Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-09-17, 14:41   #781
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja równie¿ polecam Cosinusa - na policealnej jest du¿o praktyki, nacisk na ni± jest spory, co jest bardzo fajne, poniewa¿ z praktyki nauczysz siê wiêcej ni¿ z samej teorii.

Du¿y plus za to! Poza tym szko³a jest bezp³atna. Zajêcia odbywaj± siê w soboty i niedziele.
Gabi_12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-17, 14:44   #782
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Cytat:
Napisane przez Just_Kej Poka¿ wiadomo¶æ
Zajêcia jak w ka¿dej innej szkole, z tym ¿e rozliczenie by³o stricte semestralne Przygotowanie do matury super, kursy maturalne dodatkowe jak kto¶ chce z fajnym rabatem - mówiê o lo cosinus - i ¶wietna kadra nauczycielska

Mogê siê podpisaæ po t± opini±. Sama skoñczy³am z nimi lo, maturê zda³am z dobrymi wynikami, mieli¶my te¿ dodatkowe fakultety (ja akurat z matmy). Pó¼niej zosta³am u nich w szkole policealnej. Szko³a jest darmowa, zajêcia s± w trybie zaocznym. Sprawd¼cie ich ofertê na stronie www, maj± tam podane wszystkie miasta.
Gabi_12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-21, 10:26   #783
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Polecam! Uczê siê w liceum i nie mam na co narzekaæ- nuka bezp³atna, w weekendy, fajni nauczyciele, mi³a obs³uga w sekretariacie. Znajomi ucz± siê na kierunkach policealnych- m.in. kosmetyka i opiekun medyczny i równie¿ sobie chwal± zajêcia.
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-09-29, 11:24   #784
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Polecam Kosmetykê w Cosinusie. Du¿o praktyki plus zajêcia odbywaj± siê co 2 tygodnie w weekendy...a do tego szko³a jest za darmo. Wiele siê nauczy³am i zdoby³am dodatkowy zawód w krótkim czasie.
PatiKowal93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-04, 10:50   #785
Olaje15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Polecam t± szko³ê, Cosinus jest darmowy i bardzo otwarty na swoich uczniów.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ja te¿ polecam Cosinusa, trzeba przyznaæ ¿e dobrze ucz±.
Olaje15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-07, 13:34   #786
olciakkkk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Równie¿ potwierdzam, ¿e w cosinusie jest darmowa nauka, sama korzystam i absolutnie za nic nie p³ace. Jestem jedna ze starszych w grupie, ale to nic nie przeszkadza, od pierwszych zajêæ ka¿dy jest zintegrowany dziêki praktyce na pracowni. Szko³a dla ka¿dego i w ka¿dym wieku
olciakkkk87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-08, 13:23   #787
Olci33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja chodzê do policealnej, ale osoby z grupy ukoñczy³y te¿ liceum w cosinusie i pozytywnie siê wypowiadaj±. Dla mnie sama policealna super, zero umowy, op³at, ka¿dy pomocny, Panie z sekretariatu odrazu wszystko t³umacz±. A zajêcia bardzo ciekawe.
Olci33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2020-10-13, 15:12   #788
olciakkkk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Kosmetyka to jeden z najlepszych kierunków w tej szkole Piêkna pracownia i co zajêcia to nauka praktyki co¶ cudownego, odrazu mo¿na wczuæ siê w rolê przysz³ej kosmetyczki, szko³a darmowa i nawet oferuje wszelkie materia³y i kosmetyki. Jakbym mog³a to bym siê z chêci± drugi raz zapisa³a.
olciakkkk87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-13, 15:56   #789
olciakkkk87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Ja chodzê do policealnej i moim zdaniem naprawde ta szko³a powinna mieæ wszedzie uznanie, bo jest za darmo a oferuje specjalistyczne sale, s± wykwalifikowani nauczyciele i nawet materia³y s± darmowe, tak¿e polecam.
olciakkkk87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-15, 15:05   #790
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez Jida55 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osi±gnê³am dyplom technika poprzez egzamin pañstwowy. Mega pracownie specjalistyczne no i przede wszystkim nauczyciele z pasj±. Polecam spróbowaæ, bo za nic nie p³aci siê a zjazdy w weekend. Nawet przypominaj± smsem o zjazdach Szko³a naprawdê warta uwagi.



