Prezenty dla dziecka/ dziewczynka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 11:10   #31
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

ja muszę wymyślić prezenty dla trochę starszych dzieci, mianowicie 11 i 14 latki :/ młodziez właściwie, nie chcę znowu kupować im jakichś kosmetyków, a zupełnie nie mam innych pomysłów
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:09   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Mam w domu 8 latke wiec jakby co chetnie pomoge a i wsrod znajomych wysyp dzieci w roznym wieku

polecam spojrzec na stronke http://www.nowaszkola.com.pl/

gdzie mozna znalezc fajne,madre zabawki dla dzieci w roznym wieku.

zalecam takze nie myslenie dawnymi stereotypami :dziewcznka-barbie ,chlopiec-samochod,warto chwile pogrzebac w siecie by znalezc naprawde fajne i cieszace zabawki dla dzieci a przy tym nie zawsze trzeba wydawac na nie krocie.

Co do reklam to powinny byc zabronione :-/ moja corka po tygodniowym pobycie w domu podczas choroby dostawala krecka na widok wszytskich tych glupich zabawek ,ktore sa doslownie na 1-2 dni:-/

dla 7 + polecam wszelkiego rodzaju gadzety zwiazane z serialami :H2O ,High school musical ,Hanna Montana -dziewczynki i chlopcy zreszta tez b. lubia te seriale -to takie Beverly Hills- tylko nie ma w nich seksu :-D

do tego dodam lalki Polly pocket, zwierzaki Littles pet shop.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:25   #33
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

a ja mam problem, co kupić siostrze lat 11
chodzi na kółko dziennikarskie, więc pomyślałam o pendrivie? co sądzicie? często wysyła jakieś materiały do gazetki szkolnej, więc może to dobry pomysł?
czekam również na Wasze propozycje lalki, maskotki, czy gry planszowe odpadają
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:38   #34
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ja muszę wymyślić prezenty dla trochę starszych dzieci, mianowicie 11 i 14 latki :/ młodziez właściwie, nie chcę znowu kupować im jakichś kosmetyków, a zupełnie nie mam innych pomysłów
A może coś takiego
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=481435022
oczywiście jeśli lubią tańczyć
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:47   #35
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Sweet :) Pokaż wiadomość
a ja mam problem, co kupić siostrze lat 11
chodzi na kółko dziennikarskie, więc pomyślałam o pendrivie? co sądzicie? często wysyła jakieś materiały do gazetki szkolnej, więc może to dobry pomysł?
czekam również na Wasze propozycje lalki, maskotki, czy gry planszowe odpadają
Hm, lalki i maskotki i gry planszowe to już chyba nie ta kategoria wiekowa
Ja w ogóle to głupia jestem, przecież ja mam korepetycje z dwiema dziewczynkami lat 11, od nich się mogę dowiedzieć co uważają za fajne prezenty
Wczoraj podeszłam jedną, powiedziałą że wszystko związane z High School Musical (wstyd się przyznać, pierwszy raz usłyszałam tę nazwę), czyli jakieś książki np. (w empiku są ponoć za 15 zł) które wyszły chyba w liczbie sztuk:3, gadżety oczywiście, ale sama nie wiem, to takie mało kreatywne Myślę nad spiraceniem wszystkich trzech części (tak, wiem, nie wolno) i do tego kupieniem tych książek i jakichś gadżetów, o ile będą jakieś fajne. Ale to na razie luźny pomysł.
Moje siostry dużo korzystają z komputera, uczennica powiedziała, ze niektóre gry mogłyby im się spodobać (podała mi nazwy, muszę sobie sprawdzić ich ceny w media markt). Tylko obawiam się, że mama dziewczynek może mnie po tym ukatrupić
Może zamiast pendrive lepiej kupić odtwarzacz mp3, który i tak może służyć jako pendrive, a do tego dziewczynka będzie mogła słuchać ulubionej muzyki (o ile jeszcze mp3 playera nie kupiła).

Cytat:
Napisane przez one_shot Pokaż wiadomość
A może coś takiego
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=481435022
oczywiście jeśli lubią tańczyć
to jest na pewno fajny pomysł, ale nie dla moich sióstr, bo one już tak dość profesjonalnie tańczą(znaczy na tyle na ile można nazwac profesjonalnym tańczenie w małym miasteczku), obie w jakichś dziecięcych zespołach. Z tym że widziałam jak potrafią się ruszać, obie, i są za dobre, znudziłyby się tym
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:11   #36
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Cytat:
Napisane przez one_shot Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mata jest prezentem dla 2-3 miesięcznego dziecka!! Roczniak już raczej się nie zainteresuje a wózeczek i lala to dobra zabawka - moja mała nauczyła się chodzić przy takim wózeczku. Tylko popatrz żeby nie był za ciężki
dzięki za rady, tak zrobię
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:27   #37
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

ja wczoraj kupilam dla 3 miesiecznej dziewczynki
zestaw recznikow i szlafroczek sliczny rozowy bardzo slodki i mieciutki
do tego album dla dzidziusia w ktorym mozna odbijac lapki , stopki mam nadzieje, ze sie spodoba ten prezent
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:57   #38
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Prezent dla Chrześnicy

