Wymiana doświadczeń na temat laserów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-14, 15:20   #1
Verenna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 5

Wymiana doświadczeń na temat laserów


Cześć dziewczyny, czytam na tym forum i 90% to złe doświadczenia odnośnie zabiegów laserowych. Fakt te wątki są b. stare z przed paru lat a w międzyczasie technologia poszła naprzód.
Ostatnio na konsultacji z zakresu medycyny estetycznej bardzo ceniony lekarz u którego byłam zapisał mi abym chodziła jak najczęściej na lasery w okresie jesienno zimowym. Fakt mam skórę pod oczami cienką i zaczyna być wiotka - zaproponowane lasery to c02, fraxel, pico i f22.
Stąd moje pytanie do Was czy macie doświadczenia pozytywne z tymi laserami i czy faktycznie skóra po nich robi się grubsza, jędrniejsza?
Verenna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 05:31   #2
Verenna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Ja ze swojej strony mogę opowiedzieć tylko o laserach alma i ipl. Alma pod oczy efektu ujędrnienia nie zauważyłam, ale też nie wyglądałam źle po laserze ani nie zauważyłam pogorszenia stanu skóry. IPF na całą twarz miałam i tu ten zabieg sobie chwalę bo skóra była pełna blasku już po zabiegu.
Verenna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 09:10   #3
anirak87
Raczkowanie
 
Avatar anirak87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
GG do anirak87
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

laser co2 frakcyjny. jak dla mnie same plusy. też się bałam po postach tutaj ale dla mnie to rewelacja. myślę, że efekt czy skutki uboczne to jest kwestia umiejętności i doświadczenia lekarza.
miałam robione 3 zabiegi, wszystkie przeszłam książkowo. cera po nich jak pupcia niemowlaczka, jędrniejsza, bardziej napięta, jednolita w kolorze. zmniejszenie się zaskórników, porów itd.

ale po laserach trzeba o nią dbać.
anirak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:09   #4
Verenna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Dziękuję za informacje, dobrze wiedzieć, że na + ja ten zabieg to zrobię tylko w sprawdzonych gabinetach i też z tego samego miasta jestem.
Powiedz mi proszę czy zauważyłaś też pogrubienie skóry - mi to lekarz na cienie pod oczami zapisał.
Verenna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-18, 18:58   #5
anirak87
Raczkowanie
 
Avatar anirak87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
GG do anirak87
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

ja pod oczami akurat miałam delikatniej, skupiliśmy się na dole twarzy, na policzkach. skóra może nie tyle gruba, co taka gęsta, sprężysta.
a co do oczu, to ostatnio, już po serii laserów, zrobiłam mezo (z kwasem h.), i tu zauważyłam poprawę wokół oczu i właśnie zmniejszenie cieni, jakieś takie świeższe spojrzenie.
anirak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 12:32   #6
rojkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Cytat:
Napisane przez Verenna13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czytam na tym forum i 90% to złe doświadczenia odnośnie zabiegów laserowych. Fakt te wątki są b. stare z przed paru lat a w międzyczasie technologia poszła naprzód.
Ostatnio na konsultacji z zakresu medycyny estetycznej bardzo ceniony lekarz u którego byłam zapisał mi abym chodziła jak najczęściej na lasery w okresie jesienno zimowym. Fakt mam skórę pod oczami cienką i zaczyna być wiotka - zaproponowane lasery to c02, fraxel, pico i f22.
Stąd moje pytanie do Was czy macie doświadczenia pozytywne z tymi laserami i czy faktycznie skóra po nich robi się grubsza, jędrniejsza?

Na wiotką skórę pod oczami to proponuje mezo z fibryną lub jakis stymulator tkankowy, o ktorych glosno ostatnio na rynku estetycznym. Moze rf mikroiglowa, która pobudza kolagen do produkcji.
rojkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 19:12   #7
Verenna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Cytat:
Napisane przez rojkaaa Pokaż wiadomość
Na wiotką skórę pod oczami to proponuje mezo z fibryną lub jakis stymulator tkankowy, o ktorych glosno ostatnio na rynku estetycznym. Moze rf mikroiglowa, która pobudza kolagen do produkcji.
Mezoterapię z osoczem robię regularnie + dermapen pod oczy i na całą twarz z 2-3 razy w roku i to fajnie działa, natomiast pogrubienia skóry po nich nie zauważyłam pod oczami bo dermapen tam jest bardzo płytko robiony 0,5mm. Ponoć właśnie lasery tak pogrubiają i ujędrniają skórę
Verenna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 13:08   #8
kamissia1
Raczkowanie
 
Avatar kamissia1
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 50
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Zależy na jaki zabieg się zdecydujesz, ja polecam palomar icon i głowicę 1540. z jej pomocą likwidowałam rozszerzone pory i poprawiałam napięcie skóry w krakowskiej klinice vesuna. sama platforma ma dużo więcej zastosowań, w zależności od głowicy ma inne przeznaczenie.
kamissia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 22:42   #9
Agadar1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Zrobiłaś sobie zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym? Mnie tez go polecono na wiotką skórę. Miałam nieablacyjny. Efektów brak. Teraz myśle o ablacyjnym.
Agadar1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-20, 23:56   #10
martalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 8
Dot.: Wymiana doświadczeń na temat laserów

Na mnie również nieablacyjne nie działają, kupa kasy, zaczerwienie i tyle. Po ablacyjnym efekty lepsze, ale skóra wydaje mi się cieńsza.
martalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 00:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.