Endermologia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 18:20   #61
aquatone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

mam pytanie, czy jeżeli mam popękane naczynka, chociaż są bardzo malutkie i jest ich niewiele to wyklucza mnie to z zabiegu?
aquatone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:36   #62
kudelka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

nie wyklucza Cię to z korzystania z cudu endermolgii, ale musisz się liczyć z ewentualnością, że tych naczynek Ci przybędzie. niestety...
kudelka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 15:29   #63
ane_czek
Przyczajenie
 
Avatar ane_czek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Endermologia

Ja również polecam endermologię, po serii jędrna skóra i u mnie mniej cellulitu, robiłam w Rzeszowie, w day spa adelle, można targować cenę, często mają różne promocje a masaż trwa 60 minut
ane_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:52   #64
Zireael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Zapisałam się na 10 zabiegów endermologii w połączeniu z 12 zabiegami biostymulacji ultratone w Poznaniu w Miejskim SPA. Akurat była promocja, a to podobno jest to skuteczniejsze w pakiecie. Zaczynam od poniedziałku. Jestem ciekawa jak to na mnie zadziała bo nie mam duzych prblemów z nadmiernymi kilogramami, 57 kg, 168 cm, ale od roku pracuję (niestety tryb siedzący, przy komputerze) i pojawił się cellulit i kłopoty z jędrnością skóry, troche tłuszczyku na brzuchu i udach. Odżywiam się dosyć zdrowo, ruszam niedużo, chociaż przed wakacjami regularnie chodziłam na basen. Łącznie z zabiegami wracam do ćwiczeń i kardio. Przynajmniej mam nadzieję, że mi się uda Będe mieć 3 endermologie tygodniowo. to nie za dużo? czytałam tu, że 2 max, czy to prawda?

Edytowane przez Zireael
Czas edycji: 2009-10-01 o 12:54
Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 02:37   #65
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Endermologia

Ja jestem wlasnie po serii dziesięciu zabiegow. Na poczatku bol jak cholera, pozniej juz tylko miejscami, ale robil sie nawet przyjemny, podobno niektore klientki zasypiaja na stole...

Pani wykonujaca zabieg stwierdzila, ze posladki wygladaja troche lepiej i tyle, nawet nie probowala mnie oszukiwać. Ja nie widze zmiany czy to na posladkach czy gdziekolwiek indziej. Czy skora jest bardziej napieta - nie wiem, mam 25 lat i nigdy nie mialam znaczacych wahań wagi, więc skóre na nogach i pupie wyglada od lat tak samo.

Nie schudłam w udach ani centymetra, cellulit ani trochę się nie zmniejszył. Nigdy więcej nie dam się na to namówić.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:43   #66
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Endermologia nie wyszczupla lecz wysmukla ciało. Dlatego ubytek centymetrów po zabiegu jest niewielki, lecz skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, nie jest obwisła czy mało elastyczna. Zabieg sam w sobie świetnie redukuje również cellulit.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:18   #67
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Endermologia

czyli zdjecia przed i po na ktorych kobiety sa o kilka cm szczuplejsze mozna wsadzic miedzy bajki?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 09:32   #68
Zireael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Endermologia

Ja jestem właśnie po 4 zabiegach, cellulit nie zniknął z tylnej części ud, ale stan skóry bardzo się poprawił, szczególnie na pośladkach, są bardziej jędrne, wszystko bardziej "trzyma się kupy" Zauważyłam większe napięcie, lekkie uniesienie pośladków. Może to akurat wynika z biostymulacji, ale myślę, że endermologia ma wpływ na poprawę stanu skóry, a bio na ewentualne wzmocnienie mięśni.
Zireael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 11:10   #69
Paulina2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Witam,
Osobiście chodze na endermologie w JAWORZNIE została mi ostatnia wizyta z pakietu i jestem bardzo zadowolona.
Miałam problem z cellulitem i po 9 zabiegach moje uda oraz pośladki są nie do poznania
Polecam Panią Wiole jest rewelacyjna w tym co robi.
Ceny takiego pakietu czyli 10 zabiegów to 900zł oraz kostium gratis Bardzo dziękuje, że nie musze dojeżdżać do Chorzowa czy do Krakowa na te zabiegi tylko mam je na miejscu.
Paulina2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 14:22   #70
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czyli zdjecia przed i po na ktorych kobiety sa o kilka cm szczuplejsze mozna wsadzic miedzy bajki?
Endermologia nie "wyszczupli" ciała o kilka cm - taki efekt nie jest możliwy. Ale wysmukli, likwidując obwisłości skóry, rozbijając cellulit, uelastyczniając ciało. Dzięki temu sylwetka wyda się zmuklejsza, a np. uda, z których odprowadzony zostanie nadmiar tkanki tłuszczowej (w postaci rozbitego cellulitu) stracą po kilka cm w obwodzie. By osiągnąć taki efekt potrzeba przejść kilka serii zabiegów. Co więcej, należy bezwzględnie stosowac się do zaleceń diety - lekkostrawnej, płynnej (woda pobudza metabolizm).
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:07   #71
Paulina2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Ja schudłam ponieważ powiedziano mi w gabinecie o zdrowym odżywianiu i dodatkowych ćwiczeniachdlatego też zapisałam się na fitness i chodzę tam dwa razy w tygodniu + endermologia, efekty są świetne.
Paulina2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 19:29   #72
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Paola28 Pokaż wiadomość
Endermologia nie "wyszczupli" ciała o kilka cm - taki efekt nie jest możliwy. Ale wysmukli, likwidując obwisłości skóry, rozbijając cellulit, uelastyczniając ciało. Dzięki temu sylwetka wyda się zmuklejsza, a np. uda, z których odprowadzony zostanie nadmiar tkanki tłuszczowej (w postaci rozbitego cellulitu) stracą po kilka cm w obwodzie. By osiągnąć taki efekt potrzeba przejść kilka serii zabiegów. Co więcej, należy bezwzględnie stosowac się do zaleceń diety - lekkostrawnej, płynnej (woda pobudza metabolizm).
jestem na diecie bardzo lekkostrawnej ze wzgledu na zdrowie, mialam 1 serie 10 zabiegow... nie zaryzykuje juz drugiej, jak widac niestety to nie dla kazdego

