FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka?? - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 21:00   #3151
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Po prostu jade do Anglii w przyszłym tyg i zastanawiałam się czy dopisywać to do listy...
Tak w ogóle może znacie jakies kosmetyki/pędzle polecane na youtube lub przez siebie które można kupić w Anglii, a w Polsce ich nie ma lub sa droższe? (tylko nie jakis super drogich firm typu MAC)
Na razie po filmikach Niesi nastawiam się na kosmetyki Elf i Sleeka...
NYX powinien być w Superdrug; ja polecam Lush, Urban Decay (cienie porównywalne z MAC, mają fajne palety, są dość drogie, ale warto - często w palecie są miniaturki kredek i słynnej bazy pod cienie). Rzuć okiem na Barry M - zwłaszcza miętowy lakier i sypkie cienie; może Neutrogena do twarzy? Albo Aussie do włosów? Znajdziesz w każdym Bootsie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:07   #3152
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

http://www.youtube.com/watch?v=dVwCm...8U&feature=sub
"starajcie sie czesać", Boże... niech jeszcze powiedzą "starajcie sie myć".
Tak jak nie ma głupich pytan, tylko są głupie odpowiedzi, tak mysle że sam tag "5 x nie wolno" nie jest taki zły. Ale to co nagrywają te dziewczyny to dla mnie śmiech. Myśle że nieesia25 nagrałaby cos sensownego w takim filmiku, przecież można udzielić rad kosmetycznych, np co do farbowania włosów, co do malowania paznokci, ja np kiedyś nie widzialam że paznokcie muszą być dobrze odtłuszczone, zeby lakier ładnie sie trzymal, czasem nawet przed malowaniem wcieralam w nie krem;p. Albo np kiedyś znalazlam porade że zmywacz do paznokci rozrzedzi lakier i sprawi że bedzie jak nowy, tak sprawi, ale na jedno użycie, później lakier będzie jeszcze bardziej gęsty i może nieładnie pachnieć (zalezy od zmywacza i lakieru). Mi jeden śmierdział tak okropnie że chyba nigdy w życiu nic gorszego nie wąchalam. Takich porad jest na prawdę dużo, trzeba tylko pomysleć, a "nie wolno" jesc pączka na ulicy to dla mnie śmiech.
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:33   #3153
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
NYX powinien być w Superdrug; ja polecam Lush, Urban Decay (cienie porównywalne z MAC, mają fajne palety, są dość drogie, ale warto - często w palecie są miniaturki kredek i słynnej bazy pod cienie). Rzuć okiem na Barry M - zwłaszcza miętowy lakier i sypkie cienie; może Neutrogena do twarzy? Albo Aussie do włosów? Znajdziesz w każdym Bootsie
Dziękuje
Na pewno zwróce uwage na te produkty
Nawet jak będą ogólnie drogie to przeciez mogę trafić akurat na promocje!
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 21:42   #3154
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
NYX powinien być w Superdrug; ja polecam Lush, Urban Decay (cienie porównywalne z MAC, mają fajne palety, są dość drogie, ale warto - często w palecie są miniaturki kredek i słynnej bazy pod cienie). Rzuć okiem na Barry M - zwłaszcza miętowy lakier i sypkie cienie; może Neutrogena do twarzy? Albo Aussie do włosów? Znajdziesz w każdym Bootsie
NYXa nie ma w Superdrugu. Ogolnie nigdzie go nie ma w UK, chyba ze masz szczescie i trafisz na jakas mala drogeria, ktora je sprzedaje (slyszalam ogolnie o dwoch chyba na cala Anglie). W kazdym razie w sieciowkach nie ma. Pozdrawiam!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:10   #3155
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

http://www.youtube.com/watch?v=vDazoLwWUvI Czy ta dziewczyna cały czas czyta czy mi się wydaje? Bo już oglądam jej drugi filmik i ciągle spogląda w dół....To nawet nie wygląda jak mini ściąga tylko czytanie całego teksu, który jest zapisany na kartce...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:23   #3156
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=vDazoLwWUvI Czy ta dziewczyna cały czas czyta czy mi się wydaje? Bo już oglądam jej drugi filmik i ciągle spogląda w dół....To nawet nie wygląda jak mini ściąga tylko czytanie całego teksu, który jest zapisany na kartce...

Też na to zwróciłam uwagę. Bo wygląda to bardzo nienaturalnie
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:27   #3157
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

na 100% czyta.
edit: ta to dopiero poucza w tym tagu 5x nie wolno "dziewczyno!"

