Pytanko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 20:52   #1
Jennifer
Przyczajenie
 
Avatar Jennifer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27

Pytanko


Myslicie, że są jakieś sposoby na to żeby przytyć tylko w górnych częściach ciała?
Niestety mam taką sylwetkę, ze wszystko mi idzie od pasa w dół, a na górze pozstaje koscista. Zastanawiam się teraz czy np. jakbym jadła więcej tłuszczów a wykonywała ćwiczenia tylko na dolne części ciała to na górze bym się zaokrągliła, a na dole pozostała nietłusta (przepraszam za określenie)? Może jest to głupie myślenie ale najzwyczajniej w świecie się nie znam...co wy na to?
Jennifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 10:33   #2
miniaczka
Raczkowanie
 
Avatar miniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Praszka
Wiadomości: 411
GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Pytanko

Cytat:
Napisane przez Jennifer Pokaż wiadomość
Myslicie, że są jakieś sposoby na to żeby przytyć tylko w górnych częściach ciała?
Niestety mam taką sylwetkę, ze wszystko mi idzie od pasa w dół, a na górze pozstaje koscista. Zastanawiam się teraz czy np. jakbym jadła więcej tłuszczów a wykonywała ćwiczenia tylko na dolne części ciała to na górze bym się zaokrągliła, a na dole pozostała nietłusta (przepraszam za określenie)? Może jest to głupie myślenie ale najzwyczajniej w świecie się nie znam...co wy na to?
Podpinam się pod pytanie. Przecież każda filozofia ma jakiś sens. Ale niech wypowiedzą się ekspertki
miniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:19   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pytanko

nie da sie przytyc tylko w wybranych częsciach ciała
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 21:19   #4
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Pytanko

Jeśli chodzi o wizualne wyrównanie tej dysproporcji, to powinnaś robić akurat odwrotnie - ćwiczyć górne partie ciała, żeby rozbudować mięśnie (pleców, ramion, rąk, klatki piersiowej).
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 08:12   #5
Jennifer
Przyczajenie
 
Avatar Jennifer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Pytanko

Szkoda że się nie da Tu nie chodzi o jakieś dysproporcje. Chciałabym poprostu przytyć w górnej części (ale nie rozbudować mięśni), a na dole żeby dzięki ćwiczeni zostało jak jest.
Jennifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 14:33   #6
ARLET
Raczkowanie
 
Avatar ARLET
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 152
Dot.: Pytanko

Eh... no ja znam ten ból, bo też tak mam... Niestety nic na to poradzic nie można... Próbowałam przytyć, ale ogólnie tylko brzuch mi się powiększył heh. Po porostu mamy taką budowe, dlatego wybrałam opcje, że będe ćwiczyć i chociaż ogólnie jestm drobniutka to przynajmniej wysportowana będe ;p
__________________

ARLET jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.