Jakie Ciuchy Do Mojej Sylwetki??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-07, 17:34   #1
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Talking

Jakie Ciuchy Do Mojej Sylwetki???


Witam! Z tego co mi sie wydaje mam chyba figure w kształcie klepsydry. Nie jestem ani za gruba ani bardzo szczupła, wszyscy mi mowią ze jestem taka"w sam raz"
Jestem troche szeroka w ramionach (ale nie barczysta!), mam średni biust, biodra średnio szerokie, a w talii jestem szczupła tzn. patrząc na mnie z przodu widać ze mam wciecie w talii(koleżanki mi go zazdroszcza) ale patrzać na mnie z boku widac, ze mam lekko wystający brzuszek Mam szczupłe i długie nogi, do tego okropnie chude łydki(zawsze mi cieżko kupic kozaki, bo odstają ) Szczupłe mam też stopy. Ale za to ramiona mam krąglejsze.
Ogólnie opisując moją figurę mysle ze jest ona w kształcie klepsydry - szersza góra, wciecie w talii i szersze biodra.

Doradźcie mi proszę jakie ciuchy będą dobre dla mojej figury. Podobają mi się modne teraz rozszerzane spódnice(takie w stylu ludowym i wąskie, obcisłe dżinsy . Do tego jakieś fajne bluzeczki odcinane pod biustem i żakieciki Załaczam obrazki kilku ciuchów, ktore mi sie podobaja. Czy one będą do mnie pasowac?
dziekuję za porady i pozdrawiam ISA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 275.jpg (23,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82925-ooc-x_73419.jpg (49,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica alba 19.jpg (38,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rockstar004.jpg (35,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V241537.jpg (40,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B000BX0OAM.01-A3BHU1UEUYDJ19._SS500_SCLZZZZZZZ_.jpg (29,3 KB, 7 załadowań)
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.