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2010-08-02 o 22:29
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 22:39   #3158
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Gregory nagrał filmik o swoich ulubionych produktach

http://www.youtube.com/user/GregoryG.../0/oOmKkgEWeTM
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 22:40   #3159
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
na 100% czyta.
edit: ta to dopiero poucza w tym tagu 5x nie wolno "dziewczyno!"
"dziewczyna przy tuszy to naprawdę fajne zjawisko"
idę turlać się po podłodze bo po prostu nie mogę

ile radosci nam pann Glam zapewniła tworząc ten tag ;D

"skontroluj jak wyglądają twoje majtki"...

no i dobrze wiedzieć, że tylko w szarych bluzkach widac, ze się człowiek poci ja myślałam, że to od człowieka, higieny i kosmetyków zależy ale jednak nie - od szarej bluzki. Kurde a ja tak lubie szary
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 07:39   #3160
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Re: Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
NYXa nie ma w Superdrugu. Ogolnie nigdzie go nie ma w UK, chyba ze masz szczescie i trafisz na jakas mala drogeria, ktora je sprzedaje (slyszalam ogolnie o dwoch chyba na cala Anglie). W kazdym razie w sieciowkach nie ma. Pozdrawiam!
oczywiście chodziło mi o NYC http://www.superdrug.com/nyc-metro-q...c/invt/569368/
Nie używałam ani jednej ani drugiej marki, ale wyglądają podobnie, więc może coś fajnego znajdziesz

Czytałam, że Make Up Academy ma fajne lakiery - bardzo tanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 07:51   #3161
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

TheVanillaMakeup- zrobiła filmik o kontrowersjach związku z nowym tagiem. Mnie jakoś nie przekonała, w sumie to nie wiem czemu ale wydaje się niesympatyczna. http://www.youtube.com/user/TheVanillaMakeup
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:05   #3162
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

zwroccie uwage na paznokcie TheVanillaMakeup w filmie 5 razy nie wolno
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:23   #3163
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Naszymi postami robimy im tylko kryptoreklamę, a nawet na to nie zasługują. Zauważcie, że ten tag robią tylko takie idiotki, jak one. Żadna inna dziewczyna, nawet niezbyt lubiana przez nas Szusz, go nie zrobiła. Mają prawie zerową oglądalność, prawie żadnych widzów, więc zrobienie takiego tagu to może sposób na zauważenie, albo zapchaj dziurę, bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Musimy mieć tylko nadzieję, że żadna szanująca siebie i swoich widzów Youtubowiczka nie zrobi takiego tagu, bo byłby to definitywny koniec świata.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:54   #3164
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

http://www.youtube.com/user/sotellme.../6/L12uS5l0URc
fajne te fale, ale moje za krótkie żeby coś z nich wymyślic.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:59   #3165
madzialena87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
GG do madzialena87
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Naszymi postami robimy im tylko kryptoreklamę, a nawet na to nie zasługują. Zauważcie, że ten tag robią tylko takie idiotki, jak one. Żadna inna dziewczyna, nawet niezbyt lubiana przez nas Szusz, go nie zrobiła. Mają prawie zerową oglądalność, prawie żadnych widzów, więc zrobienie takiego tagu to może sposób na zauważenie, albo zapchaj dziurę, bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Musimy mieć tylko nadzieję, że żadna szanująca siebie i swoich widzów Youtubowiczka nie zrobi takiego tagu, bo byłby to definitywny koniec świata.
Nie odzywalam sie w tym watku, tylko was podczytywalam. Ale teraz juz nie wytrzymalam - jak mozna nazwac idiotka kogos, kogo sie nie zna? Nikt nie zmusza Cie do ogladania tych filmikow, tego tagu. Nie rozumiem tego. Nie podoba ci sie = nie ogladaj.
madzialena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:11   #3166
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Naszymi postami robimy im tylko kryptoreklamę, a nawet na to nie zasługują. Zauważcie, że ten tag robią tylko takie idiotki, jak one. Żadna inna dziewczyna, nawet niezbyt lubiana przez nas Szusz, go nie zrobiła. Mają prawie zerową oglądalność, prawie żadnych widzów, więc zrobienie takiego tagu to może sposób na zauważenie, albo zapchaj dziurę, bo nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Musimy mieć tylko nadzieję, że żadna szanująca siebie i swoich widzów Youtubowiczka nie zrobi takiego tagu, bo byłby to definitywny koniec świata.
Nie nazwałabym takich dziewczyn idiotkami. Co do reszty się zgodzę. Nie mogę sobie wyobrazić obu Ag ,które z wypiekami na twarzy mówią o sąsiadkach obgryzających paznokcie.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:16   #3167
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez madzialena87 Pokaż wiadomość
Nie odzywalam sie w tym watku, tylko was podczytywalam. Ale teraz juz nie wytrzymalam - jak mozna nazwac idiotka kogos, kogo sie nie zna? Nikt nie zmusza Cie do ogladania tych filmikow, tego tagu. Nie rozumiem tego. Nie podoba ci sie = nie ogladaj.
Nikt mnie nie zmusza, ale nikt mi też nie zabrania. Więc mogę oglądać to, co mi się podoba i to, co mi się nie podoba i komentować to tak, jak mi się żywnie podoba.
A ty też możesz mieć swoje "ale", bo od tego jest demokracja.
A i tak, mogę nazywać ludzi, tak jak mi się żywnie podoba. A idąc twoim tokiem rozumowania: jak ci się to nie podoba, to nie czytaj.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:19   #3168
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nikt mnie nie zmusza, ale nikt mi też nie zabrania. Więc mogę oglądać to, co mi się podoba i to, co mi się nie podoba i komentować to tak, jak mi się żywnie podoba.
A ty też możesz mieć swoje "ale", bo od tego jest demokracja.
A i tak, mogę nazywać ludzi, tak jak mi się żywnie podoba. A idąc twoim tokiem rozumowania: jak ci się to nie podoba, to nie czytaj.
Możesz nazywać ludzi jak Ci się podoba, ale polecam zapoznać się z czymś, co określa się słówkiem KULTURA.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:58   #3169
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
Możesz nazywać ludzi jak Ci się podoba, ale polecam zapoznać się z czymś, co określa się słówkiem KULTURA.

