Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-05, 11:12   #1861
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Niestety mój synuś bidonu również nie akceptuje. Ciężki przypadek.

Catherrine, to Ci się zaczęło.
Sunshine również gratuluję nowych umiejętności.

Mój to też jest tak wszystkiego ciekawy, nie usiedzi długo w jednym miejscu. Raczkuje, wspina się, wstaje przy wszystkim, chodzi przy meblach, otwiera szafy i szafki.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 11:29   #1862
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Niestety mój synuś bidonu również nie akceptuje. Ciężki przypadek.

Catherrine, to Ci się zaczęło.
Sunshine również gratuluję nowych umiejętności.

Mój to też jest tak wszystkiego ciekawy, nie usiedzi długo w jednym miejscu. Raczkuje, wspina się, wstaje przy wszystkim, chodzi przy meblach, otwiera szafy i szafki.
Teraz to będziemy mieć ciekawie Zatęsknimy za kolkami🤭
Jest plus tego: porządki w domu przez ograniczanie rzeczy leżących w różnych miejscach, pozbywanie się zbędnych gratów

To rzeczywiście ciężki przypadek.. A wodę z czego pije?

Ps. Kupiłam ten odkurzacz Xiaomi, czekam na przesyłkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 11:48   #1863
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzieci są bardzo różne, jak widać nawet rodzeństwo U nas smoczek jest teraz tylko do spania. Z butelki skorzystaliśmy ze 2 razy i to nie na samym początku i nie było żadnych problemów, tata nakarmił jak mnie nie było, raz jak byłam. Ale teraz to faktycznie w bboxie bym dawała, chyba takie dzieci jak nasze to już za duże są jest na jedzenie z butelki. Feli, jemu o Ciebie chodzi a nie o mleko

Dziewczyny, moje dziecko wstaje przy wszystkim, skończyło się moje życie Tu już nie chodzi o to, że muszę go mieć na oku, ja muszę być obok i asekurować, bo walnąć głową o płytki to średnio 🤦
Oczywiście nie siada jeszcze i nie czworakuje. Najpierw postanowił nauczyć się chodzić. Któreś z Waszych dzieci tak ma/miało?
A ile radości przy tym! Już nic innego nie jest ciekawe tylko wspinanie się i wstawanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój jak usiadł 2 tygodnie temu tak od razu stanął i staje wszędzie cały czas i przy wszystkim. Trzeba non stop przy nim być. I tak walnął się nad brodą i ma ślad czerwony od kilku dni i nad łukiem brwiowym siniaka.
Catherrine, trzeba przeżyć, a będzie to trwało dopóki nie zaczną dzieciaki pewnie, stabilnie chodzić i biegać, czyli jakieś 6 miesięcy ciężkiej harówki przed nami 😅😅😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Teraz to będziemy mieć ciekawie Zatęsknimy za kolkami🤭
Jest plus tego: porządki w domu przez ograniczanie rzeczy leżących w różnych miejscach, pozbywanie się zbędnych gratów

To rzeczywiście ciężki przypadek.. A wodę z czego pije?

Ps. Kupiłam ten odkurzacz Xiaomi, czekam na przesyłkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przypomnij jaki model, bo się nakręcilam Waszymi opiniami 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 11:53   #1864
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Teraz to będziemy mieć ciekawie Zatęsknimy za kolkami
Jest plus tego: porządki w domu przez ograniczanie rzeczy leżących w różnych miejscach, pozbywanie się zbędnych gratów

To rzeczywiście ciężki przypadek.. A wodę z czego pije?

Ps. Kupiłam ten odkurzacz Xiaomi, czekam na przesyłkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz najgorszy czas dla nas, zero odpoczynku. Mój właśnie poszedł spać, a ja tylko poskładałam pranie i leżę, korzystam z chwili dla siebie.

U mnie nic takiego nie leży na podłodze, ale ciekawy jest kosz na zużyte pieluchy, szafa z ubraniami, papier toaletowy w łazience, albo szczotka do wc, otwarta pralka, kabina prysznicowa, suszace się pranie itd, itp.
Zastanawiałam się ostatnio czy by nie odstawić tabletek i postarać się o drugie dziecko, ale nie jednak dziękuję, postoję. W ciąży nie nadążyłabym za tym moim urwisem.

Który model zamówiłaś, ten sam co ja?
Przydaje się, oj przydaje się przy takich małych dzieciach spędzających czas na podłodze.


