po co do poradni cytologicznej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 20:56   #1
Marika82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3

po co do poradni cytologicznej?


czesc
Mam taka sprawe ze lekarz wykryl u mnie nadzerke jakis czas temu . Najpierw byla na tyle mala ze ja zostawil, pozniej sie powiekszyla i zapisal jakies leki ale nie poogly.
Odkad sie badam mam grupe 2 cytologii.Ostatnim razem tez mialam to bylo pod koniec sierpnia i we wrzesniu lekarz dal mi skierwanie do poradni cytologicznej. Wiem ze to glupie ale wolalam o tym nie myslec i tak odkladalam dzien po dniu az zrobil sie styczen( zwyczajnie takie jazdy moze mam raka jak to czasem bywa przy nadzerkach).
Wiecie moze po co lekarz wysyla do poradni cytologicznej?
Nie wiem nawet co napisal za bardzo na tym skierownaiu i cytologii bo jest po lacicnie nie do odczytania-nawet internista mi nie pomogl
Na wyniku mam grupa 2 kk bez cech dyskariozy leukocyty (+) Tr(-) Mon(+) Cel porady(uzasadnienie) cos jakby umastrum/ kamsutum.
Wiem ze sa odzielne topici na temat nadzerek i cytologii ale chodzi mi glownie o to pytanie na temat poradni i ewentualnie jakby ktos mogl to prosilabym jakby odpisal na dlasza czesc.
Wolalabym wiedziec mniej wiecej co mnie czeka w tej p[oradni to latwiej bedzie mi tam isc.dzieki i pozdrawiam
Marika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 21:15   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: po co do poradni cytologicznej?

pierwsze slysze ze sa poradnie cytologiczne. jednak po cokolwiek by cie tam nie wyslal trzeba pojsc i nie ma co zwlekac,im pozniej pojdziesz tym moze byc gorzej a moze jest wszytsko ok a ty niepotrzebnie sie stresujesz tyle czasu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 21:26   #3
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: po co do poradni cytologicznej?

Kobieto skoro masz II grupę to co schizujesz. Idź do tej poradni i miej to za sobą.
Już druga osoba na wizażu pisze o takiej poradni ja się nigdy nie spotkałam żeby lekarz kierował kogoś z mojej rodziny albo znajomych do takiej poradni...tam niby lepiej robią cytologie...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.