za to jestem zaskoczona masazami banka... byc moze endermologia cos ruszyla i po bance trace cm jak szalona
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 10:44   #73
katistoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

Moim zdaniem endermologia ujędrnia i wyszczupla.Jeśli ten rodzaj masażu rozbija tkankę tłuszczową i przyspiesza metabolizm to oczywiste jest że ubywa nam w obwodzie.Ja dostałam konkretne wskazówki jak postępować aby efekty były jak najlepsze.I wcale to nie jest jakaś drastyczna dieta czy straszne zakazy.Ważne że zabieg był wykonany profesjonalnie wtedy na 100% macie efekty.Ja rozpoczynam 3 serię a po 2 mam1,5 rozmiaru mniej.Polecam w Poznaniu galerię la lumiere.Są 3 dziewczyny które to robią ,można wybrać do kogo chcesz chodzić,Jeśli nie jesteś pewna czy to dla Ciebie, zrobią Ci próbny zabieg gratis.POLECAM!!!!!!!!!!!
katistoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:21   #74
johnyem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Unsurpassed Pokaż wiadomość
Witaj! Z profesjonalną endermologią trzeba uważać – metoda jest zupełnie bezpieczna ale warto sprawdzić czy gabinet do którego się wybierasz ma oryginalną aparaturę. Endermologia to opatentowana metoda i warto sprawdzić, czy na pewno fundujesz sobie to, za co płacisz. Wtedy efekty są murowane!
He he, ściema, jest kilka firm które produkują sprzęt działający na identycznej zasadzie (i dużo tańsze) ale ci od LPG sobie zastrzegli nazwę endermologia i nikt nie może jej używać. Nieporozumienie.
johnyem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 09:50   #75
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez johnyem Pokaż wiadomość
He he, ściema, jest kilka firm które produkują sprzęt działający na identycznej zasadzie (i dużo tańsze) ale ci od LPG sobie zastrzegli nazwę endermologia i nikt nie może jej używać. Nieporozumienie.

A ja się zastanawiałam dlaczego jak pracowałam kiedyś w SPA na urządzeniu, którego działanie to czysta endermologia to nazywało się SP2 ?! A to takie buty... Jak już tak każdy chwali swój ukochany gabinet to Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu jest the best
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:41   #76
camilla_banialuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Talking elo ;]

siema ma pytanie
czy wie z Was ktoś coś, na temat tego czym się różni endermologia od body health. ponieważ zapisałam się wstępnie na ten drugi zabieg, słyszałam ze ten 1 jest skuteczny. W salonie powiedzieli mi że to tym samym polega, maszyna mmniej więcej ta sama tylko poprostu firmy. Ale chciałabym dokladnie wiedzieć.
Super super by było się dowiedzieć o co tu kaman?
camilla_banialuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 00:14   #77
anitanett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

szukam dobrego gabinetu w Lublinie lub Chełmie gdzie będę mogła zapisać się na te zabiegi, może ktoś ma chęć podzielić się wrażeniami i własnymi spostrzeżeniami
anitanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 22:38   #78
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez anitanett Pokaż wiadomość
szukam dobrego gabinetu w Lublinie lub Chełmie gdzie będę mogła zapisać się na te zabiegi, może ktoś ma chęć podzielić się wrażeniami i własnymi spostrzeżeniami
Witam!!Endermologia to coś co pomoże nam kobietom pozbyć się tego w czym niejednokrotnie nie może nam pomóc siłownia bądz też bardzo ścisła dieta.Nic nie dzieje się samo więc i endermologii należy pomóc.Wierzcie,że wystarczy trochę wysiłku fizycznego,dieta i to wcale nie drastyczna,picie odpowiedniej ilości wody i do tego endermologia i uda wam się osiągnąć to do czego tak bardzo dążycie.Jest to przełom w zwalczaniu cellulitu,polecam gorąco salon urody FANABERIA w Jaworznie.Super obsługa i oryginalny sprzęt LPG do ENDERMOLOGII.Nie wspomne o całej reszcie,to naprawdę warto odwiedzić i się przekonać.ENDERMOLOGIĘ POLECAM TAM!!!!!!!!!!
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:56   #79
anitanett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Chudnąć nie muszę koniecznie -mam 174 wzrostu i ważę 59-60kg ale chcę potraktować ten zabieg ku polepszeniu mojej kondycji skóry i pozbyć się pomarańczowej skórki -dziewczyny nikt nie robił sobie tego zabiegu w Lublinie lub Chełmie??????
anitanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 10:07   #80
wajo16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

