Proszę o pomoc-ślad na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-04, 21:36   #1
TenderRose
Raczkowanie
 
Avatar TenderRose
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56

Proszę o pomoc-ślad na nosie


Zacznę moją historię od początku. Mam teraz 16 lat. Jakieś 5 lat temu zaczęły mi sę problemy ze skórą. Na początku były to niewielkie zmiany. Jednak później problemy stały się poważnejsze. Mama zapisała mnie do dermatologa. Niestety trafił mi się przypadek lekarza, u którego wizyta trwała 10 minut, a buliło się na to kupe pieniędzy. Lekarz przepisał mi zastrzyki z biostyminy. Przychodziłam do niego raz na jakiś czas, żeby owy dostać. Potem dostałam doustny antybiotyk bodajrze tetralysal. No i wtedy zaczęły się moje bardzo poważne problemy z cerą. Okropna cysta na środku nosa oraz druga, mniejsza przy łuku brwiowym. Zmieniłam lekarza. Podczas długiej rozmowy wyszło, że prawdopodobnie główną przyczyną tych zmian było leczenie dawnego lekarza. Zgodnie z zaleceniami pani dermatolog udałam się na mechaniczne usunięcie cysty. Bardzo miła pani kosmetyczka delikatnie mi ją usunęła. Cała historia skończyła się ok. 3 lata temu. Jednak do dziś w okolicy nosa pozostało mi ledwowidoczne zgrubnienie. Jednak mi ten defekt bardzo przeszkadza. Jest ono delikatnie zaczerwienione.
Macie może jakieś pomysły jak mogę temu zaradzić?
Jestem otwarta na wszystkie propozycje. Począwszy od zabiegów po używanie kwasów, preparatów złuszczających.
Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez TenderRose
Czas edycji: 2010-04-04 o 21:38
TenderRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:44   #2
TenderRose
Raczkowanie
 
Avatar TenderRose
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: Proszę o pomoc-ślad na nosie

up

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc?
TenderRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:54   #3
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Proszę o pomoc-ślad na nosie

Nie jesteśmy specjalistkami od takich rzeczy,ale wydaje mi się,że powinnaś porozmawiać ze swoim dermatologiem czy da się to usunąć. Jeżeli nie to są dobre pudry/podkłady matujące niedoskonałości.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.