Lifting i laminacja rzęs - zestaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-26, 18:48   #1
Monia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1
Question

Lifting i laminacja rzęs - zestaw


Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, mam na imię Monika mam 25 lat i chciałabym się poradzić. Chciałbym zacząć zabawę z liftingiem i laminacja brwi i rzęs dla koleżanek, sama robiłam sobie ten zabieg u kosmetyczki i efekt mi się podobał, bardzo proszę polećcie jakiś dobry zestaw do tego zabiegu tak do 350 zł. Widziałam na allegro takie zestawy LASH LIFT ale podobno nie jest zbyt dobry

Pozdrawiam
Monia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 21:18   #2
Alexi022
Przyczajenie
 
Avatar Alexi022
 
Zarejestrowany: 2022-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Miałam lifting rzęs - efekt fajny, ale nie na długo niestety.
Alexi022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-03, 17:10   #3
zaczytanaorsa
Przyczajenie
 
Avatar zaczytanaorsa
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cytat:
Napisane przez Monia1306 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tutaj nowa, mam na imię Monika mam 25 lat i chciałabym się poradzić. Chciałbym zacząć zabawę z liftingiem i laminacja brwi i rzęs dla koleżanek, sama robiłam sobie ten zabieg u kosmetyczki i efekt mi się podobał, bardzo proszę polećcie jakiś dobry zestaw do tego zabiegu tak do 350 zł. Widziałam na allegro takie zestawy LASH LIFT ale podobno nie jest zbyt dobry

Pozdrawiam
Cześć

Podbijam pytanie - nie stać mnie by chodzić co 6 tygodni na laminację, a bez niej nie ma sensu u mnie malować rzęs- od razu przyklejam najkrótsze sztuczne.
zaczytanaorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 00:04   #4
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cytat:
Napisane przez zaczytanaorsa Pokaż wiadomość
Cześć

Podbijam pytanie - nie stać mnie by chodzić co 6 tygodni na laminację, a bez niej nie ma sensu u mnie malować rzęs- od razu przyklejam najkrótsze sztuczne.
Hej Monika.
Jeśli planujesz rozpocząć zabawę z liftingiem i laminacją brwi oraz rzęs, mogę polecić Ci zestaw od Thuya. Osobiście uważam, że ich produkty są naprawdę wysokiej jakości, a jednocześnie cena jest rozsądna. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z ulotką i instrukcjami, by uzyskać najlepsze efekty. Jeśli nie masz jeszcze wprawy, warto również rozważyć udział w szkoleniu, które pozwoli Ci zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności. PS. nie przesadzaj z czasem tyle ile w instrukcji nie więcej, bo koleżanki bez rzęs zostaną
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.

Edytowane przez Marlena_Marleen
Czas edycji: 2023-09-04 o 00:05 Powód: zly adresat odpowiedzi
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-06, 00:25   #5
zaczytanaorsa
Przyczajenie
 
Avatar zaczytanaorsa
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cytat:
Napisane przez Marlena_Marleen Pokaż wiadomość
Hej Monika.
Jeśli planujesz rozpocząć zabawę z liftingiem i laminacją brwi oraz rzęs, mogę polecić Ci zestaw od Thuya. Osobiście uważam, że ich produkty są naprawdę wysokiej jakości, a jednocześnie cena jest rozsądna. Pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z ulotką i instrukcjami, by uzyskać najlepsze efekty. Jeśli nie masz jeszcze wprawy, warto również rozważyć udział w szkoleniu, które pozwoli Ci zdobyć dodatkową wiedzę i umiejętności. PS. nie przesadzaj z czasem tyle ile w instrukcji nie więcej, bo koleżanki bez rzęs zostaną
Hej,

co prawda nie mam na imię Monika, ale myślę, że obie możemy skorzystać na odpowiedzi dziękuję za odzew ja na razie będę robić tylko sobie i na sobie się będę uczyć a czy możesz jeszcze polecić miejsce skąd zamawiasz? czy najlepiej ze strony producenta?
zaczytanaorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 23:42   #6
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cytat:
Napisane przez zaczytanaorsa Pokaż wiadomość
Hej,

co prawda nie mam na imię Monika, ale myślę, że obie możemy skorzystać na odpowiedzi dziękuję za odzew ja na razie będę robić tylko sobie i na sobie się będę uczyć a czy możesz jeszcze polecić miejsce skąd zamawiasz? czy najlepiej ze strony producenta?
Edytowałam tekst i przypadkowo wpisałam imię autorki. Jeśli chodzi o zakupy, zawsze staram się zamawiać tam, gdzie jest najtaniej. Mam pewne obawy co do podawania nazwy sklepu, ponieważ już dwa razy popełniłam błąd w tym zakresie. Jeżeli jednak wpiszesz nazwę produktu w wyszukiwarkę, na pewno znajdziesz go w atrakcyjnej cenie. Gdy zależy mi na czasie, kupuję produkt w sklepie stacjonarnym.
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-10, 16:48   #7
zaczytanaorsa
Przyczajenie
 
