Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 17:10   #1
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25

Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność


Witajcie!

Jestem tu nowa i jak widzicie mam od razu do Was pytanie. Tak się składa, że jestem niepełnosprawna. Jeżdżę na wózku odkąd pamiętam. Czy taka dziewczyna jak ja ma prawo być kobieca i seksowna? Jeśli tak prosiłabym Was o rady jak to osiągnąć? Jak w to uwierzyć, bo mam z tym duży klopot? I jeszcze mam prośbę odnośnie dopasowania makijaży. Jestem brunetką o brązowych oczach i okrągłej twarzy. Jakie makijaże by mi pasowały? Pozdrawiam
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:40   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Jestem tu nowa i jak widzicie mam od razu do Was pytanie. Tak się składa, że jestem niepełnosprawna. Jeżdżę na wózku odkąd pamiętam. Czy taka dziewczyna jak ja ma prawo być kobieca i seksowna? Jeśli tak prosiłabym Was o rady jak to osiągnąć? Jak w to uwierzyć, bo mam z tym duży klopot? I jeszcze mam prośbę odnośnie dopasowania makijaży. Jestem brunetką o brązowych oczach i okrągłej twarzy. Jakie makijaże by mi pasowały? Pozdrawiam
Opowiem ci historię , która nie jest bajką.
Ta dziewczyna urodziła się niepełnosprawna i jest do dzisiaj i tak już pozostanie.
Ale zachowywała się zawsze jakby tej niepełnosprawności nie było. Wózek zastąpił jej nogi.
Nie zamknęła się w domu, aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim,
Jest lubiana, nikt jej nie unika bo zachowuje się tak jak osoby mogące samodzielnie się poruszać.
Myślisz, że niepełnosprawna osoba nie może uczestniczyć w kursie nurkowania podwodnego, tańczyć czy jeździć na koncerty. Może , ona jest tego dowodem.
Zawsze zadbana, pachnąca. Wprawdzie jak dla mnie jej styl ubierania i makijaż jest lekko wyzywający ale taki styl obrała.
Skończyła szkołę , niedawno wyszła za mąż za wspaniałego, pełnosprawnego chłopaka. Ślub z miłości , kochają się jak wariaty.
A to na dowód , że to nie bajka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ninka.jpg (20,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nina w wodzie.jpg (62,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nina.jpg (88,2 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nina wesele.jpg (40,9 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ninna.jpg (55,4 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele niny.jpg (63,8 KB, 212 załadowań)
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:45   #3
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Nie doradzę Ci w sprawie makijażu bo trudno mi sobie wyobrazić Twoją twarz.
Każde oko jest inne , każde usta są inne , w zależności czy małe czy duże potrzebują innej oprawy i innego sposobu malowania.

Ale jeśli poradzisz się fachowca to makijażem, fryzurą , ubiorem można naprawdę wiele uzyskać aby wyglądać seksownie , kobieco i przyjemnie dla oczu innych i swoich.

Powodzenia w metamorfozie życzę.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:15   #4
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Tak jak pisałam, mam okrągłą twarz. Mam duże brązowe oczy, ciemną oprawę oczu, duże pełne usta. Figurę mam, na moje oko, jabłka. Piszesz o tej dziewczynie. Ja też sie staram tak zachowywać jakbym była pełnosprawna. Ale chodzi o to, że nie uważam się za osobę ładną i ciężko mi uwierzyć w to, że mogę być kiedykolwiek w związku i odpowiednim ubiorem oraz makijażem chciałabym uwierzyć w to, że mogę być kobieca i się podobać facetom.
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:50   #5
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Tak jak pisałam, mam okrągłą twarz. Mam duże brązowe oczy, ciemną oprawę oczu, duże pełne usta. Figurę mam, na moje oko, jabłka. Piszesz o tej dziewczynie. Ja też sie staram tak zachowywać jakbym była pełnosprawna. Ale chodzi o to, że nie uważam się za osobę ładną i ciężko mi uwierzyć w to, że mogę być kiedykolwiek w związku i odpowiednim ubiorem oraz makijażem chciałabym uwierzyć w to, że mogę być kobieca i się podobać facetom.


