Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 20:56   #31
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Jak spytalam o probki w superdrugu pewnego razu, to pani z obrzucila mnie takim spojrzeniem, jak bym przyszla zebrac.
Wczesniej w Bootsie nie mialam problemu, zeby probki dostac, a jakis czas temu zaszlam i dowiedzialam sie, ze probek juz nie daja. Ale to moze tylko u mnie na prowincji takie zasady
Cos sie musialo stac, ze im sie z tym tak odmienilo. Co prawda bylo to juz jakis czas temu, ale teraz mam juz swoj ulubiony podklad, wiec probek poki co , nie potzrebuje.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:45   #32
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiem, ze za darmo mozna dostac, ale wiesz jak widze miny Pan konsultantek to az mi sie odechciewa.. co prawda nie wiem jak jest tu w UK, moze maja inne podejscie do tego Musze do jakiegos wiekszego Bootsa sie udac, moze ten na Oxford Street, akurat przed praca bym podeszla.

Ja juz przeszlam wiele firm minerlanych. Odpowiadala mi firma Lumiere i ich formula VV, niestety musialam laczyc 3 kolory zeby dopasowac kolor. Przeszlam przez edm, jr minerals, bgm, lucy, buffd i nic mi nie pasowalo.. zobacze earthnicity, dzieki
W UK nigdy nie spotkalam sie z dziwnymi minami konsultantek gdy prosilam o probki, z reguly byly bardzo mile i pomocne sprobuj sama, rozumiem ze zle wrazenia z Polski potrafia skutecznie odstreczyc od pytania sie o rzeczy oczywiste a earthinicity kochalam miloscia wzajemna do czasu az stwierdzilam ze drogeryjnym podkladem uzyskam ten sam efekt ( szczerze polecam skin illusion z clarins )
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:00   #33
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Nie ma co się wstydzić pytać o próbki, producenci po to dają ja aptekom, żeby dawały klientkom a jak się któraś krzywo patrzy to przecież można zwrócić uwagę. moja mama kiedyś była dermokonsultantką i odgórnie miały narzucone, żeby dawać próbki klientkom ale tylko tym które mają w koszyku jakieś zakupy (dermokosmetyki oczywiście)

ja w super pharmie zawsze biorę próbki, co najlepsze przy kasie jeszcze pytam czy mają jakieś gratisy i one maja pod ladą tyle fantów dla klientów tylko nie chce im się tego dawać i to nie tylko jakieś mini produkty raz udało mi się wyrwać balsam l'oreala

za miesiąc będę w londynie, mam bilet w jedną stronę, ale jeszcze nie wiem czy zostanę czy nie, już mi się oczy świecą na myśl o tych kosmetykach itd
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 19:47   #34
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Dostane gdzies stacjonarnie podklad Kat Von D tattoo?

Sprawdzialm earthnicity, ale maja taki maly wybor kolorow i taka drozyzna, ze bede szukac dalej, no chyba ze stacjonarnie sprzedaja.. ale zaden kolor mi nie pasuje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 12:11   #35
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w sklepach mozna probki kupowac? bo np kupilabym jakis podklad, ale szkoda mi kasy na cala butelke bo nie wiem jak sie bedzie spisywal i czy kolor bedzie dobry..
To wszystko zalezy od miasta/dzielnicy. Kiedys nie bylo problemu. Wszedzie mozna bylo dostac probke wszystkiego w kilku kolorach na raz. Ale niestety ludzie w niektorych miejscach (jak u mnie na przyklad) zaczeli zerowac i brac jakies chore ilosci. I sklepy zaczely ograniczac. W jednych sklepach nie daja wcale, w innych wydzielaja po jednej probce, w jeszcze innych z pogarda wymalowana na twarzy, oceniaja klientki po wygladzie i wybieraja komu dac komu nie. Przez czyjas zachlannosc inni cierpia. Z tego co wiem w mniejszych miastach nie ma tego problemu, bo ludzie tam sa jeszcze troche mniej zepsuci.

Kiedys bralam probki EL DW dla kolezanki z pl. Kolory, ktore w pl nie byly dostepne. Pani dala mi wszystkie chyba 3 czy 4 z wielkim umiechem. To bylo dawno. A sobie chcialam wziac jakies 2 probki do porownania koloru, to mi pani powiedziala, ze tylko jedna probka na klienta. Po drugi kolor musialam isc do innego sklepu.


