Homoseksualizm. Co sądzicie? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-10, 09:24   #1651
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87919639]W takim razie odbierzmy prawa do zawierania związków małżeńskich w ogóle. To przecież idealnie pasuje do twojego wnioskowania. Zobacz do czego doprowadziło danie praw heterykom. Teraz homo się domagają [/QUOTE]Tylko, że hetero są póki co większością i spełniają mechanizm rozwoju natury poprzez prokreacje. Gdyby na świecie byliby samo homo to bysmy wygineli. Tak dziala natura. Słabszy gatunek zanika. Homo to wybryk natury. Bez szans na ewolucje i rozwój.

Wysłane z mojego DUB-LX1 przy użyciu Tapatalka
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:25   #1652
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Ci mówię, że tak myśli większość społeczeństwa, takie jest podejście.
Ale mnie rypka większość społeczeństwa. Pytam o TWOJE wnioskowanie. Większość nie decyduje o tym co ty albo ja mamy uważać za etyczne. O tym decyduje każdy sam u siebie.
Cytat:
Kilka osób tego nie zmieni.
Nie kilka, tylko znaczący odsetek. I owszem, zmieni. Wystarczy spojrzeć na państwa, gdzie już istnieją rejestrowane związki/małżeństwa osób tej samej płci, a kiedyś nie istniały.
Kolejna lekcja z socjologii, którą opuściłaś: ruchy społeczne przynoszą realne zmiany.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:31   #1653
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87919650]Ale mnie rypka większość społeczeństwa. Pytam o TWOJE wnioskowanie. Większość nie decyduje o tym co ty albo ja mamy uważać za etyczne. O tym decyduje każdy sam u siebie.

Nie kilka, tylko znaczący odsetek. I owszem, zmieni. Wystarczy spojrzeć na państwa, gdzie już istnieją rejestrowane związki/małżeństwa osób tej samej płci, a kiedyś nie istniały.

Kolejna lekcja z socjologii, którą opuściłaś: ruchy społeczne przynoszą realne zmiany.[/QUOTE]Ok napisze Ci bardziej dosadnie.

Moje wnioskowanie opiera sie na wzorcach z społeczeństwa. Jest skopiowane a mój rozum na bazie moich doświadczeń podpowia mi, ze jest to słuszne.

Wysłane z mojego DUB-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87919650] Wystarczy spojrzeć na państwa, gdzie już istnieją rejestrowane związki/małżeństwa osób tej samej płci, a kiedyś nie istniały.

Kolejna lekcja z socjologii, którą opuściłaś: ruchy społeczne przynoszą realne zmiany.[/QUOTE]

To, ze przynoszą zmiany, nie znaczy ze to jest ich wola. To nadal wola większości, że sie na te zmiany godzą.
Troche pomyślunku....

Wysłane z mojego DUB-LX1 przy użyciu Tapatalka
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:31   #1654
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Tylko, że hetero są póki co większością i spełniają mechanizm rozwoju natury poprzez prokreacje. Gdyby na świecie byliby samo homo to bysmy wygineli. Tak dziala natura. Słabszy gatunek zanika. Homo to wybryk natury. Bez szans na ewolucje i rozwój.
Pudło. O tym też już pisałam.
Argument "gdyby byli sami homo" jest od czapy, bo nie ma związku z dyskusją. Nie ma i nie będzie samych homo niezależnie od tego czy będą mieli prawo do zwierania małżeństw czy nie.
O działaniu natury nie masz bladego pojęcia. To właśnie natura stworzyła homoseksualistów i co więcej sprawia, że cecha ta nie zanika w populacji, ergo można podejrzewać, że jest przydatna z punktu widzenia populacji (tu sobie możesz obejrzeć przyzwoite opracowanie https://www.youtube.com/watch?v=VXNKmidjDwU). Poza tym homoseksualizm nie oznacza bezpłodności i takie osoby mogą się rozmnażać. Małżeństwo ma znaczenie z punktu widzenia społecznego i prawnego, a nie biologicznego.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:36   #1655
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Owszem, może tak sie stać. To są sytuację, które juz istnieją w innych krajach. Dlaczego więc nie mamy ich również rozpatrzeć? Pokazałam Ci szerszy kontekst. A Ty nawijasz mi ciagle ze brak argumentów. Ty po prostu nie chcesz ich widzieć.
Jakie to sytuacje i jakie zagrożenie spowodowały? Bo Lisbeth nie odpowiedziałaś.
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Jak? A to jest jakas tajemna wiedza? Rozum, kultura, życie w społeczeństwie - to kształtuje przekonania o dobru i złu.
Moje przekonania są odwrotne do twoich, pomimo wychowania w tej samej kulturze i społeczeństwie. Jakim cudem?
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Jak dorastasz w patologii to masz spaczone widzenie wartości moralnych.