To prawda. Nauczyciele z pasj± i doda³abym, ¿e z ogromn± wiedz±. Bardzo pomocni. Potwierdzam. Zawsze otrzymujê smsa z informacj± o zje¼dzie czy w innej wa¿nej kwestii. Polecam jeszcze raz
PatiKowal93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-16, 12:34   #791
sylwiabur88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Równie¿ chêtnie przy³±cze siê do pozytywnej opinii, nigdy nie zawiod³am siê na tej szkole. Sms przychodzi przypomnienie i plan zajêæ. Zjazdy w weekend i na wysokim poziomie wyposa¿one pracownie. Do tego wszystko darmowe wraz z pañstwowym egzaminem.
sylwiabur88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-16, 14:38   #792
sylwiabur88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Niedawno odebra³am dyplom i zosta³am zatrudniona w zawodzie, super sprawa je¶li chodzi o policealne o wiele wiêcej mo¿na siê nauczyæ ni¿ na studiach czy kursach, bo przez ca³y okres nauki jeste¶ na pracowni i wykonujesz zabiegi a to wszystko za free wraz z produktami wysokiej jako¶ci.
sylwiabur88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-18, 19:34   #793
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Wed³ug mnie Cosinus to super szko³a. Duzo zajêæ praktycznych i super przygotowanie do egzaminow zawodowych. Pomysl nad jakims kierunkiem medycznym wydaje mi sie ze sa to przyszlosciowe zawody a w Cosinusie mozesz liczyc na darmowa nauke.
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 15:13   #794
sylwiabur88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Chodzisz w weekendy ale darmowo Szko³a bardzo ³adna, nowoczesna, zadbana.
sylwiabur88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 15:23   #795
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

Ja uczê siê w Cosinusie w Lublinie w liceum i równie¿ polecam Mi³a atmosfera na zajêciach, super nauczyciele, zajêcia w weekendy i bez ¿adnych kosztów.
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 15:33   #796
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja uczê siê obecnie w liceum w cosinusie ale jak skoñæzê wybieram siê do nich na kosmetykê- znajome koñæzy³y ten kierunek i s± bardzo zadowolone
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 15:47   #797
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Zaoczne LO Cosinus 2019

Ja uczê siê w cosinusie w liceum i nie ma siê co obawiaæ. Zajêcia s± 2-3 razy w miesi±cu w weekendy, je¶li chodzisz systematycznie to nie ma problemu z zaliczeniem semestru. Na przygotowanie do matury oczywi¶cie warto w domu siê równie¿ przygotowywaæ. W cosinusie s± fakultety, które przygotuj± do matury lub mo¿esz wybraæ te¿ ich kurs maturalny (p³atny, ale s³uchacze maj± zni¿ki). Gdyby jednak matura Ci nie posz³a, mo¿esz i¶æ do nich na jaki¶ pierunek policealny- tam nie wymagaj± matury.
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 15:52   #798
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Szko³a Policealna w Poznaniu - co polecacie, opinie

Cosinus jest ok. Za darmo, w weekendy, maj± sporo kiernków w ofercie my¶lê ¿e ka¿dy znajdzie co¶ dla siebie
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-19, 16:04   #799
anula19_92
Agencja Spamu - Nie staæ nas na reklamê, wiêc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Cosinus Czêstochowa Masa¿ystka

ja uczê siê w cosinusie w liceum, ale mam znajom± na masa¿y¶cie i jest zadowolona- od pierwszego semestru zajêcia praktyczne, fajni prowadz±cy, za naukê nic siê nie p³aci- warto sprawdziæ
anula19_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-21, 12:40   #800
wilki008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja jak najbardziej polecam, pozna³am nowych ludzi, z tymi samymi zainteresowaniami na kierunku, wiêc super siê dogadujemy. Same zajêcia ¶wietne, du¿o praktyki. Szko³a w pe³ni darmowa no i w weekendy.
wilki008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-21, 12:56   #801
wilki008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