Oczy w ciemnej oprawie, pełne usta...
Być może wystarczy je tylko podkreślić delikatnym makijażem.
Próbuj przed lustrem różne sposoby malowania.
Nie masz jakiejś koleżanki, siostry , która może w tym pomoc i doradzić w jakim makijażu ci najlepiej?
Lub kosmetyczka jeśli chodzisz na jakieś zabiegi upiększające.

A co do pogrubionego to większość kobiet nawet tych z okładek jest niezadowolonych ze swojego wyglądu.
Tak już mamy , ze narzekamy nawet jak nie ma na co.

Nawet pełnosprawnym i najpiękniejszym jest nieraz trudno znaleźć odpowiedniego faceta lub gdy znajdą to okazuje się , że zdradził, nie szanuje itp.
To już los szczęścia czy znajdzie się swoją miłość na zawsze czy tylko na jakiś czas.

Ja znam kilka par gdzie jedno z nich jest niepełnosprawne.
Żyją w zgodzie i miłości, nawet dzieci mają.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:05   #6
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Podobno dobrze mi jest jak namaluję czarną kreskę eyelinerem i użyję w zewnętrznym kąciku oka czarny, bądź grafitowy cień. Jednak chciałabym spróbować również czegoś innego A jakie polecałabyś cienie, które nie zbierałyby mi się w zagłębieniach powieki, bo to jest moja bolączka? Kiedy umaluję oczy cieniem to wieczorem nie mam połowy cienia na powiece.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Jeśli natomiast chodzi o faceta to nie udało mi się trafić jeszcze na żadnego, który byłby mną zainteresowany. Większość moich znajomych ma już pierwsze związki za sobą albo są aktualnie w związkach.
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:25   #7
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Podobno dobrze mi jest jak namaluję czarną kreskę eyelinerem i użyję w zewnętrznym kąciku oka czarny, bądź grafitowy cień. Jednak chciałabym spróbować również czegoś innego A jakie polecałabyś cienie, które nie zbierałyby mi się w zagłębieniach powieki, bo to jest moja bolączka? Kiedy umaluję oczy cieniem to wieczorem nie mam połowy cienia na powiece.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Jeśli natomiast chodzi o faceta to nie udało mi się trafić jeszcze na żadnego, który byłby mną zainteresowany. Większość moich znajomych ma już pierwsze związki za sobą albo są aktualnie w związkach.
Nie ma chyba takiego kosmetyku, cienia i innych , który trzymałby się przez cały dzień i wieczorem wszystko wyglądałoby tak jak rano.
Ja to kilka razy dziennie muszę poprawiać makijaż jeśli go mam.
Mam tłusta cerę i w lecie to spływa mi po prostu, ciągle muszę sprawdzać jak wyglądam.
Być może jakieś droższe kosmetyki trzymają się dłużej , ja używam tych z Biedronki i od czasu do czasu zafunduję sobie coś z Yves Rocher bo mają promocje, dodatki bezpłatne.

Może ktoś jeszcze się wypowie kto używa takich, które są trwalsze.

A znalezienie drugiej połówki nie jest wcale łatwe.
Ale większe są szanse gdy człowiek nie siedzi w domu.
Czasem przypadek powoduje , że trafia się ktoś na resztę życia .
Ja byłam w kilku burzliwych związkach aż wreszcie przypadkiem na dworcu autobusowym poznałam swojego małżonka.
Ubrany tragicznie niemodnie, z reklamówką sieci sklepów PSS SPOŁEM w ręku..
Wielokrotnie olewany przez dziewczyny odważył się nawiązać ze mną rozmowę. Był nawet przekonany , że nic z tego nie będzie ale dał sobie szansę na poznanie kogoś.
I to zaprocentowało.

Nie myślałaś aby sama przejąć inicjatywę, zacząć szukać?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 20:32   #8
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Rozumiem. Czyli nie jestem sama jeśli chodzi o problemy z makijażem W sumie jakiś rodzaj pocieszenia to jest

Ja wcale nie siedzę w domu, staram się wychodzić gdy jest ładna pogoda Chyba nic na to nie poradzę w kwestii miłości Po prostu muszę się z tym pogodzić i już Tylko niestety to dość trudne gdy się widzi, zwłaszcza latem, mnóstwo szczęśliwych zakochanych par .

