DermaPen stamp MyM - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-28, 09:03   #31
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć. W końcu odważyłam się zakupić dermapen dr pen ultima m7. Jestem w trakcie kupowania asortymentu:-D. Pierwszym razem planuje jakąś płytka głębokość 0.25-0.5. Mam pytanie jakiego kremu znieczulającego używacie? i od jakiej głębokości. Gdzieś czytałam, że od 1 mm powinno się znieczulać, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:40   #32
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
Cześć. W końcu odważyłam się zakupić dermapen dr pen ultima m7. Jestem w trakcie kupowania asortymentu:-D. Pierwszym razem planuje jakąś płytka głębokość 0.25-0.5. Mam pytanie jakiego kremu znieczulającego używacie? i od jakiej głębokości. Gdzieś czytałam, że od 1 mm powinno się znieczulać, ale to pewnie kwestia indywidualna.
Przypomnij może co chcesz uzyskać poprzez nakłuwanie?
Ja osobiście mam kartridże z 12 igłami i są ok ani za dużo ani za mało, działa na przebarwienia, blizny, zmarszczki.
Może zrób po prostu test na swojej skórze, od 0,25 do 0,5 i sprawdź jak bardzo Cie boli i czy jest potrzebne na takim etapie znieczulenie...odkaź dokładnie twarz, włącz derma pena i po nakłuwaj czoło/policzki/brode/nad ustami itd i zobacz czy dasz radę. Ten sam kartridż na którym zrobisz test odkaź w spirytusie salicylowym i schowaj na następny raz jak już zakupisz wszystko

Tam gdzie będziesz kupować ampułki kup też krem znieczulający, zazwyczaj mają one 9,5% wzwyż, znieczulą na pewno dobrze.

Jakie ampułki planujesz kupić? Wczoraj złożyłam zamówienie na kilka ampułek, kompotenty z mesoestetic. Póki zimno i nie ma słońca trzeba działać ze skórą bo nim się obejrzymy to będzie wiosna niby żadne przeciwskazanie ale po co ryzykować .
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 09:44   #33
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Przypomnij może co chcesz uzyskać poprzez nakłuwanie?
Ja osobiście mam kartridże z 12 igłami i są ok ani za dużo ani za mało, działa na przebarwienia, blizny, zmarszczki.
Może zrób po prostu test na swojej skórze, od 0,25 do 0,5 i sprawdź jak bardzo Cie boli i czy jest potrzebne na takim etapie znieczulenie...odkaź dokładnie twarz, włącz derma pena i po nakłuwaj czoło/policzki/brode/nad ustami itd i zobacz czy dasz radę. Ten sam kartridż na którym zrobisz test odkaź w spirytusie salicylowym i schowaj na następny raz jak już zakupisz wszystko

Tam gdzie będziesz kupować ampułki kup też krem znieczulający, zazwyczaj mają one 9,5% wzwyż, znieczulą na pewno dobrze.

Jakie ampułki planujesz kupić? Wczoraj złożyłam zamówienie na kilka ampułek, kompotenty z mesoestetic. Póki zimno i nie ma słońca trzeba działać ze skórą bo nim się obejrzymy to będzie wiosna niby żadne przeciwskazanie ale po co ryzykować .
Mam kartridże 12 i 24. Chciałabym ogólnie odświeżyć, odmłodzić skórę. Zamierzam kupić Cytocare 516 i robić zabiegi raz w miesiącu, glębokość max 1mm.
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 10:18   #34
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zabieg możesz nawet robić co dwa tygodnie tym bardziej jak chcesz tylko na taką głębokość się nakłuwać, i kartridż na odmłodzenie 12 igieł. Pod oczami oczywiście do 0,5mm się wkłuwaj żeby buby nie narobić, skóra pod oczami jest cieńsza.
Ampułki chyba nie zużyjesz na raz całej, możesz nabierać w strzykawkę 1,5ml spokojnie starczy Ci na 3 użycia a zobaczysz z pewnością efekt
Ja tak robiłam z ampułką Dermaheal 5ml, ją miałam na 5 razy

Poczytaj dla siebie o dermarollerze jak często dziewczyny jeżdżą rolką po twarzy, i tym się wzoruj, bo jak na taką głębokość tylko będziesz robić to regeneracja skóry jest inna niż po 2-2,5mm