A, zapomniałam odpisać. Wodę pije głównie z doidy albo z otwartego kubka. Czasami z niekapka z miękkim ustnikiem.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 12:48   #1865
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moje dziecko wstaje przy wszystkim, skończyło się moje życie Tu już nie chodzi o to, że muszę go mieć na oku, ja muszę być obok i asekurować, bo walnąć głową o płytki to średnio 🤦
Oczywiście nie siada jeszcze i nie czworakuje. Najpierw postanowił nauczyć się chodzić. Któreś z Waszych dzieci tak ma/miało?
A ile radości przy tym! Już nic innego nie jest ciekawe tylko wspinanie się i wstawanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też ciągle pilnuje wczoraj upadała na matę mimo, że 1,5 cm to chyba ze strachu się rozpłakała:-( Moja siedzi i uwielbia stać przy meblach, robi pozycje do czworakowania, ruszy jedną nogą i za chwile woli się czołgać, mąż raz widział dwa kroki raczkowania ;-)

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
U nas pogoda w majówkę była okropna ,siedzieliśmy w domu a mąż też jednego dnia pracował. No i wczoraj patrzę, że Hania od rana jakąś rozpalona. No i faktycznie gorączka. Nie wiem gdzie się załatwiła i o co chodzi. Dzisiejsza noc to tragedia i teraz też od rana marudzi i ma stan podgorączkowy. Ma przytkany nos i tyle. Poza tym się ślini strasznie ale nie widać żeby jej jakiś ząb szedł 🤷

Co do szczepionki to ja jutro się mam zamiar szczepić. Jestem kp. Mąż się w zeszłym tygodniu zaszczepił pfizerem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

No i dostaliśmy skierowanie na ćwiczenia, hydromasaże i masaże w poradni rehabilitacyjnej. A Hania zaczęła ostatnio raczkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka ! Może jednak ząb .....

Moje dziewczyny nie smoczkowe, nie wiem czy się uda, że Oliwia będzie nie butelkowa, zależy ile będę karmić. Starsza od 15M na butelce do ...o zgrozo 3 roku życia więc wolałabym uniknąć butli.

Kończymy zwykle pieluchy i od teraz tylko pantsy, o wiele łatwiej się zakłada jak się kręci
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 14:07   #1866
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Też ciągle pilnuje wczoraj upadała na matę mimo, że 1,5 cm to chyba ze strachu się rozpłakała:-( Moja siedzi i uwielbia stać przy meblach, robi pozycje do czworakowania, ruszy jedną nogą i za chwile woli się czołgać, mąż raz widział dwa kroki raczkowania ;-)



Zdrówka ! Może jednak ząb .....

Moje dziewczyny nie smoczkowe, nie wiem czy się uda, że Oliwia będzie nie butelkowa, zależy ile będę karmić. Starsza od 15M na butelce do ...o zgrozo 3 roku życia więc wolałabym uniknąć butli.

Kończymy zwykle pieluchy i od teraz tylko pantsy, o wiele łatwiej się zakłada jak się kręci
Taaak, mega wygoda, my też już druga paczka pantsów, szczególnie po kąpieli nie nadążałam jej łapać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 15:09   #1867
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Damgala, Feli, tak, też zamówiłam Xiaomi mi robot vacuum mop essential

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 16:23   #1868
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dzieci są bardzo różne, jak widać nawet rodzeństwo U nas smoczek jest teraz tylko do spania. Z butelki skorzystaliśmy ze 2 razy i to nie na samym początku i nie było żadnych problemów, tata nakarmił jak mnie nie było, raz jak byłam. Ale teraz to faktycznie w bboxie bym dawała, chyba takie dzieci jak nasze to już za duże są jest na jedzenie z butelki. Feli, jemu o Ciebie chodzi a nie o mleko