Jeżeli chodzi natomiast o przejmowanie inicjatywy to myślałam o tym i nawet chciałam to zastosować. Ale boję się, że się tylko ośmieszę
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:55   #9
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

a moge zapytac w jakim jestes wieku?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 21:08   #10
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Czyli nie jestem sama jeśli chodzi o problemy z makijażem W sumie jakiś rodzaj pocieszenia to jest

Ja wcale nie siedzę w domu, staram się wychodzić gdy jest ładna pogoda Chyba nic na to nie poradzę w kwestii miłości Po prostu muszę się z tym pogodzić i już Tylko niestety to dość trudne gdy się widzi, zwłaszcza latem, mnóstwo szczęśliwych zakochanych par .

Jeżeli chodzi natomiast o przejmowanie inicjatywy to myślałam o tym i nawet chciałam to zastosować. Ale boję się, że się tylko ośmieszę
Nie odpuszczaj, walcz
Nigdy nic nie wiadomo co komu pisane.
Na pewno masz trudniej ale nie myśl , że dziewczyny mające sprawne nogi mają łatwo.
Poczytaj na wizażu ile jest takich , które są samotne mimo pełnej sprawności.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

A właśnie, ile masz lat?
Uczysz się, zakończyłaś edukację? Jesteś w stanie pracować?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 21:24   #11
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Ja przytocze osobe, ktora mi strasznie zaimponowala swoja sila ducha i osiagnieciami, kazdy powinien brac z niej przyklad. Mam nadzieje ze nie ma nic przeciwko, to Dominika Budzynska. Polecam Ci poszukac jej na facebooku, bo na jej profilu znajdziesz duzo motywujacych dobrych slow i zobaczysz ze jest przesliczna dziewczyna na wozku, emanujaca seksapilem i kobiecoscia.

Mysle ze bycie niepelnosprawnym nie szufladkuje nas jako ktos aseksualny, czy niepewny siebie. Kazdy ma w sobie wspaniala sile, ktora tylko musi z siebie wydobyc A fakt, ze piszesz na forum z takim zapytaniem znaczy, ze juz znalazlas w sobie te sile, musisz tylko uwierzyc w siebie i siebie pokochac

Jesli chcesz, to mozesz wkleic zdjecie swojej twarzy - ja i inne dziewczyny z wielka checia doradzimy Ci w sprawie makijazu
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12

Edytowane przez Przylepa73
Czas edycji: 2014-02-25 o 21:27
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 21:36   #12
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Mam 21 lat Rocznikowo właściwie 22, ale jeszcze nie skończone. Jeśli chodzi o to czy się uczę to w tej chwili mam przerwę w nauce.

Jasne, jutro wrzucę zdjęcie twarzy

Z pracą jest niestety problem. I tutaj nie chodzi do końca o moją niepełnosprawność

Edytowane przez alusiasz20
Czas edycji: 2014-02-26 o 09:44
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 21:57   #13
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Czyli nie jestem sama jeśli chodzi o problemy z makijażem W sumie jakiś rodzaj pocieszenia to jest

Ja wcale nie siedzę w domu, staram się wychodzić gdy jest ładna pogoda Chyba nic na to nie poradzę w kwestii miłości Po prostu muszę się z tym pogodzić i już Tylko niestety to dość trudne gdy się widzi, zwłaszcza latem, mnóstwo szczęśliwych zakochanych par .
Dla wszystkich singli nie jest fajnym oglądanie innych szczęśliwych par albo spotkasz swoją miłość, albo nie, to loteria. A dla faceta niepełnosprawność potencjalnej partnerki nie powinna stać na przeszkodzie - miłość powinna być ponad to, jeśli nie jest - to nie jest miłością.
Osobiście czasem wręcz współczuję tym wszystkim typowo atrakcyjnym ludziom - czasem ciężko powiedzieć, czy ich związek opiera się na prawdziwym uczuciu czy zauroczeniu nienagannym wyglądem

Co do makijażu, powinnaś zainwestować w bazę pod cienie - znacznie ograniczy zbieranie się cieni w załamaniu powieki. Jest kilka godnych polecenia, zależy w jakim przedziale cenowym - moją ostatnią miłością (też mam tłustą cerę) jest matująca firmy Zoeva, choć znane i lubiane są też np. firm ArtDeco, Lumene, Hean - no ale właśnie ta z Zoevy naprawdę matuje powieki.
Jakbyś chciała wstawić zdjęcie twarzy, to rzeczywiście łatwiej byłoby coś doradzić
A ogólnie to warto poszukać inspiracji na youtube - to naprawdę cenne źródło dla osób które chcą poćwiczyć makijaż.

