Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-15, 13:09   #1081
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Ja kupowałam wczoraj. 10 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:24   #1082
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

dziewczyny moge prosic o linka do digitalgirl ? nie moge jej znalezc, chyba cos zle w wyszukiwarke na YT wpisuje
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:26   #1083
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

a tak a'propos szpilek, to te wszystkie dziewczyny, które wyglądają ponętnie i seksownie w pięknych, wysokich butach, będą mieć niestety duże problemy ze stopami i z kręgosłupem za jakiś czas. Sama nie chodzę w szpilkach bo najzywczajniej w świecie nie potrafię, ale z tego co się orientuję, dla kręgosłupa najlepsze są buty na kilkucentymetrowym obcasie wspierający całą piętę.

Ja tam nie chcę mieć halluksów na starość i podbicia stopy w kształcie samochodu typu garbus
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:27   #1084
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

http://www.youtube.com/user/digitalgirl13
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:37   #1085
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

ja w ogóle nie kumam chodzenia w szpilkach codziennie. Wg mnie są to buty zarezerwowane na okazję, wizytowe i dziwnie wygląda dla mnie babeczka, która po galerii handlowej chodzi (ledwo, ale chodzi) w 10 czy 15 cm szpilach
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:40   #1086
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
dzieki
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:51   #1087
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie kumam chodzenia w szpilkach codziennie. Wg mnie są to buty zarezerwowane na okazję, wizytowe i dziwnie wygląda dla mnie babeczka, która po galerii handlowej chodzi (ledwo, ale chodzi) w 10 czy 15 cm szpilach
ja też nie hah przypomniało mi się coś!
Słuchajcie... Kiedyś stoję sobie na przystanku, obok stoi dwóch "lokalnych sportowców" prowadzących bardzo niecenzuralną wymianę zdań. W pewnym momencie obok przystanku przeszły dwie dziewczyny, bardzo ładne, zgrabne, powiedziałabym, że takie... w ich stylu Obydwie maszerowały dumnie w niebotycznie wysokich szpilkach.
Spodziewałam się komentarzy w/w "sportowców" w stylu "ale dupy " etc, same na pewno wiecie o co mi chodzi. Natomiast po tekście jaki usłyszałam, nie potrafiłam się powstrzymać i parsknęłam śmiechem Brzmiało to mniej więcej tak:

"Tyyy! Staryy! Weź obczaj! Te foczki chodzić w butach nie potrafią!"

chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 14:01   #1088
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

hahahaha jacy znawcy :P ale i tak niezwykle kulturalni jeżeli chodzi o moich "lokalnych sportowców" to przeważnie spotykam się z określeniem typu "o, niezła świnia", ew. "świnka"... tak zupełnie btw. jest świetna książka,autorki nie pamiętam, ale książka nazywa się "Świństwo" i opowiada historię kobiety, która ekhm... zmienia się w świnię ;-) bardzo a propos
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:05   #1089
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ej to jest całkiem ciekawy sposób na biznes
Ile ja rzeczy posprzedawałam na Allegro za wielokrotność ich nabycia Mam do tego szczęście chyba
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:07   #1090
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Ile ja rzeczy posprzedawałam na Allegro za wielokrotność ich nabycia Mam do tego szczęście chyba
pod jakim pseudonimem funkcjonujesz na allegro? muszę Cię unikać ;P
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:09   #1091
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
ja też nie hah przypomniało mi się coś!
Słuchajcie... Kiedyś stoję sobie na przystanku, obok stoi dwóch "lokalnych sportowców" prowadzących bardzo niecenzuralną wymianę zdań. W pewnym momencie obok przystanku przeszły dwie dziewczyny, bardzo ładne, zgrabne, powiedziałabym, że takie... w ich stylu Obydwie maszerowały dumnie w niebotycznie wysokich szpilkach.
Spodziewałam się komentarzy w/w "sportowców" w stylu "ale dupy " etc, same na pewno wiecie o co mi chodzi. Natomiast po tekście jaki usłyszałam, nie potrafiłam się powstrzymać i parsknęłam śmiechem Brzmiało to mniej więcej tak:

"Tyyy! Staryy! Weź obczaj! Te foczki chodzić w butach nie potrafią!"
hehe ale to prawda, ze czesto sie spotyka dziewczyny które nie potrafia chodzic w szpilkach, czesto widze takie na ulicy które brzydko mówiąc przypominają jakies koczkodany, tak sie dziwnie poruszaja w tym niewygodnym obuwiu

dziewczyny czy Inglot ma w ofercie tez metaliczne cienie? szukam czegos mocno błyszczacego, ale bez drobinek brokatu
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 14:15   #1092
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
hahahaha jacy znawcy :P ale i tak niezwykle kulturalni jeżeli chodzi o moich "lokalnych sportowców" to przeważnie spotykam się z określeniem typu "o, niezła świnia", ew. "świnka"... tak zupełnie btw. jest świetna książka,autorki nie pamiętam, ale książka nazywa się "Świństwo" i opowiada historię kobiety, która ekhm... zmienia się w świnię ;-) bardzo a propos
tekst ze świnią to chyba wziął się stąd:
http://www.youtube.com/watch?v=aXJimXqjCxw

przerażające :/

a książkę muszę przeczytać

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
hehe ale to prawda, ze czesto sie spotyka dziewczyny które nie potrafia chodzic w szpilkach, czesto widze takie na ulicy które brzydko mówiąc przypominają jakies koczkodany, tak sie dziwnie poruszaja w tym niewygodnym obuwiu

dziewczyny czy Inglot ma w ofercie tez metaliczne cienie? szukam czegos mocno błyszczacego, ale bez drobinek brokatu
hehe właśnie o to chodzi, że nie potrafią chodzić ale pchają się na ulicę trzeba brać pod uwagę fakt w jakim stanie są polskie chodniki, istny tor przeszkód, dziwię się, że znajdują się jeszcze amatorki tego sportu ekstremalnego

cienie pearl są połyskliwe, nałożone na duraline dają świetny efekt. Jakich kolorów szukasz?
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:17   #1093
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja kupowałam wczoraj. 10 zł.
Hmmmm,czyli jestem złotówkę w plecy - oszukali mnie!
A tak w ogóle mam pytanie - wygrałyście u kogoś jakieś rozdanie? Ja brałam już udział w kilku, ale jakoś chyba nie mam szczęścia...
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?

Edytowane przez Blondi2989
Czas edycji: 2011-01-15 o 14:18
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:21   #1094
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Hmmmm,czyli jestem złotówkę w plecy - oszukali mnie!
A tak w ogóle mam pytanie - wygrałyście u kogoś jakieś rozdanie? Ja brałam już udział w kilku, ale jakoś chyba nie mam szczęścia...
rozdanie http://www.youtube.com/watch?v=g70lB...ture=recentlik

Ceny w inglocie podskoczyły na wszystkie rzeczy o 1zł, taką dostałam inormację 2 tyg temu na stoisku...
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:23   #1095
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

a propos tego rozdania, czy tylko ja mam głupie skojarzenia z wpisem "enter me", czy nie jestem sama ;P
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:32   #1096
lady_chwila
Zakorzenienie
 
Avatar lady_chwila
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8 815
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
a propos tego rozdania, czy tylko ja mam głupie skojarzenia z wpisem "enter me", czy nie jestem sama ;P
światowe
lady_chwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:42   #1097
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
tekst ze świnią to chyba wziął się stąd:
http://www.youtube.com/watch?v=aXJimXqjCxw

przerażające :/

a książkę muszę przeczytać

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------



hehe właśnie o to chodzi, że nie potrafią chodzić ale pchają się na ulicę trzeba brać pod uwagę fakt w jakim stanie są polskie chodniki, istny tor przeszkód, dziwię się, że znajdują się jeszcze amatorki tego sportu ekstremalnego

cienie pearl są połyskliwe, nałożone na duraline dają świetny efekt. Jakich kolorów szukasz?
a to rzuce na nie okiem, dziekuje szukam kolorkow takich neutralnych raczej beze, złoto, morela
a i co własciwie robi ten duraline? ja jakas jestem nieuswiadomiona, sadzilam ze to sie do kresek stosuje
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:51   #1098
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
a to rzuce na nie okiem, dziekuje szukam kolorkow takich neutralnych raczej beze, złoto, morela
a i co własciwie robi ten duraline? ja jakas jestem nieuswiadomiona, sadzilam ze to sie do kresek stosuje
w moim filmiku o cieniach Inglota może coś Ci się spodoba, podaję tam wszystkie numery i specyfikację

duraline nałożony cienką warstwą na powiekę świetnie sprawdza się jako baza i niesamowicie podbija kolor wszystkich cieni. Noo i nie są tą obiecanki cacanki, bo tak jest w rzeczywistości
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:59   #1099
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Kolekcja butów Digi