Kultura obowiązuje również youtube-owiczki i nawet jeśli 'idiotki' to mocne słowo wolę rzeczy nazywać po imieniu, a nie przez pierwsze kilka minut klepać do kamerki o tym jak bardzo nie chcę nikogo urazić swoimi wymysłami, na temat jedzących dziewczyn, chociażby... Zgadzam się z autorką postu, który wywołał tą małą burzę...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 11:28   #3170
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Kultura obowiązuje również youtube-owiczki i nawet jeśli 'idiotki' to mocne słowo wolę rzeczy nazywać po imieniu, a nie przez pierwsze kilka minut klepać do kamerki o tym jak bardzo nie chcę nikogo urazić swoimi wymysłami, na temat jedzących dziewczyn, chociażby... Zgadzam się z autorką postu, który wywołał tą małą burzę...
Wielki mi argument "bo one też nie maja kultury".
A co mnie obchodzi, że ktoś jest niekulturalny- ja mam klasę i świadczę swoimi słowami o sobie, nie o jakichś tam youtubowiczkach.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:44   #3171
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

naprawdę nie potraficie opisać waszego zdania o innym człowieku przy użyciu innego słowa niż idiotka ?!
współczuje...
ja rozumiem, że wam się nie podobają ale czy naprawdę musicie używać słowa idiotka? Sama się z nich nabijam ale od idiotek ich nie wyzywam. Język polski jest naprawdę bogaty w róznego rodzaju przymiotniki, wystarczy trochę oczytania i chęci.
btw- nie, nie można do woli ludzi w internecie wyzywać, prawo mimo wszystko zabrania a na takie teksty jest paragraf.....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:51   #3172
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
naprawdę nie potraficie opisać waszego zdania o innym człowieku przy użyciu innego słowa niż idiotka ?!
współczuje...
ja rozumiem, że wam się nie podobają ale czy naprawdę musicie używać słowa idiotka? Sama się z nich nabijam ale od idiotek ich nie wyzywam. Język polski jest naprawdę bogaty w róznego rodzaju przymiotniki, wystarczy trochę oczytania i chęci.
btw- nie, nie można do woli ludzi w internecie wyzywać, prawo mimo wszystko zabrania a na takie teksty jest paragraf.....
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:07   #3173
madzialena87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
GG do madzialena87
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
naprawdę nie potraficie opisać waszego zdania o innym człowieku przy użyciu innego słowa niż idiotka ?!
współczuje...
ja rozumiem, że wam się nie podobają ale czy naprawdę musicie używać słowa idiotka? Sama się z nich nabijam ale od idiotek ich nie wyzywam. Język polski jest naprawdę bogaty w róznego rodzaju przymiotniki, wystarczy trochę oczytania i chęci.
btw- nie, nie można do woli ludzi w internecie wyzywać, prawo mimo wszystko zabrania a na takie teksty jest paragraf.....
Dokladnie o to mi chodzilo.
To, ze cos sie komus nie podoba to nie znaczy zeby zaraz isc i wypisywac na jakims forum obrazliwe wyzwiska. Nie rozumiem, jak ktos moze uwazac, ze tak mozna i ze nic zlego w tym nie widzi
madzialena87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:25   #3174
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Ojej, trochę mnie nie było i 16 stron musiałam nadrobić
Mnie 5x nie wolno, aż tak nie zbulwersował... Pierwszy punkt był przesadzony, ale z drugiej strony mam wrażenie, że i tak wszyscy uznaliby to za najazd na osoby otyłe. Btw. pamietam jak kiedys w którymś wątku na wizażu była awantura, bo jakas wizażanka odwazyla sie stwierdzic, ze maleńkie torebeczki u grubych dziewczyn wygladają karykaturalnie tak samo jak gigantyczne torby u malutkich i drobnych dziewczyn (a taka to znalam, mialo sie wrażenie, że jej torba jest wieksza od niej samej). Co to sie wtedy działo, łohoho Otyłosć może być wywołana różnymi czynnikami to racja i dziewczyna przesadziła stwierdzając, że nie wolno jeść na ulicy, bo to faktycznie wyszło głupio i bez sensu. Ale też osoba ze sporą nadwagą (i to niezależnie czym wywołaną) nie pracuje na swoje zdrowie czy wygląd wsuwając fast foody, a to też się zdarza. A reszta punktów była całkiem sensowna, może walnęła parę błędów o lukach skroniowych ale z kilkoma rzeczami się zgadzam (tapeta, stringi wystające z biodrówek, eyeliner-owe brwi)

