Cos na zaczerwienienia xd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 16:03   #1
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016

Cos na zaczerwienienia xd


Otóż miałem moze nie duzo pryszczy od czasu do czasu jakis mi wyskoczyl. Po wileu namowach mamuska umowiła mnie do dermatooga było to gdzies 24.06 tego rou poszedlem dał mi akneroxid do smarowania tetrasylar[antybiotyk] i jakas masc na smarowanie plecow + 2 dni na cala twarz. Robiłem tak jak kazal 2 w tygodniu nakladalem ta rozowe cos a przez reszte dni smarowalem na noc akneroxidem + raz dziennie ten antybiotyk. Ok przez pierwsze 2 tyg. 0 efektu po tym czasie poszedlem na kontrole przepisał mi znowu antybiotyk. W kazdym badz razie biore go 1 raz dziennie przez ten czas [na ulotce pisalo ze minimalny czas leczenia to ok 3-6 misiecy] ja go uzywam jakies 2 miesiace. zauwazylem ze juz prawie nic nie daje zadnego efektu no ale mam jeszcze kilka tabletek to biore i do kontroli ide 3.09. Jak na zlosc przed samym rozpoczeciem roku wywalilo mi ze 2-3 syfy na policzku dodam ze ani ich wycisnac ani co bo nic nie ma jest samo zaczerwienienie ktre b widac. Dało by sie je jakos usunac w miare szybko albo jakos zakryc ?
slyszalem ze ponoc lod pomaga i sok z cytryny ale nie chce za bardzo sb jeszcze bardziej zaszkodzic xd
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:25   #2
mariand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wch
Wiadomości: 23
Dot.: Cos na zaczerwienienia xd

na przyspieszenie gojenia maść cynkowa , benzacne, brevoxyl ( do kupienia w aptece), a na zakrycie najlepszy bylby korektor.
Możesz jeszcze miejscowo nałożyć pastę do zębów.

Edytowane przez mariand
Czas edycji: 2010-09-02 o 09:28 Powód: dopisanie
mariand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.