I jak koleżanka wyżej poradziła - obczaj sobie facebooka i bloga Dominiki Budzyńskiej - piękna, seksowna i pewna siebie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2014-02-25 o 22:00
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 07:42   #14
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Jeżeli chodzi o bazę pod cienie to mam jedną. Nie pamiętam w tej chwili z jakiej firmy (jak sprawdzę to dopiszę ) Jednak mam wrażenie, że ona się u mnie nie sprawdza na twarzy. Jak byłam w drogerii i wypróbowałam ją na dłoni to tam się sprawdzała
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:03   #15
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Wpadnij na bloga/fb Dominiki Budzyńskiej Jest na wózku ale to co robi ze sobą jest niesamowite https://www.facebook.com/budzynskaph...makeup?fref=ts
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:21   #16
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wpadnij na bloga/fb Dominiki Budzyńskiej Jest na wózku ale to co robi ze sobą jest niesamowite https://www.facebook.com/budzynskaph...makeup?fref=ts

Polecam czytac wiadomosci w watkach, w ktorych sie udzielasz, bo te informacje podaly juz dwie osoby. Nie spamuj
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:28   #17
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Już sobie przeszukałam tego bloga. Rzeczywiście dziewczyna jest niesamowita Tylko, że ona jest szczupłą osobą i na niej każdy ciuch będzie wyglądać dobrze A makijaże robi rewelacyjne A mi dodatkowo brak wiary w siebie niestety

Znalazłam fotkę swojej twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02174.jpg (17,9 KB, 233 załadowań)
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:31   #18
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Polecam czytac wiadomosci w watkach, w ktorych sie udzielasz, bo te informacje podaly juz dwie osoby. Nie spamuj
Nie mam obowiązku nadrabiania wszystkich postów innych użytkowniczek Gdyby wątek miał 10 stron też musiałabym wszystko czytać, czy przypadkiem nikt już tego nie napisał EOT

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Już sobie przeszukałam tego bloga. Rzeczywiście dziewczyna jest niesamowita Tylko, że ona jest szczupłą osobą i na niej każdy ciuch będzie wyglądać dobrze A makijaże robi rewelacyjne A mi dodatkowo brak wiary w siebie niestety

Znalazłam fotkę swojej twarzy
Będzie Ci ładnie we wszelkich niebieskich kolorach cieni do powiek, granatach i chłodnych neutralnych brązach
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:53   #19
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Już sobie przeszukałam tego bloga. Rzeczywiście dziewczyna jest niesamowita Tylko, że ona jest szczupłą osobą i na niej każdy ciuch będzie wyglądać dobrze A makijaże robi rewelacyjne A mi dodatkowo brak wiary w siebie niestety

Znalazłam fotkę swojej twarzy
Pozwolę sobie zacząć od krytyki.
Nie podoba mi się Twoja fryzura. Widać, że masz gęste włosy ale chyba przesuszone. Być może to wina zdjęcia, że tak to odbieram.
I sam kształt fryzury taki niedopracowany, babojagowy jakby.

Usta masz piękne, zniewalający uśmiech.
Ładne oczy, ładna linia brwi. I ogólnie ładna z ciebie dziewczynka.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 15:03   #20
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Z włosami mimo tego, że są gęste i generalnie jestem z nich zadowolona, mam straszny problem. Układaja mi się jak chcą.. Jakbym ich nie obcięła i tak nie widać tego na moich kręconych włosach. To zdjęcie było robione trochę też pod słońce więc może dlatego taki efekt

A za miłe słowa bardzo Ci dziękuję
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:09   #21
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Cytat:
Napisane przez alusiasz20 Pokaż wiadomość
Z włosami mimo tego, że są gęste i generalnie jestem z nich zadowolona, mam straszny problem. Układaja mi się jak chcą.. Jakbym ich nie obcięła i tak nie widać tego na moich kręconych włosach. To zdjęcie było robione trochę też pod słońce więc może dlatego taki efekt

