Dziwny skurcz- co to może być? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 16:31   #1
someday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3

Dziwny skurcz- co to może być? :( Pyt do Pana Doktora


Witam wszystkich

Nawet nie wiem jak to opisać,ale postaram się najlepiej jak mogę. Od jakiś dwóch dni mam taki dziwny skurcz- skurcze?
Odczuwam go jakby był na dole pochwy- jakby przy ujściu. Trudno opisać jak to wygląda- jakby twa cały czas, ale generalnie odczuwam go przy pewnych ustawieniach ciała, nie czuję go mocno cały czas tylko właśnie jak np nie wiem, wstaję to w jednym momencie się nasila. Albo jak siedzę pod jakimś kątem. Czasem się zwiększa bez powodu. Czasem, jak śluz się porusza? nie wiem jak to opisać nawet... pojawia się tak ogromny skurcz nagle że aż nie mogę powstrzymać się od krzyku I to mnie najbardziej męczy, bo wczoraj wieczorem miałam takie "nagłe" skurcze chyba co 5 minut. A to strasznie boli... Nie wiem, może przyczyna jest banalna? Wzięłam nospę forte ale nic nie dała
Najgorsze, że ja tutaj, siedząc spokojnie i anonimowo i nie patrząc nikomu w oczy mam problemy z opisaniem tego, a co dopiero ginowi Do którego będę musiała pójść jeśli mi nie przejdzie do jutra...
A może ktoś miał coś podobnego i wie co to? Albo Pan Doktor mógł by się wypowiedzieć?

Edytowane przez someday
Czas edycji: 2008-05-04 o 22:10
someday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 17:35   #2
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Dziwny skurcz- co to może być? :(

Wiesz co ....ja tez kiedyś tak miałam. Mnie to się zdarzało raz na jakiś czas ale mi to samo przeszło....straszny ból
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:20   #3
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Dziwny skurcz- co to może być? :(

a czemu mialabys sie wstydzic/bac opisac to ginowi??? przeciez po to jest lekarz, zeby pomagac w przypadku takich zdarzen...zapisz sie na wizyte jak najszybciej. trzymam kciuki zeby przeszlo!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 22:09   #4
someday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwny skurcz- co to może być? :(


meszsares
po prostu z natury jestem wstydliwa i krępuje mnie aż tak szczegółowe opowiadanie o dolegliwościach
dzięki za kciuki, mam nadzieję, że jednak przejdzie i obejdzie się bez gina, dziś jest lekko lepiej, jeśli jutro całkowicie nie przejdzie to chyba się jednak profilaktycznie wybiorę...
ale tak się zastanawiam, może to np taki zwykły skurcz który po prostu chwyta i przechodzi i nie ma się co cackać
someday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:28   #5
someday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwny skurcz- co to może być? :(

up
someday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.