Dziewczyny, moje dziecko wstaje przy wszystkim, skończyło się moje życie Tu już nie chodzi o to, że muszę go mieć na oku, ja muszę być obok i asekurować, bo walnąć głową o płytki to średnio 🤦
Oczywiście nie siada jeszcze i nie czworakuje. Najpierw postanowił nauczyć się chodzić. Któreś z Waszych dzieci tak ma/miało?
A ile radości przy tym! Już nic innego nie jest ciekawe tylko wspinanie się i wstawanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wydaje mi sie ze bedzie podobnie ... nie siada i nie raczkuje ,ale od paru dni wspina sie i probuje stawac coraz intensywniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 17:30   #1869
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas wydaje mi sie ze bedzie podobnie ... nie siada i nie raczkuje ,ale od paru dni wspina sie i probuje stawac coraz intensywniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwaki te nasze dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 18:51   #1870
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Też ciągle pilnuje wczoraj upadała na matę mimo, że 1,5 cm to chyba ze strachu się rozpłakała:-( Moja siedzi i uwielbia stać przy meblach, robi pozycje do czworakowania, ruszy jedną nogą i za chwile woli się czołgać, mąż raz widział dwa kroki raczkowania ;-)



Zdrówka ! Może jednak ząb .....

Moje dziewczyny nie smoczkowe, nie wiem czy się uda, że Oliwia będzie nie butelkowa, zależy ile będę karmić. Starsza od 15M na butelce do ...o zgrozo 3 roku życia więc wolałabym uniknąć butli.

Kończymy zwykle pieluchy i od teraz tylko pantsy, o wiele łatwiej się zakłada jak się kręci
My też zmieniamy na pantsy po tym opakowaniu, bo zmiana pieluchy to istny horror... przewijak zdaje się być zbędny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 19:25   #1871
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Kurcze za późno weszłam i zamowilam cały karton pampersów na miesiąc a rzeczywiście pantsy juz byłyby wygodniejsze... ech

Dostaliśmy skierowanie do endokrynologa, bo te TSH znow przekroczone, ft3 w górnej granicy niewiele batakuje do przekroczenia. Jutro będę dzwonić i szukać specjalisty, bo na prowincji z tym ciężko
U nas też trzeba ciągle mieć oczy dookoła głowy, bo spryciula juz od mebla do mebla umie się przedostać, ale upadków tez dużo juz bylo, czoło obite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 19:34   #1872
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dreaming a ile wynosi tsh ?

Ps. W rossmanie z karta sa 3 paki water wipes za 27 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 19:44   #1873
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Norma dla wieku to do 6.1 wg laboratorium, a Ida ma 7.515 niby niedużo przekroczone, ale pediatra twierdzi, że trzeba to skonsultować, bo dwukrotnie wyszło ponad normę. Także dla świętego spokoju wolę umówić się i posłuchać opinii jeszcze jednego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 19:52   #1874
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
U mnie ani starsza, ani Leo nigdy nie pili z butelki, ale po prostu nie miałam takiej potrzeby.

Za to Tosia smoczek dostawała od samego urodzenia i bardzo lubiła, udało się go odstawić dopiero na chwilę przed drugimi urodzinami i nie ukrywam, że ułatwiał nam życie.

Leo mimo naszych wielu prób NIGDY smoczka nie zaakceptował i nigdy go nie używał.
U nas odwrotnie, starsza nigdy nie zaakceptowała smoczka za to młodsza mimo początkowej niechęci się przekonała i zdecydowane mnie to cieszy bo ratuje nas chociażby w samochodzie



Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
U nas pogoda w majówkę była okropna ,siedzieliśmy w domu a mąż też jednego dnia pracował. No i wczoraj patrzę, że Hania od rana jakąś rozpalona. No i faktycznie gorączka. Nie wiem gdzie się załatwiła i o co chodzi. Dzisiejsza noc to tragedia i teraz też od rana marudzi i ma stan podgorączkowy. Ma przytkany nos i tyle. Poza tym się ślini strasznie ale nie widać żeby jej jakiś ząb szedł 🤷

Co do szczepionki to ja jutro się mam zamiar szczepić. Jestem kp. Mąż się w zeszłym tygodniu zaszczepił pfizerem
Zdrówka dla Hani Ja mam szczepienie 18 maja Moderną, też nadal kp. Trochę się stresuję jak się będę czuła ale wierzę że będzie dobrze A mąż jak zniósł?



Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Kończymy zwykle pieluchy i od teraz tylko pantsy, o wiele łatwiej się zakłada jak się kręci
My już z dwa miesiące lecimy na pantsach, mega wygoda


Co do upadków to Stefcia zaliczyła ich wiele, ma mnóstwo siniaczków ale no niestety nie zawsze da się dopilnować, choćbym miała oczy dookoła głowy to jest jeszcze starsza a i czasem z łazienki trzeba skorzystać i różnie wtedy bywa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:05   #1875
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość

Ps. W rossmanie z karta sa 3 paki water wipes za 27 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za cynk, jutro będę w galerii....Dużo mam rzeczy do załatwienia ... chyba sobie listę sklepów zrobię ;-)

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Kurcze za późno weszłam i zamowilam cały karton pampersów na miesiąc a rzeczywiście pantsy juz byłyby wygodniejsze... ech

Dostaliśmy skierowanie do endokrynologa, bo te TSH znow przekroczone, ft3 w górnej granicy niewiele batakuje do przekroczenia. Jutro będę dzwonić i szukać specjalisty, bo na prowincji z tym ciężko
U nas też trzeba ciągle mieć oczy dookoła głowy, bo spryciula juz od mebla do mebla umie się przedostać, ale upadków tez dużo juz bylo, czoło obite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warto czytać nasz wątek ;-)
Troszeczkę ma przekroczone, może to jednak powód Waszych kiepskich nocek, powodzenia w szukaniu endo
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 20:25   #1876
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ale dziwne normy ! Pytalam bo tez malej robilam ,ale byly inne przedzialy (takie jak dla doroslych). To pewnie rozne laboratoria maja roznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:15   #1877
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Norma dla wieku to do 6.1 wg laboratorium, a Ida ma 7.515 niby niedużo przekroczone, ale pediatra twierdzi, że trzeba to skonsultować, bo dwukrotnie wyszło ponad normę. Także dla świętego spokoju wolę umówić się i posłuchać opinii jeszcze jednego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdecydowanie warto skonsultować jeszcze z innym lekarzem.
Być może przez to macie niesprzespane nocki.
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć
U nas pogoda w majówkę była okropna ,siedzieliśmy w domu a mąż też jednego dnia pracował. No i wczoraj patrzę, że Hania od rana jakąś rozpalona. No i faktycznie gorączka. Nie wiem gdzie się załatwiła i o co chodzi. Dzisiejsza noc to tragedia i teraz też od rana marudzi i ma stan podgorączkowy. Ma przytkany nos i tyle. Poza tym się ślini strasznie ale nie widać żeby jej jakiś ząb szedł

Co do szczepionki to ja jutro się mam zamiar szczepić. Jestem kp. Mąż się w zeszłym tygodniu zaszczepił pfizerem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

No i dostaliśmy skierowanie na ćwiczenia, hydromasaże i masaże w poradni rehabilitacyjnej. A Hania zaczęła ostatnio raczkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tam samopoczucie, jak dzisiejsza nocka?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:40   #1878
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas dzis powrot do klasycznego "pobudka co godzine". W koncu o 4 wzielam mala do nas do lozka i poszlam do toalety a ona sie rozdarla na calego i wtedy nasz pies pobiegl do salonu i wrocil z Emi zabawka ktora polozyl jej przy glowie 🥰🥰🥰 rozczulilo mnie to na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 09:52   #1879
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas dzis powrot do klasycznego "pobudka co godzine". W koncu o 4 wzielam mala do nas do lozka i poszlam do toalety a ona sie rozdarla na calego i wtedy nasz pies pobiegl do salonu i wrocil z Emi zabawka ktora polozyl jej przy glowie rozczulilo mnie to na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale słodziak! Kochany!


Ja od dwóch nocy też biorę w nocy albo nad ranem Małego do naszego łóżka. Jak już się budzi co pół godziny, co godzinę, to wymiękam.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 16:53   #1880
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U nas dzis powrot do klasycznego "pobudka co godzine". W koncu o 4 wzielam mala do nas do lozka i poszlam do toalety a ona sie rozdarla na calego i wtedy nasz pies pobiegl do salonu i wrocil z Emi zabawka ktora polozyl jej przy glowie 🥰🥰🥰 rozczulilo mnie to na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jaki kochany moja piesia pewnie też poszłaby do salonu... I wskoczylaby tam na kanapę i usnęła, żeby jej żadne krzyki nie przeszkadzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 17:49   #1881
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
O jaki kochany moja piesia pewnie też poszłaby do salonu... I wskoczylaby tam na kanapę i usnęła, żeby jej żadne krzyki nie przeszkadzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja się już pogodziłam z myślą, że Młoda będzie z nami spać do osiemnastki... Tak samo jak ciągnąć cyca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 20:14   #1882
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
U nas odwrotnie, starsza nigdy nie zaakceptowała smoczka za to młodsza mimo początkowej niechęci się przekonała i zdecydowane mnie to cieszy bo ratuje nas chociażby w samochodzie



Zdrówka dla Hani Ja mam szczepienie 18 maja Moderną, też nadal kp. Trochę się stresuję jak się będę czuła ale wierzę że będzie dobrze A mąż jak zniósł?