Avatar zaczytanaorsa
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Hej zaintrygowałaś mnie tym sklepem stacjonarnym myślałam, że nie ma takiego miejsca. Czy masz na myśl jakąś hurtownią dla kosmetyczek??? Mogę poprosić o podpowiedź do takiego miejsca?
zaczytanaorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-13, 04:26   #8
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Prowadzę salon kosmetyczny i zdarza się, że zamówione produkty i kosmetyki mają opóźnienie. Jeśli potrzebujemy czegoś na już, wpisuję w wyszukiwarkę, dzwonię i jadę po to – no ok w praktyce robi to mój mąż. Generalnie zamawiam z kilku hurtowni internetowych. Wszystko zależy od ceny. Produkty, których używamy w dużych ilościach, kupujemy z rabatami w hurcie. Mimo że staram się trzymać sprawdzonych marek, od czasu do czasu kupujemy coś nowego, żeby sprawdzić, jak się na tym pracuje.
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-15, 21:04   #9
zaczytanaorsa
Przyczajenie
 
Avatar zaczytanaorsa
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cześć Chciałam się podzielić doświadczeniem - kupiłam najtańszy zestaw do laminacji rzęs na allegro i jestem bardzo zadowolona. Co prawda są etapy, które sprawiają mi trudność, ale poświęcam im więcej czasu i uwagi, co przekłada się na zadowalający efekt. Minusy takiego zestawu to mała dodatkowych rzeczy (płatki pod oczy, spiralki do rzęs, welurowe grzebyki) i dosyć krótki termin ważności od otwarcia - stąd zamówiłam więcej tych pierdółek do oczu i umówiłam się z koleżanką, że jej też będę robić laminację
zaczytanaorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-19, 13:00   #10
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cześć zaczytanaorsa!
To świetnie, że znalazłaś zestaw do laminacji rzęs, który odpowiada Twoim potrzebom. Eksperymentowanie z różnymi produktami to część nauki i cenne doświadczenie fajnie że podchodzisz do tego z entuzjazmem. Co do dodatków i pierdółek płatki pod oczy, spiralki do rzęs, czy grzebyki możesz zamówić z ali będą takie same jak zakupione tutaj a troszkę tańsze.
Jeśli chodzi o krótki termin ważności otwartych produktów, to jest to typowe dla wielu kosmetyków w większości nic się złego nie stanie jeśli będą kilka dni po ale takich jak kilka tygodni lub miesięcy po dacie stracą swoje właściwości. dobrze zakręcaj i w chłodnym miejscu trzymaj to nic im się nie stanie najgorzej jak sie powietrze dostaje albo w ciepłym miejscu są przechowywane. Pamiętaj tylko żeby nie przedobrzyć z czasem przy laminacji bo spalisz włoski.
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-20, 21:39   #11
zaczytanaorsa
Przyczajenie
 
Avatar zaczytanaorsa
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting i laminacja rzęs - zestaw

Cześć Marleno
Podeszłam do tego tematu tak energicznie, ponieważ laminacja daje mi samoakceptację oczu i byłabym zadowolona nawet z minimalnego efektu
dziękuję za podpowiedź z ali - nie pomyślałam nawet, że mają tam takie akcesoria

I dziękuję za ostrzeżenie - nie wiedziałam, że można sobie spalić rzęsy! Co prawda raczej mi to nie grozi, bo w tym zestawie z allegro (nie podałam nazwy w poprzedniej wiadomości - jest to popularny "lash lift") klej jest najsłabszym ogniwem Kiedy etap powinien trwać od 10 do 15 minut to ledwo wytrzymuję te 10 min, bo cały ten czas poprawiam zbuntowane rzęski widziałam nakładki na rzęsy, które pozwalają na pewne zabezpieczenie rzęs i uniemożliwienie im odklejenia się podczas trwania najważniejszych etapów, ale cena wraz z wysyłką to koszt samego zestawu. Czy masz może jakieś doświadczenia z tą nakładką czy raczej wolisz zainwestować w lepszy klej?

Drugim słabym punktem jest ilość cleanera - dla mnie za mało i musiałam go dokupić - starczyło mi go na 2 zabiegi (podczas trzeciego miałam jego resztkę i alkohol izopropylowy, ale nie polecam, bo zbyt podrażnia). Nie wiem czy zużywam go w nadmiarze, ale praktycznie wykorzystuje się go od pierwszego etapu, aż po zmycie resztek kleju z powiek, więc wydaje mi się, że w zestawie powinno być go co najmniej dwukrotnie więcej (w zestawie jest go 5ml).
zaczytanaorsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-20 21:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.