Zasady etyczne, normy społeczne - mówi o tym nauka zwana socjologią. Polecem
I gdzie te nauki mówią, że inne orientacje łamią ich zasady?

Jak definiujesz patologię i dlaczego homoseksualizm się do niej zalicza?
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Przecież to był argument... Dać człowiekowi palec to zje całą rękę. Pozwolenie na zwiazki formlane homoseksualistow spowoduje całą lawine domagan sie o prawa innych mniejszości społecznych w tym i chorych psychicznie (tu wspominalam o zaburzeniach seksulanych; nie mylic z orientacją)

Jesteś głuchy/głucha na moje argumenty.
To ty sobie wybierasz argumenty jak ze szwedzkiego stołu i nawet na nie nie odpowiadasz.

Widocznie lubisz być niewolnikiem - ja wolę mieć jak najwięcej opcji, najwyżej z nich nie skorzystam.
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Ci mówię, że tak myśli większość społeczeństwa, takie jest podejście.
Kilka osób tego nie zmieni.
Ale kilka głośnych i zawziętych osób już tak. Szczególnie że jest ich coraz więcej i nie boją się o tym mówić.
Gdybyśmy się kierowali tym, co myśli większość społeczeństwa, to byśmy nie wyszli z jaskini. Argumentum ad populum jest inwalidą.
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:38   #1656
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Ok napisze Ci bardziej dosadnie.

Moje wnioskowanie opiera sie na wzorcach z społeczeństwa. Jest skopiowane a mój rozum na bazie moich doświadczeń podpowia mi, ze jest to słuszne.
To nie jest bardziej dosadnie. Znowu napisałaś to samo innymi słowami. Nie wyjaśniłaś o jakie wzorce ze społeczeństwa ci chodzi, dlaczego wybrałaś akurat te ani dlaczego uznałaś je za słuszne
Twój totalny brak umiejętności wytłumaczenia własnego toku myślenia coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że swoich poglądów nie przemyślałaś ani razu, tylko popisujesz się tutaj ich posiadaniem.
Cytat:
To, ze przynoszą zmiany, nie znaczy ze to jest ich wola. To nadal wola większości, że sie na te zmiany godzą.
Troche pomyślunku....
Tzn czyja wola? Serio nie czaisz, że chodzi o zmienianie nastawiania społecznego przez ruchy społeczne? Kiedyś większość była przeciw, a za X lat większość jest za i można oficjalnie wprowadzić pewne zmiany.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:43   #1657
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Tylko, że hetero są póki co większością i spełniają mechanizm rozwoju natury poprzez prokreacje. Gdyby na świecie byliby samo homo to bysmy wygineli. Tak dziala natura. Słabszy gatunek zanika. Homo to wybryk natury. Bez szans na ewolucje i rozwój.
No i?
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
Ok napisze Ci bardziej dosadnie.

Moje wnioskowanie opiera sie na wzorcach z społeczeństwa. Jest skopiowane a mój rozum na bazie moich doświadczeń podpowia mi, ze jest to słuszne.
Przynajmniej się przyznajesz

Kiedy będzie ta dosadna wypowiedź?
Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
To, ze przynoszą zmiany, nie znaczy ze to jest ich wola. To nadal wola większości, że sie na te zmiany godzą.
Troche pomyślunku....
To w końcu większość się godzi czy nie?
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-10, 09:45   #1658
jarzyniuchna
Raczkowanie
 
Avatar jarzyniuchna
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 257
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

To życzę wszystkich powodzenia w zmienianiu świata. Wasze utopijne wizje kraju, gdzie każdy robi co chce, są śmieszne.

Cóż ziarno zostało rzucone, nie moja wina, ze spadlo na skałę.

W tym calym domaganiu sie o ślub chodzi tylko o dobra materialne, o wspolne rozliczanie sie, o spadek. Biedni Ci homo...

Owocnej dyskusji.