Jak dla osoby, która ukoñczy³a i porównuje prace kosmetyczek to ta szko³a jest na bardzo wysokim poziomie, gdy¿ naucza jak nale¿y z ka¿dym najdrobniejszym szczegó³em pracowaæ w zawodzie i podchodziæ do klientek. Ca³a szko³a jest w pe³ni bezp³atna
wilki008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-22, 11:58   #802
wilki008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

w LO jest bardzo fajna atmosfera, mo¿na poczuæ siê swobodnie a nauczyciele potrafi± podej¶æ do ka¿dego ucznia, tak by zdoby³ wiêcej i osi±gn±³ za³o¿one cele. Jestem bardzo zadowolona z takiej formy nauki jak± da³ mi cosinus.
wilki008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-27, 12:20   #803
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Szko³a Policealna w Poznaniu - co polecacie, opinie

W ofercie szko³y cosinus znajdziesz duzo kierunkow, na pewno cos cie zainteresuje. Szkola jest bezplatna. Wysoki poziom nauczania i dobre przygotowanie do egzaminow zawodowych.
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-27, 12:22   #804
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Zaoczne LO Cosinus 2019

Je¶li chodzi o wybór szkoly to zastanow sie nad cosinusem. Z tego co wiem istnieje mozliwosc zapisania sie na wyzsze semestry. Nuczyciele dobrze przygotowuja do egzaminow.
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-27, 12:31   #805
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Jakie liceum dla doros³ych w Poznaniu?

Cosinus to najlepszy wybór!
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-27, 12:34   #806
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Technik us³ug kosmetycznych

Osobiscie moge polecic szkole cosinus. Ca³kowicie bezp³atna, zajêcia odbywaja sie zazwyczaj co drugi weekend. Super wyposazone sale do zajêc, nauczyciele bardzo dobrze przygotowuja do egzaminow zawodowych.
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-10-27, 12:35   #807
omajk2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Cosinus Czêstochowa Masa¿ystka

W szkole cosinus mozesz liczyc na duzo zajec praktycznych i super przygotowanie do egzaminow zawodowych. Szkola godna polecenia
omajk2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-11-02, 13:49   #808
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Zaoczne LO Cosinus 2019

Cytat:
Napisane przez anula19_92 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uczê siê w cosinusie w liceum i nie ma siê co obawiaæ. Zajêcia s± 2-3 razy w miesi±cu w weekendy, je¶li chodzisz systematycznie to nie ma problemu z zaliczeniem semestru. Na przygotowanie do matury oczywi¶cie warto w domu siê równie¿ przygotowywaæ. W cosinusie s± fakultety, które przygotuj± do matury lub mo¿esz wybraæ te¿ ich kurs maturalny (p³atny, ale s³uchacze maj± zni¿ki). Gdyby jednak matura Ci nie posz³a, mo¿esz i¶æ do nich na jaki¶ pierunek policealny- tam nie wymagaj± matury.

Ja skoñczy³am liceum w Cosinusie i jestem bardzo zadowolona. Chodzi³am dodatkowo na fakultety z matmy i z gegry. I zda³am maturê bez problemu Studiowa³am dziennie administracjê na uniwerku i robi³am kosmetykê w Cosinusie (szko³a policealna). Bylo ze mn± te¿ kilka dziewczyn bez matury i bez problemu skoñczy³y kosmetykê i teraz pracuj± w zawodzie. Wystarczy, ¿e siê przyk³adasz i chodzisz na zajêcia a nie bêdziesz mia³ problemu ze zdaniem do nastêpnej klasy Dodatkowo szko³a jest darmowa a zajêcia odbywaj± siê w weekendy. ¦mia³o siê zapisuj. Polecam
PatiKowal93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-11-09, 16:37   #809
jurao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Jak dla mnie najlepsze miejsce, by uzyskaæ za darmo i zaocznie tytu³ technika a przy tym jeszcze siê nauczyæ a nie tylko sam papier.
jurao jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-11-17, 10:25   #810
PatiKowal93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Skoñczy³am kosmetykê w Cosinusie i jestem bardzo zadowolona. Wiele siê nauczy³am. Mieli¶my du¿o zajêæ praktycznych i dodatkowo co jaki¶ czas organizowano kursy zawodowe ze stylizacji paznokci czy przed³u¿ania rzês. Szko³a jest darmowa i weekendowa. Polecam
PatiKowal93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.