Inglot - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 21:19   #4981
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Czy posiada ktoś pędzel 8 OHP w wersji syntetycznej?Nadaje sie do nakładania cieni w załamaniu powieki?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:58   #4982
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy posiada ktoś pędzel 8 OHP w wersji syntetycznej?Nadaje sie do nakładania cieni w załamaniu powieki?
Mam wersję z włosia naturalnego i jak najbardziej nadaje się do nakładania cieni w załamaniu powieki. Dobrze się nim również cieniuje. W sumie do codziennego makijażu oka używam tylko 3 pędzli, w tym właśnie jego
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:17   #4983
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Młoda86
Dzięki za opinię. A jakie te pozostałe pędzelki?
Szukam od dłuższego czasu dobrych,syntetycznych cieni do makijażu oczu.
Czaiłam się na te z EDM,ale wiadomo,tak wycudowali z przesyłką,że się nie opłaca ich kupować.Te z Maestro prawie wszystkie naturalne.Więc chyba kupię w Inglocie.
Mam ulotkę przed sobą i zainteresowały mnie-
właśnie-8OHP
9S
13P
7FS

I tutaj mam pytanie do posiadaczek- które z tych pędzli są must have,które mi wystarczą do zwykłego dziennego makijażu?
Chciałabym kupić 3 może 4 pędzle.


I jeszcze zastanawiam się czy 6SS jest wykonany z prawdziwego włosia?
w ulotce jest napisane-odpowiednik włosia wiewiórki.czyli nie wiem czy jest syntetyczne czy z innego zwierza.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:29   #4984
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Młoda86
Dzięki za opinię. A jakie te pozostałe pędzelki?
Szukam od dłuższego czasu dobrych,syntetycznych cieni do makijażu oczu
Pozostałe których używam to pędzelek nr 26 z Sephory oraz zwykły pędzelek do cieni z H&M. Z Inglota mam jeszcze 29 PO, ale jest ciut za duży, cieniuje się nim w sumie nieźle, ale nie tak dobrze jak tym 8 OHP
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:29   #4985
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Inglot

podczytuje wątek i próbuję sobie odpowiedzieć na pytanie co ze mną nie tak
otóż mam 6 cieni z inglota... 3 kwadraty i 3 okrągłe... miałam jeszcze jeden ale wyrzuciłam do śmieci bo do niczego się nie nadawał a do tego strasznie pylił w paletce i wszystkie cienie były nim zabrudzone... i totalnie nie umiem z nimi pracować... zazwyczaj nakłada mi się za dużo... osypują się, kiepsko rozcierają... no nie mogę sobie z nimi poradzić... poza tym w paletce i na palcu kolor wygląda obłędnie a na oku kiepsko, jak jakaś nijaka plama... mam kilka cieni MAC i to zupełnie inna historia makijaż robie w parę minut i nie ma problemu... nawet inne tanie cienie za parę złotych z drogerii lepiej się sprawują niż inglot
może wina bazy... jaką stosujecie bazę? (próbowałam na art deco i joko) albo pędzla? na całą powiekę nakładam pędzlem 9s z inglota...
no kurczę, taką piękną paletę kolorów ma inglot a ja nie umiem z tego skorzystać
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:31   #4986
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

ja zawsze cienie z Inglota nakładam na bazę artdeco, tzn. nakładam bazę na powiekę, przypudruje i dopiero na to cienie.
Jeśli dopiero się uczysz sztuki makijażu to na początku ciężko jest ładnie cieniować itp. wiem, bo sama też się uczę
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:37   #4987
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
ja zawsze cienie z Inglota nakładam na bazę artdeco, tzn. nakładam bazę na powiekę, przypudruje i dopiero na to cienie.
Jeśli dopiero się uczysz sztuki makijażu to na początku ciężko jest ładnie cieniować itp. wiem, bo sama też się uczę
Ja robię podobnie. Mimo to niektóre cienie (nie wszystkie) sypią się jak diabli i zawsze muszę sobie "posprzątać". Też się jeszcze nie nauczyłam jak sobie z tym poradzić
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 22:38   #4988
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Inglot

Młoda86
Ok,rozumiem.

