Pierwsze użycie depilatora - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-09-12, 00:49   #31
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez agugu1989 Pokaż wiadomość
Od godziny do 2 godzin? To strasznie długo, myślałam, że szybciej się z tym schodzi, swój depilator użyłam na kawałku nogi dopiero i miałam wrażenie że szybciej pójdzie. Zobaczę jak całe nogi wydepiluję, czekam jeszcze z tym na swoją łazienkę bo właśnie ją wykańczamy i nie ukrywam, że chciała bym się już ze sprzętami rozłożyć u siebie

Ale zajmuje ci tyle depilacja całych nóg od kostek do ud włącznie czy od kostek do kolan??
Od kostek do koniuszka ud całe to całe. Ale mój model jest z tych średniopółkowych w granicy 300zł/nowe, nie wiem jak te jeszcze lepsze
Dla mnie to niedługo, biorąc pod uwagę czas odrastania. nieporównywalnie z golarkami.. I tak jak napisałam, gdy są krótsze to z 20min/noga. Te 2h to chyba po zimie bym musiała odpalić, haha absolutne maksimum.

AlDzamal
to może coś mi się pomyliło, podczytuje jeden blog gdzie dziewczyna dawała przepis, a potem chyba coś pisała, że ten ałun nie taki święty. ja mam swoje ideały pod pachy i nie są to chemikalia z drogerii
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 08:30   #32
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

O Philipsie też kiedyś myślałam, ale cały czas mam wrażenie, że te ich dyski wyglądają jak zacne narzędzie tortur i obawiam się, że wyrwie mi nie tylko włosy ale też skórę
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 21:57   #33
AlDzamal
Raczkowanie
 
Avatar AlDzamal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Rzeczywiście z dyskami bardziej boli, ale to dlatego, że wyrywa więcej włosów na raz. Za to nigdy nie udało mi się nimi przyszczypać skóry, a pęsetami z brauna owszem

Alexzus możesz się podzielić tymi ideałami? Też nie przepadam za drogeryjnymi chemikaliami, a do ałunu skóra podobno po pewnym czasie się przyzwyczaja i warto go z czymś zamieniać.
AlDzamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-12, 22:08   #34
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez AlDzamal Pokaż wiadomość
Rzeczywiście z dyskami bardziej boli, ale to dlatego, że wyrywa więcej włosów na raz. Za to nigdy nie udało mi się nimi przyszczypać skóry, a pęsetami z brauna owszem

Alexzus możesz się podzielić tymi ideałami? Też nie przepadam za drogeryjnymi chemikaliami, a do ałunu skóra podobno po pewnym czasie się przyzwyczaja i warto go z czymś zamieniać.
Psikacz z alterry (jest jeszcze kulka ale na mnie nie działa) i mój samoróbny dezodorant z oleju kokosowego (nierafinowany), sody oczyszczonej, mąki ziemniaczanej i olejków eterycznych
Jak jest za mało oleju to się kruszy i jest wszędzie, więc przed założeniem ubrania trzeba go strzepnąć, ale jest bardzo skuteczny i pachnę tylko nim (sklepowych już od kilku miesiący nie używam, nie dość że nie działały to jeszcze.. były GORSZE niż te moje).
Psikacz tylko po domu, gdy nigdzie nie wychodzę. Czasem nawet zapominam i praktycznie wcale nie śmierdzę niczym
Mój olej działa lepiej niż psikacz, więc w połączeniu z psikaczem jest też na wyjścia. Są to niewielkie rzeczy które można zabrać ze sobą do torebki, ale jeszcze nigdy poza domem nie musiałam poprawiać
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 01:31   #35
AlDzamal
Raczkowanie
 
Avatar AlDzamal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Dzięki Mąka ziemniaczana to raczej nie dla mnie, bo ubieram się na czarno, ale właśnie mam zamiar zrobić taki samoróbny dezodorant, może zastąpię ją pokruszonym ałunem i dodam olejku ylang-ylang, którego używam jako perfumy
AlDzamal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-13, 13:25   #36
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

No właśnie z ciemnymi może być problem dlatego strzepuję spod paszki a i tak działa, a im bardziej 'mokry' tym mniej pobrudzi na biało
U mnie najlepiej sprawdza się do tego pichtowy, eukaliptusowy (bardzo podobne z tym że pichta bardziej jak sosna), lawendowy (najłagodniejszy), cytrynowy (najmniej się go daje), z drzewa herbacianego (antybakteryjny i daję chyba najwięcej)
Pomijając to, że komary takich nie znoszą..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 21:40   #37
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Zrobiłam to, dzisiaj po raz pierwszy użyłam depilatora (Braun Silk epil 1), depilacja od kostek do kolan włącznie zajęła mi godzinę.
Bolało jak cholera, na początku pierwszej nogi przerywałam co chwila bo nie mogłam znieść bólu. Ale przy końcu drugiej nogi już mi było wszystko jedno i ból mnie nie zniechęcał, nie bolało mniej ale przyzwyczaiłam się. Mam nadzieję że przy kolejnych depilacjach będzie coraz lepiej.

