Czy ten krem będzie dobry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 18:41   #1
lotnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14

Czy ten krem będzie dobry?


Hej wszystkim. Za miesiąc jadę do Chorwacji na 10 dni. Wiadomo plaża .. słońce. Mam jeszcze troche problemów z trądzikiem nie są duże,ale czasem zawsze coś wyskoczy. Do tego lekkie przebarwienie zanikające na brodzie. Od tygodnia biorę już beta karoten w tabletkach,aby przyszykować ją do opalania. Jestem jasnej karnacji,potrzebuje trcohe więcej czasu niz ososby o ciemnej karnacji. Po opalaniu skóra jest leko czerwona, na wieczór robi się już brązowa.Po opalaniu jest wymagane nawilżenie jej. Narazie chce przyzwyczaić ją do slońca.Zamówiłem sobie taki krem z flitrem do opalania do twarzy. Mam nadzieję że da radę.Mój cel to opalić twarz, tak aby nie wytykał mi nikt że blady przyjechałem oraz nie mieć problemów z wysypem na jesień i przebarwieniami. Co sądzicie o nim? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-40-UVA-26.htm
lotnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:50   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy ten krem będzie dobry?

a co sądzisz o tym, żeby zapytać o to samo na wątku zbiorczym dotyczącym filtrów?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 21:08   #3
lotnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Czy ten krem będzie dobry?

lepiej założyć taki wątek niż pisać w zbiorczym bo ludzie mogą olać. Tak więc proszę Was o opinię jeszcze raz.
lotnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 22:07   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy ten krem będzie dobry?

tu są zasady które zaakceptowałeś zakładając konto więc zaśmiecanie forum tematami, które gdzieś już istnieją jest bez sensu. A w wątku zbiorczym codziennie jest kilkanaście nowych postów i tam prędzej zajrzy ktoś kto się na filtrach zna niż na taki z dupy wzięty wątek
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 00:06   #5
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Czy ten krem będzie dobry?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
tu są zasady które zaakceptowałeś zakładając konto więc zaśmiecanie forum tematami, które gdzieś już istnieją jest bez sensu. A w wątku zbiorczym codziennie jest kilkanaście nowych postów i tam prędzej zajrzy ktoś kto się na filtrach zna niż na taki z dupy wzięty wątek
Racja, zwykle odpowiedzi na takie posty się pojawiały dopiero jak wątek został połączony z wątkiem zbiorczym
A regulamin w końcu też po coś jest, i wierz mi że głównie po to żeby pomagać a nie przeszkadzać
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.