Albo alergia albo nietrwały kolor, co robić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-08, 19:30   #1
ArtapoelC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1

Albo alergia albo nietrwały kolor, co robić?


Od około 2 lat używam farby L'Oreal do farbowania włosów. Pierwsze parę razy było ok, następnie niewielkie reakcje alergiczne aż ostatnie 2 farbowania skończyły się poważnymi reakcjami alergicznymi. Szkoda jest mi się " rozstawać " z tymi farbami, gdyż kolor zawsze był intensywny i długotrwały. Gdy zaczęłam szukać zamienników okazało się, że nie uczulają, ale ten sam odcień utrzymuje się nie dłużej niż tydzień i szybko robi się po prostu brzydki. Sądzę , że sposobu na alergię raczej nikt nie ma, więc spytam się jaka marka farb mogłaby się sprawdzić w moim wypadku? Żeby oczywiście nie było za dużo w niej " chemii", ale żeby kolor utrzymał się dłużej niż tydzień, bo tak częste farbowanie prawdopodobnie nie miałoby sensu. Zawsze wybieram kolor typu śliwka, ciemny fiolet. Naprawdę mi zależy gdyż mój naturalny kolor włosów jest bardzo paskudny i w ogóle do mnie nie pasuje, coś w stylu mysiego brązu. Niedługo znów użyję farby L'Oreal ostatni raz, ponieważ po ostatniej reakcji alergicznej bałam się nawet, że skończy się to na wizycie w szpitalu. Wierzę w Was i mam nadzieję, że macie jakieś dobre rady Nie wyobrażam sobie nie farbować włosów!
ArtapoelC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 20:30:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.