Wysłane z mojego DUB-LX1 przy użyciu Tapatalka
jarzyniuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 09:54   #1659
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
To życzę wszystkich powodzenia w zmienianiu świata. Wasze utopijne wizje kraju, gdzie każdy robi co chce, są śmieszne.
Nikt nigdzie nie pisał o robieniu co się chce. Zmyślasz.
Cytat:
Cóż ziarno zostało rzucone, nie moja wina, ze spadlo na skałę.
Skoro spadło na skałę to wyjaśnij mi jakim cudem istnieją miejsca, gdzie śluby homo są legalne chociaż kiedyś nie były, a zwolennicy takowych są także w Polsce.
Cytat:
W tym calym domaganiu sie o ślub chodzi tylko o dobra materialne, o wspolne rozliczanie sie, o spadek. Biedni Ci homo...
No mniej więcej takie są skutki prawne ślubu nieważne czy hetero czy homo. Czy ktoś sobie we własnym zakresie przypisuje dodatkowe znaczenia do tego, nie jest już sprawą państwa ani nikogo spoza tego małżeństwa.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:07   #1660
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:17   #1661
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez jarzyniuchna Pokaż wiadomość
To życzę wszystkich powodzenia w zmienianiu świata. Wasze utopijne wizje kraju, gdzie każdy robi co chce, są śmieszne.

Cóż ziarno zostało rzucone, nie moja wina, ze spadlo na skałę.

W tym calym domaganiu sie o ślub chodzi tylko o dobra materialne, o wspolne rozliczanie sie, o spadek. Biedni Ci homo...

Owocnej dyskusji.
No i?
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-10, 10:19   #1662
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
No i?
No i to że pierdzieli. Nie zawsze wspólne rozliczenie jest korzystne. Czasem lepiej się rozliczyć osobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:21   #1663
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No i to że pierdzieli. Nie zawsze wspólne rozliczenie jest korzystne. Czasem lepiej się rozliczyć osobno.
Ale czasem jest korzystne i czasem trzeba mieć ślub żeby móc to zrobić
Zresztą nawet gdyby ktoś chciał się rozliczać na niekorzystnych warunkach to czemu im nie pozwolić?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:26   #1664
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87919843]Ale czasem jest korzystne i czasem trzeba mieć ślub żeby móc to zrobić
Zresztą nawet gdyby ktoś chciał się rozliczać na niekorzystnych warunkach to czemu im nie pozwolić?[/QUOTE]Przecież nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Po prostu: wspólne rozliczanie (wystarczy umieć dodawać aby to sprawdzić) nie zawsze z automatu powoduje, że się więcej zyskuje.

Ofkorz, na ogół jest to korzystne, a bezpośrednio niekorzystne dla budżetu państwa.

Ja homoseksualistą nie jestem, więc nie mam żadnego powodu dla którego miałbym popierać śluby osób homoseksualnych. Więcej, w moim interesie, jako członka danej społeczności i państwa jest abym ja płacił jak najmniej do budżetu, a inni jak najwięcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:27   #1665
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No i to że pierdzieli. Nie zawsze wspólne rozliczenie jest korzystne. Czasem lepiej się rozliczyć osobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ewentualne korzyści i tak mogą być niczym przy ryzyku podziału majątku po rozwodzie. Opłacalność stwierdzona na podstawie szczegółowych kalkulacji to jedyny powód, przy którym rozumiałabym decyzję o małżeństwie. Ale komu moje zrozumienie potrzebne? Jak ktoś chce sobie komplikować życie, to powinien mieć taką możliwość.
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:30   #1666
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
A ewentualne korzyści i tak mogą być niczym przy ryzyku podziału majątku po rozwodzie. Opłacalność stwierdzona na podstawie szczegółowych kalkulacji to jedyny powód, przy którym rozumiałabym decyzję o małżeństwie. Ale komu moje zrozumienie potrzebne? Jak ktoś chce sobie komplikować życie, to powinien mieć taką możliwość.
Ja główna korzysc jaka widzę ze ślubu, to taka, że tylko jedna z osób wystarczy że opłaca składkę na ubezp zdrowotne i druga z automatu jest ubezpieczona. To ładnych parę stówek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:34   #1667
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:36   #1668
Galavant
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 206
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja główna korzysc jaka widzę ze ślubu, to taka, że tylko jedna z osób wystarczy że opłaca składkę na ubezp zdrowotne i druga z automatu jest ubezpieczona. To ładnych parę stówek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to to jest jakiś konkret.

Zazwyczaj jest:
- bo chcemy być rodziną
- to nie jesteście?
- jesteśmy, ale chcemy formalnie
- formalnie to lepiej?
- nie lepiej, ale chcemy
- ale po co?
- no bo jak jedno znajdzie się w szpitalu...
- to i tak przecież nie pytają o akt małżeństwa, zresztą możecie coś takiego spisać notarialnie i wyjdzie taniej
- nie wiem, nie sprawdzałam
- z tego powodu bierzesz ślub, a nie sprawdzałaś?
- oj bo nie rozumiesz, czepiasz się
Galavant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 10:39   #1669
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Galavant Pokaż wiadomość
No to to jest jakiś konkret.