Moja Malutką Niuńka ma 14miesiecy i nie wiem co moge kupic takiemu małemu dziecku .
Ona ma wszytko co jest możliwe . Na roczek kupiłam jej taki rowerek fajny . Niedawo zaczeła chodzić . Chcialam jej coś fajnego na gwiazdkę kupić ale co? Ale co takiemu małemu dziecku sie spodoba ??? Odpadaja lalki misie ponieważ ma tego pełno .
Prosze o pomoc .
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:39   #39
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

ja mojej chrzesnicy <jest troszke starsza> kupuje zabawki edukacyjne, jakieś puzzle a że lubi się stroić to też sukieneczki i takie rzeczy których raczej rodzice nie kupią np plecaczek misia <zadowolona była bardzo:P>
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 14:24   #40
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

drogie mamusie czy któraś z was ma kuleczki sensoryczne czy to fajna zabawka dla waszego maluszka
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:25   #41
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

ja mam 10 mc corke i sie glowie co jej kupic,
moj portfel tez jest ograniczony z racji ze wykanczamy teraz mieszkanie..


do tego ona lubi sie bawic wszystkim co nie jest aktualnie zabawka... i tu problem... chcialabym jej kupic cos ale nie mam pojecia...

juz mysle odzalowa na tego uczniaczka ale watpie by jej przypadlo do gustu mysle ze na urodziny byl by lepszy..

natomiast przegladajac allegro odziwo za 10 zl znalazlam telefon ktory jak pociagnie sie sznurek jezdzi i gra a jak nacisnie klawicze wydaje dzwieki i mysle czy za te 10 zl nie bedzie to lepsza zabawka niz ta za 100 zl...

do tego ona pewnie dostanie cos od chrzestych a od babci jednej juz dostala paczuszke z ksiazeczkami, podusia, lalka i innymi.. hmmm
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 16:33   #42
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

a podasz linka do tego telefonu
nie ma co szaleć z drogimi zabawkami takie dziecko tak samo się cieszy czy to kosztowało 100 czy 10zł
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:23   #43
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

tak oczywiscie podam

http://www.allegro.pl/item492136910_...inter_edu.html

ja dzis wpadlam mysle na genialny pomysl, dzieki ksiazce o rozwoju dzieci ktora sobie czytalam

otorz odzaluje juz te pieniazki bo pomysl mi sie wydaje rewelacja i kupie malej basenik wypelniony kolorowymi pileczkami dzieci lubia tarzac sie w takich pileczkach a moja dziewczynka to istny wariat im wiecej mozna rozrzucac wywracac i kolorowo tym lepije, o tyle zabawka wydaje mi sie sensowna ze na lato zamiast pileczek mozna wlac wode i na odwrot

co o tym myslicie?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 12:18   #44
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

właśnie poszukuję prezentu dla 3 latki.
Wstępnie chcąc iśc na łatwiznę myślałam o lalce. Ale po chwilowym zastanowieniu i lekturze tego wątku (a także biorąc pod uwagę to, że jestem przyszłym pedagogiem jak dobrze pójdzie) doszłam do wniosku, że jakaś gra edukacyjna byłaby lepsza.

Bo lalki zwykle kupują babcie, ciocie a mało kto myśli o czymś bardziej rozwijającym.

Tylko, że czasu mało zostało, Mikołaj już jutro. Ciekawe czy w Tesco znajdę jakieś fajne gry dla malucha?
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 15:20   #45
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
tak oczywiscie podam

http://www.allegro.pl/item492136910_...inter_edu.html

ja dzis wpadlam mysle na genialny pomysl, dzieki ksiazce o rozwoju dzieci ktora sobie czytalam

otorz odzaluje juz te pieniazki bo pomysl mi sie wydaje rewelacja i kupie malej basenik wypelniony kolorowymi pileczkami dzieci lubia tarzac sie w takich pileczkach a moja dziewczynka to istny wariat im wiecej mozna rozrzucac wywracac i kolorowo tym lepije, o tyle zabawka wydaje mi sie sensowna ze na lato zamiast pileczek mozna wlac wode i na odwrot

co o tym myslicie?
ja też o tym myślałam widziałam taki basen z daszkiem w kształcie muchomora świetna rzecz na słońce ale dla mnie to za drogie

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
właśnie poszukuję prezentu dla 3 latki.
Wstępnie chcąc iśc na łatwiznę myślałam o lalce. Ale po chwilowym zastanowieniu i lekturze tego wątku (a także biorąc pod uwagę to, że jestem przyszłym pedagogiem jak dobrze pójdzie) doszłam do wniosku, że jakaś gra edukacyjna byłaby lepsza.