Włoski były długie i mocne, myślę, że to potęgowało ból. Oczywiście depilator nie chwytał wszystkich włosków od razu, poprawiałam 2-3 razy.

Braun Silk epil 1 nie jest w wersji bezprzewodowej, lecz z długim kablem który może przeszkadzać w manewrach. Nie ma nakładek chłodzących i jest tylko do depilacji na sucho i taka też jest skóra po jego użyciu.
A chodzi tak głośno, że w całym domu go słychać, aż przeraziło mnie to jak włączyłam go pierwszy raz, jak maszyna tortur

Robotę robi- nie powiem, ale to taki prototyp Braunowski, ciekawa jestem jak wypada w porównaniu z Silk epil 7.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 09:05   #38
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez agugu1989 Pokaż wiadomość
Zrobiłam to, dzisiaj po raz pierwszy użyłam depilatora (Braun Silk epil 1), depilacja od kostek do kolan włącznie zajęła mi godzinę.
Bolało jak cholera, na początku pierwszej nogi przerywałam co chwila bo nie mogłam znieść bólu. Ale przy końcu drugiej nogi już mi było wszystko jedno i ból mnie nie zniechęcał, nie bolało mniej ale przyzwyczaiłam się. Mam nadzieję że przy kolejnych depilacjach będzie coraz lepiej.

Włoski były długie i mocne, myślę, że to potęgowało ból. Oczywiście depilator nie chwytał wszystkich włosków od razu, poprawiałam 2-3 razy.

Braun Silk epil 1 nie jest w wersji bezprzewodowej, lecz z długim kablem który może przeszkadzać w manewrach. Nie ma nakładek chłodzących i jest tylko do depilacji na sucho i taka też jest skóra po jego użyciu.
A chodzi tak głośno, że w całym domu go słychać, aż przeraziło mnie to jak włączyłam go pierwszy raz, jak maszyna tortur

Robotę robi- nie powiem, ale to taki prototyp Braunowski, ciekawa jestem jak wypada w porównaniu z Silk epil 7.
ja od 1 zaczynałam właśnie, ma najmniej pęset i jest głośny. Niestety mniej pęset to też siłą rzeczy mniejsza dokładność.

Po za tym pierwsze depilacje są najgorsze - tak 3-4 dopóki włoski nie staną się dużo słabsze, później jest już z górki
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 12:19   #39
jolka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Jak ja depilowałam nogi, to zazwyczaj większość włosków wyrywało, ale ud bym się nie odważyła, trochę za bardzo boli, i raczej szybko mi to idzie, jakies 15 minut max od kolan do kostek
jolka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 18:29   #40
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez agugu1989 Pokaż wiadomość
Zrobiłam to, dzisiaj po raz pierwszy użyłam depilatora (Braun Silk epil 1), depilacja od kostek do kolan włącznie zajęła mi godzinę.
Bolało jak cholera, na początku pierwszej nogi przerywałam co chwila bo nie mogłam znieść bólu. Ale przy końcu drugiej nogi już mi było wszystko jedno i ból mnie nie zniechęcał, nie bolało mniej ale przyzwyczaiłam się. Mam nadzieję że przy kolejnych depilacjach będzie coraz lepiej.

Włoski były długie i mocne, myślę, że to potęgowało ból. Oczywiście depilator nie chwytał wszystkich włosków od razu, poprawiałam 2-3 razy.

Braun Silk epil 1 nie jest w wersji bezprzewodowej, lecz z długim kablem który może przeszkadzać w manewrach. Nie ma nakładek chłodzących i jest tylko do depilacji na sucho i taka też jest skóra po jego użyciu.
A chodzi tak głośno, że w całym domu go słychać, aż przeraziło mnie to jak włączyłam go pierwszy raz, jak maszyna tortur