Zazwyczaj jest:
- bo chcemy być rodziną
- to nie jesteście?
- jesteśmy, ale chcemy formalnie
- formalnie to lepiej?
- nie lepiej, ale chcemy
- ale po co?
- no bo jak jedno znajdzie się w szpitalu...
- to i tak przecież nie pytają o akt małżeństwa, zresztą możecie coś takiego spisać notarialnie i wyjdzie taniej
- nie wiem, nie sprawdzałam
- z tego powodu bierzesz ślub, a nie sprawdzałaś?
- oj bo nie rozumiesz, czepiasz się
Aha. No i chcesz udowodnić, że większość ludzi to idioci?
Nic odkrywczego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Dlatego ja się w sumie dziwię parom homoseksualnym, że tak prą na te małżeństwa. Bo tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-14, 10:13   #1670
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Widzę, że temat jest bardzo na czasie i cynicznie wykorzystywany w wyborach prezydenckich. Gej nowym Żydem.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-02, 19:06   #1671
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 386
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Wyzwanie. Kto da radę obejrzeć cały film?



https://www.youtube.com/watch?v=D9Sw...ature=emb_logo
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 05:23   #1672
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Wyzwanie. Kto da radę obejrzeć cały film?



https://www.youtube.com/watch?v=D9Sw...ature=emb_logo
Odpadłam
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-03, 13:51   #1673
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Po prostu: wspólne rozliczanie (wystarczy umieć dodawać aby to sprawdzić) nie zawsze z automatu powoduje, że się więcej zyskuje.

Ofkorz, na ogół jest to korzystne, a bezpośrednio niekorzystne dla budżetu państwa.

[b] Ja homoseksualistą nie jestem, więc nie mam żadnego powodu dla którego miałbym popierać śluby osób homoseksualnych.[\b] Więcej, w moim interesie, jako członka danej społeczności i państwa jest abym ja płacił jak najmniej do budżetu, a inni jak najwięcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawa dzieci, niepełnosprawnych, kobiet, zwierząt itp itd też ci wiszą? Bo wg takiej logiki powinny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2020-07-03 o 13:59
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 22:22   #1674
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Ciekawe, czy po aborcji trybunał 'weźmie na warsztacik' "promocję homoseksualizmu" i wprowadzi coś na wzór rosyjskiej ustawy.

Podobno to dopiero początek wojny kulturowej.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 17:22   #1675
francis drake
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Cersa Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy po aborcji trybunał 'weźmie na warsztacik' "promocję homoseksualizmu" i wprowadzi coś na wzór rosyjskiej ustawy.

Podobno to dopiero początek wojny kulturowej.
Tak, to poczatek usilowania zniszczenia chrzescijanstwa przez sorosza, rotschilda, gates'a i innych satanistow=komunistow.Mam nadzieje ze Polska zwyciezy z ta tzw."nowa lewica"i obroni swoje tradycyjne wartosci w tym nasza katolicka religie.
francis drake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 17:25   #1676
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Oho, nowa odnoga oblężonej twierdzy przyszła marudzić
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 17:55   #1677
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez francis drake Pokaż wiadomość
Tak, to poczatek usilowania zniszczenia chrzescijanstwa przez sorosza, rotschilda, gates'a i innych satanistow=komunistow.Mam nadzieje ze Polska zwyciezy z ta tzw."nowa lewica"i obroni swoje tradycyjne wartosci w tym nasza katolicka religie.
Mi nikt jeszcze nie zapłacił za bycie lewakiem, a czekam!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 17:53   #1678
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

https://queer.pl/news/205040/stop-lg...arszy-rownosci

Bardzo się nie pomyliłam.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-12, 17:02   #1679
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez francis drake Pokaż wiadomość
Tak, to poczatek usilowania zniszczenia chrzescijanstwa przez sorosza, rotschilda, gates'a i innych satanistow=komunistow.Mam nadzieje ze Polska zwyciezy z ta tzw."nowa lewica"i obroni swoje tradycyjne wartosci w tym nasza katolicka religie.

Myślę że 2000 lat wystarczy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-16, 18:35   #1680
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Homoseksualizm. Co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Myślę że 2000 lat wystarczy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile lat wystarczy na choćby najbardziej 'okrojone' związki partnerskie? Dekada to chyba i tak będzie mało.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 20:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.