Dziś do mnie dojdzie paczka, i się zastanawiam czy sobie nie zrobić do 1mm w środku tygodnia z ampułką z Wit.C
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-21, 11:47   #35
Słonecznik78
Raczkowanie
 
Avatar Słonecznik78
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 73
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Sole_vita Pokaż wiadomość
Załącznik. Po 5 zabiegach
no nie wiem, po wewnętrznych stronach oczu - efekt fajny, ale to drugie zdjęcie, wydaje mi się, że efektów brak, a nawet bruzdy jakoś większe i kurze łapki, może na zdjęciu wiekszy uśmiech zrobiłaś?
Jak aktualnie widzisz postępy? Ja się zastanawiam nad dermapenem (lub dermarollerem ) chodzi o zagęszczenie skóry pod policzkami najbardziej, też mam bruzdy nosowe, ale te chude zapadnięte policzki są okropne u mnie i cała skóra pod nimi jest wiotka i niemalże wisi
Słonecznik78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-27, 16:37   #36
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wydaje mi się, że powinnaś postawić na derma pen, igły w nim wchodzą prosto w skórę a w dermarolerze pod skosem, no i kolejny plus możesz od najmniejszej głębokości zaczynać po największą nie wydając ponownie kasy na inną głębokość.
Do zagęszczenia skóry polecam jak najbardziej.
Sama mimo, że nie mam dużych zmarszczek zauważyłam ,że moja skóra jest inna, dotykając palcem różnych części twarzy czułam kości, brak tej elastyczności i gęstości sprzed 10lat.
Obecnie, po kilku mezoterapiach owal twarzy się poprawił, żuchwa zrobiła się wyraźniejsza, bardziej ostra i kości policzkowe zdecydowanie uwypukliły przez zagęszczenie skóry.
Nie będę ukrywać, że pod oczami trochę spartoliłam sprawę. Dopiero po fakcie doczytałam ,że jak ktoś ma problemy z zastojem limfy, i ma tendencję do powstawania worków pod oczami to nie wskazane jest ostrzykiwanie kwasem pod oczami bo on wiąże wodę i worki przy zmęczonych i niewyspanych oczach są bardziej podpuchnięte. Ale...znalazłam fajną ampułkę na zastój limfy, już ją zamówiłam i na weekend będę testować.

Ogólnie z zakupu dermapenu jestem zadowolona, będę niedługo testować go na szyji, dekoldzie , plecach-blizny po trądziku oraz drobnych czerwonych plamkach po trądziku na ciele wszystko z ampułką z Wit.C oraz krzemem
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 11:11   #37
Sironelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witam drogie Panie
Widzę,że zainteresowałyście się pojęciem mezoterapii
Jestem studentką 3 roku kosmetologii i właśnie piszę pracę licencjacką na ten temat. Czy zechciałyby Panie wypełnić ankietę odnośnie waszych odczuć i zauważonych efektów?
Z góry dziękuję i pozdrawiam

https://forms.gle/HkVbfEvaWTvhmmrw9

Edytowane przez Sironelle
Czas edycji: 2020-02-07 o 11:31
Sironelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-03, 15:48   #38
cryonyou2
cryonyour2
 
Avatar cryonyou2
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powinnaś postawić na derma pen, igły w nim wchodzą prosto w skórę a w dermarolerze pod skosem, no i kolejny plus możesz od najmniejszej głębokości zaczynać po największą nie wydając ponownie kasy na inną głębokość.
Do zagęszczenia skóry polecam jak najbardziej.
Sama mimo, że nie mam dużych zmarszczek zauważyłam ,że moja skóra jest inna, dotykając palcem różnych części twarzy czułam kości, brak tej elastyczności i gęstości sprzed 10lat.
Obecnie, po kilku mezoterapiach owal twarzy się poprawił, żuchwa zrobiła się wyraźniejsza, bardziej ostra i kości policzkowe zdecydowanie uwypukliły przez zagęszczenie skóry.
Nie będę ukrywać, że pod oczami trochę spartoliłam sprawę. Dopiero po fakcie doczytałam ,że jak ktoś ma problemy z zastojem limfy, i ma tendencję do powstawania worków pod oczami to nie wskazane jest ostrzykiwanie kwasem pod oczami bo on wiąże wodę i worki przy zmęczonych i niewyspanych oczach są bardziej podpuchnięte. Ale...znalazłam fajną ampułkę na zastój limfy, już ją zamówiłam i na weekend będę testować.

