Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 22:34   #1951
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

http://www.youtube.com/watch?v=gcmEkDLh0Hg&feature=sub 1:04

ja nie rozumiem takiego myślenia, że kupuje się coś "na ilość". Nie lepiej zaoszczedzić i kupić jedną porządną rzecz zamiast 15 badziewnych?

Edytowane przez kiediska
Czas edycji: 2010-09-28 o 22:35
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 22:40   #1952
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

właśnie dlatego skończyłam. dobra oglądam ten haul;p

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

koszulka z cekinami dla faceta :C haha "facet z chustą łojezu" - ale to było smieszne
ta z supermanem fajna ta z piuropuszem okropieństwo ;p suzuka zwyczajna
spider man też mi się podoba mam nadzieję że nie ma więcej niż 30 lat ten brat :P
fajna koszula w krateczke
jestem zauroczona tymi koszulami ^^

ilość? wydaje mi się że jakoś jest dobra, zwyczajna, jak z każdej sieciówki :P znaczy się tak podejrzewam jak jest inaczej wyprowadźcie mnie z błędu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 22:54   #1953
Purple_tulips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 155
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

ja polecam lakiery Barry M. U mnie trzymaja sie bez naruszenia i bez zadnych coat-ow 5 dni, a tez wiele rzeczy szkodliwych dla lakierow robie (mycie naczyn, przygotowywanie potraw, itp.) Dopiero po 5 dniach zaczynaja lekko odpryskiwac.

Te stylizacje Chanel, ktore podawalyscie, nie przemawiaja do mnie
Purple_tulips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:00   #1954
kiediska
Raczkowanie
 
Avatar kiediska
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 344
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

sama nie wiem jak jest z ciuchami z Primarku, bo nigdy nic z tego sklepu nie miałam, ale skoro LitlleStar mówi, że one stawiają na "ilość" no to takie stwierdzenie działa jakby na kontrze do przypuszczenia, że ciuchy z tego sklepu mogą być dobrej jakości :P nie wiem, może źle rozumuję :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

a swoją drogą to bardzo miłe,że tak "obkupiły" brata
kiediska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:26   #1955
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez TruskaweczQaa Pokaż wiadomość
a co do top coat'a polecam dość tani (6zł) z firmy Lovely (w Rossmanie dostępny)
Który dokładnie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 06:03   #1956
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Który dokładnie?

dokładnie to nazywa się top coat fast dray
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18097-rec-424300.htm
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:13   #1957
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez TruskaweczQaa Pokaż wiadomość
dokładnie to nazywa się top coat fast dray
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-18097-rec-424300.htm
A ja go nie polecam, bo zżera kolory ciemnych kolorów i z częścią lakierów jest niekompatybilny..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 08:14   #1958
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
sama nie wiem jak jest z ciuchami z Primarku, bo nigdy nic z tego sklepu nie miałam, ale skoro LitlleStar mówi, że one stawiają na "ilość" no to takie stwierdzenie działa jakby na kontrze do przypuszczenia, że ciuchy z tego sklepu mogą być dobrej jakości :P nie wiem, może źle rozumuję :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

a swoją drogą to bardzo miłe,że tak "obkupiły" brata
primark to ma dobre spodnie i bielizne
koszulki - jak sie uda to beda fajne a jak nie tak flaki
buty - balerinki totalnie na nie, ogolnie takie szmaciaki etc sa na jedno wyjscie a kozaki już np. bardzo fajne (przynajmniej moje)
taka sobie to ruletka

a jak mam być szczera to mnie osobiście np. żadne h&M, bershki etc jakością nie zadowalają ale czasem jakieś jednosezonome fanaberie kupuje
ewentualnie ciuchy z Reserved i rodzinki, top secret etc dają się ponosić
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:15   #1959
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gcmEkDLh0Hg&feature=sub 1:04

ja nie rozumiem takiego myślenia, że kupuje się coś "na ilość". Nie lepiej zaoszczedzić i kupić jedną porządną rzecz zamiast 15 badziewnych?