Teraz zakochalam sie w podkladzie Clarins. Najlepszy podklad pod sloncem. Kupilam w aptece na wyprzedazy tanio na probe. Okazuje sie ze jest wycofany. Tragedia. A chcialam kupic nowy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 13:31   #36
Toeris
Przyczajenie
 
Avatar Toeris
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: London
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, więc nie krzyczcie na mnie w razie jakiegoś błędu, nie znam jeszcze dobrze tej strony

Ostatnio zamówiłam kartę lojalnościową ze strony Boots'a i przyszła mi po 2 dniach W kopercie miałam też darmowe 100 punktów, ale czy któraś z Was wie jak te punkty przelać na moją kartę? Pomóżcie
Toeris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 14:06   #37
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Toeris Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, więc nie krzyczcie na mnie w razie jakiegoś błędu, nie znam jeszcze dobrze tej strony

Ostatnio zamówiłam kartę lojalnościową ze strony Boots'a i przyszła mi po 2 dniach W kopercie miałam też darmowe 100 punktów, ale czy któraś z Was wie jak te punkty przelać na moją kartę? Pomóżcie
Hej, witamy na wizażu
Karta z Bootsa to moja ulubiona, uzbierałam juz 2000 punktów (nie chwaląc się ) i myślę co za nie kupić

100 punktów, które dostałaś musisz zabrać ze sobą (wytnij tą karteczkę) przy najbliższych zakupach w Bootsie i przy kasie dać je kasjerce żeby zeskanowała razem z karta lojalnościową, w ten sposób znajdą się one na Twojej karcie

Dlugo mieszkasz w Anglii?
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 16:47   #38
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Ja kartę zawsze skanowalam bootsa ale zapomniałam o niej hehe ale napewno jest korzystniejsza niż SuperDruga bo nawet kupując leki mi punkty nalicza

Ostatnio sie zalogowalam i mam 20f do wykorzystania, za darmo z tych punktów super sprawa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 16:54   #39
mineralki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Z mineralow polecam earthnicity - na poczatek probki, calkiem spore, mozna kupic u nich na stronce, lilylolo mi nie pasowaly kompletnie

Odnośnie tych minerałków, znalazłam coś bardzo interesującego - chyba polska strona??? http://www.earthnicity.pl/ Ciekawe czy to to samo co w UK? czy ktoś wie coś na ten temat?
mineralki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 18:21   #40
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Czy któraś z Was wymieniała się kiedyś z innymi emigrantkami? Chcę przehandlować perfumy Salvatore Ferragamo Signorina 100 ml z ubytkiem około 30%, ale nie wiem, czy uda mi się je sprzedać - nie mam już kartonika, poza tym są używane. Chętnie zamieniłabym się na inne, tylko że nigdy nie spotkałam się na Wizażu z wymianami osób spoza Polski.
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 20:42   #41
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Mnie corka podarla ten kupon na 100 punktow w bootsie

Ja mam raptem 2,7f na niej

Uzywala ktoras z Was dermav10 light tinted eye roll on? Jest to wg was w miare dobry korektor?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 21:04   #42
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Sprawdziłam swoje punkty w Boots-na razie mam ich na trochę ponad 6f Próbowałam sprawdzić punkty na stronie Superdrug, ale nie umiem

Możecie polecić jakąś dobrą ale niedrogą odżywkę do paznokci?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 22:03   #43
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mineralki Pokaż wiadomość
Odnośnie tych minerałków, znalazłam coś bardzo interesującego - chyba polska strona??? http://www.earthnicity.pl/ Ciekawe czy to to samo co w UK? czy ktoś wie coś na ten temat?
Wydaje mi sie ze moze to byc to samo, bo nazwy podkladow sa identyczne jak na angielskiej stronce uklad strony m.in dobor odcienia tez na podobnej zasadzie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 11:57   #44
Toeris
Przyczajenie
 
Avatar Toeris
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: London
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
Dlugo mieszkasz w Anglii?
Nie, dopiero 2 miesiące, ale staram się zaklimatyzować. Dziękuję Ci bardzo za pomoc I gratuluję tych punktów, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mnie corka podarla ten kupon na 100 punktow w bootsie
Ja przed synkiem schowałam na dnie torebki
Toeris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:32   #45
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

A ja swoją kartę zgubiłam. To znaczy jest gdzieś w domu, ale przepadłą przy przeprowadzce. I od roku nie mogę jej znaleźć. Ale dzięki temu, ze wspomniałyście o karcie, dziś wystąpiłam o nową. Już wielokrotnie płaciłam punktami. Bardzo miła sprawa
Teraz planuję parę droższych zakupów w bootsie i nie chciałabym tracić takiej dużej ilości punktów.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 22:47   #46
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

czy wiecie gdzie w uk znajdę szczotki tangle teezer i w jakiej cenie?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 22:50   #47
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
czy wiecie gdzie w uk znajdę szczotki tangle teezer i w jakiej cenie?
Boots -£10.99


