Beznadziejne kolekcje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 17:50   #1
Aniaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10

Beznadziejne kolekcje


Witam serdecznie !! Nie wiem jak wy dziewczyny uważacie ale ja jestem zdegustowana najnowszą kolekcją obuwia na wiosne, totalne bezguście mamamia z kolekcją zimowa było to samo nie umialam kupic sobie butów, a musze zaznaczyc ze lubie buty eleganckie lecz nie przesadzone. Czuje ze teraz bedzie to samo, urwanie glowy dla mojego faceta jak bedzie mial isc ze mna na zakupy. Współczuje mu Pozdrowionka
__________________
Anna
Aniaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:42   #2
marycha0033
Zadomowienie
 
Avatar marycha0033
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 004
Dot.: Beznadziejne kolekcje

Wogóle w tych sklepach to wszystko jest na "jedno kopyto" naprawde trudno jest kupić coś orginalnego, niepowtarzalnego a ładnego zarazem. A o butach to wogóle szkoda gadac.... tej zimy był modne te futerkowe, a jak komuś sie nie podobaly to co miał zrobic? trzeba bylo chodzic i szukac.....
__________________

marycha0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 23:22   #3
Aniaaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Beznadziejne kolekcje

Dokladnie, ja chodzilam po sklepach i nic nie zalazłam wiec musialam jechac aż do Bielska zeby kupic cos dla siebie, szczerze tam tez za duzego wyboru nie było ale zawsze cos.I jestem tego pewna ze z butami na wiosne będzie to samo, jedyne wyjście to albo allegro, albo chodzisz i szukasz w nieskończoność Pozdrowionka ;*
__________________
Anna
Aniaaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:37   #4
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Beznadziejne kolekcje

Skąd ja to znam Pamiętam, że w tamtym roku na wiosnę szukałam ładnych i wygodnych butów na obcasie z zaokrąglonym noskiem(chciałam, aby były w kolorze beżowym), a tu tymczasem we wszystkich sklepach dostępne były tylko te czuby Na dodatek 80% obuwia było dostępne w dwóch kolorach do wyboru: albo różowe albo zielone
A ja nie chciałam mieć butów w takich kolorach, bo zielonego wtedy nie lubiłam i nie miałam w szafie żadnych zielonych ciuszków, a różowe buty mi się nie podobają Zresztą mieszkam w małej miejscowości, niedaleko jest takie małe miasto, gdzie robię zwykle zakupy i większość kobiet i dziewczyn śmigało właśnie w tych zielonych lub różowych butach Wszystkie w butach na jedno kopyto
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.