Ogólnie z zakupu dermapenu jestem zadowolona, będę niedługo testować go na szyji, dekoldzie , plecach-blizny po trądziku oraz drobnych czerwonych plamkach po trądziku na ciele wszystko z ampułką z Wit.C oraz krzemem

Cześć, właśnie zamierzam go zamówić doradzisz mi jakie kupić kartridze? Potrzebuję ujędrnić skórę na udach i brzuchu po odchudzaniu jest bardzo wiotka zero jędrności.
cryonyou2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 07:50   #39
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez cryonyou2 Pokaż wiadomość
Cześć, właśnie zamierzam go zamówić doradzisz mi jakie kupić kartridze? Potrzebuję ujędrnić skórę na udach i brzuchu po odchudzaniu jest bardzo wiotka zero jędrności.
Hej ja na poprawę jędrności w tych miejscach celowałabym w kartridż z 36 igłami myśle, że będzie akurat. Poszukaj również ampułek do ujędrnienia, fajne są z firmy Mesoestetic jednorazowe po kilkanaście złoty a i bezpieczne. Dużo masz tej skóry, że tak zapytam? Ile schudłaś?
Wydaje mi się, że nie tylko powinnaś skupić się derma penie jedynie. Poczytaj o szczotkowaniu na sucho. Zimne prysznice ?Lepiej abyś polubiła Obkurczają naczynia krwionośne i skóra robi się jędrniejsza.
Polecam morsowanie, możesz nawet teraz zacząć. Hmm to tyle ze sposobów które stosuje prócz derma penu
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 11:30   #40
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej dziewczyny, czy któraś używała tego dermapena na skórze głowy?
Mam problemy z wypadaniem, stosuję dermarollera ale nadaje się już do wymiany i rozważam właśnie dermapena mym z kartrodżem 42 igieł i ampułkami biotyny.
Używałyście go w taki sposób?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 12:49   #41
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: DermaPen stamp MyM

Podziwiam odwagę w wykonywaniu sobie tego typu zabiegów samemu w domu myślę, że większość osób nie zdaje sobie sprawy ze skutków ubocznych wynikających często z błahych rzeczy. Filmy na yt i artykuly to nie to samo co profesjonalny sprzęt, szkolenie i doświadczenie. Osobiście uważam, że mikronakłuwanie to jeden z lepszych zabiegów na rynku. Od 3 lat raz do roku wykonuje sobie serię takich zabiegów w salonie. Polecam sprzęt nanofrax, ma bardzo fajnie skomponowaną do niego procedurę zabiegu
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-19, 16:05   #42
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez klaudiak111 Pokaż wiadomość
Podziwiam odwagę w wykonywaniu sobie tego typu zabiegów samemu w domu myślę, że większość osób nie zdaje sobie sprawy ze skutków ubocznych wynikających często z błahych rzeczy. Filmy na yt i artykuly to nie to samo co profesjonalny sprzęt, szkolenie i doświadczenie. Osobiście uważam, że mikronakłuwanie to jeden z lepszych zabiegów na rynku. Od 3 lat raz do roku wykonuje sobie serię takich zabiegów w salonie. Polecam sprzęt nanofrax, ma bardzo fajnie skomponowaną do niego procedurę zabiegu
Mam medyczne wykształcenie, więc jakieś pojęcie o sterylności mam
Dodatkowo z kasą ciężko i poprostu nie stać mnie na kilkakrotne wizyty w gabinecie i tyle w sumie i tak wszystko pozamykane.
Jestem po pierwszym zabiegu w domu i jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:27   #43
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Mam medyczne wykształcenie, więc jakieś pojęcie o sterylności mam
Dodatkowo z kasą ciężko i poprostu nie stać mnie na kilkakrotne wizyty w gabinecie i tyle w sumie i tak wszystko pozamykane.
Jestem po pierwszym zabiegu w domu i jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja robie w gabinecie, ale jak nie moge z jakiegoś powodu (np. teraz) to robię sama - mam ampułki z witaminami i peptydami i roller, Skinsept do dezynfekcji i nic mi nie jest
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 18:12   #44
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja robie w gabinecie, ale jak nie moge z jakiegoś powodu (np. teraz) to robię sama - mam ampułki z witaminami i peptydami i roller, Skinsept do dezynfekcji i nic mi nie jest
No dokładnie, z zachowaniem podstaw bez problemu można robic w domu )
Ja dziś po biotynce na głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-01, 16:59   #45
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