Nie Twój portfel i ciuchy nie są dla Ciebie. Rozumiem, że ubierasz się u Diora, skoro rzucasz takie teksty...
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:19   #1960
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
A ja go nie polecam, bo zżera kolory ciemnych kolorów i z częścią lakierów jest niekompatybilny..
ja nie nakładam go bezpośrednio na lakier bazowy, może dlatego mi się sprawdza, pewnie są od niego lepsze, ale kurka szkoda mi kasy
(mój przepis :P - lakier bazowy+lakier bezbarwny+top coat)
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:19   #1961
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez kiediska Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=gcmEkDLh0Hg&feature=sub 1:04

ja nie rozumiem takiego myślenia, że kupuje się coś "na ilość". Nie lepiej zaoszczedzić i kupić jedną porządną rzecz zamiast 15 badziewnych?
ja zazwyczaj idę w ilość. ubrania bardzo szybko mi się nudzą i nie wyobrażam sobie nosić czegoś kilka lat wolę jednosezonówki i wymianę połowy szafy co kilka miesięcy. poza tym zanim uzbierałabym na coś porządnego, minęłyby wieeeekiiii w Polsce ogólnie trudno o ubrania dobrej jakości. w Anglii wystarczy być sprytnym, żeby wyhaczyć prawdziwe okazy za niewielkie pieniądze
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 08:25   #1962
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ja zazwyczaj idę w ilość. ubrania bardzo szybko mi się nudzą i nie wyobrażam sobie nosić czegoś kilka lat wolę jednosezonówki i wymianę połowy szafy co kilka miesięcy. poza tym zanim uzbierałabym na coś porządnego, minęłyby wieeeekiiii w Polsce ogólnie trudno o ubrania dobrej jakości. w Anglii wystarczy być sprytnym, żeby wyhaczyć prawdziwe okazy za niewielkie pieniądze

ja dlatego lepsze kupuje głownie klasyki np. czarne czółenka, spódniczki proste, koszule
a te wszystkie codzienne rzeczy kupuje gdzie gdzie cena jest rozsądna
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:30   #1963
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Widziałam film nissiax o paletach i szok .... ja mam tą palete sleek, też storm ale te cienie są malutkie. Dużo mniejsze niż złotówka, czy to znaczy że na allegro podróby sprzedają?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:30   #1964
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

ja dlatego lepsze kupuje głownie klasyki np. czarne czółenka, spódniczki proste, koszule
a te wszystkie codzienne rzeczy kupuje gdzie gdzie cena jest rozsądna
mam tak samo uważam, że to najlepsze rozwiązanie dla kogoś z mniej zasobnym portfelem
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:36   #1965
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

ja dlatego lepsze kupuje głownie klasyki np. czarne czółenka, spódniczki proste, koszule
a te wszystkie codzienne rzeczy kupuje gdzie gdzie cena jest rozsądna
nie no, jasne są rzeczy na których nie można oszczędzać. nie wyobrażam sobie tanich (badziewnych) butów ze sztucznego tworzywa, w których nogi się pocą i deformują. podobnie z zimową kurtką, która mimo swej grubości nie będzie grzała. ani nie wyobrażam sobie bielizny ze sztucznych tkanin, brrr
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:41   #1966
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

annaant0nina ‎wrzuciła filmik z makijażem zimowym do "chanelowego" konkursu sióstr
Moim zdaniem super

A JTD wrzuciła zakupy wrześniowe, ale wyłączyłam po tym jak drugi raz usłyszałam "zaskórniaki" Później może obejrzę

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-09-29 o 08:43
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:47   #1967
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Oglądałam wczoraj w nocy ten filmik z męskim haulem jednej z sióstr i bardzo mi sie spodobał, uśmiałam się nieźle. Wogóle to tak smętnie jest ostatnio że takie filmiki pozytywnyych osób mnie bardzo napędzają. Faktycznie kupiły sporo i dla brata i dla taty - to było słodkie


Eyo - uważam że powinnaś się wziąść za YT i pokazać nam swoje bucikowe skarby


http://www.youtube.com/user/oneilowa.../0/gB5Kho2qSUQ nakładanie henny - ja tam efektów nie widzę, przed i po podobnie. I szkoda że nie ma filmiku jak nałożyć na rzęsy.