Robotę robi- nie powiem, ale to taki prototyp Braunowski, ciekawa jestem jak wypada w porównaniu z Silk epil 7.
Kurcze, to mi tyle zajęłoby od kostek do ud jedna noga i od kostek do kolan druga Mam silk epil xpressive
'zrobiłam to' haha
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:58   #41
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Kurcze, to mi tyle zajęłoby od kostek do ud jedna noga i od kostek do kolan druga Mam silk epil xpressive
'zrobiłam to' haha
Może z czasem też zacznie mi to szybciej iść, ale teraz co chwila wyłączałam depilator żeby odpocząć od bólu.
Nie to żebym nie mogła się doczekać, ale jestem ciekawa jak to będzie przy następnych podejściach
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 13:16   #42
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Ja też musiałam robić przerwy. Mam grube i ciemne włoski. Masakra...
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:13   #43
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Hm, ja mam co depilować,a generalnie calutkie nogi zajmują mi niecałe 2h, bardziej 1,5h. No i nie narzekam, bo wole się przemęczyć raz na dwa tygodnie i mieć spokój na jakiś czas, niż codziennie się golić, zacinać, krwawić. No przesadziłam,ale w każdym razie wole raz,a porządnie.
Do bólu pomimo bardzo długiego używania się nie przyzwyczaiłam, dalej mnie boli i to mocno, ale daje radę. Po takim długim i regularnym czasie użytkowania idzie zauważyć, że włoski faktycznie są cieńsze i wydaje się, że jest ich mniej, więc całkiem nieźle. Jak dla mnie to jedna z najlepszych metod depilacji.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 22:22   #44
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez agugu1989 Pokaż wiadomość
Może z czasem też zacznie mi to szybciej iść, ale teraz co chwila wyłączałam depilator żeby odpocząć od bólu.
Nie to żebym nie mogła się doczekać, ale jestem ciekawa jak to będzie przy następnych podejściach
Ja tylko po to, by wyczyścić szczotką by się nie 'zapchał' i odłączyć na chwilkę od prądu (gdy mocno parzy)
Masuj nogę i naciągaj skórę w miejscu depilacji, mi to ułatwia
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 11:09   #45
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja tylko po to, by wyczyścić szczotką by się nie 'zapchał' i odłączyć na chwilkę od prądu (gdy mocno parzy)
Masuj nogę i naciągaj skórę w miejscu depilacji, mi to ułatwia
No właśnie starałam się rozcierać nogę i naciągać skórę, nie rwało tak bardzo.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 14:10   #46
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Kurcze, po pierwszej depilacji powiedziałam sobie nigdy więcej tak cholernie bolało. Ale chyba spróbuję jeszcze raz bo trochę szkoda wydanych pieniędzy
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 10:41   #47
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez BlueDecoria Pokaż wiadomość
Kurcze, po pierwszej depilacji powiedziałam sobie nigdy więcej tak cholernie bolało. Ale chyba spróbuję jeszcze raz bo trochę szkoda wydanych pieniędzy
Myślę, że warto próbować. Moje pierwsze próby też nie były za ciekawe,w pewnym momencie nawet odstawiłam depilator przez ból, ale i tak wróciłam do niego po pewnym czasie. Przy normalnym goleniu zawsze mnie denerowowało to,że już wieczorem było czuć takie igiełki,więc rano wcale lepiej nie było. Tutaj tego problemu nie ma przez dłuższy czas i to cieszy.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 15:11   #48
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez omleecik Pokaż wiadomość
Myślę, że warto próbować. Moje pierwsze próby też nie były za ciekawe,w pewnym momencie nawet odstawiłam depilator przez ból, ale i tak wróciłam do niego po pewnym czasie. Przy normalnym goleniu zawsze mnie denerowowało to,że już wieczorem było czuć takie igiełki,więc rano wcale lepiej nie było. Tutaj tego problemu nie ma przez dłuższy czas i to cieszy.
Warto, warto. Wiele osób porzuca depilatory po pierwszym użyciu, ale uważam, że warto zacisnąć zęby i wytrzymać ból, żeby potem móc cieszyć się efektami. Kiedyś używałam tylko maszynki do golenia, co było niesamowicie uciążliwe - skóra była okropnie podrażniona, a żeby nogi były faktycznie gładkie, musiałabym golić je codziennie Próbowałam jeszcze wosku, ale w moim przypadku to zupełny niewypał Po poczytaniu trochę o depilatorach, zdecydowałam zaryzykować i kupić któryś z modeli Braun Silk-epil. Nie wiedziałam, czy polubię się z tą formą depilacji, więc nie kupiłam jakiegoś superdrogiego modelu. Na początku było ciężko, bolało, włoski wrastały, skóra była podrażniona (chociaż już nie tak bardzo jak po goleniu), ale po raz pierwszy w życiu miałam faktycznie gładkie nogi przez długi czas Zauważyłam, że z czasem wrastających włosków jest mniej, a przy regularnej depilacji (raz na tydzień) wszystko idzie jakoś szybciej (zamiast 2 godz. wystarczy mi 30 min na nogi ) i ból jest zdecydowanie mniejszy. Nie wyobrażam już sobie innej metody depilacji.
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-21, 23:04   #49
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez BlueDecoria Pokaż wiadomość
Kurcze, po pierwszej depilacji powiedziałam sobie nigdy więcej tak cholernie bolało. Ale chyba spróbuję jeszcze raz bo trochę szkoda wydanych pieniędzy
Mnie też cholernie bolało, ale chyba mam skłonności masochistyczne bo już czekam następnego Hehe, ale najbardziej jestem ciekawa ile włosków mniej będzie rosło tak po półrocznej regularnej depilacji.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-24, 13:08   #50
darmozjadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Mi też na początku wrasatały miałam takie orkopne kropki, ale po jakimś czasie było już lepiej, szczególnie nie wiem czy to miało wpływ, ale chyba polepszyło mi się po wizycie na solarium!
darmozjadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 14:20   #51
wawaki23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wisła
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Pozdrawiam. Pewnie wszystko ok już. Co dla piękności sią nie zrobi??????????
wawaki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-24, 22:04   #52
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Spróbowałam dziś ponownie. To była jakaś katorga. Ale z efektów jestem zadowolona. Musiałam się przełamać chociaż dalej mam gęsią skórkę jak pomyślę o kolejnej depilacji
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 10:27   #53
Bozenka Annusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Moje pierwsze spotkanie z depilatorem było jak objawienie chodziłam szczęśliwa chyba z tydzień, że po 5 latach wreszcie się zdecydowałam. Nie mogę golić nóg bo od razu mam bardzo bolesną wysypkę i strasznie swędzi. A od depilatora nic, troszkę boli, włoski mi nie wrastają i generalnie jestem bardzo zadowolona. Nigdy więcej nie ogolę nóg!