tak ,bardzo skuteczna ,ja jestem po tych zabiegach ale przy nich trzymalam dite, pilam 1,5 litra wody dziennie i ćwiczylam 3 razy w tygodniu
wajo16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 14:04   #81
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

W końcu mam karnet na endermologie , pisze o tym tylko dlatego , bo teraz jest promocja 10 zabiegów za 6 stów ( wystarczy wykupić karnet do konca stycznia ). O efektach za 6 tygodni napisze ,ale endermologie mam w " nagrode " za to że bede chodzić na aqa aerobic , to taka moja motywacja wiec jeśli efekty bedą to wspólne . Mnie zależy tylko na ujędnieniu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 22:34   #82
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

A gdzie jest taka promocja??
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 23:12   #83
johnyem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Ja polecam w Krakowie gabinet "Od Nowa" na Konopnickiej. Ręcznie, maszynowo, bańka chińska (bardzo ostatnio polecana na cellulit) a jeszcze info co i jak robić żeby naprawdę schudnąć bez ściemniania i oklepanych formułek z pism kobiecych . Pozdrawiam
johnyem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 12:36   #84
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez agii_27 Pokaż wiadomość
A gdzie jest taka promocja??
tutaj http://www.bonadea-krakow.pl/promocje.html

, ale trzeba kupić pakiet 10 zabiegów .

Ja jestem po pierwszym zabiegu i bolało , a miałam tylko na czwórce w skali od 1 do 10 .
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:14   #85
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Endermologia

ja niestety kasę wywaliłam w błoto, nie polecam, mimo,że trzymałam się zaleceń co do diety, ćwiczeń ilości spożywanych płynów efektów zero, można się tylko zrelaskować

Bańka chińska dała większe efekty
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:53   #86
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

Witam!!!!Chyba znalazlam coś jeszcze fajniejszego!!!!Dziś byłam na 2 zabiegu i to nieprawdopodobne,moze nie zeszłó mi z talii bo nie na tym mi zależy ale juz po 2 razach jest widoczne napięcie skóry,jest jędrniejsza.Zabieg ten to BIOSTYMULACJA!!!!Nie sądziłam ,że bez wysiłku i drastycznej diety można na cokolwiek liczyć.Dziewczyny mam nadzieje,że podzielicie moje zdanie bo to jest super!!!!!!!Jak ktoś jest chętny to tą maszynę posiada SALON URODY "FANABERIA" w Jaworznie.Co fajniejsze pierwszy zabieg żeby się zorientować czy wam się spodoba czy nie jest gratis.40 min wysiłku za free!!!!!!
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 23:55   #87
Karmelkowy Koliberek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Endermologia

Ja będąc na praktykach w bardzo małym mieście w Salonie Kosmetycznym, gdzie naprawdę o klientkę trudno i o ludzi, którzy zarabiają tyle,aby wydawać na odchudzanie u kosmetyczki, zauważyłam,że kobietkom endermologia naprawde pomaga! Jednej po 2 zabiegach drugiej o dziesięciu ale pomagało!

Aha i an takie zabiegi polecam małe miasteczka, bo szkolenia są te same z maszyn a ceny duuuużo niższe
Karmelkowy Koliberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:38   #88
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość

Ja jestem po pierwszym zabiegu i bolało , a miałam tylko na czwórce w skali od 1 do 10 .
ja jak byłam na pierwszym to wydawało mi się to przyjemne
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 01:00   #89
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez nowa_kacha Pokaż wiadomość
ja jak byłam na pierwszym to wydawało mi się to przyjemne
Przyjemne jest przy "prostych ruchach"wzdłuż ciała. Jak ruchy rolki są skręcające to boli .Moja kosmetyczka mówi że trzeba robić na granicy bolu żeby były efekty . Jestem po czterech zabiegach , nadal boli a efektow jeszcze nie widze , ale za to mam siniaki
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:38   #90
agii_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Endermologia

To powiedz twojej kosmetyczce żeby się wróciła na szkolenie o ile wogóle je przeszła,bo endermologia nie ma boleć.!!!!Nie prawdą jest ,że powinno być na granicy bóu. To nie ma boleć,po to jest podciśnienie żeby je dostosować do danego programu i na początek powinno się robić na 1,5 w zależnośc oczywiście od stopnia cellulitu i napięcia skóry.Jeżeli chodzisz na siłownie i masz spoko ciało bez otłuszczeń ale problem z cellulitem to odpowiedni program dla ciebie to roll up i podciśnienie 2.To ,że będzie bolało to nie da lepszego efektu.To zwykła bzdura!!!!
agii_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.