Eeej, ale te zdjecia Michelle z opuchnietą twarzą to tak troche nietrafione, bo ona je wrzuciła bodajże na facebooka czy gdzies jak miala usuwane ósemki, po tym zazwyczaj ma się opuchnięte wielkie poliki. I pod tymi zdjęciami były podpisy o tym właśnie, że jest zapuchnięta i może jeść tylko zupki ^^ Warto przeczytać opis zdjęcia zanim się je wstawi. A Michelle miała kiedyś ładna cerę na początku, teraz bleee, zniszczoną.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:30   #3175
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Naszymi postami robimy im tylko kryptoreklamę, a nawet na to nie zasługują. Zauważcie, że ten tag robią tylko takie idiotki, jak one.
No przegłaś pałę


Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Żadna inna dziewczyna, nawet niezbyt lubiana przez nas Szusz, go nie zrobiła.
O, widzę że nie tylko ja nie lubię Szusz Nawet nie wiem kiedy dodała mnie do osób ignorowanych, a nie przypominam sobie, żebym coś na jej temat złego napisała


Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
naprawdę nie potraficie opisać waszego zdania o innym człowieku przy użyciu innego słowa niż idiotka ?!
współczuje...
ja rozumiem, że wam się nie podobają ale czy naprawdę musicie używać słowa idiotka? Sama się z nich nabijam ale od idiotek ich nie wyzywam. Język polski jest naprawdę bogaty w róznego rodzaju przymiotniki, wystarczy trochę oczytania i chęci.
btw- nie, nie można do woli ludzi w internecie wyzywać, prawo mimo wszystko zabrania a na takie teksty jest paragraf.....

Sama bym tego ładniej nie napisała

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

O, zapomniałam Wam wrzucić filmiku makijażu, który mi się szalenie spodobał DO tego stopnia, że się tak wczoraj pomalowałam Tak tylko dla siebie..

http://www.youtube.com/user/julieg713#p/u/0/LP5homITJY0
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:44   #3176
magdalenka3
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka3
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ♥♥♥ HeaVeN WhEn YoU'rE NeAr ♥♥♥
Wiadomości: 285
GG do magdalenka3
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Widzę, że więcej osób czyta forum ... http://www.youtube.com/watch?v=kHntKCa7qkM


I cukiereczek znów się pojawił.
__________________
" Jesteś odpowiedzią na cichą modlitwę,szeptaną co noc przez moje serce... "

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625040117.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvnmifb2sj.png
magdalenka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:56   #3177
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez magdalenka3 Pokaż wiadomość
Widzę, że więcej osób czyta forum ... http://www.youtube.com/watch?v=kHntKCa7qkM

Kolejne kółko wzajemniej adoracji... Zauważmy, że popierają ją same nowe dziewczyny tak one. No robią z siebie idiotki dosłownie...

Miałam jej coś dodać od siebie ale jakoś mi się nie chce zaczynać rozmowy... chyba się starzeje
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:11   #3178
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Dziewczyny, a jeszcze mam pytanie..Pamiętam Niesia robiła kiedyś filmik o takim samoopalaczu który juz poczas nakładania tak jakby barwił skóre...Wiecie może co to było? Bo nie wiem co wpisywać w wyszukiwarke
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:19   #3179
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jeszcze mam pytanie..Pamiętam Niesia robiła kiedyś filmik o takim samoopalaczu który juz poczas nakładania tak jakby barwił skóre...Wiecie może co to było? Bo nie wiem co wpisywać w wyszukiwarke
"samoopalacz do twarzy i ciala Ja uzywam Xen tan Dark Lotion ok £26 i XEN-TAN Face Tanner Luxe ok £19" z YouTube
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:31   #3180
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: FILMIKI "urodowe" na youtube. czy ktos tez jest ich fanka??

ja wiem, że ciasteczko25 też używała jakiegoś samoopalacz który barwi już przy nakładaniu ale nazwy nie pamiętam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.