Choć większość nie w moim stylu (srebrne, złote, panterki, różowe, zielone - nie miałabym tego do czego nosić), ale ja uwielbiam buty. Każde. :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 16:04   #1100
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Ja też okropnie wyglądam w pomadkach nude. Kupiłam zachwalana Nude Delight z Rimmela i zupełnie mi nie pasuje. Masz jakieś kolory naturalne godne polecenia? W światłach sklepowych strasznie ciężko coś wybrać.
Nude Delight jest okropna To nie nude a jakiś pomarańczowy łosoś. Kupiłam głupia i teraz ją męcze mieszając z baaardzo jasnym bladym różem z BarryM. Lubie Choco Cream z Maybelline, ale ona jest jednak jasnym brązem i mi pasuje tylko jak sie opale troche bo normalnie jestem biała jak ściana.
No i porażką roku jest ta Vipera nr.16 co był na nią szał po filmach Gonironi. Ja kupiłam ja dawno temu i lezy nieuzywana to jest tragiczna, ładny brzoskwiniowy kolor ale waży się strasznie i okropnie naklada




W ogóle pragnę ogłosić że się zakochałam w xbebe18. Obejrzalam na poczatku jej jakiś film i mi sie nie spodobała, wczoraj włączyłam i obejrzałam wszytskie filmy po koleji
Teraz jeszcze się muszę do chlorofilka przekonac



I jak już piszę, to muszę stwierdzić, ze strasznie podoba mi się zbiór szusz, a raczej jego minimalizacja i dalsze plany pomniejszania .. Też tak chce
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:23   #1101
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
w moim filmiku o cieniach Inglota może coś Ci się spodoba, podaję tam wszystkie numery i specyfikację

duraline nałożony cienką warstwą na powiekę świetnie sprawdza się jako baza i niesamowicie podbija kolor wszystkich cieni. Noo i nie są tą obiecanki cacanki, bo tak jest w rzeczywistości
dzieki lece ogladac co tam masz ciekawego, moze faktycznie cos mi w oko wpadnie z Twojej kolekcji


co do xbebe18 to ja tez sie w niej zakochalam po obejrzeniu tych ostatnich jej filmikow o zyciu w Stanach, swietna dziewczyna!

i czekam na powrót szusz....cos długo jej nie ma
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:27   #1102
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

oh! mam takie same przemyślenia jak Ty. Szminki Vipery mi nie podeszły zupełnie, dodatkowo mają jakiś podejrzany zapach. Masz jakieś odkrycia szminkowe? Chętnie się dowiem, u mnie jak na razie sprawdzają się szminki Maybelline Color Sensational, ale szukam takiego naturalnego koloru ala łososiowy brąz. Z błyszczyków lubię tylko Revlon Super Lustrous, bo nie mają zapachu i smaku.
........................

Co do filmiku digital o szpilkach, to ja siedziałam przez cały filmik z buzią szeroko otwartą. Myślałam, że mam dużo butów, ale się myliłam. Biorąc pod uwagę, że digital nie pokazała płaskich, sandałków, kozaków i innych, to ja nie wiem, gdzie ona to mieści. Ja sama w szpilkach nie chodzę, bo nie dam rady cały dzień w nich biegać. Natomiast gdybym pracowała w biurze, banku itp. gdzie cały dzień praktycznie siedzi się przy biurku i jeździła samochodem, to może też bym pocinała w takich butach. Z tym że mi się podobają szpilki na umiarkowanych obcasach 5-7 cm, takie wysokie z platformą wyglądają według mnie niezgrabnie i przytłaczająco. Sama bym ich nie założyła, ale jak się komuś podobają, to mi nic do tego, bo lubię jak ludzie się ubierają różnorodnie. Obecnie próbuje się kobietom wmówić, że tylko minimalistyczny styl lub "styl na szafiarkę" jest dobry. Moim zdaniem moda na tym nie polega.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:40   #1103
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
oh! mam takie same przemyślenia jak Ty. Szminki Vipery mi nie podeszły zupełnie, dodatkowo mają jakiś podejrzany zapach. Masz jakieś odkrycia szminkowe? Chętnie się dowiem, u mnie jak na razie sprawdzają się szminki Maybelline Color Sensational, ale szukam takiego naturalnego koloru ala łososiowy brąz. Z błyszczyków lubię tylko Revlon Super Lustrous, bo nie mają zapachu i smaku.
........................

Co do filmiku digital o szpilkach, to ja siedziałam przez cały filmik z buzią szeroko otwartą. Myślałam, że mam dużo butów, ale się myliłam. Biorąc pod uwagę, że digital nie pokazała płaskich, sandałków, kozaków i innych, to ja nie wiem, gdzie ona to mieści. Ja sama w szpilkach nie chodzę, bo nie dam rady cały dzień w nich biegać. Natomiast gdybym pracowała w biurze, banku itp. gdzie cały dzień praktycznie siedzi się przy biurku i jeździła samochodem, to może też bym pocinała w takich butach. Z tym że mi się podobają szpilki na umiarkowanych obcasach 5-7 cm, takie wysokie z platformą wyglądają według mnie niezgrabnie i przytłaczająco. Sama bym ich nie założyła, ale jak się komuś podobają, to mi nic do tego, bo lubię jak ludzie się ubierają różnorodnie. Obecnie próbuje się kobietom wmówić, że tylko minimalistyczny styl lub "styl na szafiarkę" jest dobry. Moim zdaniem moda na tym nie polega.

