór kolorów. Najjaśniejszy jest dobry teraz latem kiedy moja cera jest lekko opalona.. Niestety zima na pewno będzie zbyt ciemny. Byłoby super gdyby firma wprowadziła jaśniejsze, żółtawe lub oliwkowe odcienie dla typowo bladolicych
nie używałaś przypadkiem medium olive z lucy? to jest dosyć ciemny kolor...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 17:31   #50
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
nie używałaś przypadkiem medium olive z lucy? to jest dosyć ciemny kolor...
Miałam Medium Olive ale typowo na lato.. I to jeszcze za czasów gdy się opalałam
Teraz już się nie wystawiam na słońce, tyle tylko co samo mnie złapie..

Z oliwek Lucy na co dzień używam Pale Olive, latem Creamy Olive, ale to już tak na styk, jak skóra ciut opalona..

Z Annabelle mam kolor Natural Light i od Medium Olive jest na pewno sporo jaśniejszy, ale też tonacja jest inna.. Jak dla mnie mógłby być bardziej żółty, ale i tak ładnie dopasowuje się do mojej cery.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:21   #51
tamikami
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez infusia Pokaż wiadomość
Szkoda,ze kolory takie ciemne i 'brudne'. Ja niestety jestem totalnym bladziochem, nawet latem i te kolory to niestety porazka dla osob z taka karanacja jak ja. A szkoda, chetniej kupuje produkty kosmetyczne polskich firm
ha ! nie jestes sama , mam równiez taki problem , nawet w to lato srednio zlapałam slonce , wstyd zalozyć sukienkie... takie blade te nogi , ech pozostaje pzrefarbowac się na rudo, poodbno skutkuje, co do zmaówienia, nadal myśle
tamikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:19   #52
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

niedawno przyszły do mnie próbki z formuły rozświetlającej. Nie zamawiałam dla siebie-bo jak na razie(mam nadzieję że się zmieni) firma nie posiada prawdziwie porcelanowych odcieni. A szkoda bo by było na nie mnóstwo chętnych Z próbek same ciemnidła zostały wzięłam Golden Light i Beige Medium. Golden Light mega kurczak fakt do złotawej, z żółtymi tonami cery ładnie się dopasowuje, szkoda że trochę za ciemny Beige Medium jakiś dziwny brudno różowo brzoskwiniowy beż.

Co do samego efektu- "smarowałam" nimi buzię dojrzałą więc prochy to wyzwanie. Jestem nimi oczarowana, myślałam że wersja rozświetlająca niezbyt kryjąca będzie a tu zaskoczenie ładnie kryją, nakładanie ich to dla mnie największy szok-pozytywny zero smug, suchości, pudrowego efektu. Pięknie i równo można je nałożyć nawet pędzelkiem do różu Essence(!) ba, palcem na mokro też-z czymś takim w minerałach się nie spotkałam. Efekt jaki dają to wręcz idealna skóra. Buzia lekko zmatowiona a jednocześnie połyskująca. Ale formuła rozświetlająca na pewno nie dla tych które lubią mat i nie tolerują drobinek na twarzy. Mi i osobie malowanej efekt się bardzo podoba. Na pewno zamówię pełny wymiar najjaśniejszego odcienia-mam nadzieję że będzie dobry dla średnio jasnej cery
szkoda że jasne cery nic dla siebie nie znajdą
duży plus dla firmy za tą akcję z próbkami i za bardzo przystępne ceny
czekam na jakieś jaśniejsze odcienie bo firma naprawdę godna wypróbowania
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 06:33   #53
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny napisałam do nich mail ale dopiero teraz znalazłam wasz watek i przeczytalam, że nie będzie już próbek. Dziwne to, bo minerałki mnie zainteresowały.

Używałam pixie (aubrey 3) ale ze względu na cenę przerzuciłam się na lumiere, gdzie używam medium deep neutral i beige (nie mogę się zdecydować w którym wyglądam lepiej). Czy któras mi powie w który poziom celować ?

Zastanawiam się nas średnimi i najciemniejszymi neutralami i beżami, formułą kryjącą i matującą.

Czy któraś z was by miała któreś z 6 powyżej wymienionych, żeby odsypać na dwa razy ?

Swoją drogą jak firma wyobraża sobie funkcjonowanie bez dostępnych próbek, nawet płatnych ;o
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 23:04   #54
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Podbijam, bo też jestem zainteresowana tymi minerałami Czy któraś z Was, która kupiła Light Neutral mogła by napisać jaki odcień używała np. w pixie lub edm?Zastanawiam się czy faktycznie są takie ciemne..
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 10:08   #55
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zerknęłam dziś na stronę AM i widzę, że znów jest spory wybór próbek, nareszcie
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 18:38   #56
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziś mi przysłali właśnie w sprawie próbek maila i skusiłam się na podkład, róż i korektor. Ciekawa jestem, bo już się naczytałam o tych minerałach
kael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:43   #57
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się ich róże, ale nie wszystkie kolorki. Uwielbiam Rose i Romantic. Honey jest zbyt bronzerowy a Coral zupełnie mi nie odpowiada i może zrobić efekt podbitego policzka. Sprawdziłam to pierwszy raz go nakładając

Podkłady też mi się podobają, ale oczywiście te najjaśniejsze - Matujący i kryjący, jeden Natural Light (K), drugi Beige Light (M).
jeszcze sunrise ladnie sie na stronie prezentuje.. . i wez tu czlowieku zdecyduj!

moglabys okreslic, ktoren z podkladow jest bardziej "europejski"? nie chce miec rozowej twarzy (pudrowej), ani za bardzo pomaranczowej.. tylko taka oliwke jasna.. niestety na stronie ciezko ocenic czy natural light czy beige light jest odpowiedniejszy (a probek juz nie ma!).
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:07   #58
pastelowa22
Rozeznanie
 
Avatar pastelowa22
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 538
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Zerknęłam dziś na stronę AM i widzę, że znów jest spory wybór próbek, nareszcie
ja dziś nie widzę już żadnych próbek :/ jakaś masakra jest z ta firmą :/ czy polityka tej firmy polega na wprowadzeniu za ciemnych podkładów bez możliwości ich wypróbowana ? na to wygląda

Edytowane przez pastelowa22
Czas edycji: 2012-10-04 o 21:13
pastelowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 21:47   #59
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

hej!
Przyszedł do mnie puder light neutral formula kryjąca i jestem oczarowana ,kolor brałam na wyczucie i trafiłam w 100%. I co najważniejsze nie czuję ,że mam podkład wcześniej po nałożeniu drogeryjnego podkładu jak wróciłam do domu to najpierw zmywanie a przy tym skóra oddycha Oczywiście pod oczy klapa u mnie się nie sprawdził ,ale odrobina kremu + podkładu AM i jest super. Na razie jestem na tak zobaczymy co będzie za kilka tyg

Dla zainteresowanych z EDM także miałam light neutral formule kryjącej. Moim zdaniem w cale nie jest ciemny kolorek light neutral fajnie łączy się z z moim (jasnym) odcieniem.

Edytowane przez ijabluszko
Czas edycji: 2012-10-04 o 21:54
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:13   #60
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych z EDM także miałam light neutral formule kryjącej. Moim zdaniem w cale nie jest ciemny kolorek light neutral fajnie łączy się z z moim (jasnym) odcieniem.
Twoja cera jest w jakim odcieniu? rozowawym, pomaranczowym, czy moze jakas oliwka bezowa ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.