Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 12:45   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!


SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI to nowa propozycja z serii Biała perła? znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Nowa kuracja trwa 10 dni, zajmuje jednorazowo jedynie 10 minut i pozwala osiągnąć efekt wybielenia nawet o 5 ocieni bieli! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:43   #2
Ricja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Nowa Biała Perła jest super, super i jeszcze raz super!
Moja przygoda ze starym żelem Biała Perła trwała już dość długo. Stosowałam go trzykrotnie - w zasadzie w odstępach rocznych i zawsze byłam zadowolona z efektów. Ponieważ moi bliscy wiedzą, że ma świra na punkcie białych zębów dostałam pod choinkę ten nowy żel Biała Perła 10 dni. Używam go od 7 dni i póki co zero nadwrażliwości i podrażnień. Jutro natomiast wybieram się na sylwestrową imprezkę z całkowicie odświeżonym, bialutkim uśmiechem
Ricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 13:16   #3
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

a czy poda ktoś skład nowej białej perły? bo nigdzie nie mogę znaleźć. bo chyba jak wybielanie ma trwać 10 dni to musi być wyższe stężenie nadtlenku karbamidu?
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:47   #4
Ricja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
a czy poda ktoś skład nowej białej perły? bo nigdzie nie mogę znaleźć. bo chyba jak wybielanie ma trwać 10 dni to musi być wyższe stężenie nadtlenku karbamidu?
W nowej białej perle stężenie nadtlenku karbamidu nie jest wcale wyższe. Teraz żel ma trójfazową formułę:
1. żel inicjujący (nim myje się zęby jak zwykłą pastą)
2. żel aktywujący
3. żel wybielający
Ta zmiana powoduje, że osiąga się lepsze efekty w krótkim czasie i ryzyko podrażnień dziąseł jest mniejsze.

Jeśli chodzi o składy to w
żelu inicjującym (nr 1) mamy:
aqua, sorbitol, glycerin, sillica, cellulose gum, sodium citrate, sodium lauryl sulfate, eucalyptus globulus leaf oil, potassium nitrate, sodium saccharin, menthol, sodium fluoride, xanthan gum, peppermint oil, glucose oxidase, methylparaben, cl 42090 i fluor
żel aktywujący (nr 2) na opakowaniu niestety nic nie napisali
żel wybielający (nr 3) aqua,carbomer, sodium hydroxide citric acid, carbamide peroxide, glucose oxidase, methylparaben, peppermint oil
Ricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:30   #5
badumi
Raczkowanie
 
Avatar badumi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 80
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez Ricja Pokaż wiadomość
Nowa Biała Perła jest super, super i jeszcze raz super!
Moja przygoda ze starym żelem Biała Perła trwała już dość długo. Stosowałam go trzykrotnie - w zasadzie w odstępach rocznych i zawsze byłam zadowolona z efektów. Ponieważ moi bliscy wiedzą, że ma świra na punkcie białych zębów dostałam pod choinkę ten nowy żel Biała Perła 10 dni. Używam go od 7 dni i póki co zero nadwrażliwości i podrażnień. Jutro natomiast wybieram się na sylwestrową imprezkę z całkowicie odświeżonym, bialutkim uśmiechem
A jak po całych 10 dniach stosowania? Nie pojawiły się nadwrażliwość czy stałe bóle dziąseł? jaka jest cena tego i gdzie można nabyć?
__________________
Jesteśmy razem od 2017 <3

KC M


nasz corgi jest z nami od 2020
badumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:27   #6
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez wisniowyDZEM Pokaż wiadomość
A jak po całych 10 dniach stosowania? Nie pojawiły się nadwrażliwość czy stałe bóle dziąseł? jaka jest cena tego i gdzie można nabyć?
Dzisiaj kupiłam białą perłę na 10 dni. jeszcze nie stosowałam. zapłaciłam w aptece 80zł. Jak nie będzie w Twojej aptece to musisz zamówić i na następny dzień już powinna być. Chciałam kupić tą starą perłę, ale już podobno nie jest dostępna. mam nadzieję, że ta będzie równie dobra jak stara.
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 00:58   #7
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Ja jestem już po kuracji Białą Perłą. Zęby są o wiele jaśniejsze. Niestety dolne ząbki nie wybieliły się tak ładnie jak górne, dlatego pewnie będę musiała powtórzyć kurację. Przyznam, że początkowo nakładki z żelem trzymałam na zębach 10 minut, ale później nawet 20-25 minut. Brak jakiejkolwiek nadwrażliwości. Nie czuję żadnych efektów ubocznych poza efektem znacznego rozjaśnienia oczywiście Kupiłam nową Białą Perłę w aptece w Warszawie za 65 zł.
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 09:03   #8
ZARAAA
Rozeznanie
 
Avatar ZARAAA
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 516
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Ja jestem już po kuracji Białą Perłą. Zęby są o wiele jaśniejsze. Niestety dolne ząbki nie wybieliły się tak ładnie jak górne, dlatego pewnie będę musiała powtórzyć kurację. Przyznam, że początkowo nakładki z żelem trzymałam na zębach 10 minut, ale później nawet 20-25 minut. Brak jakiejkolwiek nadwrażliwości. Nie czuję żadnych efektów ubocznych poza efektem znacznego rozjaśnienia oczywiście Kupiłam nową Białą Perłę w aptece w Warszawie za 65 zł.
po jakim czasie widziałaś pierwsze efekty? Ja stosuje już 6 dni i nie ma żadnych efektów. zrobiłam zdjęcia przed wybielaniem i porównałam z dzisiejszymi i zero wybielenia. Na szczęście u mnie też nie występują żadne efekty uboczne. Ale już żałuję, że nie kupiłam tej starej białej perły gdzieś w internecie bo w aptekach już nie będzie dostępna a na następne wybielanie muszę teraz czekać pół roku bo mimo, że efektów nie widać, to szkliwo pewnie jest osłabione
ZARAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 16:30   #9
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
po jakim czasie widziałaś pierwsze efekty? Ja stosuje już 6 dni i nie ma żadnych efektów. zrobiłam zdjęcia przed wybielaniem i porównałam z dzisiejszymi i zero wybielenia. Na szczęście u mnie też nie występują żadne efekty uboczne. Ale już żałuję, że nie kupiłam tej starej białej perły gdzieś w internecie bo w aptekach już nie będzie dostępna a na następne wybielanie muszę teraz czekać pół roku bo mimo, że efektów nie widać, to szkliwo pewnie jest osłabione
W moim przypadku po 6 dniach już jakiś tam efekt było widać. Ale tak jak wspomniałam - moje zęby nie wybielają się równomiernie. Może to moja wina - może źle nakładam ten żel ;p Zauważyłam jednak, że i dolne zęby nieco się rozjaśniły. Co prawda daleko im do perfekcji, ale myślę, że powtórzenie kuracji przyniesie poprawę.

Co do starej perły, nie wiem czy ta nowa nie jest lepsza jeśli chodzi o działanie. Czytałam różne, sprzeczne opinie. Gdy kupowałam swoją Białą Perłę (jakieś 2 tygodnie temu) to stara nadal była na półkach w aptece.
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:26   #10
paulina2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

witajcie dzisiaj mija 4 dzien kiedy wybielam zeby białą perłą 10 minut i szczegolnych efektów nie widze, a naprawdę staram sie trzymać 30 minut każdą szczękę . Wydaje mi, że pieniądze wywalone w błoto no ale zobaczymy postaram się wytrzymać do 14 dni kuracji i wtedy odezwę się jak z efektami pozdrawiam
paulina2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 09:46   #11
paulina2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

dzisiaj właśnie zakończyłam kuracje i efektów mowie szczerze nie widzę, może ta starsza formula jest lepsza, lecz nie mogę tego stwierdzić bo jej nie miałam, lecz ta nowa nic mi nie pomogla jedynie zabrała czas i pieniądze ja osobiście nie polecam gdyż jestem rozczarowana i to strasznie
paulina2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 10:35   #12
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez paulina2109 Pokaż wiadomość
dzisiaj właśnie zakończyłam kuracje i efektów mowie szczerze nie widzę, może ta starsza formula jest lepsza, lecz nie mogę tego stwierdzić bo jej nie miałam, lecz ta nowa nic mi nie pomogla jedynie zabrała czas i pieniądze ja osobiście nie polecam gdyż jestem rozczarowana i to strasznie
Ja jestem jakiś miesiąc po zakończeniu kuracji i przyznam, że moje zęby wyglądają tak jak przed wybielaniem. Może podczas kuracji była lekko widoczna poprawa, ale teraz już nic nie widać... Nie wiem czemu ta metoda była aż tak wychwalana...
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:46   #13
ewciiiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Dzis mija 7 dzień jak stosuje nową białą perłę (3 fazy) i niestety zero rezultatów;/;/ NIE POLECAM!!!
ewciiiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 17:59   #14
Sabusia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Nie polecam! Stosuję już dłuższy czas a rezultatów jak nie było, tak nie ma. Według mnie ta stara formuła jest dużo dużo lepsza. Jedynym plusem tej nowej wersji jest fakt że dziąsła nie są podrażnione. Przy stosowaniu tej pierwszej wersji odczuwa się lekki dyskomfort ale to jest tylko dowód na to że naprawdę działa!
Sabusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 09:51   #15
ewelina19101989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Słuchajcie ja mam pytanie: Jak mogę się skontaktować z prezesem tej śmiesznej białej perły??, niech kasę wszystkim oddaje. Mi ona tylko podrażniła dziąsła, a zęby są w dalszym ciągu bez zmian. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
ewelina19101989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 14:07   #16
cocpasz
Przyczajenie
 
Avatar cocpasz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 15
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

no niestety.. z ogromnym żalem muszę stwierdzić, że się rozczarowałam tym produktem Wiele sobie obiecywałam słuchając pochlebnych opinii, co ciekawe, nawet farmaceuci mi go polecali.. zakończyłam wieloletnią kurację z aparatami ortodontycznymi, wyleczyłam ząbki i zainwestowałam w System. Zgodnie z zaleceniami powinno się go stosować 2x dziennie po 5-10min (!) przez 10- 14 dni, u mnie mija 10 dzień, aplikowałam od 10-20min i nie widzę żadnego efektu. Jedynie szczuplejszy portfel. Poczekam jeszcze te 4 dni, potrzymam po 30min i może ujrzę światełko na końcu tunelu. Może ta dawna wersja była lepsza? Smutno..
cocpasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 12:14   #17
katrinaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Wiecie może po jakim czasie można ponownie zrobić kurację z biała perła i czy jest to wskazane używać wiecej niz jeden raz w pewnych odstepach czasu??
katrinaxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:57   #18
zembopasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 14
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Na ulotce jest napisane, że kurację można powtórzyć po upływie pół roku od jej zakończenia
zembopasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:36   #19
stayandplay
Przyczajenie
 
Avatar stayandplay
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Hej niestety klapa... Muszę z rozczarowanie opisać całą zaistniałą sytuację. Tak więc, muszę się przyznać, że nie mam super żółtych zębów, a stomatolog mówiła, ze nie posiadam za dużo kamienia nazębnego. O dziwo, bo piję sporo kawy, a i lubię czasem się uwędzić jakimś papierosem (tak wiem wiem lipa, ale serio mi smakują po mimo, że biegam i 3x w tyg ćwiczę na siłowni). Postanowiłam se nieco wybielić po opinii mojej kumpeli o starej perle "jakie to cudo". Otóż nic to nie wniosło cudo w moją jamę ustną, wybielałam dokładnie jak w ulotce dwa razy dziennie, ograniczyłam nałogi do minimum, a raczej prawie wcale (kilka łyków kawy 1 albo 2x mi się zdarzyło siorbnąć od chłopaka). ZERO zmian, ale ja mam swoją teorię stężenie jest za słabe. Teraz kupię opalescence, i dam znać
stayandplay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 11:39   #20
iszki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Po prostu zmieniły się przepisy dotyczące składu preparatów do wybielania domowego....tak silne srodki sa juz dostepne tylko u dentystów, tamte stare systemy do wybielania były tak mocne, że jesli ktoś np kupował plastry wybielajace mial zeby bielsze od mleka po paru zastosowaniach a jesli nawet przykleil raz i przytrzymal zbyt długo to miał wypalona szczeke i nie mógł prawie nic jesc przez tydzien. Takze TAK NAPEWNO NOWA BIALA PERLA JEST SLABSZA OD POPRZEDNIEJ, jesli ktos musi to moze trzymac ja dłuzej, stosowac czesciel lub wyprobowac trzymanie samego zelu nr 3 na zebach moze to pomoze.....
iszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:09   #21
efelinka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Wiem ,,ze temat już stary ale chcialabym się odnieś do przedmówczyni.Otóż coś w tym jest z tymi przepisami bo sama właśnie weszlam na stronę białej perły i widzę że ta stara wersja jest dostępna ale tylko w gabinetach stomatologicznych....a szkoda bo z moich żółtch ząbkow zrobily sie bielusienkie az kazdy sie pytal czy wybielalam zeby u dentysty Co zrobić...na poczatek dam moze szanse tej nowszej wersji....a jak ta faktycznie bedzie gorsza to trzeba chyba bedzie poszukac stomatologa u ktorego dostane ta stara wersje...
efelinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:36   #22
Asia9Q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Ja jestem już po kuracji Białą Perłą. Zęby są o wiele jaśniejsze. Niestety dolne ząbki nie wybieliły się tak ładnie jak górne, dlatego pewnie będę musiała powtórzyć kurację. Przyznam, że początkowo nakładki z żelem trzymałam na zębach 10 minut, ale później nawet 20-25 minut. Brak jakiejkolwiek nadwrażliwości. Nie czuję żadnych efektów ubocznych poza efektem znacznego rozjaśnienia oczywiście Kupiłam nową Białą Perłę w aptece w Warszawie za 65 zł.
Dolne zęby zawsze gorzej się wybielają, więc to z pewnością nie efekt złego stosowania. Trzeba się także liczyć z tym, że szyjki zębów mogą być ciemniejsze.
Asia9Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 06:53   #23
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Ja wlasnie skonczylam 14 dniowa kuracje i efekt taki ze mam biale dziasla przy zebach, a na samych zebach efekt bardzo maly... 80 zł w błoto ;/
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 10:09   #24
Asia9Q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Ciężko mi powiedzieć jak działa biała perła. Polecam profesjonalne środki takie jak np. Opalescence 16%
Asia9Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:13   #25
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Tak jak koleżanka wcześniej napisała są nowe przepisy które dopuszczają tylko 6 % roztwór tych żeli, i przy takiej procentowości nie ma zbyt dużych efektów, efekt najbardziej widać jak jest około 15 %, ale lepiej nie eksperymentować SAMEMU z większą procentowością powyżej 15 % bo można się nabawić dużej nadwrażliwości czy poparzenia.
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 

Edytowane przez Devileek
Czas edycji: 2013-12-20 o 21:33
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 15:18   #26
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

A to już wiem, dlaczego taki marny efekt..też nie miałam aż tak żółtych zębów ale myślałam, że efekt będzie bardziej widoczny za taką cenę..zapłaciłam 75zł! wybieliło 2-3 tony ale raczej 2;( zęby przy dziąsłach żółciejsze z tym sobie nie poradził, zero podrażnienia tamta wersja rzeczywiście była mega według tej..jak za tę cenę wybiela słabo...
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:42   #27
salamandra92
Przyczajenie
 
Avatar salamandra92
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

ja wybielam trzeci dzien białą perłą i efekty juz widac. w moim wypadku brak nadwrazliwosci zebów jestem zadowolona i POLECAM .
__________________


„Co dziecko, którym byłeś, pomyślałoby o dorosłym, którym się stałeś?”
salamandra92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:19   #28
fleuuur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 77
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Dziewczyny, a jak działa biała perła na plomby? W przednich zębach mam niestety wypełnienia a chciałabym zdecydować się na białą perłę.
__________________
fleuuur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 10:37   #29
lalabuy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Faktycznie zero podrażnień i innych efektów ubocznych, ale według mnie po 10 dniach stosowania po 15 -20 minut dziennie ŻADNYCH EFEKTÓW. Zęby jak były żółte tak są nadal, mimo, że przestałam na czas kuracji pić kawę i wino. Szkoda kasy.
lalabuy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 08:47   #30
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Wybiel zęby w 10 dni z Białą Perłą!

Dobrze, że tu zajrzałam, bo jakiś czas temu widziałam reklamę Białej Perły i zastanawiałam się nad zakupem tego produktu, ale po tylu rozczarowujących opiniach chyba sobie daruję .
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 13:19:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.