Bo lalki zwykle kupują babcie, ciocie a mało kto myśli o czymś bardziej rozwijającym.

Tylko, że czasu mało zostało, Mikołaj już jutro. Ciekawe czy w Tesco znajdę jakieś fajne gry dla malucha?
dla mojej 3latki lalka to kiepski pomysł za to gra super
ja małej zamówiłam hulajnogę i układankę alfabet na ur ma na początku stycznia a wtedy kiepsko w sklepach
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 16:45   #46
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

kolejka drewniana dla plus/minus trzylatków

i do tego lokomotywa na baterie
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:19   #47
Piwbar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Moja 1,5-roczna córka dostała w prezencie drewnianego pelikana na kółkach na takiej przedłużonej rączce do prowadzenia (coś na podobę motylków z przeszłości), do kółek są przytwierdzone łapy na kształt kaczych wykonane z chyba gumy, które podczas prowadzenia chlapią o podłoże. Córa sama go prowadza i ma frajdę, kiedy uda się jej wydać z zabawki dźwięk chlapania;-), ale najwięksą frajdę ma wtedy ( i nie tylko ona), kiedy jej tata gania z pelikanem za nią. Ubaw do rozpuku Podobno można je dostać w stoiskach z drewnianymi zabawkami.
Mogę też polecić książeczki z różnych materiałów z przymocowanymi gryzakami i np. z woreczami z płynem z pływającymi sztucznymi rybkami itp. dziecka naciska na woreczek i wszystko się w nim rusza.
Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Jakie macie pomysły dla rocznej dziewczynki?
Piwbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:47   #48
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

a co myślicie o tamagotchi dla 7-miolatki? kiedyś szalałam za tą zabawką i chciałabym jej też to kupić jednak nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, chodzi mi o to czy ona ogarnie to wszystko...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 13:14   #49
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
a co myślicie o tamagotchi dla 7-miolatki? kiedyś szalałam za tą zabawką i chciałabym jej też to kupić jednak nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie, chodzi mi o to czy ona ogarnie to wszystko...
wydaje mi się to dobry pomysł ale ktoś będzie jej musiał wytumaczyć o co chodzi
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 14:29   #50
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

mam 5-letnia dziewuszke w rodzinie i zazwyczaj kupowałam jej edukacyjne rzeczy, jednak i dziecku cos sie od zycia nalezy napisze to z czego najbardziej była zadowolona - banki mydlane i baloniki - uwielbia w kazdej ilosci, parasolka z domalowana buzka i uszami jakiegos zwierzaczka, podusia z owieczkami, skakanka, szklana kula z pozytywka i aniołkiem w srodku (naprawde urocze wykonanie takie retro - barokowe), skrzydła - takie jak wrozki lub czarodziejki, (zakładane tak jak plecaczek), rozne karty memory (teraz z literkami), monopoly dla dzieci - uczy liczyc, kojarzyc,
mysle ze plecaczek lub torebka z misiem itp to tez dobry pomysł, długopisy/posciel/kapcie/skarbonka z ulubionymi bohaterami,
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:57   #51
izkas85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 17
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Witam
Co kupić dla 8 letniej dziewczynki i 4 letniego chłopca?
izkas85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:15   #52
Piwbar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
drogie mamusie czy któraś z was ma kuleczki sensoryczne czy to fajna zabawka dla waszego maluszka
Moja córka dostała klocki sensoryczne przed ukończeniem 1 roczku, oglądała każdy klocek z osobna, szczególnie, że wiele rzeczy się w środku ruszało, albo dźwięczało (a to kuleczki, a to samolocik itp.), no i klocki są kolorowe. Teraz układa wieże z klocków, chociaż cześciej woli burzyć wieże już postawione przeze mnie, czyli sprawdzają się.
Piwbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 11:19   #53
Piwbar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

Moja 5-letnia bratanica opowiadała, że bardzo chciałaby dostać na urodziny wstążkę gimnastyczną, wiecie kawałek kijka i wstążki, bo takie mają w przedszkolu do tańca i ona też taką chce i koniecznie mieniącą się. No, ale nie było gdzie i jak kupić takiego cuda, bo dla maluchów największa długość wstęgi to 2 m, więc zrobiliśmy z mężem kilka sztuk na próbę. Nie do wiary, ile radochy może dziecku dać kawałek kijka i wstążki. Nie mówiąc o nas, bo mała szaleje z nią już miesiąc i jeszcze jej nie porzuciła. Nawiasem mówiąc zostały mi 3 sztuki, wiec wystawiłam je na allegro. Może też macie kogoś, kto ma taki zapał do wstążek. W razie czego podaję link:
http://www.allegro.pl/.html

