Jestem szczupła, jak zgrubnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 10:41   #1
spelniajaca marzenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
GG do spelniajaca marzenia
Unhappy

Jestem szczupła, jak zgrubnąć?


Mam 13 lat. Wiem może to za mało na te forum, ale już nie wiem gdzie szukać pomocy. Chciałabym się poradzić jakiegoś dietetyka, proszę rodziców, żeby mnie tam zaprowadzili, natomiast oni twierdzą, że nie ma takiej potrzeby, że sama muszę sobie z tym poradzić. Mam 158 wzrostu i ważę 40 kilogramów. Co mam zrobić?
spelniajaca marzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:15   #2
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Jestem szczupła, jak zgrubnąć?

Cytat:
Napisane przez spelniajaca marzenia Pokaż wiadomość
Mam 13 lat. Wiem może to za mało na te forum, ale już nie wiem gdzie szukać pomocy. Chciałabym się poradzić jakiegoś dietetyka, proszę rodziców, żeby mnie tam zaprowadzili, natomiast oni twierdzą, że nie ma takiej potrzeby, że sama muszę sobie z tym poradzić. Mam 158 wzrostu i ważę 40 kilogramów. Co mam zrobić?
spełniająca marzenia, nie chcielibyśmy w żaden sposób Cię urazić, ale nie możemy udzielać żadnych porad osobie tak młodej.. Jesteś póki co pod wyłaczną opieką rodziców i tylko oni mogą decydować o najlepszym dla Ciebie sposobie postępowania.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2012-02-29 o 11:21
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:23   #3
zaneta0901
Przyczajenie
 
Avatar zaneta0901
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jestem szczupła, jak zgrubnąć?

Cytat:
Napisane przez spelniajaca marzenia Pokaż wiadomość
Mam 13 lat. Wiem może to za mało na te forum, ale już nie wiem gdzie szukać pomocy. Chciałabym się poradzić jakiegoś dietetyka, proszę rodziców, żeby mnie tam zaprowadzili, natomiast oni twierdzą, że nie ma takiej potrzeby, że sama muszę sobie z tym poradzić. Mam 158 wzrostu i ważę 40 kilogramów. Co mam zrobić?
Hej , mam 17 lat mam 164cm warze 45kg. 3 lata temu ważyłam 49kg i spadłam do 45kg. Problem w tym że, ja bardzo dużo jem od małego. Ale w rodzinie mamy szybką przemianę materii. Byłam u lekarza pytając o jakieś tabletki na zgrubnięcie ale powiedziała mi że, moja szybka przemiana materii w pewnym wieku minie. Owszem moi bracia zgrubli po 23 latach. A moja mama nawet po 3 dzieci ważyła 50kg. Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje bym mogła przytyć chociaż do 50kg. Zrezygnowałam nawet z lekkoatletyki by przytyć ale jak na razie bez żadnych rezultatów.
zaneta0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 18:33   #4
MonikatCzwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem szczupła, jak zgrubnąć?

Najlepiej Jedz ziemniaki, mięso biały chleb dużo lodów i czekolady ale po tym to za dużo przytyjesz nawet po tygodniu
MonikatCzwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:04   #5
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Jestem szczupła, jak zgrubnąć?

Twój przypadek na pewno nie jest spowodowany chorobą tylko tym iż jesteś młodziutka, rośniesz, dojrzewasz i w organiźmie zachodzi burza wszystkiego. Ale morfologię krwi mogłabyś sobie zrobić i pójść do lekarza rodzinnego. Twoja przemiana materii może być też dziedziczna, więc jeżeli morfologia krwi wyjdzie Ci ok to nie masz się czym martwić. Częstym problemem niedowagi jest m.in anemia, choroba tarczycy. Nie jestem lekarzem więc nie będę stawiała żadnych diagnoz. Powiedz rodzicom o morfologii - tak dla pewności.
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:14   #6
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: Jestem szczupła, jak zgrubnąć?

Jak już jesteś bardzo zdesperowana to polecam kupowanie gotowego jedzenia. Ja przez 2 miesiące żywiąc się w Biedronce gotowymi produktami przytyłam 15 kg. Zdrowe to to nie jest, no ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego!
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.