Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-06-03, 15:14   #511
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 297
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. V

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy polecicie mi jaka od篡wk 鈍ie穎 po keratynowe dost瘼na w rossmanie?? Oczywi軼ie zapozna豉m si z postem na pierwszej stronie ale 瘸dnej z odzywek nie by這 w sklepie... ani tej isany gloss(wszystkie inny by造 , dla niej nie by這 nawet miejsca na Polce) i to samo w przypadku garniera, wszystkie opr鏂z awokado..musz dzi umy pierwszy raz w這sy i na fazie mam tylko babydream i kupi豉m z braku laku mask z alterry granat ale uwa瘸cie ze przy pierwszym myciu ju powinnam obci捫y w這sy maska? Czy z dwojga z貫go lepiej umy sam szamponem i ola od篡wk?
By這 kilka stron temu KLIK.

Moje w這sy

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wiza. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-07, 10:41   #512
yolca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175

Cytat:
Napisane przez pokrecona12 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 wszystkim!
Przychodz z wielk rozterk, czy moje w這sy jest sens prostowa keratynowo?

Ju t逝macz o co chodzi, prosz o ka盥e odpowiedzi, bo ju nie wiem co robi. Mam z natury bardzo kr璚one w這sy, 3b/c. W這sy s okropne, mimo, 瞠 staram si od kilu lat traktowa je litrami specyfik闚. W這sy s totalnie zniszczone (a mo瞠 tylko tak wygl康aj?). W ka盥ym b康 razie wygl康aj dramatycznie, wiecznie chodz w koczku, bo nawet kucyka nie mog z nich zrobi, nie m闚i帷 o zostawieniu ich luzem bez gumki. Na zdj璚iach wygl康am tragicznie, jakbym nie mia豉 w這s闚. Te koszmarne w這sy odebra造 mi ca陰 pewno嗆 siebie. M鎩 dramat.

Marz mi si chocia lu幡e loki, kt鏎e mog rozpu軼i, a za proste to ja dam si pokroi.

Od dawna interesuj si keratynowym prostowaniem. Nadszed moment, w kt鏎ym si zdecydowa豉m, by這 to jesieni ubieg貫go roku. Mia豉m nadmiar pieni捫k闚 to pomy郵a豉m, 瞠 zaryzykuj. Wys豉豉m do Pani znanej w mojej okolicy( ze 鈍ietnego prostowania keratyn) zdj璚ia moich k豉czk闚 z zapytaniem o termin. Pani ku mojemu zaskoczeniu odm闚i豉 wykonania zabiegu t逝macz帷 si tym, 瞠 s zbyt kr璚one i efekt b璠zie gorszy ni moje paskudne loki.

Dziewczyny, pom騜cie! Szuka innej pani, czy faktycznie na moich w這sach ju nic nie zdzia豉 i musz si pogodzi z tym, 瞠 mnie tak szpec?

[IMG]https://pics.tinypic.pl/i/00983/r28feadnkbnk_t.jpg" border="0" alt="" />[/IMG]
Wg mnie sens ma, musis豉by tylko znale踵 mocn keratyn, tak kt鏎 u篡wa si do prostowania w這s闚 afryka雟kie. Te w這sy s bardzo porowate i mocno skr璚one i cz瘰to prostuje si keratynowo, 瞠by je jako okie透na. Niestety nie potrafi ci doradzi kt鏎 z keratyn mog豉by to zrobi, ale na pewno warto zg喚bi temat

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2019-06-07 o 21:14
yolca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-09, 14:52   #513
tobiaszowa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 797

Dziewczyny, a czy kt鏎a z Was u篡wa豉 tej od篡wki ze sp逝kiwaniem? Jak ocenicie sk豉d, mo積a po PK u篡wa?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11E26FF8-BD71-4AC9-9687-9F74A91C1F18.jpg (69,3 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg F978E6B7-729D-40D1-B0FE-AF6125302F34.jpg (76,7 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg A63F2AE3-1840-4962-AD49-0BB92673BF30.jpg (76,7 KB, 11 za豉dowa)
tobiaszowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-10, 06:30   #514
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 462

Hej, czy s tu dziewczyny kt鏎e u篡wa造 star wersj encanto i now? Niedawno mia豉m robion keratyn now wersj i zastanawiam si czy osoba kt鏎a mi robi豉 nie na這篡豉 zbyt ma貫j ilo軼i produktu czy jednak ta nowa seria nie jest tak dobra jak poprzednia kt鏎a trzyma豉 si u mnie prawie rok.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-06-10, 09:15   #515
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 047

Hej dziewczyny,

ja tez mam pytanie. Czy jest jakas troche mocniejsza keratyna od Entanto Nanox?
U mnie sytuacja wyglada tak, ze miesiac i tej keratyny u mnie na wlosach juz nie ma, mimo wszystkich zalecen. Nie wiem, czy takie wlosy, czy moze warto sprobowac z inna keratyna?

Dzieki za odpowiedz
na wiza簑 od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-10, 12:44   #516
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 256

Tobiasz wa ta od篡wka b璠zie ok po prostowaniu

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Krystaliczne szcz窷cie spr鏏uj jakiej innej kreatyny, jest tego sporo do wyboru. Od siebie mog poleci inoar. Z tego co kojarz sporo dziewczyn na w徠ku r闚nie by這 z niego zadowolonych.

Wys豉ne z mojego ANE-LX1 przy u篡ciu Tapatalka
Stary 2019-06-10, 18:34   #517
peony_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Hej lata temu robi豉m keratyne. Teraz obieca豉m zam闚i i zrobi kole瘸nce . Polecilam jej encanto bo sama kiedy ja mia豉m ale zabieg jest bardzo d逝gi. Czy Inoar te tyle trwa? Bo slyszalam 瞠 te jest ok ale jest 2x dro窺zy.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
peony_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
keratyna, keratynowe prostowanie, piel璕nacja, prostowanie, ratunek, spalone, t逝ste w這sy, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-06-10 19:34:13

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.