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2010-09-29 o 08:58
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:17   #1968
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj w nocy ten filmik z męskim haulem jednej z sióstr i bardzo mi sie spodobał, uśmiałam się nieźle. Wogóle to tak smętnie jest ostatnio że takie filmiki pozytywnyych osób mnie bardzo napędzają. Faktycznie kupiły sporo i dla brata i dla taty - to było słodkie


Eyo - uważam że powinnaś się wziąść za YT i pokazać nam swoje bucikowe skarby


http://www.youtube.com/user/oneilowa.../0/gB5Kho2qSUQ nakładanie henny - ja tam efektów nie widzę, przed i po podobnie. I szkoda że nie ma filmiku jak nałożyć na rzęsy.
na YT to ja nie mam co pokazywać bo moje umalowanie kończy się na umiejętności wykonania "Flawless Face" i to by było na tyle ;D
ale jak moja lustrzanka wróci z wycieczki do warszawy to wam mogę zdjęcia kolekcji zrobić (pomijam to, że od roku zbieram się do zrobienia bloga modowego i nigdy nie mam odpowiedniej weny )

a co do henny na rzęsy
1. Jak nie ma się nikogo do pomocy ==> bierzecie czystą szczoteczke od tuszu, brudzicie w mieszance henny i nakładacie na dolne i górne rzęsy ( zróbcie dość gęstą mieszankę żeby nie spływała do oka), jak nałożycie to oczy najlepiej jest zamknąć na czas oczekiwania, zmyć i gotowe

2. Jak macie kogoś do pomocy to bierzecie wacik kosmetyczny, rozcinacie na pół, zwilżacie i przykładacie pod okiem tak żeby dolne rzęsy ułożyły się na waciku, zamykacie oko a osoba Wam bierze mieszanke na patyczke do uszu i smaruje :d Czekacie, wycieracie i gotowe (wacik jest po to żeby skóry nie ubrudzić)

swoją droga jak ja sobie w niedziele zapomniałam że mam henne na brwiach i chodziłam z nią jakieś 20 minut to mi tak mocno złapało że hej mam normalnie mega czarne brwi
(a tak w ogóle to ja bym nie mogła brwi wysmarować henna takim pędzelkiem , ja zawsze patyczków używam zresztą w wątku w podpisie pisałam co i jak ja robię )

a wytłumaczy mi ktoś po co ta panna rysuje sobie brew poza włoskami tą henną ?! Przecież to się zmyje...
Ja myślałam, że to służy do farbowania samych włosków a nie rysowania łuku całego i że braki to się potem kredką/cieniem wypełnia a nie henna - przecież żeby to się trzymało to musiałaby się nie umyć po tym w ogóle .....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-09-29 o 09:27
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:28   #1969
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Nowy filmik Joy o zakupach wrześniowych Powiem tylko jedno zazdroszczę
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 09:29   #1970
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Amanda:) Pokaż wiadomość
Nowy filmik Joy o zakupach wrześniowych Powiem tylko jedno zazdroszczę
no wreszcie idę oglądać, lubie Joy ;P
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:35   #1971
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

wiecie, że ja jakoś nie przepadam za Joy, właśnie dlatego, że wszyscy ją lubią, jest taka zwykła... a jej pierwsze filmiki to flaki z olejem, aaaa eeeem um "leniwa jestem"
to do widzenia
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:37   #1972
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
wiecie, że ja jakoś nie przepadam za Joy, właśnie dlatego, że wszyscy ją lubią, jest taka zwykła... a jej pierwsze filmiki to flaki z olejem, aaaa eeeem um "leniwa jestem"
to do widzenia
ee
wszyscy ją lubią ?
ja pamiętam jak "wojna" o nią była bo większość osób uznała, że to dziewczyna która nadmiernie się kasa chwali etc...
dziwne to było
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:43   #1973
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ee
wszyscy ją lubią ?
ja pamiętam jak "wojna" o nią była bo większość osób uznała, że to dziewczyna która nadmiernie się kasa chwali etc...
dziwne to było
ta?? o to mnie tu chyba nie było jeszcze, albo nie pamietam, w każdym razie... ja ją pamiętam ze starych filmików jak jeszcze z rodzicami mieszkała i naprawdę jakoś mnie męczyła strasznie swoim flegmatycznym usposobieniem więc odsubskrybowałam, teraz widziałam jakiś czas temu, że zmieniła lokum i ogólnie sie ozywiło dziewcze
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 09:51   #1974
TruskaweczQaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

http://www.youtube.com/watch?v=a3PdPqTWT0k

rozbawiła mnie 3:50 "jestem bardzo nie pocieszona" taki grymas strzeliła hehe,
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu..."