A za miłe słowa bardzo Ci dziękuję
Naturalnie kręcące się włosy mają to do siebie , że się puszą szczególnie im są krótsze. Jakiej Twoje są długości? i czy wszystkie jednakowej czy cieniowane?
A jak dbasz o włosy? stosujesz odżywki, olejowanie?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:13   #22
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Są wycieniowane i są tak mniej więcej lekko za ramiona. Po każdym myciu stosuję odżywkę. Ale tylko to
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:32   #23
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

A miałaś kiedyś wszystkie włosy jednakowej długości?
Bo mnie się wydaje, że przy takiej strukturze włosów to lepiej jest jak są długie , niecieniowane.
Ja bym zapuściła do jednakowej długości a potem jeszcze je trochę pokręciła na wałkach i nawilżyła lepiej.

Nie podoba Ci się taka fryzura?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (37,4 KB, 63 załadowań)
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:37   #24
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Kiedyś miałam bardzo długie włosy jednakowej długości i niestety było to bardzo uciążliwe. Mycie, czesanie.
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:54   #25
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Nie miałam na myśli żeby były bardzo długie . Tylko aby nie cieniować w górze.Niech urosną do ramion te z góry głowy.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 17:01   #26
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Rozumiem. Pomyślę nad tym
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 17:41   #27
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Jeszcze tak podpytam - czeszesz włosy po myciu? Bo może wystarczyłby jakiś krem do loków i nie czesanie ich? Wg mnie i tak te włosy nie są złe Podkreśliłabym skręt tylko
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:04   #28
alusiasz20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 25
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Powiem tak - od razu po umyciu czeszę. Ale między jednym myciem a drugim staram się nie czesać. Podobno tak jest lepiej.
alusiasz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:52   #29
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Jestes sliczna I tak jak mowi kolezanka, masz sliczne oczy i swietny ksztalt ust. Moim zdaniem wlasnie te dwie czesci twarzy powinnas podkreslac Oczywiscie nie razem, kiedy zdecydujesz sie na mocniejsze oczy, usta podklesl tylko blyszczykiem, albo szminka nude w odcieniu rozowym. A kiedy podkreslisz usta, np na czerwono, to nie rob kolorowego makijazu oczu, jedynie neutralne kolory: brazy, beze.

Co do kolorow to nie zgadzam sie ze bedzie Ci pasowal blekit. Z blekitem generalnie trzeba baaardzo uwazac zeby nie zrobic tandetnego makijazu. Lepiej go jednak unikaj Za to, jesli raczej sie nie malujesz, polecam na poczatek na oko kolory ziemi - braz, zloto, bez, albo ciemne butelkowe zielenie, czy cos wpadajacego w rudy, miedziany. Z kolorow widze Cie w granacie, intensywnym, ciemnym niebieskim albo wlasnie w odcieniach zieleni.

Najlepiej gdybys poogladala dziewczyny na youtubie, bo tam najlepiej widac jak powinno sie malowac oko. Brwi sa w swietnym stanie, nie musisz z nimi wiele robic Ale przy ciemniejszym makijazu warto byloby je troche podkreslic cieniem albo kredka w ich kolorze.

Mozesz poprosic dziewczyny na forum Metamorfozy o ich zdanie, jest tam wiele kobitek, ktore maja dobry zmysl i potrafia w programach komputerowych pokazac mniej wiecej o jaki makijaz chodzi, albo jaka fryzura wg nich bylaby dobra. Wiadomo ze sama bedziesz decydowac czy te opinie sa dobre, ale mysle ze warto sprobowac

Powinnas uwierzyc w siebie, bo szkoda by bylo gdybys miala tracic cos z zycia
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:02   #30
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Seksowność i kobiecość, a niepełnosprawność

Wszelkie niebieskosci i granat super podbijaja brązową teczowke ale koleżanka wyżej pozjadala wszystkie rozumy to nie będę juz nawet cytować i wytykać błędów

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Ps: złotem to dopiero można zrobić tandetny look, na pewno nie jest to kolor codzienny
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 16:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.