Farbowanie po farbowaniu? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 10:23   #1
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339

Farbowanie po farbowaniu? POMOCY!


Proszę Was o pomoc. otóż wczoraj zafarbowałam swoje włosy farbą "superrozjaśniający blond" Garnier 100% kolor. Wyglądam ohydnie! Wcześniej używałam "skandynawskiego blondu" Palette. Czy mogę dziś na tamtą farbę nałożyć znów Palette? Proszę o rady. Dodam jeszcze, że Garnier zafarbował mi głównie górę głowy, dół pozostał w kolorze Palette. Mój kolor u góry głowy to obecnie niebiesko-siwy. POMÓŻCIE, proszę!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:15   #2
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Farbowanie po farbowaniu? POMOCY!

Wydaje mi się, że możesz, tylko później musisz porządnie włoski odżywić, bo mogą byc trochę przesuszone, ale to zależy od włosa. Ja wiele razy tak miałam, że chciałam zmienić kolor włosów i oczywiście wychodził nie taki, jak sobie wymarzyłam, no i w ten sam dzień albo na następny drugie farbawanie. Myślę, że nic złego nie powienno się z Twoimi włosami wydarzyć Powodzenia
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:34   #3
martyna06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 87
Dot.: Farbowanie po farbowaniu? POMOCY!

oj. nie zazdroszcie Ci.. ale mysle ze nic sie nie stanie jak pomalujesz 2 raz.. tylko od razu kup dobre odrzywki.. a moze sprobujesz przed malowaniem płukanki ? albo pomalujesz szamponetkaa, troche wyrowna ci kolorek.. i napewno nie zniszczy włosow.. bo jednak palette strasznie niszczy, ale z 2 strony jest dobra farbaa i mocna..

Edytowane przez martyna06
Czas edycji: 2008-07-07 o 10:42
martyna06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 21:46   #4
Laszczyslawa
Raczkowanie
 
Avatar Laszczyslawa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: StąD
Wiadomości: 62
Dot.: Farbowanie po farbowaniu? POMOCY!

mozesz smialo.... nie przejmuj sie
ja swego czasu tez rozjasnialam bardzo jasnym blondem wloski... i kiedy kolor nie wyszedl.. tak jak tobie... na nastepny dzien kupowalalm farbe i rozjasnialam do skutku... oczywiscie nie polecam bo wloski sie niszcza..ale uwierz mi ze MOJA wlosy zniosly takie farbowanie po raz drugi i trzeci pod rzad... ( 7 razy podczas jednego weekendu xD) wice nie boj sie wloski nie powinny wypasc.. beda troszke zniszczone ale porzadna mseczka odzywcza zalatwi sprawe najlepiej odczekja 2..3 zeby wlody troche nabraly powietrza.. bo ja narzie to masz zamiar je dusic i dusic

aha i mała wskazowka jesli chcesz miec superjasne wloski..:
to, że dluzej trzymasz farbe nie znaczy ze beda jasniejsze... beda tymbardzije zolte fryzjer mit o tlumaczyl wiec zaufaj

zycze powodzenia i pieknego blondu

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

sory za literówki.. jestem przeziebiona i troszke kiepsko widze na oczki
pzdr
Laszczyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.