Celiaczka od 24 lat

http://szafa.pl/profil/TruskaweczQaa
http://www.youtube.com/user/TruskaweczQaa
TruskaweczQaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:05   #1975
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ee
wszyscy ją lubią ?
ja pamiętam jak "wojna" o nią była bo większość osób uznała, że to dziewczyna która nadmiernie się kasa chwali etc...
dziwne to było
Chodziło o te nieszczęsne chusteczki do demakijażu z MACa? Też to pamiętam

Ja Joy bardzo lubię, ma jakąś tam wiedzę, miło jej się słucha, czasem strzeli jakąś głupią minę żeby było śmiesznie... mogłaby tylko więcej filmików dodawać
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:14   #1976
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
na YT to ja nie mam co pokazywać bo moje umalowanie kończy się na umiejętności wykonania "Flawless Face" i to by było na tyle ;D
ale jak moja lustrzanka wróci z wycieczki do warszawy to wam mogę zdjęcia kolekcji zrobić (pomijam to, że od roku zbieram się do zrobienia bloga modowego i nigdy nie mam odpowiedniej weny )

a co do henny na rzęsy
1. Jak nie ma się nikogo do pomocy ==> bierzecie czystą szczoteczke od tuszu, brudzicie w mieszance henny i nakładacie na dolne i górne rzęsy ( zróbcie dość gęstą mieszankę żeby nie spływała do oka), jak nałożycie to oczy najlepiej jest zamknąć na czas oczekiwania, zmyć i gotowe

2. Jak macie kogoś do pomocy to bierzecie wacik kosmetyczny, rozcinacie na pół, zwilżacie i przykładacie pod okiem tak żeby dolne rzęsy ułożyły się na waciku, zamykacie oko a osoba Wam bierze mieszanke na patyczke do uszu i smaruje :d Czekacie, wycieracie i gotowe (wacik jest po to żeby skóry nie ubrudzić)

swoją droga jak ja sobie w niedziele zapomniałam że mam henne na brwiach i chodziłam z nią jakieś 20 minut to mi tak mocno złapało że hej mam normalnie mega czarne brwi
(a tak w ogóle to ja bym nie mogła brwi wysmarować henna takim pędzelkiem , ja zawsze patyczków używam zresztą w wątku w podpisie pisałam co i jak ja robię )

a wytłumaczy mi ktoś po co ta panna rysuje sobie brew poza włoskami tą henną ?! Przecież to się zmyje...
Ja myślałam, że to służy do farbowania samych włosków a nie rysowania łuku całego i że braki to się potem kredką/cieniem wypełnia a nie henna - przecież żeby to się trzymało to musiałaby się nie umyć po tym w ogóle .....
Porządna henna łapie też skórę i jest po to aby nadać brwi odpowiedni kształt Henne robi się po to, zeby miec spokoj z malowaniem brwi Niektore kobiety maja ubytki w brwiach, albo inne troche ksztalty brwi i henna jest po to aby to skorygowac Nie wiem czy rozumiesz, bo jestem kiepska w tłumaczeniu
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:15   #1977
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

Piękny ten makijaż annyant0niny..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:16   #1978
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

A mnie dla odmiany Joy drażni nieco sposobem mówienia, zaaplikowałabym jej jakąś mocną kawę na pobudzenie. Zawsze mam wrażenie że jest mocno znudzona, makijaże mnie nie zachwycają, wciąż są takie same w brązach naokoło a przecież kupuje tego masę Niczego ciekawego się od niej nie dowiaduję i tym razem było podobnie.

Co do henny już zrobiona, mi też zawsze niceo barwi skórę i lubię to bo mam wreszcie ciemne brwi a nie jasne wypłowiałe ( oczywiscie robię brązem) W czarnych wyglądam jak czarownica jak powiedział mój szanowny TŻ

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2010-09-29 o 10:19
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:33   #1979
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

W ramach ciekawostki co do henny:
Załącznik 3439517
Załącznik 3439518
Załącznik 3439528
Załącznik 3439529
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:39   #1980
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube - cz. II

A co jak moje brwi kończą się w punkcie D z ostatniego zdjęcia? Tu dopiero trzeba kombinować
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.