Depilator lepszy od golarki i od wosku, nie ma brudzenia się ani specjalnego przymierzania do tematu. Z depilatorem jest szybko i łatwo.

Gorąco polecam
Bozenka Annusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 13:44   #54
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

To słuszna uwaga, że jednak przy wosku bardzo się dookoła wszystko papra, a dodatkowo to wrażenie, jakby się człowiek we własnych kudłach posklejanych paprał brrr.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:49   #55
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
To słuszna uwaga, że jednak przy wosku bardzo się dookoła wszystko papra, a dodatkowo to wrażenie, jakby się człowiek we własnych kudłach posklejanych paprał brrr.
Dokładnie, ja dodatkowo nie potrafiłam się 'przemóc', żeby pociągnąć za pasek z woskiem O dziwo, z depilatorem jest o niebo łatwiej i przyjemniej
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:56   #56
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

ból przy pierwszych depilacjach to norma, później już przy regularnym stosowaniu przyzwyczajamy się. A co do wrastania polecam masowanie szorstką gąbką
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:45   #57
sziszi9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

To normalne, że nie chwyta wszystkich za pierwszym razem dobrze jest potarzać na początku depilację raz w tyg....trochę latem uporczywe ale teraz jesienną porą jak najbardziej można przed latem osłabić włoski i doprowadzić nogi do ładu a czy któraś może skusiła się na depilację pach depilatorem? ja jeszcze się nie odważyłam
sziszi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 12:55   #58
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

ja od wielu lat (pewnie z 7-8) regularnie depiluje się pod pachami i nie ma problemu
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:13   #59
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez sziszi9 Pokaż wiadomość
a czy któraś może skusiła się na depilację pach depilatorem? ja jeszcze się nie odważyłam
tak, ja Nie ma w tym nic strasznego, zakładam tylko wąską końcówkę i już. Szybko i (jeżeli odpowiednio naciągniesz skórę) prawie bezboleśnie Potem na noc smaruję kremem i nawet nie ma problemu z podrażnioną skórą. Nie wyobrażam już sobie powrotu do golenia włosków pod pachami.
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 05:34   #60
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwsze użycie depilatora

Cytat:
Napisane przez sziszi9 Pokaż wiadomość
To normalne, że nie chwyta wszystkich za pierwszym razem dobrze jest potarzać na początku depilację raz w tyg....trochę latem uporczywe ale teraz jesienną porą jak najbardziej można przed latem osłabić włoski i doprowadzić nogi do ładu a czy któraś może skusiła się na depilację pach depilatorem? ja jeszcze się nie odważyłam
moje pierwsze użycie depilatora pod pachami skończyło się krwawo - dosłownie. Mam bardzo delikatną skórę w tym miejscu. Ale jakoś się nie zraziłam i już później skóra się dostosowała
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 05:03:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.