My już z dwa miesiące lecimy na pantsach, mega wygoda


Co do upadków to Stefcia zaliczyła ich wiele, ma mnóstwo siniaczków ale no niestety nie zawsze da się dopilnować, choćbym miała oczy dookoła głowy to jest jeszcze starsza a i czasem z łazienki trzeba skorzystać i różnie wtedy bywa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż zniósł dobrze, bolała go tylko ręką i był zmęczony. Mnie też boli reka i czuję się taka trochę otumaniona, zmęczona. No i mam nadzieję, że to będzie na tyle jeśli chodzi o skutki uboczne 10.06 mam druga dawke pfizera
Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Norma dla wieku to do 6.1 wg laboratorium, a Ida ma 7.515 niby niedużo przekroczone, ale pediatra twierdzi, że trzeba to skonsultować, bo dwukrotnie wyszło ponad normę. Także dla świętego spokoju wolę umówić się i posłuchać opinii jeszcze jednego lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno warto skonsultować
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Zdecydowanie warto skonsultować jeszcze z innym lekarzem.
Być może przez to macie niesprzespane nocki.I jak tam samopoczucie, jak dzisiejsza nocka?
Nocka lepsza dziś. Przespała mi ciągiem 6h pierwszy raz od nie wiem kiedy ale była po Ibupromie i jak usnęła na brzuchu tak spala w jednej pozycji. No i potem obudziła ja gorączka i prawie 2h była marudna
Byliśmy dziś u lekarza i uszy czyste, gardło czyste. Zrobiliśmy badania krwi i jutro muszę zebrać mocz bo dziś się nie udało. Mam nadzieję, że to trzydniówka tylko

Hania dziś jechała pierwszy raz w nowym foteliku i chyba jej się podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 11:47   #1883
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Mąż zniósł dobrze, bolała go tylko ręką i był zmęczony. Mnie też boli reka i czuję się taka trochę otumaniona, zmęczona. No i mam nadzieję, że to będzie na tyle jeśli chodzi o skutki uboczne 10.06 mam druga dawke pfizera Na pewno warto skonsultować Nocka lepsza dziś. Przespała mi ciągiem 6h pierwszy raz od nie wiem kiedy ale była po Ibupromie i jak usnęła na brzuchu tak spala w jednej pozycji. No i potem obudziła ja gorączka i prawie 2h była marudna
Byliśmy dziś u lekarza i uszy czyste, gardło czyste. Zrobiliśmy badania krwi i jutro muszę zebrać mocz bo dziś się nie udało. Mam nadzieję, że to trzydniówka tylko

Hania dziś jechała pierwszy raz w nowym foteliku i chyba jej się podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć po Modernie i Pfizerze większy NOP może się pojawić po drugiej dawce. Ale oby nie!


6 godzin snu, wow. Marzenie.
Oby to nie było nic poważniejszego!


Ja już wiem co jest winowajcą ostatnich słabych nocek. Zauważyłam dziś 2 przebijające się górne jedynki. Znowu 2 zęby na raz, to już mnie nie dziwi to rozdrażnienie i płaczliwość. Jeszcze się nie przebiły, to pewnie jeszcze najgorsze przed nami.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-07, 14:20   #1884
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ponoć po Modernie i Pfizerze większy NOP może się pojawić po drugiej dawce. Ale oby nie!


6 godzin snu, wow. Marzenie.
Oby to nie było nic poważniejszego!


Ja już wiem co jest winowajcą ostatnich słabych nocek. Zauważyłam dziś 2 przebijające się górne jedynki. Znowu 2 zęby na raz, to już mnie nie dziwi to rozdrażnienie i płaczliwość. Jeszcze się nie przebiły, to pewnie jeszcze najgorsze przed nami.
Mam nadzieję, że po drugiej dawce też będzie spoko oby

Dzisiejsza nocka była oczywiście beznadziejna 🤦 szał na cyca był i częste pobudki więc wróciło wszystko do "normy" z tym spaniem