A czy któraś z was dermapenem robi sobie mezoterapie głowy, polecacie ? Jaka długość igieł???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 11:19   #46
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was dermapenem robi sobie mezoterapie głowy, polecacie ? Jaka długość igieł???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robię, mi bardzo pomaga, z ampułką biotyny, wysuw 0.4-0.5mm, lepszy efekt niż roller.
Dodatkowo piję skrzyp i wcieram kozieradke, myję odżywką i min. Raz w tygodniu peeling, efekty są super.
Kiedyś jak tylko używałam rollera bez całej reszty to tez był efekt fajny ale nie aż taki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 12:33   #47
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja robię, mi bardzo pomaga, z ampułką biotyny, wysuw 0.4-0.5mm, lepszy efekt niż roller.
Dodatkowo piję skrzyp i wcieram kozieradke, myję odżywką i min. Raz w tygodniu peeling, efekty są super.
Kiedyś jak tylko używałam rollera bez całej reszty to tez był efekt fajny ale nie aż taki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Super w takim razie skusze się na 100%.

Widzę że wątek słabo funkcjonuje ale może któraś z was zamawiała dermapen na aliexpress i jest w stanie polecić konkretny model?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-02, 15:40   #48
Liloouu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: DermaPen stamp MyM

kiyomi16 ja kupiłam na aliexpresie dermapen Dr Pen ULTIMA M7 (taki różowy). Do tego zamówiłam dodatkowo kartridże 24 igły . W samym zestawie były kartridże 12. Wszystko ok, sprzęt oryginalny, działa bez zarzutu.
U mnie zdecydowanie lepiej spisały się kartridże 12 igłowe.
Liloouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-03, 14:31   #49
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Liloouu Pokaż wiadomość
kiyomi16 ja kupiłam na aliexpresie dermapen Dr Pen ULTIMA M7 (taki różowy). Do tego zamówiłam dodatkowo kartridże 24 igły . W samym zestawie były kartridże 12. Wszystko ok, sprzęt oryginalny, działa bez zarzutu.
U mnie zdecydowanie lepiej spisały się kartridże 12 igłowe.
Też właśnie myślałam o nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-04, 08:45   #50
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć dziewczyny
Nie wchodzę zbyt często tutaj bo myślałam, że nic się nie dzieje, a tu proszę

Ja zamawiałam z alliexpress ten najzwyklejszy i najtańszy czerwono-biały. Tylko teraz tak patrząc po czasie który minął od regularnych mezoterapii, że chyba nie do końca od mi pomaga na spłycenie blizn po trądziku. Mimo, już wieku ponad młodzieńczego trądzik u mnie występuje na tle hormonalnym. Dziurki które powstają na brodzie i wkoło co prawda są rozjaśnione ale nie spłycone. Za to te stare któe powstały naście lat temu spłyciły się
Macie jakieś wytłumaczenie na to? Derma penem robiłam nawet na głębokość 2mm aż krew leciała w miejscach gdzie są blizny.

Nie mogę za to narzekać na ogólną poprawę kondycji skóry. Buzia rozjaśniona, owal który myślałam, że cały czas jest zachowany zmienił się, twarz wyszczuplała a kości policzkowe bardziej ''mięsiste' ' się stały

Aleee planuje ponowny zakup na alliexpres i pytanko czy ten różowy derma pen jest godny zakupu? Kartridże mam 12 i 24 więc starczy mi na bardzo długo.

