Wtopa z rozjaśniaczem..help.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-08, 20:56   #1
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184

Wtopa z rozjaśniaczem..help..


Hej

Dziewczyny ,czy któras z Was ma dla mnie jakąś rade,Jestem włascicielką jasno brązowych wloskow ,ale oczywiscie sie farbuje na blond..Miałam odrost na ktory zostal nałozony rozjasniaczz Venity Henna ,i rozjasnil mi to blondu ale z rudym odcieniem.Na to polozyłamfarbe z Joanny blond "jasna perła",no i nie pokrylo tego rudego...

Jak sadziecie co zrobic nakladnie 2 raz rozjasniacza??marnie to widze...
mam raczej cienkie wlosy ,a moze ciemny blond ,tylko z jakiej firmy to pokryje??

<cmok>
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 21:17   #2
Kasioraska
Raczkowanie
 
Avatar Kasioraska
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

heh niedawno przytrafiło mi sie to samo zachcialo mi sie ekperymentów.....:rolleye s: tyle ze ja zeby to ukryc zrobilam sobie pasemka palona kawa i wygladałam paskudnie....z rozpaczy znów zrobiłam pasemka ciemne i jasne na calej głowie, a przy głowie rudo-żółty kolor pokryłam orzechowym brazem. i wyszły czerwone......tragedia. potem chodziłam tak miesiac, no a niedawno zrobiłam sobie juz normalnie pasemka rozjasniaczem. teraz z moimi włosami juz spoko, ale tobie radze nalozyc teraz na cała głowe farbe w jednym kolrze ale z lepszej firmy zeby pokryła wszystko. na farbach za bardzo sie nie znam, bo uzywam tylko rozjasniacza, moze ktos Ci cos poradzi
__________________
_________________________

..::In a dream::..
::Will you give your love to me?::
..::Beg my broken heart to beat::..
::Save my life, change my mind::

_________________________

Edytowane przez Kasioraska
Czas edycji: 2007-09-08 o 21:18 Powód: bład:)
Kasioraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 00:00   #3
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

zrobilam to samo w srode... i skonczylo sie na wizycie u fryzjera
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 03:15   #4
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

fryzjerka nałozyla Ci rozjasniacz czy tylko dobra farbe ;-)?
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 22:21   #5
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Najpierw trzeba bylo rozjasnic pomaranczowo-rudo-zlote paski (to byla 6% rozjasniacz co bylo dla mnie szokiemtylko 6%!) pieknie sie rozjasnily trzymalam jakies 30min i potem 4 rozne rozne farby bo chcialam bezowo popielato perlowy blond i wyszedl cuuudddnnnyyy!!!!!
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 22:44   #6
Gaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Witajcie
Od jakiś 5-7 lat farbuje włosy na blond.
Używam mojej ulubionej farby-L'oreal Majirel nr 9.22
Wcześniej jednak pokrywam odrost rozjasniaczem Ce-Ce.
Jednorazowy wydatek to około 70zł,nalezy zakupić litrową 9% wode utlenioną (ja kupuje Matrixa-tańszy) około 26-28zł,saszetka rozjasniacza około 6-7zł
i tubka farby około 34zł.
Tej wody utlenionej wyastarczy na kilkanaście farbowań.Potem na wysuszone i rozjasnione włosy(pokrywam tylko odrosty) nakładam farbe na całe włosy.
Kolor?
NIESAMOWITY szczerze pisząc wiele osób nowo poznanych zawsze mnie pyta co ja mam za kolor.
Polcem bo naprawde kolor jest cudny,farba dla mnie osobiście nie niszczy az tak włosów.
Stosuje raz w tyg żółtko i olejek rycynowy i jestem zadowolona ja i moje włosy.
Dodam że nie jestem wcale posiadaczką czupryny a'la Willas.
Malujemy sobie wzajemnie w domu razem z koleżanką.
Gaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 01:29   #7
nyhylo
Przyczajenie
 
Avatar nyhylo
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Mi się też tak zdarzyło... Ale po nałożeniu farby... Na całych włoskach miałam śliczny kolor... A odrosty wyszły hmmm.... żółte z domieszką koloru marchewki... Rudawe po prostu. Niby nie mocno, ale widoczne to było. Pobiegłam do sklepu po płukankę Delii. Zrobiłam ją bardzo mocną, umyłam włosy 3 razy i kolorek się wyrównał.
nyhylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 01:40   #8
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Gaya bardzo ciekawy sposób,z tym rozjaśniaczem....
Musze zobaczyc ten kolor....
Zaryzykowałam nałozłam LOnde..nordycki blond....pokryła ....ale....dłużej trzymalam...ufff..a tak było blisko..
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:45   #9
Gaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Nie mam żółtych odrostów dzięki temu że nakładam rozjaśniacz i dopiero potem farbe.Kolor jest jednolity i naprawde zachwycający.
Rozjaśniacz trzymam jakieś 10-15min to góra,czekam az włosy wyschną i nakładam farbe a po jakiś 30min zmywam.
Dobrze jest do miseczki z rozrobiona farbą dodać troszke odzywki jakiejś do włosów,bądź przed malowaniem położyć jej troche na włosy.
Gaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:51   #10
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Gaya błagam wklej zdjęcie koloru włosów, moja fryzjerka farbowała mi majirel'em niestety płaciłam za zrobienie odrostów po 200 zł;/, ale nie wiem która to dokładnie farba, chętnie zobacze Twój kolor.
Bardzo byś mi pomogła
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 20:33   #11
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Wtopa z rozjaśniaczem..help..

Przypomina mi to dwie historie mojej Mamy i moją. Mamie zachciało się zmiany na ciemny bond a cały czas farbowała swoje włosy na ciemny brąz wpadający w czerwień. Ja umiem farbować itp i na tyle genialna byłam żeby wiedzieć że najpierw trzeba rozjaśnić, co jej powiedziałam. Niestety mimo mojego tłumaczenia że takiej radykalnej zmiany powinien dokonać fryzjer, bo ja jej farbe równo nałożę ale jak coś nie wyjdzie to nic nie poradze, ale ona się uparła, więc nałożyłąm jej rozjaśniacz, efekty powalające, odrosty śliczny bląd, a wraz z długością włosy przechodzily od pomarńczowego do intensywnie czerwonego. Teraz po kilku farbowaniach farbą słodkie capucino włosy są w końcu normalne.

Ja natomiast mam naturalnie ciemnawe włosy zachciało mi się czerwonych, ale takich naprawde czerwonych, koleżanka zaoferowałą pomoc, okazało sie że pomimo zakupienia najsłabszego rozjaśniacza, moje włosy zrobiły się prawie białe, w dodatku ich ilość przerosłą koleżanke i miałam pół włosów jasnych pół ciemnych, skończyło się na pasemkach, generalnie od tego czasu nie eksperymentuje z rozjaśniaczem na sobie
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.