No i wyszło, że u nas trzydniówka bo pokazała się wysypka. Ale wyniki krwi są beznadziejne ️ leukopenia i neutropenia... Jeju mam nadzieję, że to tylko wynik tej infekcji a nie jakaś poważna sprawa jutro mamy teleporade. Pewnie będzie trzeba powtarzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-08, 16:11   #1885
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że po drugiej dawce też będzie spoko oby

Dzisiejsza nocka była oczywiście beznadziejna szał na cyca był i częste pobudki więc wróciło wszystko do "normy" z tym spaniem

No i wyszło, że u nas trzydniówka bo pokazała się wysypka. Ale wyniki krwi są beznadziejne ️ leukopenia i neutropenia... Jeju mam nadzieję, że to tylko wynik tej infekcji a nie jakaś poważna sprawa jutro mamy teleporade. Pewnie będzie trzeba powtarzać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U maluszków te parametry podobno dość często są zaburzone, tak że może to nic złego.


Cześć dziewczyny! Niestety choćbym chciała to nie umiem Was nadrobić. Co prawda przeczytałam sporo postów wstecz, ale już nie pamiętam co pisałyście .

U nas jak zawsze sporo się dzieje, sporo podróżujemy do.. lekarzy . Ignaś obecnie ma znów katar, walczymy żeby mu nie zeszło na oskrzela i na razie jakoś się udaje. Niedługo idę z nim do szpitala na badania w kierunku alergii a 30 maja organizujemy chrzest. Teraz też zaczynamy maraton różnych okazji do świętowania, bo maj to dla nas czas urodzin, rocznic itp .

Poza tym ja dziś się szczepiłam Moderną, na razie jest wszystko ok.

A co do rozwoju to Ignaś nadal nie raczkuje, siada tylko z podporem, ale może to i dobrze, bo mam jeszcze trochę spokojniej


Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 16:04   #1886
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej.
Rozumiem, że nikt nic nie pisze, bo wszystkie mamusie na spacerach z maluchami? U nas cieplutko 😀 właśnie wracam z Kornelem od księdza, zaklepaliśmy chrzest 1 sierpnia. Będzie 2 w 1 razem z roczkiem impreza 😊 i myślę, że synek może wtedy pierwsze kroki samodzielne stawiać. Obecnie chodzenie przy łóżku, intensywnie ćwiczy. Do tego gryzie, bo 8. ząbek wyszedł kilka dni temu 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 16:29   #1887
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Sunshine jak u Was zdrówko? Co lekarz powiedział na wyniki?

Asiaczek dużo zdrówka dla Ignasia! Ciekawe co wyjdzie w szpitalu, daj znać koniecznie

Damgala na Mazurach tez bardzo ciepło, ale strasznie wieje. My dziś spacer 5km, ja jeszcze ze starsza po mieście polatałam także nogi czuje

U nas bez zmian. Do endokrynolog tej ktorej bym chciała dodzwonić się nie mogę, napisalam SMS, ale cisza. Nie odbiera i nie oddzwania... chyba przyjdzie mi szukać kogoś innego. Nocki różne, dzis spala w sumie od 1 do 5, a tak to ciągle krecenie i jęki. U nas ciągle jakieś imprezy, nie dość że każdy weekend to jeszcze w tygodniu i weź tu człowieku schudnij jak ciągle ciasta lub wystawne obiady he

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-10, 23:29   #1888
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Heh my tez w weekend z grilla na grilla jezdzilismy ,ale mi niestety odezwaly sie moje problemy zoladkowe i musialam bardzo uwazac.
Jutro mamy usg nerek oraz musze rano zlapac mocz. Mam nadzieje ze sie uda bo jak nie to w inny dzien trzeba bedzie dylac z nim do badania ,a to daleko.
A tak poza tym to juz w przyszlym tygodniu lecimy ! Testy robimy w poniedzialek i po researchu okazalo sie ze roznica w cenach testow na covid w roznych laboratoriach siega nawet 200 zl ! Najtaniej wypadla invicta za 350 juz z zaswiadczeniem po angielsku w cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 06:50   #1889
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

U nas jakiś regres snu- nie dość że noce do d. to i w dzień prawie nie śpi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 08:16   #1890
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hejo! U nas wylazł drugi ząbek mamy prawą dolną jedynkę i prawą górną
A starszak od wczoraj z katarem w domu, Oliwka też już dziś woda z nosa, ale oboje malutko i mam podejrzenia, że to może jakieś wziewne alergie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.