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:10   #48
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

dziewczyny sleek jest tylko w superdrugu?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:30   #49
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
dziewczyny sleek jest tylko w superdrugu?
Nie, jest tez w innych sklepach no i online rzecz jasna.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 14:13   #50
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A ja swoją kartę zgubiłam. To znaczy jest gdzieś w domu, ale przepadłą przy przeprowadzce. I od roku nie mogę jej znaleźć. Ale dzięki temu, ze wspomniałyście o karcie, dziś wystąpiłam o nową. Już wielokrotnie płaciłam punktami. Bardzo miła sprawa
Teraz planuję parę droższych zakupów w bootsie i nie chciałabym tracić takiej dużej ilości punktów.
Mozesz sie zalogować na stronie bootsa i poprosić o przesłanie nowej karty jeśli zgubiłaś, wszystkie dane advantage card zostana takie same
Chyba, że założyłaś sobie calkiem nowa kartę?

Cytat:
Napisane przez Toeris Pokaż wiadomość
Nie, dopiero 2 miesiące, ale staram się zaklimatyzować. Dziękuję Ci bardzo za pomoc I gratuluję tych punktów, zazdroszczę
To świerzynka jesteś Oby Ci się spodobało.

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
dziewczyny sleek jest tylko w superdrugu?
Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Nie, jest tez w innych sklepach no i online rzecz jasna.
Właśnie. Ja też tylko widziałam w superdrugu, a szkoda bo nie zawsze mi po drodze. Mogli by zrobić szafę w Bootsie

Widziałyście nową paletkę Vintage ?
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 14:42   #51
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Właśnie. Ja też tylko widziałam w superdrugu, a szkoda bo nie zawsze mi po drodze. Mogli by zrobić szafę w Bootsie

Widziałyście nową paletkę Vintage ?

Jako fanka Sleeka mam juz paletke i roz

Ja spotkalam Sleeka w mniejszych sklpeach, ale to zdecydowanie rzadkosc.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:12   #52
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Kupilam ostatnio cos takiego:

Biore, warming cleanser

http://www.superdrug.com/biore/biore...er/invt/407850

I doslownie to ciepelko na twarzy jest tak zarabiste.. twarz mniej mi sie przetluszcza, aleeee wyskoczyly mi znow okropne gule chyba skora sie oczyszcza, bo przeciez ten preparat nie zapycha porow..

Generalnie szukalam czegos do oczyszczania, poniewaz uzywam do demakijazu Organic, mleczko, ale mam wrazenie ze to nie daje rady a moj zel z Simple sie skonczyl wiec chcialam cos nowego wyprobowac..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:18   #53
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kupilam ostatnio cos takiego:

Biore, warming cleanser

http://www.superdrug.com/biore/biore...er/invt/407850

I doslownie to ciepelko na twarzy jest tak zarabiste.. twarz mniej mi sie przetluszcza, aleeee wyskoczyly mi znow okropne gule chyba skora sie oczyszcza, bo przeciez ten preparat nie zapycha porow..

Generalnie szukalam czegos do oczyszczania, poniewaz uzywam do demakijazu Organic, mleczko, ale mam wrazenie ze to nie daje rady a moj zel z Simple sie skonczyl wiec chcialam cos nowego wyprobowac..
Też mu się przyglądałam w sobotę, ale trochę przestraszyłam się składu. Wybrałam mleczko oczyszczające z Soap&Glory - pomyślałam, że może zamiast traktować moją wymęczoną cerę "ostrymi" preparatami, postaram się podejść do tego z drugiej strony. Poza tym pamiętam, że w latach nastoletnich preparaty anty-trądzikowe na tyle inwazyjnie wysuszały mi skórę, że wręcz było po nich jeszcze gorzej. Ale możesz dać znać jak Ci się sprawuje Twój żel, z brytyjskimi anty-trądzikowymi rzeczami nie mam doświadczenia. Z tego Biore był jeszcze żel chłodzący, ciekawe, który jest lepszy.
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:29   #54
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Ja sie nie bardzo znam na skladach, musze sie podszkolic. Dam znac jak sie sprawuje. Poki co na plus: twarz gladka i czysta, acz wkurzaja mnie gule.. czuje sie jak nastolatka

Myslalam nad kupnem micela z Burżuja, bo byl w promocji, ale cos mnie podkusilo (opinie) do Biore.
Wzielam przy okazji roz z MUA :P i chcialam nabyc pedzel z RT, face expert do podkladu ale nie bylo w trzech Superdrugach ani w Bootsie :/

Tymczasem czekam na paczke z Lumiere, bo nie moge trafic z kolorem rozu/bronzera a z Lumiere, odcienn Sahara jest cudowny jak i Mavelous do mojej szaro bladej zaczerwienionej cery..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-10-07 o 23:31
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:39   #55
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Sprawdziłam swoje punkty w Boots-na razie mam ich na trochę ponad 6f Próbowałam sprawdzić punkty na stronie Superdrug, ale nie umiem