Mój pomadkowy zbiór praktycznie się na tym konczy Mam jeszcze błyszczyk xxxl nude z Essence, jak to pięęęęknie pachnie...
Jak zakończe jakąś pomadke to pójde oglądać co tam Golden Rose ma ciekawego. Hm, albo jak zakończe sesje chociaż


A co do obcasów to ja nosić nie mogę i moje piękne kozaki na wyyyysokim stabilnym obcasie leżą i się kurzą
A butów nie kolekcjonuje, mam kilka par, na zimę to chyba 2 pary emu (nienawidzę zimy), jedne płaskie kozaki i te nieszczęsne na obcasie, czy tam słupku, nie wiem jak to się nazywa. Wiosna jesień - adidasy bądz baleriny, lato jedna para japonek + jakies sandałki. Nuda. Ale mnie to nie kręci. Torebki to samo, nie wiem jak się mozna tym podniecać Mam ze 4, ale jedną dostałam, dwie kupiłam rok temu za 9zł łącznie i jedną małą do przerzucenia przez ramie. Jak kiedyś weszłam na wątek etorebkowy to poczułam się osaczona tymi Emiliami i innymi cudami o dziwnych nazwach
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:50   #1104
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

jesli o mnie chodzi to ja wlasnie torebkami bardziej sie podniecam niz butami

littlestar w swoim najnowszym filmiku jest urocza z tym "pigmentowe" zamiast "napigmentowane" czasami sprawia wrazenie jakby sie zupelnie nie orientowala w tym wszystkim ale i tak ja lubie
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:56   #1105
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Oh, ja kocham buty. Nie wydaję na nie jakichś ogromnych sum, bo z faktu, że zakupuję je dosyć często, po prostu szkoda mi kasy.
Lubię szpilki, jednak człowiek zupełnie inaczej się w nich czuje, ale cały dzień miałabym problem w nich przechodzić. Teraz się czaję na jakieś botki na obcasie, już jedne wynalazłam, ale jeszcze chcę połazić po sklepach i poszukać innych.
Z Digitalowych najbardziej podobają mi się wszystkie klasyczne czarne szpilki na obcasie, ewentualnie szare. Buty i szminki nude mi się nie podobają :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 16:57   #1106
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez sigila86 Pokaż wiadomość
jesli o mnie chodzi to ja wlasnie torebkami bardziej sie podniecam niz butami

littlestar w swoim najnowszym filmiku jest urocza z tym "pigmentowe" zamiast "napigmentowane" czasami sprawia wrazenie jakby sie zupelnie nie orientowala w tym wszystkim ale i tak ja lubie
a wystrojona jest jak "angielska królowa"
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:04   #1107
sigila86
Wtajemniczenie
 
Avatar sigila86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 673
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a wystrojona jest jak "angielska królowa"
nie da sie ukryc
sigila86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:14   #1108
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

Ja przestałam oglądać filmiki sióstr, na dłuższą metę zaczęły mnie trochę męczyć. Jestem ciekawa, czy zachowują się w normalnym życiu podobnie jak na filmikach. Rozumiem, że jak się nagrywa filmiki ogólne to można pożartować i "poaktorzyć", ale jak są konkretne filmiki o produktach, to jednak chciałabym się czegoś dowiedzieć.

......................... ...

A macie jakieś filmiki, które chciałybyście zobaczyć, a nikt ich jeszcze nie nakręcił? Albo jakiś ulubiony rodzaj filmików?

Ja na przykład lubię bardzo przeglądowe filmiki, typu: moje podkłady, szminki, korektory, kremy do twarzy itd. Coś takiego jak Digital zrobiła o pomadkach nude, szkoda że nie zrobiła o pomadkach nie-nude. Wtedy łatwo znaleźć coś dla siebie. Chciałbym też obejrzeć filmiki o "Produktach które kupię ponownie/sprawdzonych". Więcej tutoriali i prostych fryzurek na codzień.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:21   #1109
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

o, dobrze wiedzieć ja planuję jutro nakręcić filmik o moich szminkach wszystkich, nie tylko tych nude ;P
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:37   #1110
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. III

taki o puder... mało pigmentowy... łojezu metaliczny połysk i kwiatuszki, odpadam. POłysk.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.