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-12-17 o 08:39 Powód: spamowanie forum
Piwbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:48   #54
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

a to moze reklama bo tu to jest zakazane
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 09:05   #55
Piwbar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent dla Chrześnicy

Chciałam dobrze, bo to, co opisałam, to prawda wyszło jak zwykle, przepraszam :-(

Edytowane przez Piwbar
Czas edycji: 2008-12-17 o 09:06
Piwbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:55   #56
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Po poszukiwaniach prezentu dla 4,5 letniej dziewczynki jestem przerażona rynkiem zabawkowym i odzieżowym.

Prawie wszystkie produkty dla dziewczynek są obrzydliwie różowo-brokatowo-błyszcąco-futerkowe. Główny nurt zabawkowy to lalki, biżuteria/makijaż i prace domowe. Nawet tzw. zabawki kreatywne ograniczają się do zrób lalkę/biżuterię.

Mała używa lalek tylko do rzucania w swojego starszego brata W ogóle nie mieści się w stereotypie słodkiej dziewczynki. Chcą kupić prezent tylko dla niej [- gry odpadają] mam do wyboru pluszaki...
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:02   #57
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

arrachnne - też jestem przerażona. Szukałam czegoś dla 2 letniej dziewczynki i takich okropności dawno nie widziałam. Na szczęście trafiłam do sklepu z drewnianymi rzeczami - za 20 zł kupiłam "pchajkę" (autentyk....) w kształcie motylka. Dokupiłam puzzle dla 2 latka (z 9 elementów).
Przynajmniej prezenty nie będą mi się śnić po nocach jako koszmarki
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 09:09   #58
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Ja mam zawsze problem co kupić swojej teraz ośmioletniej bratanicy. W ubiegłym roku kupiłam jej zestaw do robienia figurek z gipsu chyba... wlewało się go do formy, wychodziły krówki, koniki, i inne śmieszne zwierzaczki i to się malowało farbkami. Prezent jej się podobał, bo widzę , że lubi takie robótki, poza tym dużo rysuje, maluje i lepi z plasteliny.
W tym roku kupiłam w smyku zestaw dwóch niewielkich doniczek (takie w sam raz na kaktusik czy coś w tym stylu) do pomalowania. Dokupiłam tylko dodatkowe farbki bo te w zestawie mają skandalicznie małą pojemność

Bardzo się cieszę, że powstają takie właśnie zestawy kreatywne. Lalki, głowy do czesania itp. zostawiam innym ciociom i wujkom. Ja wolę kupić coś takiego, co pozwoli mi i mojej Natalce razem spędzić czas. Siedzimy i robimy biżuterię, opisane wyżej figurki też malowałyśmy razem. Mam nadzieję, malowanie doniczek też sprawi jej wiele radości. Będzie mogła w nich hodować swoje własne roślinki

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2008-12-23 o 09:16
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 17:34   #59
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Prezenty dla dziecka/ dziewczynka

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze problem co kupić swojej teraz ośmioletniej bratanicy. W ubiegłym roku kupiłam jej zestaw do robienia figurek z gipsu chyba... wlewało się go do formy, wychodziły krówki, koniki, i inne śmieszne zwierzaczki i to się malowało farbkami. Prezent jej się podobał, bo widzę , że lubi takie robótki, poza tym dużo rysuje, maluje i lepi z plasteliny.
W tym roku kupiłam w smyku zestaw dwóch niewielkich doniczek (takie w sam raz na kaktusik czy coś w tym stylu) do pomalowania. Dokupiłam tylko dodatkowe farbki bo te w zestawie mają skandalicznie małą pojemność

Bardzo się cieszę, że powstają takie właśnie zestawy kreatywne. Lalki, głowy do czesania itp. zostawiam innym ciociom i wujkom. Ja wolę kupić coś takiego, co pozwoli mi i mojej Natalce razem spędzić czas. Siedzimy i robimy biżuterię, opisane wyżej figurki też malowałyśmy razem. Mam nadzieję, malowanie doniczek też sprawi jej wiele radości. Będzie mogła w nich hodować swoje własne roślinki
skoro lubi malować to może zestaw do makijażu, to taki żarcik bo uważam to za totalną przesadę ale pani w sklepie tak polecała okropność
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:17   #60
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Chrzest?

Witam! Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek, bo po przeglądnięciu forum prezentowego widzę tylko temat "co dla dziecka,chłopiec" ale tu raczej są starsze dzieci. Ja jestem poproszona za Chrzestną dla siostrzeńca i nie mam pojęcia co kupić..dla dziewczynki byłoby mi łatwiej..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-05 12:24:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.