Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 12:51   #1081
cansada
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dobra, zrobiłam nalewkę truskawkową i teraz idzie sobie leżakować, dżemix też gotowy, zamroziłam całą jedną półkę truskaw i jeszcze idę klepać ciasto na pierogi i truskawczanki, bo jagodzianek jeszcze nie ma. Topię się w kuchni
Podziwiam. Nie ma. Bata abym w taki opał w kuchni stała..... Co. Prawda zabiegana jestem ale od poniedziałku powinien już być luzik.
Za nalewek. Tylko poczekaj aż polezakuje i dojrzeje.
cansada jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:35   #1082
Angel_007
Shopping Queen

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
z wisniami pomoge....naleweczka na spirycie!!!

Kupilam wczoraj na promo peeling enzymatyczny z Tolpa za 19 zeta stacjonarnie. uzylam, delikatnie piekl skore ale poza tym innych wrazen brak na razie.

Zacxzynam sie odgrzebywac z wszelkich spraw do zalatwiania. nareszcie troche odsapne.

Amyz, Angel jestem dostepna na spotkanie kiedykolwiek, albo na parapetkowa kawke/wino etc. Jak idziecie na jarmark nad Wisle to zapraszam , pierwsza kamiennica obok baszty!

Ja w tym tygodniu chyba tylko wtorek, ale może w przyszłym?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 06:05   #1083
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dobra, zrobiłam nalewkę truskawkową i teraz idzie sobie leżakować, dżemix też gotowy, zamroziłam całą jedną półkę truskaw i jeszcze idę klepać ciasto na pierogi i truskawczanki, bo jagodzianek jeszcze nie ma. Topię się w kuchni
O mniam, zjadłabym truskawczanek

Ja w piątek i sobotę stałam w kuchni Zamarynowałam udka na grilla w marynacie curry, filety z kurczaka w marynacie musztardowo-ziołowej, zrobiłam sernik na zimno z musem z truskawek, tzatziki, zrobiłam barszcz z botwinki, łazanki z młodą kapustą , sernik pieczony z truskawkami, pieczoną owsiankę i ciastka z czekoladą, solonymi orzeszkami, słonecznikiem i pestkami dyni z podwójnej porcji. Z włączonym piekarnikiem w kuchni miałam 30 stopni
Oktawiaaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 07:13   #1084
Karola 87
Rozeznanie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O mniam, zjadłabym truskawczanek

Ja w piątek i sobotę stałam w kuchni Zamarynowałam udka na grilla w marynacie curry, filety z kurczaka w marynacie musztardowo-ziołowej, zrobiłam sernik na zimno z musem z truskawek, tzatziki, zrobiłam barszcz z botwinki, łazanki z młodą kapustą , sernik pieczony z truskawkami, pieczoną owsiankę i ciastka z czekoladą, solonymi orzeszkami, słonecznikiem i pestkami dyni z podwójnej porcji. Z włączonym piekarnikiem w kuchni miałam 30 stopni

Podziwiam Was Dziewczyny

Ja wczoraj z Tesciowa ciasto upiekłam - czyli umiem piec kolejne ciasto tym raezm pleśniak
Wczoraj koło 23 wrócilismy - nim rozpakowalismy, itp kładlismy sie po 1 A Młody po 6 przyszedł do nas do łozka Za to pralka juz chodzi
Karola 87 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 07:28   #1085
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość

Podziwiam Was Dziewczyny

Ja wczoraj z Tesciowa ciasto upiekłam - czyli umiem piec kolejne ciasto tym raezm pleśniak
Wczoraj koło 23 wrócilismy - nim rozpakowalismy, itp kładlismy sie po 1 A Młody po 6 przyszedł do nas do łozka Za to pralka juz chodzi
Pleśniak jest pyszny
Oktawiaaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 10 (6 użytkowników i 4 gości)
Oktawiaaa, cansada, Jastinkaa, Agunia001, Karola 87
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości