Zapuszczamy zgolone boki :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 13:40   #31
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
No właśnie - dlaczego tlenią włosy do twarzy spalonej na czarno, dlaczego blondynka farbuje się na czarno do jasnych brwi, po jakiego ktoś z lokami spala je prostownicą a prostowłosa - lokówką? Czemu dziewczę o cieniutkich włosach zapuszcza dwa mysie ogonki po same pośladki a ktoś z włosami gęstymi jak melba ścina je na potężnego boba wokół głowy?

Innymi słowy - o gustach się nie rozmawia bo a nuż usłyszysz, że jesteś brzydka, tylko do dzisiaj tego nie wiedziałaś. Wypowiedziane w pięknych słowach i poprzedzone wdzięcznym "bez urazy", oczywiście

****

Poprzednie zdjęcie usunęłam, bo było mocno niewyraźne. Na nowym widać, że po 2 miesiącach zapuszczania można zaczesać już włosy do tyłu, spsikać lakierem i nosić bez obaw koczek
Nie wiem dlaczego Cię to tak bodło skoro sama stwierdziłaś , że o gustach się nie dyskutuje, to jest tylko moje zdanie. Bez urazy jest po to dodane, że nie chce nikogo urazić ale dla mnie jest to oszpecenie kobiecej twarzy. Jeśli Ci się podoba taka fryzura to nie mam nic przeciwko, nie ja ją noszę To co napisałaś o tych farbowaniu włosów... też z ciemnych zafarbowałam na blond, wyglądałam jak przez okno i też nie wiedziałam czemu się tak oszpeciłam na dokładnie pół dnia bo potem pobiegłam po ciemną farbę do włosów, jasnych brwi nie mam. I nie uwłacza mi w żaden sposób, że napisałaś coś co się mnie tyczy.
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2013-04-17 o 13:42
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 14:03   #32
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

wątek idealny dla mnie jakies 3 lata temu zgolilam sobie bok i podobało mi sie ale stwierdziłam ze czas zapuszczac no i tak wyszło ze troche zapuscilam i podcinałam je tak do ucha co nawet lepiej wygladalo niz jak mialam na zero praktycznie pozniej znowu jednak zgolilam i pozniej znowu podcinalałam teraz jednak chce juz do konca zapuszczac ,ucho pomału mi sie zakrywa ale koncowki stercza jak nałoze za ucho ogolnie jak podcinałam ten bok to tak jakby mialam postopniowane i finał tego taki ze mam troche roznej długosci ten bok
Zastanawiam sie jak sciac reszte włosow albo cos zebym jako tako wygladala jutro chyba do fryzjerki pojde o rade sie zapytac
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:00   #33
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
wątek idealny dla mnie jakies 3 lata temu zgolilam sobie bok i podobało mi sie ale stwierdziłam ze czas zapuszczac no i tak wyszło ze troche zapuscilam i podcinałam je tak do ucha co nawet lepiej wygladalo niz jak mialam na zero praktycznie pozniej znowu jednak zgolilam i pozniej znowu podcinalałam teraz jednak chce juz do konca zapuszczac ,ucho pomału mi sie zakrywa ale koncowki stercza jak nałoze za ucho ogolnie jak podcinałam ten bok to tak jakby mialam postopniowane i finał tego taki ze mam troche roznej długosci ten bok
Zastanawiam sie jak sciac reszte włosow albo cos zebym jako tako wygladala jutro chyba do fryzjerki pojde o rade sie zapytac
Jeśli masz aktualne zdjęcie to może dziewczyny coś pomogą te które już zapuszczają bok
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:12   #34
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego Cię to tak bodło skoro sama stwierdziłaś , że o gustach się nie dyskutuje, to jest tylko moje zdanie. Bez urazy jest po to dodane, że nie chce nikogo urazić ale dla mnie jest to oszpecenie kobiecej twarzy. Jeśli Ci się podoba taka fryzura to nie mam nic przeciwko, nie ja ją noszę To co napisałaś o tych farbowaniu włosów... też z ciemnych zafarbowałam na blond, wyglądałam jak przez okno i też nie wiedziałam czemu się tak oszpeciłam na dokładnie pół dnia bo potem pobiegłam po ciemną farbę do włosów, jasnych brwi nie mam. I nie uwłacza mi w żaden sposób, że napisałaś coś co się mnie tyczy.
Myślę, że nie zrozumiałaś mojego posta, jak i nie mam na to wpływu.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:25   #35
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
wątek idealny dla mnie jakies 3 lata temu zgolilam sobie bok i podobało mi sie ale stwierdziłam ze czas zapuszczac no i tak wyszło ze troche zapuscilam i podcinałam je tak do ucha co nawet lepiej wygladalo niz jak mialam na zero praktycznie pozniej znowu jednak zgolilam i pozniej znowu podcinalałam teraz jednak chce juz do konca zapuszczac ,ucho pomału mi sie zakrywa ale koncowki stercza jak nałoze za ucho ogolnie jak podcinałam ten bok to tak jakby mialam postopniowane i finał tego taki ze mam troche roznej długosci ten bok
Zastanawiam sie jak sciac reszte włosow albo cos zebym jako tako wygladala jutro chyba do fryzjerki pojde o rade sie zapytac
Odpowiedź mojego fryzjera: najlepiej zakryć włosami i przemęczyć się aż urosną na tyle, żeby podciąć resztę do nich. Lub od razu przyciąć całe włosy na tę długość, jaką masz z jednej strony.

No bo i najprostszym wyjściem jest po prostu - zakryć Ale człowiek czasem chce te włosy związać, no i tu pojawia się problem. A ściąć żal.

Więc mój sposób na nie ścinanie a zapuszczanie: przemęczyłam ten jeden miesiąc, gdzie mi włosy sterczały, bo dłużej to nie trwało, i jakie mam teraz - sama widzisz. Ja od razu goliłam na 1cm. Na zero tylko raz i to przez przypadek (ah te zabawy z trymerem... ). Jak już mają ze 3cm to można je zaczesywać do tyłu i utrwalać, tak jak pisałam.
A jeżeli to jeszcze nie wygląda dla Ciebie ok i wolałabyś inaczej, to możesz ze mną poczekać, aż nam włosy podrosną do luźnych pasemek takich, które sięgają do kości policzkowych. Ja wtedy idę do fryzjera z prośbą o tego typu cieniowanie:



i niech rosną dalej razem z nim

Aha - i moje golone włosy też były cieniowane, więc możesz obserwować ich rozrost
Zrobiłam zdjęcie w lepszej jakości. Włosy myte - tylko lakier tak na nich wygląda - żeby nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_9431.jpg (114,2 KB, 352 załadowań)

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2013-04-17 o 19:28
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 08:08   #36
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Myślę, że nie zrozumiałaś mojego posta, jak i nie mam na to wpływu.
Może i nie zrozumiałam ale zakończmy ten temat, przepraszam za stwierdzenie "...oszpecają"
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 09:52   #37
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Odpowiedź mojego fryzjera: najlepiej zakryć włosami i przemęczyć się aż urosną na tyle, żeby podciąć resztę do nich. Lub od razu przyciąć całe włosy na tę długość, jaką masz z jednej strony.

No bo i najprostszym wyjściem jest po prostu - zakryć Ale człowiek czasem chce te włosy związać, no i tu pojawia się problem. A ściąć żal.

Więc mój sposób na nie ścinanie a zapuszczanie: przemęczyłam ten jeden miesiąc, gdzie mi włosy sterczały, bo dłużej to nie trwało, i jakie mam teraz - sama widzisz. Ja od razu goliłam na 1cm. Na zero tylko raz i to przez przypadek (ah te zabawy z trymerem... ). Jak już mają ze 3cm to można je zaczesywać do tyłu i utrwalać, tak jak pisałam.
A jeżeli to jeszcze nie wygląda dla Ciebie ok i wolałabyś inaczej, to możesz ze mną poczekać, aż nam włosy podrosną do luźnych pasemek takich, które sięgają do kości policzkowych. Ja wtedy idę do fryzjera z prośbą o tego typu cieniowanie:



i niech rosną dalej razem z nim

Aha - i moje golone włosy też były cieniowane, więc możesz obserwować ich rozrost
Zrobiłam zdjęcie w lepszej jakości. Włosy myte - tylko lakier tak na nich wygląda - żeby nie było
fajna ta fryzurka na zdjeciu ja zapuszczam w sumie od pazdziernika i nawet nie mam takich jak ty na poczatku jeszcze dosyc mi rosły a teraz tak jakby "stanęły" i nic nie rosna
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 10:15   #38
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
fajna ta fryzurka na zdjeciu ja zapuszczam w sumie od pazdziernika i nawet nie mam takich jak ty na poczatku jeszcze dosyc mi rosły a teraz tak jakby "stanęły" i nic nie rosna
fryzurka fajna, ale raczej przed nią ostrzegam. potem ciężko zejść z cieniowania i jak fryzjer się za bardzo machnie i zbytnio wycieniuje, to na dole zostają latające piórka, a to fajnie nie wygląda.
to się chyba nazywa fryzura na małpę.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:13   #39
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
fryzurka fajna, ale raczej przed nią ostrzegam. potem ciężko zejść z cieniowania i jak fryzjer się za bardzo machnie i zbytnio wycieniuje, to na dole zostają latające piórka, a to fajnie nie wygląda.
to się chyba nazywa fryzura na małpę.
ja i tak zawsze cieniuje pokaze ile ma zostawic mniej wiecej włosow w poniedzialek wezme to zdjecie i pokaze fryzjerce
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 15:18   #40
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Dołączam, też zapuszczam bok
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:02   #41
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dołączam, też zapuszczam bok
Tinker, Ty też? dawno Cię nie widziałam
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 19:28   #42
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

szybko wam rosna włosy?
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:33   #43
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
szybko wam rosna włosy?
standardowo. 1cm/mc.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 11:56   #44
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

1cm/miesiąc około.

Ja już miałam takie cieniowanie więc wiem, jak będzie wyglądać

Bardziej teraz jestem rozdarta pomiędzy nim a wygodą wiązania grzywki do tyłu Kiedyś miałam bardziej pulchną twarz i broniłam się przed tym rękami i nogami, bo eksponowało (moim zdaniem) księżyc w pełni

Potem dorosłam, twarz mi się zmieniła i obecnie uwielbiam ją odsłaniać wiążąc włosy Ale jak mam pocieniowane, to wiadomo - wypadają z każdej strony, wsuwek musiałoby być z wuchtyliard

A teraz grzywka urosła mi prawie do brody, zaczesuje ją do tyłu, łapię w gumkę, resztę włosów rozpuszczam... i jest ślicznie

Z kolei jak włosy rozpuszczę, to dramat, bo przy twarzy mam zupełnie proste, rujnujące efekt i nudne włosy Ale jak zetnę włosy tak, żeby mieć je z grzywką lub pocieniowane od kości policzkowych w dół, to już wygląda fajnie Tylko już będzie problem z wiązaniem.

Hmmm... macie pomysł na cieniowanie z pozostawieniem długiej grzywki? Może to by też fajnie wyszło?

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2013-04-21 o 11:57
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 11:26   #45
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Tinker, Ty też? dawno Cię nie widziałam
Wstawiam Ci zdjęcie z zapuszczonym już trochę bokiem Mam przed uchem takie jedno dłuższe pasmo - miałam zachciankę mieć łysy kawałek, i przed uchem pasmo. tylko że teraz nie rośnie -.-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3526 (Kopiowanie).jpg (33,8 KB, 382 załadowań)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 15:59   #46
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Fajny ten przydługi boczek z długim kosmykiem - u mnie to tak nie wygląda
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:03   #47
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

a ja byłam wczoraj u fryzjerki i mam prawie tak jak na tym zdjeciu i ogolnie nie widac rosnacego boku
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 19:44   #48
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wstawiam Ci zdjęcie z zapuszczonym już trochę bokiem Mam przed uchem takie jedno dłuższe pasmo - miałam zachciankę mieć łysy kawałek, i przed uchem pasmo. tylko że teraz nie rośnie -.-
fajnie ciekawe jak wyglądałabyś z resztą krótszych włosów
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:00   #49
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Poczekam aż odrosną mi naturalne i ścinam na krótko
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 15:44   #50
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 65
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Strasznie pdoba mi się wygolony bok. Mam już poraz 3 . Wcześniej miałam z 2 lata temu, odrastanie? Nie tak źle. Plusem jest to, że mam STRASZNIE gęste włoski. Jeżeli boczek odrastał to zaczesywałam włosy inaczej. Nie było widać!!!
Widocznie nie było tak źle skoro zdecydowalam się poraz 2
Niektórzy sądzą, że fryzura jest kontrowersyjna (przeczytałam na forum dla nastolatek). Dla mnie to tylko włosy i warto eksperymentowac. buźka pa;*
monika030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 00:52   #51
daarling
Przyczajenie
 
Avatar daarling
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: stąd :)
Wiadomości: 27
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

też zapuszczam bok rok temu w maju wygoliłam pierwszy raz na 3mm i przez pół roku w takiej długości utrzymywałam, potem w listopadzie/grudniu zaczełam zapuszczać i jakoś w lutym znowu wygoliłam jednak bliscy uparli się, że mam już zapuszczać ten bok (mimo że ja chętnie bym go dalej wygalała, bo mi się to bardzo u mnie podoba) , no i tak od kilku miesięcy zapuszczam go sobie zapuszczania nie wspominam źle, nic mi nie odstawało, nigdy nie zakrywałam resztą włosów... wystarczy umyte włosy wysuszyć w dół i po problemie, jedynie jak spie na tym boku to budze sie ze sterczacymi w gore po kilku miesiacach (nie pamiętam dokładnie od kiedy zapuszczam ale bedzie ok. 3-4 miesiecy) mam już na tyle długie, że zakładam je za ucho i mogę czasami złapać prostownicą jak coś odstaje jest zafarbowany na ten sam kolor co reszta włosów i na tą chwilę po prostu się zlewa z resztą i wyglada to tak jakbym miała po prostu włosy za ucho założone nigdy nawet przez chwile nie żałowałam wygolonego boku
daarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 18:39   #52
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Dolaczam sie do zapuszczania jednak mam utrudnione zadanie bo mam pol glowy zgolonej. Zastanawiam sie czy je odrobine zapuscic i zrobic krotka fryzurr czy meczyc sie i przykrywac je wlosami z gory. Szkoda mi scinac tego co juz z gory zapuscilam ale z drugiej strony jak sobie dam rade z kompletnie inna dlugoscia wlosow.
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:55   #53
daarling
Przyczajenie
 
Avatar daarling
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: stąd :)
Wiadomości: 27
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Cytat:
Napisane przez nobodysperfect Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do zapuszczania jednak mam utrudnione zadanie bo mam pol glowy zgolonej. Zastanawiam sie czy je odrobine zapuscic i zrobic krotka fryzurr czy meczyc sie i przykrywac je wlosami z gory. Szkoda mi scinac tego co juz z gory zapuscilam ale z drugiej strony jak sobie dam rade z kompletnie inna dlugoscia wlosow.
ja miałam wygolony bok mniej wiecej jak Patrycja Kazadi, nawet trochę bardziej tył złapany i jak zaczęłam zapuszczać to niczym tego nie przykrywałam ani nie ścinałam reszty włosów po prostu rosło sobie i suszyłam w dół, lekko lakierowałam i fajnie wyglądało... teraz są już na tyle długie, że mogę je złapać spokojnie prostownicą i ładnie się zlewają z resztą włosów
daarling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 01:32   #54
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

))
__________________

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2013-09-27 o 14:24
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:56   #55
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Coś mnie naszło i jakoś w połowie kwietnia wygoliłam bok.Wygladało to fajnie,ale szybko mi się znudziło.Postanowiłam zapuszczam.Nie wytrwałam długo,zgoliłam.
Teraz mocne postanowienie-zapuszczam chodz nie mam pojęcia co z czasem z tym zrobie.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 14:51   #56
bolinska123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Podpinacie jakoś te odrastające włosy? Co z nimi zrobić moja siostra miała wygolony bok, a teraz zapuszcza i wygląda okropnie. Nie wiem co jej doradzić w tek kwestii.
bolinska123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 06:51   #57
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Ja zakrywałam długimi włosami, dopóki nie dało się tych odrastających zaczesać do tyłu i spiąć wsuwkami, wtedy zaczęłam sobie czesać m.in. włosy na gładko do tyłu. Ale jeszcze 3 miesiące od momentu zapuszczania od 1cm miałam fryzurę z odkrytym bokiem i wyglądało ładnie

W załączniku daję efekt zapuszczania przez 8 miesięcy (luty-październik). Mam nadzieję, że coś tam widać

Jak patrzę na 1 zdjęcie to mi trochę tęskno, no ale twardo do przyszłego roku nie tnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boki.jpg (41,5 KB, 235 załadowań)
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 21:05   #58
malw505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Ja podczas zapuszczania najczęściej nosiłam szeroką opaskę i spinałam w koczek albo kitę. Zresztą nie raz przy zgolonym boku nosiłam opaskę i wtedy nie było widać, żebym miała cokolwiek wygolone Zapuszczanie włosów wymaga wiele cierpliwości, ja jednak do wygolonego boku mam jakiś sentyment i gdy mi się nudzi to zapuszczam, ale po czasie znów do niego wracam, więc jestem już w tym wprawiona Nawet nie potrafię zliczyć ile to już razy bok rósł i był zgalany
Według mnie jednak jeśli nie szkoda włosów to najlepiej przy zapuszczaniu ściąć na krótko, żeby to dobrze wyglądało, bo jeśli nie zasłaniamy boku, to naprawdę przy długich włosach nie wygląda dobrze
malw505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 15:25   #59
BalbinaZwanzig
Raczkowanie
 
Avatar BalbinaZwanzig
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 104
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

Ja od kwietnia mam zgolony bok,najfajniej wyglądał,gdy przedłużyłam resztę włosów. Teraz mam swoje naturalne,tak troszkę za ramiona,i ciągle je związuję,ale mam już tego dosyć,bo nigdy nie wychodzi z nich efektowny koczek(za mało włosów), kucyk też jest jakiś nieciekawy. Z jednej strony ładny,z drugiej te pocieniowane włosy są jakieś krótsze
Mam pomysł,żeby wrócić do mojej starej fryzury,po prostu przesunę przedziałek i zakryję bok dłuższymi włosami,do tego zrobi się grzywkę do brwi,a jak podrośnie mi bok,to wszystko znów przedłużę. Akurat na lato
Teraz naprawdę nie mam pomysłów jak je czesać,jeszcze mam grzywkę na bok i średnio to wygląda. I myślę,że mój pomysł jest dobry.
BalbinaZwanzig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 15:09   #60
Kasiulek1679
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczamy zgolone boki :)

ja też wzięłam się za zapuszczanie boku. miałam wygolone na zero , oczywiście wyjechałam sobie maszynką poza przedziałek ale to nieważne
już nerwicy dostaje z tym zapuszczaniem a to dopiero dwa miesiące. mam wrażenie że w ogóle nie rosną , nie wiem jak je schować czy przedłużyć. nerw :P jak bym wiedziała że tak to będzie mnie irytować to bym się zastanowiła jeszcze raz , chociaż do twarzy mi jest w tej fryzurce :P


p.s.
wybaczcie mi zmęczenie na twarzy ale siedzę w pracy a spałam w nocy tylko dwie godziny :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 734440_687005084657612_419751985_n.jpg (60,1 KB, 251 załadowań)
Kasiulek1679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-06 23:34:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.