Mon88
Nie rozumiem tego,ale mam tak samo z cieniami Inglota,niektóre są super,inne mniej,a ostatnio kupiłam tak problematyczny odcień,że chyba go wyrzucę,albo oddam komuś na wymiance.
Mat 347-strasznie pyli,rozsypuje się na pędzlu,z oka się obsypuje,muszę go palcem wklepywać.Do tego wcale nie jest matowy,ma takie mikro błyszczące drobinki.
Kolor na powiece się zmienia,jest niby taki blado-różowo-łososiowy-na oku wpada w pomarańcz.
Jednym słowem-dziwak.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:48   #4989
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
a ostatnio kupiłam tak problematyczny odcień,że chyba go wyrzucę,albo oddam komuś na wymiance.
Mat 347-strasznie pyli,rozsypuje się na pędzlu,z oka się obsypuje,muszę go palcem wklepywać.Do tego wcale nie jest matowy,ma takie mikro błyszczące drobinki.
Kolor na powiece się zmienia,jest niby taki blado-różowo-łososiowy-na oku wpada w pomarańcz.
Jednym słowem-dziwak.
identycznie zachowuje się cien Kobo pale peach niby jasny pudrowy róż a na powiece ceglasty.. im bardziej rozcieram tym ciemniejszy, ale poza tym ma jakby tępą konsystencje, bardzo dziwną,
Na szczęscie w inglocie nie trafily mi się jeszcze takie kwiatki, i jak do tej pory łatwo mi się z nimi pracuje
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:51   #4990
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja robię podobnie. Mimo to niektóre cienie (nie wszystkie) sypią się jak diabli i zawsze muszę sobie "posprzątać". Też się jeszcze nie nauczyłam jak sobie z tym poradzić
Z tym "sprzątaniem" to mam podobnie, po prostu najpierw robię makijaż oczu dopiero później nakładam podkład, ale zawsze po makijażu oczu przecieram buźkę płynem micelarnym i wtedy nakładam podkład
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:57   #4991
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Inglot

w takim razie może trafiłam na jakieś nijakie...
bo np. 112 konsystencje ma ok... ale kolor mi nie podszedł, bo jest zbyt ciepły do mojej twarzy... mam zielone oczy i jasną zimno-żółtą karnację i te złote drobinki mi nie pasują... choć kolor sam w sobie śliczny
może któraś by znalazła chwilę i poleciła jakieś numerki, z których jest w pełni zadowolona coś zimnych odcieni kawy z mlekiem, brązów... jakaś wanilia może, która nie pyli...
popróbuję jeszcze
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 23:02   #4992
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
identycznie zachowuje się cien Kobo pale peach niby jasny pudrowy róż a na powiece ceglasty.. im bardziej rozcieram tym ciemniejszy, ale poza tym ma jakby tępą konsystencje, bardzo dziwną,
Na szczęscie w inglocie nie trafily mi się jeszcze takie kwiatki, i jak do tej pory łatwo mi się z nimi pracuje
O masz, a ja go właśnie dzisiaj kupiłam...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:03   #4993
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot

Moim zdaniem najlepsze cienie Inglota to formuła Pearl. Mam 2 maty i więcej raczej się nie pokuszę, choć z druiej strony nie spotkałam jeszcze dobrych matów. Mac tak samo się sypie, więc wydaje mi się, że to kwestia wykończenia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:13   #4994
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
może któraś by znalazła chwilę i poleciła jakieś numerki, z których jest w pełni zadowolona coś zimnych odcieni kawy z mlekiem, brązów... jakaś wanilia może, która nie pyli...
popróbuję jeszcze
Dołączam się prośby Planuję w najbliższym czasie sprawić sobie pierwszą paletkę inglota i także interesują mnie te kolory.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:23   #4995
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Inglot