Możecie polecić jakąś dobrą ale niedrogą odżywkę do paznokci?
Ostatnio kupiłam TEN i jestem zadowolona. Kosztuje 2f.z hakiem

Mam też odżywkę w złotej buteleczce Sally Hensen. Też dużo dziewczyn chwali, ale moim paznokciom nie podeszła
No i cena trochę wyższa raczej.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Myslalam nad kupnem micela z Burżuja, bo byl w promocji, ale cos mnie podkusilo (opinie) do Biore.
Wzielam przy okazji roz z MUA :P i chcialam nabyc pedzel z RT, face expert do podkladu ale nie bylo w trzech Superdrugach ani w Bootsie :/
Ostatnio z MUA wzięłam lakier do paznokci jutro będę malować
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 23:51   #56
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Ostatnio w 99p wynalazłam genialny żel do twarzy z Neutrogeny, taki pomarańczowy, oil-free z arabskimi napisami (wygląda podobnie do tego)polecam, dobrze oczyszcza, nie wysusza, cudeńko

Możliwe, że jednak Cię ten preparat z Biore zapycha ( mi to się zdażyło kilka razy z różnymi produktami tego typu), zwłaszcza jeśli nie zmywasz tego później jeszcze drugim środkiem, np żelem do twarzy.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 00:15   #57
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

ja odkrylam zupelnie przypadkiem w savers'ie za funta te szampony dla dzieci. zapach jest taki sobie, jak kto lubi ogorek i melon, ale jak sie wlosy swieca po nim! i mnie i corce, lekkie i miekkie w dotyku. rewelacja
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:57   #58
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam TEN i jestem zadowolona. Kosztuje 2f.z hakiem

Mam też odżywkę w złotej buteleczce Sally Hensen. Też dużo dziewczyn chwali, ale moim paznokciom nie podeszła
No i cena trochę wyższa raczej.
Dziękuję
A jeszcze napisz gdzie go kupiłaś? Na stronie bootsa i superdrug są produkty Miss Sporty, ale akurat nie ten Chyba że tylko na stronie nie ma, a jest w sklepie
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:06   #59
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kupilam ostatnio cos takiego:

Biore, warming cleanser

http://www.superdrug.com/biore/biore...er/invt/407850

I doslownie to ciepelko na twarzy jest tak zarabiste.. twarz mniej mi sie przetluszcza, aleeee wyskoczyly mi znow okropne gule chyba skora sie oczyszcza, bo przeciez ten preparat nie zapycha porow..

Generalnie szukalam czegos do oczyszczania, poniewaz uzywam do demakijazu Organic, mleczko, ale mam wrazenie ze to nie daje rady a moj zel z Simple sie skonczyl wiec chcialam cos nowego wyprobowac..
A probowalas micela z L'oreala?

Co do oczyszczania twarzy ja bardzo sobie chwale emulsje z pompka Cetaphil jest bardzo wydajna i mozna ja dostac w Bootsie.
Dobra do wrazliwej twarzy. Nie nadaje sie do zmywania makijazu, ale zakladam, ze do tego chcesz uzywac micela i pozniej cos co oczyszcilo by Ci twarz z woda.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 16:43   #60
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - cz. 2

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
A probowalas micela z L'oreala?

Co do oczyszczania twarzy ja bardzo sobie chwale emulsje z pompka Cetaphil jest bardzo wydajna i mozna ja dostac w Bootsie.
Dobra do wrazliwej twarzy. Nie nadaje sie do zmywania makijazu, ale zakladam, ze do tego chcesz uzywac micela i pozniej cos co oczyszcilo by Ci twarz z woda.
o tak! Chodzi mi generalnie o to ze mam wrazenie ze po mleczku Botanics skore mam "zapchana" tym mleczkiem. Tzn no tylko takie wrazenie mam.. wiec tak q woli slislosci chcialabym jeszcze czyms oczyszczac twarz po demakijazu..

Mialam Micel z Loreala, pisalam wczesniej ze mi nie pasowal Rozmazywal mi wszystko i nie oczyszczal tak dobrze jak np BeBeauty z Biedronki

Kurcze no oby mnie nie zapychal ten Biore, bo nie mam poki co kasy na kolejne "cudenko" :/ ehhh w Polsce juz mialam sprawdzone produkty a tu znow przerabianie "od nowa" szukanie dopasowanych kosmetykow i tym samym znow mam problemy z ropnymi gulami na zuchwie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2013-10-08 o 16:45
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 10:22:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.