Raczej nie uda mi się zrobić mezoterapii na plecach(blizny po trądziku) i pośladkach(rozstępy po schudnięciu jasne ale są)

Ahh te kobiety
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 16:18   #51
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja niestety nie pomogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 09:30   #52
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja też nie, używam ba skórze głowy tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 09:35   #53
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

widzisz efekty ampułek z biotyną? sama zakupiłam dwie z Mesoestetic ale nie stosowałam, chciałam na brwi aby je wzmocnij i jakoś się waham:/
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 12:26   #54
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja na skalp stosowałam i efekty duże, ale też stosuję dużo inną metodę pielegnacji niż wcześniej i myślę że to takie kombo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 18:26   #55
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja na skalp stosowałam i efekty duże, ale też stosuję dużo inną metodę pielegnacji niż wcześniej i myślę że to takie kombo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy możesz opisać jak to robisz? chodzi mi o całą procedure nakłuwania, przed(mycie itp) i jak nakładasz ampułkę
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 19:35   #56
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jasne. Myję skalp,
Robię peeling głowy( ostatnio stosuję nasiona wiesiołka plus daję trochę łagodnego szamponu i gotowego peelingu z biovaxa(muszę skończyć butelkę, ale nie polecam, dla mnie za gęsty), dokładnie spłukuję, czekam aż trochę włosy przeschną, robię przedziałek, nasączonym wacikiem dezynfekuję, rozprowadzam kropelki biotyny i zdezynfekowany dermapen przykładam miejsce po miejscu wzdłuż przedziałka, robię kolejny przedziałek gdziesś 1 cm obok i tak samo, na samym końcu całą głowę delikatnie masuję opuszkami palców, nie myję glowy przez 24h, i nie wystawiam glowy na nieczystości przez 3 dni jakoś, (zakładam czepek jak muszę cos robić z pyłem w powietrzu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Dodatkowo płuczę łopianiem po każdym myciu, wcieram kozieradkę, olej łopianowy, czasem krople żołądkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:06   #57
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

malamii1990 dzięki, że opisałaś, zapewne nie jedna skorzysta z tego
Próbowałaś może czegoś od wewnątrz? bardziej chodzi mi o picie ziół bo wiadomo, że te z kapsułek są w mniejszych stężeniach.
Ja mam przerwę obecnie w piciu ziół, piłam pokrzywe (korzeń i liście). Polecam włosy na zakolach które nie rosły od lat i się nie zagęszczały i myślałam ,że taka ich natura-są krótkie i denerwujące...zaczeły rosnąć i zagęszczać się, nie mam problemu z odgarnięciem ich na głowe-w kitke
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:18   #58
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
malamii1990 dzięki, że opisałaś, zapewne nie jedna skorzysta z tego
Próbowałaś może czegoś od wewnątrz? bardziej chodzi mi o picie ziół bo wiadomo, że te z kapsułek są w mniejszych stężeniach.
Ja mam przerwę obecnie w piciu ziół, piłam pokrzywe (korzeń i liście). Polecam włosy na zakolach które nie rosły od lat i się nie zagęszczały i myślałam ,że taka ich natura-są krótkie i denerwujące...zaczeły rosnąć i zagęszczać się, nie mam problemu z odgarnięciem ich na głowe-w kitke
Od środku to piję pokrzywę i skrzyp
Nie ma za co, jak naprawię tel to może uda mi się nagrac filmik baby hairów bo są mega śmieszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 12:15   #59
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Od środku to piję pokrzywę i skrzyp
Nie ma za co, jak naprawię tel to może uda mi się nagrac filmik baby hairów bo są mega śmieszne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak lubisz wypady na łono natury to polecam samemu zbierać teraz młodą pokrzywe a skrzyp troszke później .
Ja to teraz jak taki dzik w pyrach na weekendy latam po lasach i łąkach i zbieram zioła. W zeszłym roku miałam freeka na punkcie win i robiłam musujące, ale ze względu na podwyższone hormony winko stoi nie pite
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 12:45   #60
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Jak lubisz wypady na łono natury to polecam samemu zbierać teraz młodą pokrzywe a skrzyp troszke później .
Ja to teraz jak taki dzik w pyrach na weekendy latam po lasach i łąkach i zbieram zioła. W zeszłym roku miałam freeka na punkcie win i robiłam musujące, ale ze względu na podwyższone hormony winko stoi nie pite
Ja mam łąki za płotem, ale szukałam ostatnio pokrzywy i nigdzie nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.