Moje ulubione cienie z Inglota, które mogę polecić z czystym sumieniem : 353 matte- ładny, cielisty kolory ; 351 matte- jaśniejszy niż 353, idealny do wewn. kącika, pod łuk brwiowy ; 390 matte- średni brązik, idealny do załamania, ja używam go także do brwi ; lubię też 402 pearl- ciemniejszy brąz , a jeśli ktoś nie lubi perły to 360 matte- to też taki ciemniejszy brąz
Nie polecam 502 Double SP- kolor w panie jest ładny, taki fioletowo-szary, ale nie dość, że okropnie się osypuje, to przy blendowaniu kolor zupełnie wyparowuje..
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:32   #4996
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Moje ulubione cienie z Inglota, które mogę polecić z czystym sumieniem : 353 matte- ładny, cielisty kolory ; 351 matte- jaśniejszy niż 353, idealny do wewn. kącika, pod łuk brwiowy ; 390 matte- średni brązik, idealny do załamania, ja używam go także do brwi ; lubię też 402 pearl- ciemniejszy brąz , a jeśli ktoś nie lubi perły to 360 matte- to też taki ciemniejszy brąz
Nie polecam 502 Double SP- kolor w panie jest ładny, taki fioletowo-szary, ale nie dość, że okropnie się osypuje, to przy blendowaniu kolor zupełnie wyparowuje..
Dasz radę zrobić zdjęcia tym odcieniom?

Ja bym mogła mieć taką paletę jaką przedstawia tu goss i nic więcej do szczęścia nie byłoby mi potrzebne.
http://www.youtube.com/watch?v=uYpjCQJ6s7Y
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:50   #4997
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Dołączam się prośby Planuję w najbliższym czasie sprawić sobie pierwszą paletkę inglota i także interesują mnie te kolory.

a przeglądałaś wątek ze swatchami Inglota i o must have cieniach z Inglota?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:17   #4998
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jeśli dopiero się uczysz sztuki makijażu to na początku ciężko jest ładnie cieniować itp. wiem, bo sama też się uczę
Ja tez ćwiczę blendowanie
Nie ma co-trzeba ćwiczyć i się nie zrażać
Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
identycznie zachowuje się cien Kobo pale peach niby jasny pudrowy róż a na powiece ceglasty.. im bardziej rozcieram tym ciemniejszy, ale poza tym ma jakby tępą konsystencje, bardzo dziwną,
Na szczęscie w inglocie nie trafily mi się jeszcze takie kwiatki, i jak do tej pory łatwo mi się z nimi pracuje
Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
O masz, a ja go właśnie dzisiaj kupiłam...
Ala kupiłaś któryś z podkładów?
Właśnie wczoraj na Blogu wrzuciłam zdjęcia moich cieni KOBO i pisałam m. in. o "przypadku" Pale Peach
Mi Pale Peach robi to samo Na powiekach wychodzi cegła Ale po dodaniu brązu w załamanie i roztarciu wychodzi fajny, trochę jesienny makijaż.
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:33   #4999
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Kupiłam wkład Pale Peach ale jeszcze gonie otworzyłam, więc może mi wymienią na inny kolor za okazaniem paragonu...

Ewa, nie, jeszcze nie kupiłam. Wzięłam próbki Bourjois Healthy Mix, Max Factor Xperience, Lancome Teint Miracle i Art Deco Pure Minerals i jestem w fazie testów... Do MACa niestety nie udało mi się zajść, może następnym razem...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 11:43   #5000
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a przeglądałaś wątek ze swatchami Inglota i o must have cieniach z Inglota?
Swatche tak, ale chciałabym żeby ktoś polecił cienie które się nie osypują itp. Ze swatchy tego raczej nie wywnioskuję
A o wątku must have nie wiedziałam. Zaraz przejrzę. Dzięki!
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:00   #5001
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot

Nowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24912223
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.